CarnTheNunya

Nevím, co sem napsat.

homepage

• 16.2.2020  20:15
    Hellsing I (2006)

Tak tohle je na úplně jiném levelu než původní Hellsing (který ale i tak pro mě zůstává kultovní peckou, jenž je povinností pro všechny otaku). Kupodivu jsem se i při pár scénách zasmál a vůbec mi to narozdíl od ostatních, nevadilo. Jsem zvědav na další epizody.

• 31.3.2019  16:15

Vše jako vždy dopadlo dobře. Korunu pak tomu ještě nasadil The Boob Dragon Song.

• 29.3.2019  06:29

Je to ještě lepší, akčnější, humornější (chcípal jsem při tom smíchy), emotivní. Možná jsem tomu dal o hvězdu míň, protože to bylo poprvé, kdy při dvanáct dílů dlouhém anime změnili v půlce opening (a to mne nasralo, protože ten první byl lepší).

• 5.5.2019  12:31

Toho přirození jsem si tentokrát při hodnocení nevšímal. Dokonalá epizoda.

• 14.5.2019  20:27

Tu povinnou gay scénu si mohlo HBO odpustit, tak ale jak už jsem dřív psal, to vnucované softporno již na tom nehodnotím. Jinak naprosto dokonalá epizoda. Snad ta kvalita zůstane na takové úrovni pořád.

• 21.5.2019  20:11

Jon Sníh je nejlogičtější postava vůbec (ironie/humor).

• 2.7.2019  16:55

Naprosto výborná epizoda. Humor mi vůbec nevadí, i když jsem tedy čekal, že Hra o Trůny bude čistě vážný seriál.

• 1.5.2019  15:29

Méně nahoty, ale stejně jsou všichni nadržení. Moc sympatických postav tu není. Příště by to chtělo lesbickou akci. Update: Po tom, co jsem si řekl, že porno scény přestanu hodnotit jsem se rozhodl zvýšit hodnocení u ostatních epizod, co jsem viděl.

• 12.6.2019  20:30

Konečně ho zabili!

• 1.5.2019  18:59

Sex tu není, Pan Král už nemá tolik nadržené dialogy jako předtím, ale učitel šermu moc okouzlující nebyl a se slovem "kundička" to už opravdu přehnali. Jinak naprosto dokonalá epizoda.

• 2.5.2019  17:42

Tentokrát tu sex byl, ale to nevadí, nebylo ho tam moc, prostě jedna píchací scéna stačí. Hodně mi přijdou zajímaví Jon Sníh, Tyrion Lannister (o kterém jsem si z počátku nemyslel, že je kladnou postavou a taky mne docela dost zpočátku sral), Eddard Stark a Daenerys. Kvalita seriálu začala hodně stoupat a to je jen dobře.

• 16.5.2019  14:45

Dokonalá epizoda! Druhá série bude zřejmě lepší než první. Závěr je opravdu drsný a depresivní.

• 13.5.2019  21:23

S tím roztrhnutím při porodu to krapet přehnali.

• 16.5.2019  18:01

Naprosto geniální epizoda. Celá ta bitva mi hodně připomínala bitvu o Helmův Žleb v Pán Prstenů: Dvě Věže. Druhá série je lepší než ta první.

• 13.5.2019  19:00

Došlo mi, že nemá smysl započítávat do hodnocení i nahotu, i když má tohle potenciál být geniální i bez zbytečných porno scén. Zvýším hodnocení o jednu hvězdu u ostatních epizod, co jsem hodnotil.

• 5.5.2019  16:26
    Hra o trůny - Série 1 (série) (2011)

Tak jsem dokoukal první sérii. Není to špatný, ale ta nahota tam být prostě nemusela, leda jen prsa, jinak zbytek přirození si HBO mohlo odpustit. Jinak jsou tu opravdu excelentní dialogy a akce je taky dobrá, ten gore je asi to jediný, co bych společně s některými charaktery postav (snad opravdu jediná postava, jejíž chování jsem nepochopil, byla sestra Catelyn Stark, která asi tak sedmi až šestiletému klukovi dávala stále pít z prsou a chovala se mnohdy absolutně divně) hodnotil kladně. Snad Joffreyho v některé z příštích sérií zabijí. Je to hajzl. No každopádně, snad už příští série bude lepší. Update: Po tom, co jsem si řekl, že porno scény přestanu hodnotit jsem se rozhodl zvýšit hodnocení u ostatních epizod, co jsem viděl. Zvyšuji hodnocení i celé sérii, ale je to horších pět hvězd.

• 16.5.2019  21:27
    Hra o trůny - Série 2 (série) (2012)

Druhá série nemá stále plných pět hvězd, ale pořád je to lepších pět hvězd než u první série. Naprosto dokonalé, Hra o Trůny mne začala bavit. Nejlepší postavou z celého seriálu zatím je Tyrion.

• 22.5.2019  16:24
    Hra o trůny - Série 3 (série) (2013)

Třetí řada je slabší než předchozí, mohla být na stejné úrovni, možná i lepší, ale protože se Jon Sníh opravdu divně zachoval, zaprvé a zadruhé, ten rock na konci té třetí epizody tam napadlo koho dát? Tak snad to příště bude lepší.

• 19.5.2019  14:55

A na ten konec tam napadlo koho dát ten rock?

• 3.5.2019  21:43

Tak člověk by čekal, že to bude jen softcore, ale najednou tu máme hardcore a je tu ukázaná i vagína a penis, no a pak tu máme pár teploušů s naznačeným kouřením péra. Hele, už z toho zase dělali porno s nějakým příběhem navíc, tenhle díl mohl být masterpiece. Když se chcou lidi dívat nutně na to, jak má někdo jiný pohlavní styk, tak ať si zajde na pornhub a nebo jinou takovou stránku, nebo třeba na nějakou hentai stránku, ale dělat ze seriálu s takovým potenciálem porno, no, to si HBO mohlo odpustit. Update: Po tom, co jsem si řekl, že porno scény přestanu hodnotit jsem se rozhodl zvýšit hodnocení u ostatních epizod, co jsem viděl.

• 2.7.2019  11:30

Slabých pět hvězd, ale jinak je to opravdu výborná epizoda. Tyrionův projev v trůnním sále je výborný a jako vždy zas dokazuje, že Tyrion je nejlepší postava z celého seriálu, společně s Daenerys.

• 28.4.2020  14:23
    K-ON! - Komon! (S01E05) (epizoda) (2009)

Konečně se kvalita humoru zlepšila.

• 20.9.2020  22:30
    Kancl - Série 1 (série) (2001)

S trapnohumorem se musí umět pracovat. Ricky Gervais a Stephen Merchant nám zde dokazují, že s ním umí pracovat. Sice místy lehoučce vulgární, ale přesto milý sitcom z prostředí jednoho kanclu, který vede jeden z těch nejlepších šéfíků vůbec, David Brent (Ricky Gervais), pro něhož je humor a dobrá nálada na prvním místě.

• 25.9.2020  17:39
    Kancl - Série 2 (série) (2002)

Propuštění takového výborného šéfa s kvalitním smyslem pro humor, jako je David, mě bude vždy bolet. Ať žije David Brent, ten nejlepšejší šéf vůbec!

• 24.2.2020  21:18

Zrovna, když jsem čekal, že to zase ztratí šťávu, tak přišla tahle epizoda a já se docela bavil.

• 24.2.2020  18:25

Chtěl jsem být k Berserku po desáté epizodě celkem shovívavý, jenže tahle epizoda byla tak zbytečně zdlouhavá, jako všechny ostatní, natolik, že jsem raději sebral svůj mobil a hrál jsem na něm hru, zatímco jsem epizodu poslouchal.

• 23.2.2020  19:06

Tak tahle epizoda se docela dala. Možná mi teď Berserk voní kvůli tomu, že se na něj dívám po dlouhé době, s tím, že ho dokoukám. Není to žádný sláva, ale zatím se dal docela sledovat, no, uvidím, co mi přinesou další epizody. Jo a ještě jedna věc, rozhodl jsem se jen tak z nudy, vyzkoušet anglický dabing a ačkoliv je takový "ehhh", tak se docela dá poslouchat.

• 20.10.2019  18:25

Opening se k tomu nehodí a horor je to sotva, jinak je Berserk celkem zajímavý a není úplně špatný.

• 22.10.2019  16:25

Ten opening na mne moc dojem neudělal a stejný názor mám i na soundtrack, který se k některým scénám nehodí. Jinak se na to dá koukat, i když to není kdovíjaká sláva.

• 19.3.2020  12:46
    Kill La Kill (TV seriál) (2013)

Tak jsem se k tomu konečně dostal a po třech necelých dnech jsem to s veškerou chutí, zvědavostí, s husí kůží, mrazem na zádech a se zadkem částečně přilepeným k židli, dokoukal. Jako já se o hlavní hrdinku, fakt hodně bál a vždy jsem ji fandil, (SPOILER!) no jen někdy ve 21.-22 epizodě jsem si přál, aby dostala přes držku a vzpamatovala se. Ze začátku to byla sranda, pak už to teda bylo spíš vážný, ale to není žádná vada na kráse. Jako vždy jsem toužil vidět, jak hlavní záporák dostane přes rypák. Animace se opravdu povedla, studio Trigger mě teď bude hodně zajímat. Soundtrack je tu taktéž výborný a openingy též. Já tedy dávám, plný počet, tohle anime si ho zaslouží.