CarnTheNunya

Česko
Nevím, co sem napsat.

homepage

• 29.9.2019  17:50

Zas jsem se po dlouhé době koukl na další epizodu Daredevila. Nejsem nijak zklamaný, epizodu jsem si užil. Dávám plný počet.

• 10.2.2019  19:20

Jak už jsem již řekl, Fisk je zasranej zmrd.

• 11.5.2019  19:48

Konečně jsem se rozhodl podívat na další epizodu. Po slabé druhé tu máme třetí, která je napínavá a mega-excelentní. Punisher je dobrej záporák, ale s Fiskem ho srovnávat nejde. Celkově to vidím na slabší sérii. Navíc tu máme další nesestříhaný fight.

• 9.2.2019  10:38
    Daredevil - V krvi (S01E04) (epizoda) (2015)

Perfektní. Je to opravdu napínavé.

• 9.2.2019  23:15

Tahle epizoda nejde popsat jinak, než že je Fisk (a pro pohoršence upozornění, že to nebudu cenzurovat) zasranej zmrd. Komiksárny vládnou.

• 2.2.2019  14:21
    Deadpool 2 (2018)

Tak nějak jsem si myslel o prvním díle Deadpoola, že to bude kravina, ale film se mi nakonec líbil a je super. Tak jsem teď sáhl po druhém díle a nelituji. Hodně se mi film líbil, nic dalšího čím bych ho popsal už nemám. Plná palba.

• 14.3.2020  13:24

Sice je to trošku prostříhané, proto se tomu taky říká sestřih/rekapitulace, ale přesto to má výbornou atmosféru, i když tam několik důležitých scén chybí. Jako osvěžení a vzpomínka na mé první anime, které jsem kdy viděl, hodně výborný, ale je škoda, že třeba ta vystřižená scéna z Ryuzakiho pohřbu nebyla v seriálu, páč byla fakt skvělá. Pro ty jako jsem já, co seriál viděli hodně dávno a chtějí si ho zopakovat, doporučuju rozhodně.

• 9.3.2020  17:17

"Fuck up, gentleman"

• 25.10.2020  14:14

Furt je to celkem cringe, ale dá se to.

• 6.4.2019  14:00
    Dívka z Pekla (TV seriál) (2005)

Příběh je opravdu zajímavý, je to hezky zpracované, hlavně scény ve kterých trestají ty zlé, občas to bylo i emotivní, ale moc mne nebaví se dívat na to samé dokola. Protrpěl jsem si pět epizod sledováním jednoho a toho samého, nudil jsem se a po páté epizodě mi došlo, že než to začne být zajímavé i jiným způsobem, tak to už bude příští týden a vyjde první epizoda druhé série One Punch Mana. Taky bych si dovolil zmínit, že to strašidelné nebylo. Celé to šlo ovšem popsat jedním krásným slovem "nuda".

• 30.10.2019  20:22
    Džuon (2000)

Fuj, tak to bylo tedy něco! Nebylo to ani tolik strašidelné (a to já jsem zrovna moc hororů neviděl, jen anime seriál Another a první Noční můru z Elm Street), spíš dost nepříjemné. Sice jsem nechápal o co v tomhle filmu vlastně jde, ale bylo to fakt fest nepříjemný. Takže pokud chcete vidět nějaký nepříjemný film, pusťte si Ju-on.

• 18.3.2019  06:15
    Elfen Lied (TV seriál) (2004)

Nyu. Nyu? Nyu Nyu!

• 9.2.2020  12:55

Tak Rider se vrací mezi mé oblíbené postavy. Proč? Protože ačkoliv mě neustále sral tím, jak nechtěl uznat Saber jako krále, tak aspoň dokázal, že je to někdo, komu lze fandit. Jinak jako vždy další skvělá epizoda, snad si poslední dvě epizody udrží stejnou kvalitu.

• 8.2.2020  18:44

Tak tahle epizoda je masterpiece! Jsem šokován, asi jsem si Fate universum zamiloval.

• 8.2.2020  19:56

Skončila šestá epizoda a mně běží mráz po zádech. Geniální.

• 8.2.2020  20:42

Jak jsem si myslel, že Rider bude navždy můj favorit z celého Fate/Zera, tak nakonec není a místo něj se mou oblíbenou postavou stává Kiritsugu.

• 6.2.2020  20:38
    Fate/Zero - Season 1 (série) (2011)

Tož jsem se po delší době rozhodl konečně dokoukat první sérii Fate/Zera, vzhledem k tomu, že jsem dávno viděl první dvě epizody a pak jsem na nějakou dobu sledování pozastavil a vůbec nelituji toho, že jsem se ji rozhodl dokoukat, páč já si tuhle jízdu užil. Sice konči trochu otevřeně, ale přece jen je tu ještě série druhá a na tu se taky někdy podívám, nejlépe co nejdřív, ať to mám z krku. Ke kvalitě seriálu jinak nemám co dodat, je prostě skvělá a ani trochu jsem se při sledování nenudil. Mojí nejoblíbenější postavou je Rider. Každopádně ten plný počet si to zaslouží a doufám, že ta druhá série nezklame.

• 2.9.2019  15:12
    Fate/stay night (TV seriál) (2006)

Fate/stay night si zaslouží být v mé topce už jen kvůli tomu jak mne dokázalo okouzlit. Příběh je tu plný zvratů a takové příběhy já mám moc rád. :) Anime si vypůjčuje postavy z různých mytologií, jedna z těch vypůjčených postav má i změněné pohlaví (nenapíšu vám sem která, protože nechci spoilovat), ale to mi ani nevadí. Rozhodně F/SN doporučuju ke shlédnutí.

• 16.2.2020  14:54
    First Squad (2009)

Kdyby tam možná nebyly hrané záběry, jak z nějakého dokumentu, tak by mě to možná i bavilo a dokoukal bych to, jenže ono se na to nešlo koukat, prostě to byla nuda. Možná to někdy dokoukám, když se mi bude chtít.

• 15.6.2019  11:19
    Fullmetal Alchemist (TV seriál) (2003)

Tak to ještě trochu asi dopadlo dobře. Pěkně si ten seriál hrál s mýma nervama, pěkně si s nimi hrál, to musím uznat. Některé postavy se tu opravdu nebojí udělat menší nebo větší zlo. Uvidíme jak u mne uspěje Brotherhood, teda jestli se budu chtít dívat na 64 epizod (51 mi zatím stačilo).

• 14.6.2019  21:10

Pomalu přituhuje, blíží se konec a seriál si víc a víc hraje s mejma nervama.

• 6.9.2019  18:14

Vlastně je tahle epizoda jen obyčejná rekapitulace děje, ale koukat se na ni dá.

• 23.2.2020  15:30
    Fullmetal Panic? Fumoffu (TV seriál) (2003)

Druhá série FMP není špatná, ale nejlepší taky není. Vlastně se spíš jedná jen o takovou oddechovou, humornou odbočku, ale většina epizod se opravdu povedla. Ty čtyři tam spokojeně dávám.

• 22.7.2020  22:34

Jooo, film jsem si hodně užil. Nenudil jsem se, za což mohu poděkovat zápletce a hlavně ději. Tvůrci se s tím nepatlali a vhodili mě jako diváka rovnou do děje, bez jakéhokoliv klišoidního vysvětlování (to uvítám pouze tam, kde je nutné, aby bylo), za což jsem rád. Animace je taky super, nic tomu v podstatě vytknout nemůžu, přesto tomu dávám slabších pět, jelikož ačkoliv souboje byly super, tak finální souboj mez Ichigem a hlavním záporákem mohl být kapánek delší.

• 1.12.2019  17:04

Po dvaceti minutách jsem to vypnul s tím, že tam toho cpou krapet moc. Původní seriál z roku 2006 se mi hodně líbil a považuju ho za jedno z nejlepších anime, co jsem zatím viděl. Nevím, koho napadlo nacpat 26 epizod do jednoho filmu, ale zřejmě jim nedošlo, že to bude pěkně nepřehledné a příliš urychlené. Podle toho, co jsem četl, tak je prý seriálová verze Unlimited Blade Works lepší, takže ji někdy zkusím.

• 16.5.2020  20:31

Tak film kolísal mezi dvěma a třema hvězdama, ale on to byl tak nemožně milý a zábavný "fan-service", že ty čtyři to i dostalo, ale jinak to byl původní anime seriál a anime filmy (pro zajímavost, k manze jsem se já, chudák, ještě nedostal, budu ji muset někdy konečně koupit) naplácané tak nějak dohromady. Neurazí to, ale mohlo to být i lepší.

• 17.6.2019  16:19
    Gunslinger Girl (TV seriál) (2003)

Po osmi epizodách s tímhle uspávacím kouskem končím. Jsou tam i zajímavé věci, jako třeba vztahy mezi instruktory a holkami, ale dialogy jsou šíleně nudné a celkově je to uspávací.

• 23.1.2019  19:05
    Hai to gensó no Grimgar (TV seriál) (2016)

Není to vůbec špatné, ale myslím, že to mohlo být lepší. Příběh není špatný. Jen ta kresba, no, animace a kresba postav není špatná, ale prostě ta krajina, ta mohla být lepší, celkově vypadá divně. Když se tu podívám na hodnocení ostatních uživatelů, tak každý z toho má jiné pocity, ale když je to tak dobře hodnocené, tak jsem čekal že to i bude geniální, ale nakonec jsem dostal slabší seriál, který není špatný. Nezlobil bych se, kdyby k tomu vyšla druhá série.

• 21.7.2020  14:50

"Vole, kde mám káru? Kde ji máš? Vole, kde mám káru? Kde ji máš?" a tak dál... :)

• 16.2.2020  20:15
    Hellsing I (2006)

Tak tohle je na úplně jiném levelu než původní Hellsing (který ale i tak pro mě zůstává kultovní peckou, jenž je povinností pro všechny otaku). Kupodivu jsem se i při pár scénách zasmál a vůbec mi to narozdíl od ostatních, nevadilo. Jsem zvědav na další epizody.