Jindros

Česko
ministr kabinetu

<< předchozí 1 2 3 4
    • 3.11.2017  00:08

Kdyby se to zkrátilo o půl hodiny a místo bandy necharismatických nýmandů tam byl v roli řádného protagonisty třeba Jeffrey Combs, byla by to jedna z největších pecek všech dob. Škoda.

• 9.7.2017  23:39
    Wind River (2017)

Žít po svém od Lasse Hallstroma se sněhem a mrtvolami. A to myslím jako tu největší možnou pochvalu. Zatím film roku.

• 27.12.2016  01:46

Jeden z nejlepších filmů. Takovej diamant se podaří vykopat maximálně jednou za několik let.

• 5.7.2016  23:14

Překvapivě jsem se výborně bavil (hrál jsem jen strategie, zejména první dvě). I když jak některé věci mohly projít vyhlášeným blizzardím QA stejně nechápu. Vzhledem k tržbám v Číně tam ve dvojce určitě přibydou pandy a to bude teprve legrace.

• 10.2.2016  18:09

Takovej normální příběh o lásce.

• 29.10.2015  20:26

"Nic vám nebude dávat smysl, ale nakonec... porozumíte."

• 27.10.2015  14:07
    Batman (1966)

Rozhodně nejlepší Batman film.

• 20.5.2015  12:08

Rozbor Anakinových chyb ve vztahu k Padmé je nejvíc. :)

• 18.12.2014  23:22

Jedno z největších filmových zklamání ever. Na to, že Balagueró natočí slabší pokračování než Plaza, bych si nevsadil ani pětník. Ale stalo se. Když před lety oznámili podtitulek "Apocalypse", čekal jsem, že se Jaume v rámci možností rozmáchne a rozšíří nákazu do celého světa. Ale nestalo se. Navíc zoufale nevyužil Manuelu, mou oblíbenkyni z prvních dvou dílů. Prostor místo ní dostávají další postavy, které nestojí za nic, nerdovský fanboy mě pak vyloženě sral.

• 27.6.2014  23:00

Nejlepší blockbuster od Avatara a zároveň TOP3 v amerických blockbusterech tak za posledních minimálně 10 let. Nečekal jsem, že to bude až takhle dobré. Běžte do kina.

• 23.3.2014  10:40
    Xanadu (1980)

"Pche, lidi nedokážou docenit tu 80s estetiku, která tam je, určitě to bude dobré." říkal jsem si před filmem. A ono ne - je to fakt břečka! Celý film je strašně divný a ne takovým tím dobrým způsobem. Hlavní hrdina je nesympatický kokot, který ani nehne prstem a ke všemu přijde jak slepý k houslím. Celý film je o jednom geniálním songu na konci, který ale ani nezazní pořádně celý a ještě to má divný obraz... radši si ho 90 minut v kuse pouštějte z youtube (bez obrazu), zážitek budete mít podstatně lepší.

• 29.12.2013  00:28
    Bílý pes (1982)

Samotný námět mě nadchnul jako málokterý jiný... fakt vynikající nápad, plus výborné zpracování a skvělý závěr navrch.

• 24.11.2013  01:31

To je zase jednou schíza. Prvních cca patnáct minut je na cca šest až sedm hvězd. Potom už se to bohužel vleče jak stoletá válka se sem tam dobrou scénou. Marisa Mell zoufale nevyužitá (=neustále příliš oblečená).

• 13.11.2013  09:08
    Diabolik (1968)

I přes kombinaci Mario Bava + Technicolor není film taková barevná nádhera jako například Sei donne per l'assassino. Vše ostatní je ale bizarní a skvělé (včetně Morriconeho hudby), skoro srovnatelné s filmy jako Batman s Adamem Westem (možná trochu přeháním). Výborná zábava.

• 19.10.2013  13:57

Karlos80: "Chápu že je to levné béčko, náklady tudíž nebyly vysoké" Chápeš špatně. Film stál 6 miliónů dolarů (pro srovnání Star wars 11 miliónů) a byl to nejdražší japonský film své doby (viz třeba anglická wikipedie).

• 19.9.2013  20:41

Nečekejte další Vanishing point.

• 15.9.2013  21:40
    Sestry (1973)

De Palmovi lze většinou jen těžko něco vytknout. Brian ví jako málokdo, co dělá, od první scény přesně dávkuje informace a drží diváka v napětí, co bude dál, aby mu v závěru utrhl koule. Je strašná radost sledovat, jak pečlivě je to všechno vystavěné. A stejně jako vždy se VELMI nevyplatí číst o filmu COKOLI dopředu, tento komentář nevyjímaje.

• 7.9.2013  01:00

Jednička je jenom (výborné) intro. Dvojka je "hollywoodštější" v tom nejlepším slova smyslu - více orientovaná na příběh a charaktery, ale přitom si zachovává "tak takhle nějak by to mohlo skutečně být" feeling. Už dlouho se mi nestalo, aby mi bylo z filmu takhle ouzko a přál si opravdu bolestivou smrt pro všechny ty svině. Ultimátní mix akce, zábavy a společenské angažovanosti.

• 26.8.2013  13:20

Dvojka a trojka od Baye je proti tomuhle v přeplácanosti (počet druhů robotů, vozítek, akčních scén a důrazu na roboty místo lidí) mírumilovný dokument o pěstování rostlinek, o jedničce ani nemluvě.

• 13.8.2013  16:08

Úplná bomba. Famózní. Jeden z nejlepších noirů, jaký jsem kdy viděl.

• 4.8.2013  10:02
    Lesní duch (2013)

Slušný, ale (jak už to tak u remaků bývá) úplně zbytečný film. Fede Alvarez se po úspěchu Ataque de Pánico! propadl od původních plánů na vlastní originální sci-fi až k horrorovému remaku, zatímco Raimi ne a ne přijít s plnokrevnou čtyřkou. Smutný příběh. A tím záběrem po titulkách můžou tvůrci rozumného diváka tak akorát nasrat.

• 17.7.2013  01:42

Největším kladem Cementerio del terror je míchání propriet odjinud - film tak stojí na pomezí několika horrorových subžánrů. Základem je slasher ala Halloween (Donald Pleasence -> Hugo Stiglitz), ale jsou tady i zombies, kniha z Evil dead, prvky haunted house horroru a dokonce i jakási telekinetická vložka. Dobrý je i zabiják, kterého hraje hubenější dvojče Zdeňka Trošky. Naopak to, že z hejna otravných spratků není zmasakrován ani jediný, je vyložený provar.

• 14.7.2013  22:07
    Večer pod lampou (TV pořad) (2011)

Hodnocení pro vědecké díly. Jiné jsem neviděl.

• 9.7.2013  01:51

Málo komedie, málo dramatu, průměrná muzikálová čísla. Nemastné, neslané. Technicolor to nezachrání.

• 29.5.2013  11:28
    Outland (1981)

Nechápu zdejší chválu Conneryho - v tomhle filmu hodně mdlý.

• 20.5.2013  00:07

"Už nejsi otrokyně. Na téhle lodi ti nikdo nebude poroučet. Přines mi něco k pití."

• 17.5.2013  22:32
    Iron Man 3 (2013)

Nejlepší Iron man...                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              ...je pořád jednička.

• 25.4.2013  17:24
    Dny teroru (1986)

Jeden z nejnekompromisnějších filmů, jaký jsem kdy viděl. Za to je ta pátá hvězda.

• 26.3.2013  08:04

Skvostné herecké obsazení (Bill Duke jako policejní kapitán s brýlemi, Sharonka v nejlepší formě a další známé tváře) a pár dobrých hlášek ("Málem jste mu utrhl ruku." "No a co? Měl ještě jednu.") nezachrání tenhle kýbl nudy. Akční scénu aby člověk hledal lupou. Slabší dvě.

• 22.3.2013  22:22

Ale to víte, že existují i lepší válečné filmy... jenom mě teď žádný nenapadá. :) Dokonalé po všech stránkách.

<< předchozí 1 2 3 4