• Hudební

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

No po tomhle serialu jsem tak začal uvažovat že na te Karnně asi něco bude. Serial zjednodušuje hlavně to že si Earl děla seznam a tam si škrta lidi kterým peovedl něcp zleho a jeho život se mn+ěni k lepšimu . Hodně zjednodušené ale právě tohle tento serial dělá tak zabavným . Situace do kterých se Earl dostává jsou víc než komické . No mněl pech že při setřeni toho l,osu ho srazilo to auto. Jeho bratr Rendy je taky případ . Vlastně vcšichni herci jsou užasní ale ja mam zde slabost pro Jaime Pressly která svou roli sehrála užasně. Nevim jestli věřím přímo na karmu ale věřím že když t\ provedeš něco zleho tak se ti to ve zlem vrati. Kdyby to šlo osčinit jen seznamem jak to dělá Earl hned s tím taky začnu. Skvělej seriál

TACHO (2010)

Film nebyl vubec špatný . Zasmál jsem se , což se u CZ fimu v mem případě moc často nestáva. Daniel Landa zvládl ulohu závodníka rally docela dobře . Film pusobí hlavně nenáročně a zábavně až v některých častech najivně. Mně ale nesklamal

Dexter: Early Cuts (2009) (seriál)

Serial mapující uplné začátky Dextera Morgana je opravdu skvělej . Propracované příběhy a užásná animacr , k tomu přidejte ještě hlas Michaela C a máte zažitek který se více a více stupňuje když pronikáte do příběhu . Skvělej počin . Rozvrstvený celkem do dvou řad z nihž se každý příběh zkláda z několika kapitol.

Partička (2011) (pořad)

Je to fajn ale ti naši to podle mně tak neumi jako Slovaci. Ale nuda se zahnat da .

Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Nema hul, bolesti, nekulha, nema tym , nema vicodine . Proč nikdo nevěděl že DR House má tak rozdílného ake v nečem i baprosto stejného bratra?

Ztraceni (2004) (seriál)

Tento seríal pro mne je jeden z nejlepších . Nikdy jsem nemohl dospat, dočkat se dalšího dílu . Od první serie plné záhad které mně nenechaly chladným . Jak šli serie dal dal a dal začal jsem se sice postupně malinko v ději ztrácet ale nakonec to dopadlo dobře. Lost je jedním z nejlepších Drama seriálu posledních let . Škoda že se dožil jen 6 řad

Hon na čarodějnice (2011)

Hodně příjemné překvapeni. Cage hraje skvěle jako vždy.. Film je v zásadě velice jednoduchý. Hudba skvěla . Jediný problém jsem mněl s tím že tohle téma je už opravdu ohrané takže jsem věděl co od filmu mužů čekat jinak pohodové zpříjemnění Sobotního večera

Lovec krokodýlů (1996) (seriál)

Jediný dokumentrární seriál o přírodě na který jsem se koukal . Každy díl byl strašně zajímavej Steve Irwun byl ten největší borec . I po své smrti je Jistě vzorem pro všechny kteří milují přírodu. Navzdory jeho zraněnim při lezení po skalách nebo i jinak způsobených. Se nikdy nezastavil. Byl jako neunavný běžec který se snažil běžet i po té , co proběhl cílovou páskou. Zlepšoval přírodu a nabádal k tomu i ostatní. Jeho posláním bylo aby lidé začali přírodu respektovat a chránit jí. Je to vzor a jeho poselství bude věčné. Super seriál díky jeho zajímavému pojetí. Jeho hlášky taky paráda .

Experience Jimi Hendrix (2001)

Skvělej sestřih kousků nejlepšího mága na kytaru co kdy žil doporučuju všem

Hvězdná brána (1997) (seriál)

I po takové to dlouhé době mně mrzí konec tohoto serialu . Byl bych hned za jeho návrat . Svižné akční scifi zajmavé zbraně a užásní herci . Vlastně celá hvězdná brána byla skvěla a dožila se uctyhodného věku. Od první serie to mnělo tempo každý díl mněl příběh . Postupejm času ale tento seriál taky začal ztrácet. Hlavně po odchofu Richarda Andersona přišlo omlazení legendárního tymu SG 1 . Po vyhlazeni goalfů jsme se ztřetli z Orii . To už se zdálo dost přitažené ale pořád se na to dalo koukat . Z koncem seriálu jsem se ztotožnil velmi těžo a seríaly které z tohoto těží SG Atlantis a Univers no je to jen slabej odvar toho co byla SG1 SG univers je důkaz .Atlantis vubec nebyla špatná . Pro mně osobně navždy SG1 zůstane nejlepším seriálem který jsem začal sledovat ještě na základce . Takže Máte zelenou .........