• Pohádka

Tajemství Jiřiny Švorcové (2010) (TV film)

Čekal jsem od toho více, škoda, mohlo tam vystupovat mnohem více lidí, zbytečně se některým dávalo více času. Myslím, že by si Jiřina Švorcová zasloužila více prostoru! Ale jsem rád, že se to s ní vůbec natočilo a hlavně odvysílalo. :)

Holka z města (2009)

Docela mi to připomnělo Baby Boom :o)

Protektor (2009)

Pro mě velmi silný zážtek, neuvěřitelná hudba, perfektní dobové oděvy a především výkon Jany Plodkové, smekám.

Stínu neutečeš (2009)

Velmi mě mrzí, že filmy s tak výborným scénářem nejsou dotaženy do zdárného konce. Jinak paní Adamová opět exceluje!

Zakázaný člověk (2009) (TV film)

Tímto filmem jsem byl mile potěšen. Oceňuji především dokonalou atmosféru děje od scén v přírodě, ve městě až po kostýmy. Překvapil mě výkon Anny Fixové a mrzí mě jen, že měla ve filmu tak málo prostoru.

Ghetto jménem Baluty (2008)

Myslím, že by z toho byly spíše dva zajímavé dokumenty, takto mi to přišlo docela ošizené a výpovědi přeživších zkrácené a přitom by byli jistě velmi zajímavé! Škoda!

Mr. Johnson (2008)

Ani neurazí, ani nenadchne...

Séraphine (2008)

Nádherný film, který mě skutečně oslovil - dal bych 5*, ale nesedl mi u hlavní postavy český dabing.

Esther (2007) (TV film)

Zajímavý dokument podávající přímo zprostředkované informace o kulturním životě v Terezíně během druhé světové války, konkrétně významnou divadelní hru - Esther. Podle mého náhozoru velmi cenný dokument především tím, že máme možnost vidět zde na posledy na televizní obrazovce Hanu Bělskou.