• Fantasy

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

Podľa mňa je Star Trek blud. To som si aspoň myslela kým som neuvidela Discavery. Videla som aj staršie star treky ale žiadny ma neoslovil, skôr ma odohnal od celkoveho star treku. Nahodou som narazila na Discavery a ten my ohúril od prvej epizody. Dokonale zapadol do mojej predstavi budúcnosti, techniky a kopu veci ktoré som od star treku od začiatku čakala. Viem, že niektorim sa toto novšie spracovanie nepáči ale mňa oslovil viac ako tie staršie. Som mega fanušikom serialov kde spolupracuju ľudia a mimozemštania ale toto patrý medzi moje topky. Prvá seria bola zaujímava hoci sa to na začiatku trocha vlieklo. Boli tak moje obľubene zápletky (mnohovesmír, zradca v úskom kruhu, ....). Druhá seria bola trochu iná ako je môj "šalok kávy" ale oslovila ma aj tak. Obsahovala zaujimave zápletky a rozuzlenia. Dúfam že to tak skoro neskončí.

Noční směna (2014) (seriál)

Tento seriál má zaujal už v traileri ktorý chodil v TV. Doktorské prostredie neje moje najobľúbenejší ale nemohla som sa odtrhnúť a tak som v priebehu pár dní pozrela celý seriál. Hlavné postavy mi prišli sympatické . Veľmi sa mi aj páčilo to ,že mali za jednu epizódu viac pacientov. Dobrá vetšina epizód mi prišla veľmi dobrá ale niektoré mi prišli nadpriemerne. Moje hodnotenie je aj keď to tu není 110%

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Taká normalna odychocka po veľkej bitke. Celkom zaujímavé. Kus na zarazil koniec epizody (nečakala som taký záver) ale inač tipucka epizóda z kecanim a plánovaním, hutanim a tak ďalej. Bolo tam aj pár zaujímavých časti ako napríklad vražda ďalšieho draka (fakt musel spadnúť do vody) a podobne.

Včelka Mája: Medové hry (2018)

Táto rozprávka sa mi strašne páčila. Zo sestrou sme sa aj zasmialy. Veľmi sa nám páčila.

Castle na zabití - Květiny na tvůj hrob (2009) (epizoda)

Táto epizóda je moja obľúbená v tejto serii. Veľmi sa mi páčilo a hlavne to ako vrah vraždil podľa kníh. Bolo to zaujímavé ako bol vrah jasný v prvých 15 minútach (obrazne) a zrazu to bol úplne niekto iný kto do toho kontextu vôbec nezapadal. Taká tipucka kriminálka. Odporúčam

Původní (2013) (seriál)

Zaujímaví seriál ale nezaujal ako pokračovanie Legacies.

Odkaz - There's Always A Loophole (2019) (epizoda)

Úžasný záver serie. Vyvolal strašne veľa otázok. Bol to koniec bez konca - príprava na ďalšiu sériu. Nemôžem sa dočkať pokračovania.

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Bol to úžasný diel. Môj názor v jednom slove bol wtf. Nevedela som či plakať,smiať sa alebo byť prekvapená. Záver bol úžasný a bola to zatiaľ najlepšia epizóda z ôsmej série. Odporúčam.