Klub rváčů (1999)

Hodně zvláštní film s výraznými prvky demence.......Hodně dobrý demence.

Monstrum (2008)

Naprosto dokonalej a perfektně zpracovanej nářez, tohle vám nabídne úplně všechno co od toho očekáváte, už jenom ten začátek kdy už čekáte až se něco stane a než stačíte mrknout tak to přijde, fantastický infarktový scény, díky digitální kameře mě vždy zničilo když někdo umřel, jakoby to bylo doopravdy, měl jsem v sobě pocit jako když koukam na realitu, na něco co se vážně stalo, taky je to jedinej film u kterýho mi nevadí kratší stopáž, bylo by nerálný kdyby tam běhali s tou digi kamerou o hodinu dýl, skvělej konec.

Hitman (2007) odpad!

Ty krávo, von neni tichej, tajemnej nebo drsnej. Von je hlučnej, trapnej a stydlivej. Kurva, měli mu dát ještě bazuku.

Next (2007)

Takovej námět a takhle ho zmršit, je to špatný, je to špatný, je to špatný!!!

Beowulf (2007)

Skvělej animovanej nářez, ale chtělo by to trochu prodloužit, přidat pár akcí, jinak perfekt.

28 týdnů poté (2007)

Ano, je to dost dementní, ale má to něco do sebe, nemůžu říct že by to byla blbost, jako jeden z mála filmů to má i perfektní konec, žádný trapárny jako že to všichni přižili a našli lék, tady se s ničim nepářou, zkrátka zombíci pohltili celej svět.

Pohotovost (1994) (seriál)

Ta nová série stojí za houby, ale ta starší je prostě perfektní.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Šílená, ale opravdu šílená jízda, no, ale taky blbost, jenže Tarantino je takovej magor, že si ty tři hvězdičky zaslouží.

Pokoj 1408 (2007)

Neni to nic extra, ale má to svoje vostrý chvilky (např. Rozhodnutí že podpálí pokoj 1408), v některejch momentech je to i dost předvídatelný, párkrát sem si odhad co se asi stane a bylo to tak jak sem si myslel, ale jinak je to celkem slušnej, průměrnej horor, takže tři.

Proroctví z temnot (2002)

Jedinej film u kterýho je možný se bát a fakt, že je to podle skutečný události strach zvyšuje tak, že už si to víckrát nepustíte.