CarnTheNunya

Nevím, co sem napsat.

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 8.8.2019  19:11

Mám stejný názor jako Jeoffrey. Ten konec prostě naštval. Jinak je to opravdu výborný a napínavý, ta animace je skvělá a to to přitom Shinkai stvořil sám na počítači. Dávám silnější čtyři hvězdy.

• 9.3.2019  18:44
    Argo (2012)

Už to budou asi čtyři filmy s Benem Affleckem v hlavní roli, které jsem viděl. Dva filmy s ním, jsou opravdu špatné (komiksovky Batman vs Superman: Dawn of Justice a Justice League) a ty druhé dva filmy, jsou geniální (tento a Armageddon). Zrovna na tento film, jsem náhodou narazil na svém USB flash disku a jsem opravdu, ale opravdu nadšený, další povedený kousek. Nevím, jak film jinak popsat, prostě to je něco, co chcete vidět. Pět * a klidně bych se k tomu i vrátil.

• 28.4.2019  00:04

K tomuhle nejde ani napsat komentář. Jen bych řekl, že konec byl opravdu dojemný, ale protože Ňůňa viděl smutných filmů dost, tak nebulel. Ještě bych doplnil, že finální bitva je za celou historii kinematografie ten největší a nejlepší skvost, co člověk mohl spatřit.

• 1.2.2020  17:36
    BPS: Battle Programmer Širase (TV seriál) (2003)

Tak tohle anime není zrovna úplně špatné, dobře se sledovalo a mělo dobrou úvodní songu, při jejímž poslouchání jsem hýbal hlavou ze strany na stranu čím dál tím víc rychleji, jak kdybych měl epileptický záchvat. I humor není špatný, ačkoliv se tam jeden vtip zopakoval hned několikrát. Je celkem škoda, že to skončilo brzo, protože z toho mohla být dobrá série a zrovna jak naschvál to skončilo zrovna ve chvíli, kdy to mohlo mít i zajímavý příběh. Seriál si ode mě vysloužil čtyři silné hvězdy.

• 22.2.2020  21:46
    Baccano! (TV seriál) (2007)

První tři díly jsou trochu slabší, avšak nenudily, ale po čtvrté epizodě se to rozjede a je to ještě zábavnější. Neexistovala tu postava, kterou bych neměl ani trochu rád, hlavně Isaaca a Miriu jsem zbožňoval, každou scénu a úplně každou vteřinu s těmahle dvěma jsem zbožňoval. Tohle dílo má taky úžasný opening a celkově soundtrack je skvostný. Tohle anime, stejně jako tu většinu anime, co jsem viděl, jsem si užil.

• 2.5.2020  22:29
    Big Lebowski (1998)

No, co bych na to řekl? Nepobavilo ani neurazilo, je to takové nemastné a neslané. A to jsem měl chuť dohnat nějakou klasiku, dokonce jsem se na film díval i v původním znění. Někdy se na něj možná podívám znova, ale prozatím jsem Velkého Lebowskiho nedocenil. Možná jsem jej sledoval s blbýma titulkama, co já vím, no někdy se na to kouknu s dabingem.

• 15.5.2020  17:25
    Blade Runner (1982)

Nic moc, tento film asi nikdy nepochopím. Vizuálně je super, ale jinak vážně nic moc.

• 4.10.2020  15:52
    Bleach (TV seriál) (2004)

Ani bych z počátku neuvěřil, že tenhle seriál mě bude vůbec někdy bavit, přece jen to byl jeden z těch dlouhých shounenů, jenže jak se říkává, "čas letí", takže si dotyčný ani nemusí všimnout, kolik času u toho promrhal a stejně si to zamiluje a ještě je tomu ochotný cokoliv odpustit. Dokonce jsem si sáhl až na dno a začal jsem přeskakovat ke konci spoustu fillerů, abych to byl vůbec schopný dokoukat. Jediné, které jsem se neopovážil přeskočit, byly některé fillerové arcy a to čistě kvůli tomu, že to nebyla jen pouhá epizodní záležitost, ale byl to aspoň něčím zajímavý příběh, který dokázal zaujmout. Snad každá postava, mě něčím zaujala a bylo mi celkem jedno, jak moc ostatní diváky mohla dotyčná postava srát, já je měl rád. Záporáky většinou samozřejmě ne, hehe, ale to je zase třeba na nich ta dobrá vlastnost, že jsem toužil je vidět poražené. Jednoho záporáka mi teda bylo při jeho smrti celkem líto (Ulquiorra). Tenhle seriál, není nejlepší anime, sem tam může začít nudit a některé fillery (ještě jsem ten pojem vlastně ani nevysvětlil, takže abych vám ho vysvětlil, tak jim ve zkratce lze říkat "výplňové epizody") byly otravné, přesto tomuhle seriálu tyto chybky odpouštím a ačkoliv na pět * není, plácám je tam. Už se nemůžu dočkat poslední série. :)

• 11.8.2020  15:43

Kapitán Shusuke Amagai, je skvělá postava a je škoda, že celá tato příběhová archa je jen filler. Je lepší než Bounti. Doufám, že si tento filler udrží kvalitu až do konce.

• 20.8.2020  21:42

To je poprvé, co jsem úplně přeskočil nějakou epizodu u seriálu, který toužím dokoukat celý. A samozřejmě mi to vůbec nevadí, protože se opět jedná jen o další humornou vložku. Na tohle vám seru a doufám, že k něčemu takovému během poslední série nedojde. Humor mi nevadí, ale na shlédnutí takového totálně nezajímavého filleru nemám dostatek trpělivosti. Ale jelikož mě seriál do teď bavil, tak mu dám handicap a nebudu tyhle "single" fillery počítat do hodnocení.

• 21.8.2020  11:52

Tuhle epizodu taktéž nehodlám shlédnout.

• 20.8.2020  14:43

Chtěl jsem sem prvně napsat jen tři tečky, ale nakonec se vám tu přiznám, že jsem tuhle epizodu nedokoukal a jsem za to rád, protože jsem nepochopil její smysl.

• 21.8.2020  11:51

Tuhle epizodu automaticky přeskakuju, hodlám sledovat jen celé výplňové série, nikoliv humornou vatu, která je pouze šušní v nose, trn v oku a hřebík v prdeli.

• 16.8.2020  11:24

Proč musel být filler zrovna teď... proč...

• 23.4.2020  10:13

No ty voe, já jsem dokoukal již třetí arc z této anime telenovely a pořád mě to ještě baví.

• 6.10.2019  16:26

Filler, aneb odpočinek před pokračováním v ději. Nic víc, Nic míň.

• 26.8.2020  22:32

Na tuhle epizodu se samozřejmě dívat nebudu, už nechci ztrácet více času u dalších odpočinkových "humorných" fillerů. A těch dalších pět taky ne. Celé fillerové série mi nevadí, ale když je to jen několik epizod a k tomu ještě z velké části jsou odpočinkové a humorně laděné (on se dá humor určitě dát i do epizod, které normálně vychází z mangy, divák si u něj trošku vydechne a určitě se u něj i dobře pobaví)

• 21.8.2020  11:52

Tuhle epizodu taktéž nehodlám shlédnout.

• 8.8.2020  12:11

Tento filler, mi vůbec nevadí, navíc mám pocit, že bude zábavnější než Bounti. A konečně už to je ve formátu 16:9.

• 20.8.2020  20:51

Sice super epizoda, ale musím strhnout hvězdu za to, že byla najednou ve formátu 4:3, což jsem prostě nepochopil, někdy byly ty staré scény roztažené (ok), nebo znova naanimované (skvělý nápad) a nebo byly ponechané v 4:3 s ořezy, ale zbytek epizody byl v 16:9 (ok), ale udělat celou epizodu najednou ve 4:3, co to kurva mělo být za vtip? Tato epizoda pro informaci vznikla v roce 2010!

• 2.10.2019  18:51

Ze začátku jsem si myslel, že Bleach bude průměrný shounen a ještě k tomu pěkně dlouhý shounen, no sice je to dlouhý, ale jakýmsi způsobem mne to vtáhlo do děje, možná je to tím, že souboje tu netrvají šest a více epizod (samozřejmě, že narážím na Naruta, který je též dílem Studia Pierrot a jenž takto dlouhé fighty má).

• 7.3.2020  19:07
    Bobule (2008)

Z nostalgie dávám pět hvězd. Proč jsem film neohodnotil dřív? Protože jsem si vzpomněl, že existuje, což je škoda, páč já mám Bobule rád.

• 9.8.2019  11:53
    Bokusacu tenši Dokuro-čan (TV seriál) (2005)

Jsem se teda pěkně lekl. Anime mám rád, dokonce se o sobě nebojím říct, že jsem weeb, ale když chce někdo vymyslet pořádnou anime komedii, tak ať to prosím dává logiku a není to divný, páč při sledování tohohle čehosi jsem si připadal, jako kdybych si šňupl něco opravdu dobrýho, nebo spíš hroznýho. Dropnuto hned po první epizodě.

• 5.2.2020  17:06

Ačkoliv mi epizoda přišla býti nic moc, tak jsem si ji aspoň užil, takže někdy později tohle dokoukám.

• 21.2.2020  12:41

Tak tohle byla síla! :D

• 21.2.2020  15:11

Tak ono to vlastně, nebylo tak špatné, řekl bych, že se na Bokuben dá koukat. Sem tam jsem se i zasmál. A to jsem čekal, že to bude spíš konina a že mě to nebude bavit tolik jako jiná romantická anime, které jsem viděl.

• 4.2.2020  16:49

Nevím, jak jsem u něčeho tak nudného dokázal vydržet. Má to sice hezkou kresbu, animaci a zajímavý nápad, ale myslím si, že kdyby měla každá epizoda deset minut, tak by to pro mne bylo zábavnější. Jestli mne toto anime do čtvrté epizody nijak nezabaví, nebo nepřekvapí, tak ho dropnu.

• 3.2.2019  21:25
    Brooklyn 99 - Série 2 (série) (2014)

Ten otevřený konec mi tam snad nechali schválně. ;(

• 15.7.2020  22:13

Ale jo, ve výsledku je to fajn šílená akční komedie. Nenudil jsem se, jen jsem se bavil, je to takový fajn film na odpočinek, aspoň já jsem si to docela užil. Hru jsem nehrál, což bych chtěl jednou napravit, aspoň jeden díl z té série bych si chtěl zahrát, jelikož to vypadá lákavě. Jooo, závěr samozřejmě pořádně ujetý, ale vzhledem k tomu, že je to béčko, nevidím jediný důvod proč to brát negativně. Fajn čtyři *.

• 8.2.2019  17:10

Je to teprve druhá epizoda a rovnou mohu říct, že z tohohle seroše čuchám delikatesu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6