Velký šéf (1969)

Kdysi mi tento film připadal jako velká legrace, ale dnes po letech je to asi průměrná komedie, i když přece jen lepší průměr. Nápad s velkým mozkem je báječný.

Vila na kopci (2000)

Klasický příklad toho, jestliže se na začátku hry objeví zbraň, do konce hry se z ní musí vystřelit.

Blbec k večeři (1998)

Konečně se po delší době objevila francouzská komedie s vtipem a šarmem, která nabízí inteligentní humor bez sprostých slov, kopanců do zadku a vyluzování nepříjemých tělesných zvuků, které v jiných komediích jsou synonymem vtipu.

Mezi námi muži (1997)

Tak u tohoto filmu jsem se moc nebavila, spíš mi běhal mráz po zádech. Doufám, že na takový chlápky nenarazím, úplně by mi zkazili mé iluze o životě a dokonale se postarali o to, abych neveřila ani jednomu mužskýmu. Ale film pěkně ukázal, čeho jsou některý lidi schopný.

Piknik u Osirida (2001) (TV film)

Je to takový pěkný odpočinkový film, jen škoda, že byl rozdělen do dvou částí. Kdybych viděla jen část první - z Paříže, měl by u mě hvězdiček pět. Ale druhá část - z Egypta, mi připadla jako by vycucaná z prstu, aby se dodržela nějaká časová délka pro televizi. Přesto - romatniky není nikdy dost, takže za čtyři.

Fantom (1996)

Při sledování tohoto filmu jsem se nemohla zbavit dojmu, že se dívám na Indianu Jonese, co si hraje na Spidermana.

Odysseus (1967)

Předloha je těžko pochopitelná a film už nejde pochopit vůbec.

Maniak (1996)

Novodobá Červená karkulka, i když není vhodná pro děti, mě teda zaujala.

Dva mezci pro slečnu Sáru (1970)

Hned na úvodu filmu mě zaujala skvělá hudba (Moricone) a pak to pokračovalo výkony hlavních představitelů. Tento film mě udržel před TV obrazovkou od začátku do konce a ani chvíli jsem se nenudila. Docela zábava, když "jeptiška" a "drsňák" cestují povstaleckým Mexikem.