Papežův vymítač (2023)

Nechápu, že někdo může dát něčemu, co je podle SKUTEČNÉ události, dvě, tři hvězdičky a srovnává to s vymyšlenýma blbostma... Přečtěte si knížky, které napsal - nemusíte furt jen čučet na filmy :D

Hanebný pancharti (2009)

Přítel film našel na sobotní večer v programu. Za mě rozvláčné, zdlouhavé, zbytečné.

Poslední aristokratka (2019)

Podle popisu mě to nezaujalo, v kině jsem tedy neviděla (narozdíl od šílených Vlastníků, na které byla reklama horem dolem a bylo to spíš trapné). Tohle byla mírně cáklá oddychovka na Vánoce jak dělaná.

Manžel na zkoušku (2018)

Po dlouhé době nudných, hloupých a rádoby vtipných komediích jsme v televizi viděli tuto komedii. Ano, už od začátku je to krapet přitažené za vlasy, ALE je tam spousta humoru, vtipu a my se smáli celou dobu. Na konci i mě - neromantičce - ukápla slza.

Pojď za tátou (2019) odpad!

Po přečtení recenzí a hodnocení (tehdy 52%) jsem přemluvila manžela, že se podíváme. První půl hodina blbost, říkám počkejme, určitě se to rozjede.... Nerozjelo, nebo naopak rozjelo neskutečně divným způsobem, který nebyl ani komedie, ani horor, ani thriler. Jo a mám zakázáno vybírat filmy....Díky fakt :D

Geniální přítelkyně (2018) (seriál)

Úžasný seriál! A úžasná spisovatelka - její první díl (jsou čtyři) Geniálních přítelkyň je trvale už delší dobu na pořadník. Když jsem tedy viděla, že je k dispozici seriál, hned jsem si ho stáhla. A...konečně se odhodlala a požádala v knihovně o rezervaci...kdy na mě dojde řada netuším, ale ráda si počkám. Atmosféra, herci, hudba a i pro někoho kdo to nepochopil "uřvaná" Elena - TOP!

Maléry pana účetního (1980)

Fantozzi nemá chybu. Smějeme se pokaždé, když ho vídíme - a že je ho ted v televizi strašně málo vidět.

Bohemian Rhapsody (2018)

Viděla jsem až dneska na HBO. Film zajímavý, myslím ,že jako pocta Freddiemu fajn, chápu, že nebylo tedy na programu nějak víc řešit jeho orientaci, ale mě osobně by ty jeho známosti atd. zajímaly - hold zvědavá ženská :D Hlavní hrdina mi ale celou dobu místo Freddieho připomínal Micka Jaggera, asi kvůli té velké puse.

Neváhej a zavolej… (2012)

Moc fajn a příjemná (nenáročná) komedie. Pár momentů se mi tam sice nelíbílo, bylo to až moc přitažené za vlasy, ale jinak, perfekt oddychovka.

Když draka bolí hlava (2018)

Dcera se na to strašně chtěla dívat včera v televizi....Já osobně pohádky nesleduji už dobrých 30 let :D, no ale co by člověk pro dítě neudělal že...Po pěti minutách jsem přemýšlela, jestli se mi to nezdá? Kdo má mluvit česky mluví blbě slovensky, naopak slovena przní češtinu, až se to nedá poslouchat...No co, tak aspoň se pokochám pohledem na nej sexy (byť slováka) Koleníka. Fuj, co s ním udělali? Vypadá o dvacet let starší:(. Napřed jsem byla naštvaná, že to Prima dává v neděli, takže se děti nedodívají do konce - po druhé reklamě jsem byla ráda, že jsem mohla dceru dát spát a sama mohla přepnout. Jediné plus - holky od Gotta budou mít památku na taťku a my ostatní to nějak přežijeme.