Fair Play (2014)

Budeme bojovat čestně a odhodlaně. "Vítr jim sviští kolem uší .. za chvíli určitě vypustí duši .. poslední záchrana však zbývá .. žihadlo anabolik se do svalu vrývá." .. Mně včeličku nedali a tak (po 100 minutách, které se neplánovaně protáhly na tři hodiny) vypadám, jak vypadám … jako vysušená treska, zavřená přes noc v sauně.

Evoluce (2001)

Po dlouhé době jsem se skvěle bavila. "Nevšiml jste si. Vlasy se lesknou a nemáme lupy." Vlastně; taky tuhle značku používám. Co kdyby ! Ko-kó, Ko-kó .. Tuky-tuky .. Ko-kó :-) Ok, už jsem zticha. :(

Přepadení v poušti (2007)

Film s otazníkem. Rozpálený písek, dva muži(příchod zapomněli nahlásit) a nesnesitelná žízeň. Nikoho neudiví, že jsem byla vyprahlá, jak Mohavská poušť. Proto doporučuji krapet trpělivosti(ono se to vyvrbí) a po ruce dobře vychlazený nápoj(nedávejte si nic ostřejšího - vím o čem mluvím).

Fotograf (2015)

Po ukázce nepřeberných variací sádelnatých nymf před objektivem fotoaparátu, mě na dlouho přešla chuť k jídlu. Polikání výživových doplňků ovšem nezavrhuji. Asi proto, že je Karel Roden tak přirozeně Saudkovský.

Andělé všedního dne (2014)

"Proč se musíme scházet takhle po výškách, pořád!" --- "Říká ti něco pojem - nadhled?" ... Úžasná hudba, skvělý film. A navíc .. potřebuji naději, velice nutně.

John Wick (2014)

Tak jsem slyšela, že se John Wick chystá do Karlových Varů. To místní obyvatelstvo jistě značně prořídne.