Dnes v noci v lese nikdo nespí 2 (2021)

Jeho poprvé, její naposledy. Sice krátká, ale vášnivá mutantí love story mě chytila za srdce (a abych byla upřímná taky trochu rozrajcovala :-) Tak směle do toho, nebojte se černých čísel (kdo se bojí, nesmí do lesa). I zaslepení můžou někdy prozřít.

Všechno, všude, najednou (2022) odpad!

Jak jsem přežila Everything Everywhere All at Once. Velín výstražně bliká, hlásí nejvyšší pohotovost. V hlavě mi přeskakují mezigalaktická kolečka. Tipuji dva, tři roky u dobrého psychologa a budu celkem v lajně. Už jsem pár odpadů rozdala, ale takhle výživný poprvé (a doufám že i naposled)!

Pomsta (2017)

Tuhle křehkou, až vyžloidní (jen závist) sexy holku nechcete dožrat! A už vůbec ne jí načechrat peří, prozkoumat hloubkově útroby, rozmazat make-up, nebo nedejbože poškodit nějaký orgán v těle. Možná vypadá trochu uměle, taková barbie na hraní pro odpudivé slintající zazobané prasáky, ale zdání může klamat. Když slepičí mozeček nepatřičně vybudíte, dějou se věci. Tak držte chlapci protentokrát své chtíče na uzdě a možná to přežijete!

Fear, Inc. (2016)

Béčkový horor s céčkovými herci plus bolestně tragický scénář. A (ne)herec Lucas Neff byl tak zoufale přehrávající, že pod vlivem jsem byla spíš já.. a to pod vlivem silně emoční prudy.

Paní z neděle (1975)

Kamenné šuliny do každé rodiny! Doporučuje devět z deseti znuděných italských paniček.

Ďábelský Santa (2005)

"Rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas? Kašpárek maličký, nebo brutál Claus." Tak ať si to užijeme a svátečně si zařádíme. Takhle tedy ne ďábelský Santo! Chci Vánoce postaru a na nějaký krvavý tažení se Ti vyse..u Cink, cink.

Zvířátko (2016)

Jsou mazlíci a mazlíci. Najdi rozdíl.

Synku, synku, cos to proved (2009)

"Synka nikdy více, neb se mi rozskočí palice!" Nemohla jsem tedy jinak než volati Boha. A máš to Farouku!!

Marrowbone (2017)

"Jak silný jsi, tak silná je Tvá duše." Bylo to niterné, bylo to magické. Dostalo mě to na místa kam mnozí nenahlédnou. Měla jsem možnost tam být a jsem tomu ráda. Tak vidím Marrowbone.

Bejvalka ze záhrobí (2014)

Milá a úsměvná zombie komedie. A musím podotknout: dobře znám!! Jak se holka do něčeho (někoho) zakousne, jen tak nepustí. Prostě tak nějak ze života. ;)