Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dobrodružný

Oblíbené filmy (9)

Climax (2018)

Paráda!! Gaspar Noe nezklamal. Celkově to na mě působí, jako kdyby chtěl jednoduše zachytit asi nejšílenější možný bad trip na LSD, a vybral si k tomu perfektně autentické pozadí plné tanečních kreací. Snímek není příliš dějově náročný, ale Gaspar zkrátka umí pracovat s emocemi - a nejlépe s těmi krajními. Připravte se na přespříliš agrese, bizarnosti, šílenství a zoufalství. Překvapil mě i konec. Film je neobyčejný, výstřední. Opět vynikající kamera, jako v jeho dalších filmech. Příjemně mě překvapila Sofia Boutella i její skvělý herecký výkon.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Snad moje nejoblíbenější tarantinovka! Samozřejmě by to nebylo bez trochy násilí a deviace, ale konečně víc humoru a míň krve - ty dialogy ženskejch mě dostávaj naprosto do kolen, nechápu jak mohl Quentin tak dobře přiblížit ty naše stupidní ženský debakly. Druhá parta holek je mi příjemnější. jen Kurt Russell není zrovna mně sympatická tvář.

Zmizelá (2014)

Výborný film, je záhadný, děsí vás. Velmi promyšlená psychologie, manželka-psychopatka mě neskutečně štvala, navíc žádný happy end, všechno jí pěkně vyšlo. Koukala jsem napjatá až do konce a film vypínala ohromená… velmi propracovaný a napínavý thriller.
Ovládací panel

Reklama

Reklama