PsychedelicQ

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 3.4.2019  14:46

Nejlepší jsou díly, kde si holky zahulí. :-D

• 7.3.2019  23:34
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Bez mentalisty by šlo o průměrnou kriminálku běžící na TV Nova, jeho myšlení jí ale propůjčuje jistou originalitu. Z pohledu studentky psychologie vím, že hypnóza je mnohem zdlouhavější, náročnější proces, přičemž v seriálu je konána v řádech sekund. Ani mystifikace či manipulace nejsou reálně tak rychlé a stoprocentně funkční jako v podání mentalisty. Nad tím je holt třeba přimhouřit oči. Ale jinak mě mentalista baví svým postřehem, humorem, vychytralostí, a dalšími charismatickými vlastnostmi + mě vždy bavila detektivní tematika. 3* - 4*- podle dílu.

• 7.3.2019  23:22
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Geniální poutavé mysteriózní + psychologické sci-fi, které neomrzí, jelikož je každý díl o něčem jiném. Některé epizody jsou slabší, jiné fantasticky napínavé. Většinou jde o velmi originální nápad. Nejvíc se povedly díly thrillerové. Čtyři série jsem spolkla jako malinu a čekám na pátou, snad se vydaří.

• 6.3.2019  09:06

Zbytečně nadhodnocený film

• 2.3.2019  22:05
    Climax (2018)

Paráda!! Gaspar Noe nezklamal. Celkově to na mě působí, jako kdyby chtěl jednoduše zachytit asi nejšílenější možný bad trip na LSD, a vybral si k tomu perfektně autentické pozadí plné tanečních kreací. Snímek není příliš dějově náročný, ale Gaspar zkrátka umí pracovat s emocemi - a nejlépe s těmi krajními. Připravte se na přespříliš agrese, bizarnosti, šílenství a zoufalství. Překvapil mě i konec. Film je neobyčejný, výstřední. Opět vynikající kamera, jako v jeho dalších filmech. Příjemně mě překvapila Sofia Boutella i její skvělý herecký výkon.

• 5.1.2019  12:31

Naprosto originální, vtipné, šílené až autistické dílo, drtivou většinou lidí (očekávajících typický film) nepochopené, tudíž nedoceněné. Je zde méně násilí než v jiných tarantinovkách, ale více zvráceného humoru. Poprvé jsem se dívala do druhé poloviny se zkřiveným, zděšeným a otřeseným výrazem, ale na konci filmu jsem byla nadšená! Je to jeden z těch filmů, na které s přítelem koukáme alespoň jednou za rok a vždycky se řežeme smíchy. Doporučuji, ale nečekejte klasiku!

• 31.12.2018  13:01

Super herecké duo. Spleť 4 žánrů odsuzuje k menšímu chaosu a nedomyšlenosti, ale zvláštní humor a koketně-komická atmosféra zabaví.

• 26.12.2018  23:10

Průměrný film na odreagovanou. Rihanně mohli dát víc prostoru.

• 30.11.2018  13:23

Netypický romantický příběh, ze začátku připomínající atmosféru Amélie z Montmartru, pak povolně postupuje v jazzovém tempu dál. Líbil se mi vizuální styl, herecký výkon Kristen Stewart a Blake Lively. Vadil mi Jesse Eisenberg, moc mi nesedí jeho křečovitý projev. Celkový dojem tak 50%.

• 29.11.2018  10:18

Jedním slovem wow! Dokonalé zakončení 4. série, jelikož díl souvisel s minulými díly. Záporák výbornej, správně strašidelnej a vysmátej... Ale pozor! Nic pro slabé povahy, tento díl je skutečný horor, některé scénky už na mě byly opravdu moc, ale tak to v hororu má být. :-))

• 24.11.2018  19:08

Hodně rozporuplné hodnocení... Bohužel, co je moderní verze staré klasiky, většinou nedostane mnoho obdivu. Devítka je časoprostorově jiná, ale mně to nevadilo.

• 21.11.2018  17:21

Nejlepší díl 7. série

• 21.11.2018  16:44

Pecka první série, tenhle díl je fakt super... :-D

• 20.11.2018  20:49

Kdo nemá rád námět od prvního dílu, těžko mu přijde na chuť ve třetím. Osobně beru jednoduchý námět v každém z dílů jako pouhý podklad pro suchý britský humor Bridget Jones. A její humor miluju. Pro mě jedna z mála komedií, která není typicky americky trapná (jako třeba humor ve Scary Movie, Loudilech, Diktátorovi, Dead Poolovi, Prcičkách, atd.) - to je klišé zase pro mě. Každý máme svůj humor. :-) Ale myslím, že svůj fanklub Bridget nezklamala ani ve třetím díle. Já se teda výborně bavila a nemám co vytknout. 100%

• 20.11.2018  12:08
    Drsný Stylista (TV pořad) (2014)

Koukala jsem na pár dílů, bohužel, totiž fascinovalo mě, jak si někteří lidé nechají dobrovolně rozstřílet sebevědomí (ačkoliv viděli, jak v předchozích dílech to hovado hulvátsky kritizuje normální lidi), jen kvůli nějaké peněžní částce, kterou nejspíš pořadatelé nabízí. Kritiku lze vyložit slušně a empaticky v plném rozsahu, ale říkat někomu, že vypadá jako koště, má úroveň šikany na prvním stupni. Kolikrát se mi ani proměna lidí nelíbila - účes, oblečení, nic. Nikdo by mě do toho pořadu nedostal. A to, že tam byl starosta z Prahy, je opravdu ostuda. Stylista mě iritoval svým příšerným vzhledem, ale hlavně svými názory. Cpát ženám kondicionéry, aby měly zdravé vlasy, je jako kdyby výživový poradce předepisoval čínskou polívku z pytlíku. Kondicionér pokrývá vlasy větším množstvím chemikálií, než šampón, resp. více je poškozuje. V jeho názorech bylo mnoho nedostatků. Jinak v tom díle, kde se ptal údajně kolemjdoucích chlapů v centru na názor na silnější černovlasou paní ve středním věku, jsem okamžitě poznala, že jde o zaplacené herce, navíc ne zrovna kvalitní, když byli tak průhlední. :-)

• 17.11.2018  21:27

Jednička mě bavila víc,tenhle díl byl takový hektický, sotva jsem si stíhala dávat dohromady souvislosti a byl více akční, než první. Zvířátkům nedali dost pozornosti, a děj zůstal otevřený, takže si přijdu, že z toho filmu nic moc nemám a nic moc nevím. Ale vizuálně ve 3D to byla nádhera.

• 17.11.2018  12:03

Jedna z těch nejlepších epizod, kdy se smíchy můžu počurat, i když to vidím po stý... :-D

• 14.11.2018  12:38

Musím se přiznat, že víc než epizoda mě ohromil názor uživatele cze.Oi, že rovnost všech lidí je špatná idea neboli "sluníčkářská pinda" naší "dobroserský doby" a že snad by mile rád nechal povraždit "turbanisty". Asi se tím snažil naznačit, že idea armády v epizodě - totiž nechat vyvraždit půlku světa jenom proto, že má dědičné sklony k rakovině a nějakým dalším nemocem - je vlastně v pořádku. No, asi jsem tedy moc "dobroserská", ale existují lidštější způsoby, jak řešit potíže s muslimskými FANATIKY (NE!! S MUSLIMY), i problémy s dědičnými nemocemi, než je genocida :-))))))))) A člověk, který se domnívá o opaku, myslím sám nemá co dělat na téhle planetě, s takovým smýšlením je totiž jedině parazitem společnosti, který se vyvyšuje nad ostatní jako nadčlověk, který v sobě nenese žádné s**čky. :-) Všichni v sobě nějaké máme, ale bez "dobroserů" by se postupně lidská společnost navzájem povraždila, kdyby tady zbyli jenom podobní nerovnostářský idioti - kteří se nakonec od fanatických muslimů neliší, dokonale by mezi nimi zapadli při své touze odstranit pro ně nepohodlné, problémové lidi.

• 14.11.2018  11:58

Napínavé krimi, díl mě opravdu hodně bavil, ale nemůžu dát plný počet, protože chvílemi jsem opravdu padala smíchy nad některými nelogickými pohnutky - například jak jedou jednu z plánových obětí schovat před HMYZEM do DOMU, no nějaký železný bunkr by byl asi mnohem rozumnější, když do domu si hmyz vždy najde vstup - takže od začátku bylo jasné, že to v tom baráku schytá. :-D Za další mě iritovalo, jak ti z té organizace umělých včel nevěděli nikdy, co mají dělat, co si mají počít, jak to zastavit... Nevěřím tomu, že by lidé z vládní organizace, kteří by vyvinuli tak obrovskou technologii, nevěděli co dělat s nabouraným systémem od jednoho týpka sedícího v nějaké chatrči. :-D To mě opravdu pobavilo. V poslední době mi trochu i vadí, že slovo FUCK je hlavní naplní komunikace v každém dílu - přitom Britové ve skutečnosti nejsou tak často vulgární, spíše Američané... Závěr byl zajímavý a nečekaný, ale zde mi otevřený konec trochu vadil - při tak napínavém příběhu se nakonec nedozvíte, jak skončí...

• 11.11.2018  21:04

Výborný realistický díl, Mám přelepenou kameru u notebooku právě proto, že tohle je celkem běžné. :-) Jinak než se nechat ztrapnit před úplně všemi, byla bych ochotná vyloupit banku, ale někoho zabít, to v žádném případě.... Ale každý má hranice jiné, navíc když vás někdo vydírá, jedná člověk pod tlakem, tak mi příběh nepřišel úplně nereálný či nelogický...

• 11.11.2018  00:35

Příšerný díl.. ten pronikavej pokřikující hlas mě štval celou dobu, příběh byl celkem nezajímavý a ujetý... ostatní epizody jsou jinak parádní

• 10.11.2018  19:36

Pompéznost mi nevadí a líbí se mi snové, neskutečně luxusní prostředí Abu Dhabi i kontrast americké čtyřky s Blízkým východem :-) Aiden mi vyrazil dech, holky nezklamaly, jen ta část, kde všechny zpívají je snad už trochu moc, ale poslední díl si to může dovolit :-)) Dávám plný počet za to, že jsem se opět výborně pobavila (víc než u prvního dílu filmu) :-)

• 10.11.2018  19:20
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Strašně jsem váhala s hodnocením. Na jedné straně je to zábavný, poutavý, strhující pořad, na druhé straně je atmosféra v něm nastavená tak, aby v nás vyvolávala strach, což je pro mě velké mínus... Koukala jsem na to v dětství, a raději bych to vrátila, když se vzpomenu, jak sem pak byla dlouhodobě vystrašená, automaticky jsem věřila na duchy, apod. Věřím na ně doteď, ale kdybych měla děti, byla bych raději, kdyby o takových anomáliích neslyšeli, nevěděli, aby netrpěli třeba chorobným strachem dojít si v noci ve zhasnutým bytě na toaletu. :-D To opravdu není v pořádku. Ani u dospělého není správné, aby trpěl strachem, v jakýkoliv formě a intenzitě... Kvůli tomu názoru jsem celkově proti hororům.

• 9.11.2018  14:07

Je hrozně stupidní, když pohádku hodnotí dospělý, ze svého aktuálního pohledu. :-)) Vždycky když vidím tu rozumovou analýzu pohádek od některých uživatelů, pobavím se. Myslím, že kvalitu pohádky nelze zracionalizovat z pohledu dospělého, ale jedině v dětství vyCÍTIT, zda se nám pohádka líbila či nelíbila. Proto se vždy, když hodnotím nějakou pohádku, rozpomínám, zda mě v dětství bavila nebo ne, a pohádky zhlédnuté až v dospělosti vůbec nekomentuji... Ale Říše hraček, mě před 11 lety v kině opravdu uchvátila... Moc hezká pohádka pro děti.

• 9.11.2018  01:12
    Počátek (2010)

Originální a složitý snímek. Leonardo opět fantastický...

• 9.11.2018  01:08

Snad moje nejoblíbenější tarantinovka! Samozřejmě by to nebylo bez trochy násilí a deviace, ale konečně víc humoru a míň krve - ty dialogy ženskejch mě dostávaj naprosto do kolen, nechápu jak mohl Quentin tak dobře přiblížit ty naše stupidní ženský debakly. Druhá parta holek je mi příjemnější. jen Kurt Russell není zrovna mně sympatická tvář.

• 9.11.2018  00:57

Koukat se na příběh Amelie je jako ponořit se do kouzelné pohádky... Je to tak originální film, s krásně vystiženou francouzskou atmosférou... Osobnost zprostředkovatele (https://www.16personalities.com/cs/osobnostni-typy) je mi blízká a Amelie je mojí nejoblíbenější filmovou postavou vůbec.

• 9.11.2018  00:52

Angelina a Brad, prostě herecký kombo. Jako kdyby se do těch rolí narodili...

• 8.11.2018  12:17
    Zodiac (2007)

Zmizelá mě bavila víc. Zodiac je ze začátku opravdu hodně svižný, na zpracování informací potřebuji trochu pomlk mezi jednotlivými větami, ten neskutečný přísun informací mi trochu znemožnil poskládat si celý příběh dohromady. Ale to hlavní jsem pochopila a ke konci jsem pocítila pár opravdu mrazivých emocí - tak jak to má u thrilleru být. :-)

• 1.11.2018  21:33
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Nejdřív jsem ji nesnášela za brutalitu, pak jsem ji začala milovat za pointu, a na brutalitu si zvykla. Všechny postavy jsou opravdu autentické... Přítel říkal, raději si nedělej vztah k žádné postavě, všichni kteří se ti zamlouvají vždy zemřou. Neměl tak úplně pravdu, protože Tyrion, Jon Snow, Arya a Daenerys stále žijí, jen Margaery mi zabili. :-D Nemůžu se dočkat další série...

<< předchozí 1 2