kisha

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 9.3.2016  22:12
    Room (2015)

SPOILER ALERT 1) Téma, který je svym způsobem skoro sázka na jistotu 2) Perspektiva dítěte - velkej palec nahoru. 3) První polovinu filmu jsem chvílema zapomínala dejchat. 4) Z takovýho silnýho tématu se dalo určitě vytřískat tisíckrát víc. 5) Dost věcí dost neuvěřitelnejch a přitaženejch za vlasy - např. v podstatě dost pohodová adaptace Jacka a Joy po jejich vysvobození. Myslim si, že po takovym zážitku by oba museli bejt pěkně v háji dost dlouhou dobu a pod velmi pečlivym dohledem psychistrů. Ne, že si v pohodě jedou druhej den po vysvobození domů a Jack je po pár hodinách schopnej bejt v místnosti bez svý mámy, se kterou byl od narození nonstop zavřenej v jednej místnosti. 6) Druhá půlka mě z uvedených důvodů dost štvala. 7) Hodně se mi líbilo vykreslení pouta mezi matkou a dítětem.

• 8.3.2016  11:40
    Knick: Doktoři bez hranic (TV seriál) (2014)

Dlouho jsem neviděla lepší seriál, kdy bych musela vidět díl za dílem. Owen dokonalej, hudba naprosto šokující, nikdy bych nevěřila, že něco takovýho do nemocničního seriálu z počátku století takhle sedne. Závěr druhý série strhující.

• 8.3.2016  11:37

Dokument, kterej stojí jen na obrovskym charismatu pátera Mariána, tomu velká čest za to, co dělá a jak to dělá. Bohužel dokument sám o sobě je dost rozvleklej a dost mi chybělo nějaký závěrečný shrnutí - něco ve smyslu jak jsou na tom jednotliví aktéři dneska - zda se někomu povedlo vrátit do normálního života apod. Velký díky paní Ševčíkové za volbu tématu, menší díky za slabší zpracování dokumentu a obrovský díky páteru Mariánovi.

• 27.4.2015  12:55
    Teď a tady (2012)

Slzopudnej biják o umírající teenage krasavici (která je samozřejmě totálně nad věcí), do který se "překvapivě" zamiluje místní teenage playboy, a společně prožijou nedlouho trvající pohádkovej vztah snů. Nereálnost - no co už. Ale jde zkrátka o další citově vyděračskej počin, kterej se v tej záplavě slz rozpyje mezi ostatní snímky s podobnou tematikou.

• 27.4.2015  12:40

Docela milej film s občas naprosto debilníma nereálnejma zápletkama o dvou mladých krásných lidech, který sou nerozhodný a ignorantský, jelikož si cca 20 let nejsou schopný všimnout vzájemně opětovaný lásky, přestože ta prýští na všechny strany v každej vteřině flimu. Sympatická oddychovka, kterou zaručeně bleskurychle zapomenu.

• 27.4.2015  12:20
    Zmizení (2013)

Nic pro outlocitný nátury - já povahově rozhodně nejsem jak dcera Zdeňka Srstky a Lucky Bílé, ale měla sem docela co dělat, abych nechala celej film oči otevřený a vydejchala těžko/lehko pochopitelný jednání K. Dovera. Na takovou stopáž super tempo + příběh, kde cca co 10 minut měníte svuj zaručeně správnej tip, kdo v tejhle zašmodrchanej zápletce (odehrávající se v kraji, kde stále prší a slunce téměř nikdy nevychází) hraje jakou roli. Pár nelogickejch situací, poměrně dost náhod, skvělí (!) herci, parádní kamera, pěkně dušená a mražená atmosféra, uspokojivý vysvětlení = 90%.

• 14.10.2013  15:41
    Gravitace (2013)

(Warning - komentář obsahuje stopy spoilerů) To si takhle du po všech těch überchválách najisto na biják, co by mě fakt neměl zklamat, a dostanu jenom štěkající Sandru, která si pomalu pluje vesmírem z jedný jistý smrti do druhý a nějakym zázrakem to všechno přežije. A do toho k smrti vtipnej Clooney, no.. už dlouho se mi nestalo, že bych měla v půlce filmu nutkání odejít z kina..

• 1.4.2013  22:21
    Gambit (2012)

Pokleslá (ne)zábava. Škoda pánů herců Firtha a (především) Rickmana, že na starý kolena ztratili soudnost.

• 1.4.2013  22:14

Film v tom nejlepšim slova smyslu přeplněnej emocema. http://www.youtube.com/watch?v=XCZlQlgNR68

• 1.4.2013  22:09
    Bez doteku (2013)

Namachrovanej rejža se spolu se svym nohsledskym spolupachatelem tohodle rádoby dospělýho snímku tolik snažili o skandálnost, až z toho nakonec zapomněli na všechno ostatní. Hvězda za jedinej světlej bod - Ondřeje Malýho.

• 1.4.2013  22:05

Roztahaná špatně zrežírovaná nuda hrající si na velký téma, nic víc.

• 6.2.2013  18:10

Slzopudnej katastrofickej biják o vejletu načančaný britský famílie, kterej se přičiněním matky přírody dost zvrtne. Skvěle sehráno (od dospělejch po übercute dětičky), precizně ztrikováno. Napětí, klišé, kýč, láska až skoro doslova za hrob, znova napětí, nechutnost, špína, krev a smrad. Bohatý 4 hvězdy.

• 14.11.2012  22:50

ovisfobie..brrrr

• 14.11.2012  22:16
    Prora (2012)

Docela povedenej snímek s velmi přitažlivym gayem v hlavní roli a s exkurzí do zajímavých prostor Prory, bohužel však se strašně předvídatelnym dějem.

• 14.11.2012  22:11
    Neplavci (studentský film) (2011)

Nuda o ničem, nijak se to nerozjede a na pointu je třeba si vzít lupu.

• 14.11.2012  22:05

Je to sice kvalitní film, ale takovej..bez nápadu a vtipu. Quantum má holt tu smůlu, že sem to viděla až po božskym Skyfall..

• 14.11.2012  13:41
    Skyfall (2012)

Bond je upocenej a sexy, Q je chytrej a sexy, Silva jokerovsky neodolatelnej, neonová scéna ze Šanghajskýho mrakodrapu uchvacující a míra zábavnosti a vtažení do děje je übervysoká. Takhle cool biják kina dlouho neviděly.

• 14.11.2012  13:17
    Lidské tělo (TV seriál) (1998)

Na to, že de o 14 let starej dokument, nemam slov. Tenkrát tyhle vejlety tělním útrobím musely všem připadat jak z jinýho světa. Každopádně dneska už to čpí zastaralostí a nic moc novýho se člověk nedozví.

• 8.8.2012  21:33

Čistota v celej svej kráse. (Btw. František byl pěkně nebojácnej řízek:))

• 8.8.2012  21:24

skvělej černoch s velkym hereckym talentem, ucházející humor a předvídatelnej dechneberoucí děj

• 29.7.2012  13:42
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Mam za sebou asi 8 sérií během dvou poměrně hektických měsíců, což mluví za vše. Tahle hra je skvěle vymyšlená a natočená. A Jeff je sympaťák.

• 29.7.2012  13:39
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Až moc dlouho sem se tomu vyhejbala. Kdo neviděl, neváhej. Špička. Tečka.

• 29.7.2012  13:37

Co mam od tohodle dokumentu/filmu/záznamu koncertu čekat, to mi fakt nebylo jasný (tak to ostatně ve Varech bejvá skoro vždycky), jak ovšem LCD Soundsystem začli hrát, chytla sem se na jejich hudbu jak vosa na lep a odlepila se zas až po těch 2 hodinách. Absence děje mi vůbec nevadila. Jenom teda nechápu, jak se takovej typ filmu moh' dostat do Varů do velkýho sálu a do večerního programu.

• 29.7.2012  13:27

Ze začátku se to tvářilo jako nejvíc trapnej, zdlouhavej a rádoby cool studentskej film, aby to ve výsledku vygradovalo do perfektní černohumorný grotesky. Skvělej nápad.

• 22.5.2012  20:13
    Make It or Break It (TV seriál) (2009)

Gymnastická nostalgie a spoustu teenage problémů, nic víc, nic míň.

• 22.5.2012  20:11
    Neklid (2011)

Pár příjemnejch scén a párek pěknejch mladejch herců, bohužel však Gus až moc nápadně vykradl Harolda s Maude.

• 1.4.2012  00:45
    Pina (2011)

Taková encyklopedie Pininých dance-živočišnejch nápadů. Tanečníci všeho druhu si tenhle film nejspíš postaví na piedestal, mně to dalo především celkem pěknej soundtrack.

• 1.4.2012  00:35
    Návrat (2003)

Obrovský překvapení - jednoduchej nadčasovej námět + zpracování jedna radost. Lavroněnkovi a oběma talentovaným dětským hercům uvěříte, co si jenom písknou. Dojetí, nadšení, má úcta.

• 1.4.2012  00:03
    Trápení (2011)

Já nevim, co víc bych měla chtít od 3D japonskýho horůrku, než zastavenou krev v žilách, děsivý japonský děti s cihlou v ruce a černym bělmem, pocit, že na mě lítá krev a ještě nějakej ten děj k tomu?

• 31.3.2012  23:57
    Líbej mě (2011)

Líně se táhnoucí film, kterej neřiká a neukazuje nic novýho a jehož děj je nezkousnutelně nereálnej. Hudba ovšem super.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10