petr.trep

Česko

4 body

<< předchozí 1 2
    • 29.9.2017  16:22

Škoda, že byl pár nepřesností či nedovysvětlení situace, přesto výborný dokument!!!!!

• 15.6.2012  22:00

Klobou dolů, paní Tvrzníková!!!

• 27.3.2011  21:21
    Ceny Thálie 2010 (TV pořad) (2011)

Tak CENY THÁLIE předány a upřímně mi to přijde rok od roku horší! Nemám na mysli oceněné, těm to přeji, ale tu organizaci! Nikdy si nezvyknu, proč jsou nominovaní posazeni na jeviště. Divák tím pádem přijde o to napětí a překvapení z toho, kdo získá cenu za celoživotní dílo! A co mělo letos znamenat vystoupení nominovaných před vyhlášením dopředu na jeviště, to už mi hlava vůbec nebere! Děs… Kéž by se to příští rok změnilo. (Kéž se příští rok podaří sehnat dostatek financí na další vyhášení).

• 18.8.2011  19:09

Stanislav Motl natočil velmi zajímavý dokument formou, která je pro něj typická. Zajímavé využití starších reportážích s kombinací s nejnovějšími. Dal bych 5*, ale chybí mi v dokumentu více rozvedeno téma návratu a pátrání po lidických dětech. I tak vřele doporučuji například k promítání na školách.

• 16.1.2011  21:26
    Tchyně a uzený (TV film) (2011)

Velmi mě to překvapilo, velmi mě to potěšilo :)

• 11.2.2010  21:01
    Dům se zelenou střechou (TV film) (2010)

Čekal jsem úplně jinak pojatý dokument, ale toto mě velmi mile překvapilo. Zajímavé osudy.

• 13.10.2010  20:24

Velmi povedený film na výborné téma, to oceňuji. Místy bych jen více roz vinul děj, ale celkový dojem velmi dobrý!

• 1.1.2011  14:24
    Odsun (2010)

Působivé...

• 8.1.2012  22:02
    Sama v čase normálnosti (TV film) (2010)

Milé překvapení! Skvělá N. Boudová ;)

• 15.11.2010  22:47

Čekal jsem od toho více, škoda, mohlo tam vystupovat mnohem více lidí, zbytečně se některým dávalo více času. Myslím, že by si Jiřina Švorcová zasloužila více prostoru! Ale jsem rád, že se to s ní vůbec natočilo a hlavně odvysílalo. :)

• 31.12.2010  01:05

U tohoto filmu jsem přestal dýchat - to ani není možné, jaký výborný výkon Natalie Portman podala, neskutečné, neuvěřitelné!!!!!!!!

• 25.7.2009  20:07

Docela mi to připomnělo Baby Boom :o)

• 1.10.2009  23:50
    Protektor (2009)

Pro mě velmi silný zážtek, neuvěřitelná hudba, perfektní dobové oděvy a především výkon Jany Plodkové, smekám.

• 17.6.2010  22:36

Velmi mě mrzí, že filmy s tak výborným scénářem nejsou dotaženy do zdárného konce. Jinak paní Adamová opět exceluje!

• 25.9.2009  12:20
    Zakázaný člověk (TV film) (2009)

Tímto filmem jsem byl mile potěšen. Oceňuji především dokonalou atmosféru děje od scén v přírodě, ve městě až po kostýmy. Překvapil mě výkon Anny Fixové a mrzí mě jen, že měla ve filmu tak málo prostoru.

• 23.8.2009  12:16

• 17.7.2011  00:55

Myslím, že by z toho byly spíše dva zajímavé dokumenty, takto mi to přišlo docela ošizené a výpovědi přeživších zkrácené a přitom by byli jistě velmi zajímavé! Škoda!

• 9.5.2009  23:09
    Mr. Johnson (2008)

Ani neurazí, ani nenadchne...

• 27.6.2011  00:19
    Séraphine (2008)

Nádherný film, který mě skutečně oslovil - dal bych 5*, ale nesedl mi u hlavní postavy český dabing.

• 5.12.2008  22:46
    Esther (TV film) (2007)

Zajímavý dokument podávající přímo zprostředkované informace o kulturním životě v Terezíně během druhé světové války, konkrétně významnou divadelní hru - Esther. Podle mého náhozoru velmi cenný dokument především tím, že máme možnost vidět zde na posledy na televizní obrazovce Hanu Bělskou.

• 23.3.2008  21:51
    Občan Havel (2007)

Velmi pěkně natočeno, opravdu se mi to moc líbilo. Člověk pak vidí pana prezidenta úplně jinak :)

• 26.10.2007  23:07
    Operace Silver A (TV film) (2007)

Tak toto je pro mě naprosto srdeční záležitost. Podle mého jeden z nejlepších filmů s tématikou života v druhé světové válce. Vůbec nechápu, proč se kolem něj nadělalo tolik humbuku, naopak, jsem pro více takovýchto filmů. Klára Issová zvládla svou roli naprosto bravurně, stejně tak ostatní. Ale Klára u mě jasně vítězí.

• 24.4.2008  22:03
    Pokání (2007)

Jeden nejlepší filmů, jaké jsem mohl kdy vidět. Opravdu krásně natočeno. Nejsilněji na mě zapůsobil scéna vojáků na pláži a pak utrepní v nemocnici. Všichni tak nesmyslně trpěli... A překvapivý zvrat na konci, který jsem opravdu nečekal a filmu dodal jeho kouzlo. Výkony Keiry Knightely a Jamese McAvoye byly skvělé, ale pro mě je hvězdou filmu Romola Garai!

• 25.10.2010  21:07

Všechny díly hodnotím stejným počtem *, protože všechny jsou naprosto unikátní a velmi chválihodnou prací, tento díl cyklu mi však přijde ze všech nejvydařenější.

• 12.12.2007  21:44
    Škodná (TV film) (2007)

Na mě tedy tato kriminálka zapůsobila velmi dobře, místy jsem měl opradu strach. :)

• 26.10.2007  23:18
    Obyčejná žena (TV film) (2006)

Zajímavě zpracovaný příběh nervově nemocné ženy, které paradoxně změní druhá světová válka k lepší. Velmi povedený film s Victorií Woodovou v hlavní roli a zároveň autorkou scénáře.

• 22.3.2008  23:28
    Samoty Zikmunda Reacha (TV film) (2006)

Pěkný dokument a velmi vkusné srovnání ,,včerejška a dneška". Opravdu povedené.

• 19.4.2008  19:49

Já jsem se toho žraloka tak lekl, to bylo opravdu jako z nějakého hororu :D

• 12.9.2010  15:53
    Vox humana (TV film) (1990)

Zajímavý dokument o životě Jarmily Novotné, která v něm také vystupuje.

• 30.1.2008  15:50

Velmi zajímavě natočený film, Juraj Herz je skutečně geinální režisér. I přes to, že má nádech komunistické propagandy, tak musím dát pět hvězdiček, amtmosféra koncetračního tábora je opravdu hrozivá, nejvíc na mě zapůsobila scéna příjezdu lidických žen..

<< předchozí 1 2