• Krátkometrážní

Atomový Ivan (2012)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Uuu, európska premiéra s pokecom s režísérom a hlavným predstaviteľom. Celkom praštená, ale za to výborná komédia.

Slunce v síti (1962)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Nemôžem povedať, že by ma film pohltil (pospal som si ale 15 minút), ale fakt sa mi páčili scény na streche a pontóne. Pomalé, krásne, mladé.

Otec (1966)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Určite by som to zaradil aj medzi komédie, lebo z celého filmu si pamätám hlavne tie vtipné scénky, ktorých bolo až až.

Foxy Brownová (1974)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Ževraj jeden z najlepších blaxploitation filmov. Nakoľko som videl len Foxy, tak môžem len súhlasiť. (Ale fakt to bolo super)

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012] Kevina by mali púšťať teenagerom na sexuálnej výchove, mohlo by ich to donútiť používať ochranu aby nemali takéto deti. Koniec mojej divnej vsúvky.

Atentát (1964)

[38. Letní filmová škola Uherské Hradiště 2012]

Sherlock (2010) (seriál)

Wow. Proste wow. Jednoznačne najlepšia kriminálka akú som kedy videl. A pilot 2. sezóny? Najlepšia epizóda vôbec!

Princ a pruďas (2011)

Ja mám tak rád Natalie Portman až som musel tomu dať 4*. Ale ne, ono to vážne bolo celkom zábavné a úchylné. Miestami možno trochu nechutné.