Miliardy (2016) (seriál)

Začalo sa to dobre, ale potom v 2. sérii sa z toho stala nudná telenovela, príbeh sa zbytočne začal trieštiť, niektoré dejové línie vychádzali do stratena a hlavne sa začalo tlačiť na debilné psychoterapie na úkor deja.

La Rage du Démon (2016)

Meta mockumentary o údajnom filme, ktorý bol natočený koncom 19. storočia a bol premietaný len 3-krát, vždy však vyvolal masové šialenstvo v publiku. V podstate niečo veľmi podobné ako údajný film La Fin Absolue du Monde (Masters of Horror - časť Cigarette Burns). Povinnosť pre cinefilov a fanúšikov hororov. Nechýbajú informácie o začiatkoch kinematografie a priekopníkovi filmu Georgesovi Mélièsovi.

Joker (2019)

Najlepšia (ne)komiksovka, brilantné spojenie dokonalého scénára, réžie a hereckého výkonu, istý Oscar pre Joaquina, keď sme si mysleli, že Heathera Ledgera už nikto neprekoná.

Země na scestí (2019)

Nehorázna sračka. Ešte aj Bojisko Zem je oproti tomuto oscarový film. Číňania, teda minimálne scenáristi tohto skvostu, sú buď 10-ročné deti alebo odchovanci ústavu pre slabomyseĺných. Celé zle a EPIC CHINA FAIL.

Tanec s vlky (1990)

Americké úmorné pokánie nad vyhubením nie až tak mierumilovných indiánov.

Klér (2018)

Filmovo takmer dokonalé avšak kriticky prehnané a až príliš zaujaté, veľmi chýba pozitívnejšia postava.

Dokonalé repliky (2018)

Začína to ako nejaký diel Krajných medzí a končí ako nechcená tragikomédia.

Železná srdce (2014)

Brad Pitt a Shia LaBeouf sa pár minút pretekajú v citovaní z Biblie zatiaľčo okolo ich tanku pobehuje 300 SSákov s pancerfaustami a granátmi, niekoľko protitankových diel netrafí tanky idúce oproti nim na voľnom priestranstve na vzdialenosť pár sto metrov a vrchol je keď protitankové delo netrafí tank z asi 20 m, proste človek nevie či sa má smiať alebo plakať. Taktiež som nepochopil ako môže niekto vo filme, ktorý sa tvári ako realistický len tak zastreliť vojnového zajatca. Jedna hviezdička za perfektné zvukové a vizuálne efekty a jedna za súboj s tigrom, ktorý je v kontraste so zbytkom filmu realistický a jedná sa asi o najlepší filmový tankový súboj.