CarnTheNunya

Nevím, co sem napsat.

homepage

• 18.7.2020  17:40
    Scoob! (2020)

Do kina jsem šel bez očekávání, takže vlastně ani zklamaný nejsem. Film se mi sice líbil a ani trochu jsem se nenudil, ale bylo to dost klišé a "hudební styl" sladký jak cecek. Animace hezká, ale no, ehhhh, noooo, CGI animace se dnes již v americké celovečerní animované tvorbě využívá docela hojně, nebo mi to aspoň tak přijde. Film jsem jinak viděl v českém dabingu, který ale i stojí za to, je tam docela fajn výběr dabérů.

• 15.9.2019  14:38
    Suzumija Haruhi no júucu (TV seriál) (2009)

Drop po druhé epizodě. Arc "Endless Eight" mne prostě štval. Dalo se to vyřešit během pouhých dvou dílů, ale sledovat tunu epizod ten samý scénář a hlavně sledovat, jak hlavní postava na to vždy prdí, je zívací záležitost sama o sobě.

• 30.8.2020  12:26

Připadá mi, že na tom ani nedělaly A-1 Pictures, ale ufotable. Každopádně druhá polovina je zatím dobrá, snad si udrží kvalitu.

• 20.9.2020  00:02

No... Většina epizody super, ale konec... Kurva, co se v tom Underworldu stalo? Chci další sérii. Okamžitě. Nebo aspoň film...

• 16.11.2019  13:52

Natočit loutkový akční film je sice zajímavý nápad, ale film samotný působí trapně a jen párkrát jsem se uchechtl, jinak jsem se spíš smál trapnosti tohohle filmu. Ani jsem to nezvládl dokoukat.

• 11.7.2020  01:08

Film je hezký, ale přišlo mi, že byl dost urychlený. Tomuhle terminátorovi chyběla pořádná zápletka, ale pořád lepší, než kdyby se toho filmu ujal kdejaký kašpar. Každopádně, to jak se to ve filmu celé odehrálo a seběhlo, mi přišlo jako jedna velká náhoda, ale znova, jak už jsem napsal: Pořád lepší než kdyby se toho ujal kdejaký kašpar. Film žel na legendární a excelentní dvojku nemá. Toť vše.

• 15.4.2020  18:42
    Tetsuo (1989)

Lidem se toto asi líbí, ale já té zbytečně promrhané hodiny u této sračičky lituji. Já respektuji názor ostatních, ale jdu proti proudu a nikdo mě nepřesvědčí, abych své hodnocení změnil. Jednou to stačilo, viděl jsem to poprvé a naposled.

• 29.9.2020  20:05
    The God of High School (TV seriál) (2020)

Předlohu jsem tedy nečetl, ale tahle adaptace se mi i navzdory jejímu rychlému tempu, rychlého asi jako gepard, líbil. Nad vodou to držel celkem fajn humor, skvělé motivace postav a úžasná animace. Seriál má zkrátka své klady, ale i zápory, přesto se podle mě dá sledovat a je celkem fajn. Ta všechna různá bojová umění bylo skvělé sledovat a třeba šermování beze zbraně je celkem fajn osvěžení, zkrátka je to dobře vymyšlené. A kdo ví, třeba bude i druhá série a já se na ni klidně podívám. Za mě slabších pět. Slabších, kvůli tomu tempu, jak jsem se již zmínil na začátku komentáře. Toť ode mne zatím, vše.

• 6.7.2019  21:08
    Tokyo Ghoul:Re saišúšó (TV seriál) (2018)

Doma mám jen deset dílů mangy, takže sorry, ale Tokyo Ghoul :Re Season 2 budu hodnotit trochu kladněji. Je to sice za slabší čtyři hvězdy, čili na MALu to ode mne dostane 7/10. Některé postavy se chovají od předešlých sérií naprosto odlišně a ani to není nijak vysvětleno, ale je tu kupodivu hned několik momentů, které mi vykouzlily úsměv na tváři. A kupodivu je to poprvé po těch dvou předchozích sériích u téhle už quadrologie, co se dá songa z openingu poslouchat. Sice jak píše Comic Guy, tak celá sága působí jako Naruto (jen trochu vážnější a drsnější) a tudíž taky působí jako shounen a ne jako seinen (a to myslím vážně přátelé). Kupodivu ale tohle není tak debilně dlouhé právě jak Naruto.

• 1.6.2020  22:31
    Tomb Raider (2018)

Film je rozhodně hezky natočený a jsem s ním docela spokojený. Nuda se naštěstí nekonala a já se příjemně bavil, no i tak mi docela přijde, že film je dost rozporuplný a možná mohl být i lepší. Jinak jsem vcelku opravdu spokojený, jak jsem již napsal. Možná bych uvítal i pokračování, které by mohlo být trošku více na Redbullech, třeba jako John Wick 2 a 3. :)

• 6.5.2020  19:44
    Transformers (2007)

Tak toto je jeden z mých nej filmů mého dětství. Čučení na něj je mi milejší než čučení na nadhodnoceného Harryho Pottera, Simpsony a kdo ví co ještě. Sledování této filmové série od Michaela Baye mě neomrzí.

• 12.6.2020  22:03

Tak dneska jsem si zopakoval tuto akční jízdu a pořád se mi líbí stejně jako když jsem ji ve svých dvanácti letech viděl v kině ve 3D. Tento film nebyl kritiky ani diváky přijat zrovna nějak extra kladně, jak lze vidět třeba na zdejším/ch hodnocení/ích, ale já ho přesto beru jako skvělé béčko a nehodlám se řídit názory ostatních. Za mě pořád skvělý plný počet.

• 7.5.2020  12:31

Dříve to pro mě byl skvělý film, teď už to je pro mě pouze dobrý film. Už to není tolik dobré jako první tři díly Transformerů. Jako dítě bych si to ještě užil a pouštěl bych si to furt dokolečka, ale teď už spíš jednou za čas z nudy. Hodnocení měním na silnější čtyři.

• 13.1.2019  18:23
    Upgrade (2018)

Největší překvapení roku 2018. Zajímavě zpracované Sci-Fi s parádním příběhem a zakončením. Příběh může připadat jako klišé, ale náhodou je super a musím říct, že film se povedl. Plný počet.

• 17.7.2020  13:55

Film je v pohodě, měl svou atmosféru, hudba taky super, ale v tom ději byl velikánský zmatek, což filmu trošičku ublížilo a tak nějak mu sebralo druhou *. Snad se mi jeho remake z roku 1979 bude líbit víc.

• 13.1.2019  18:25
    Venom (2018)

Jak by řekl Sheldon Cooper: "Ach gravitace, ty mrcho jedna nenasytná!". Avšak tohle není chyba gravitace, že tu havarovala raketa jednoho namyšleného boháče se vzorky takzvaných "symbiontů", kteří žijí v symbióze s jiným tvorem a živí se masem. Čekal jsem že to bude nic moc, kvůli ratingu PG-13, ale podařilo se to. Venom je jako komiksová postava sám o sobě dost zajímavý. Humor je tu výborný. Nemám co vyčítat. Pět hvězd.

• 22.6.2020  14:17

No do prdele, to byl tak výbornej dokument, že jsem už jenom vyčkával kdy skončí, abych si mohl co nejdřív něco zahrát! :3 Hezký náhled do historie, kultury, tvorby videoher s rozhovory s tvůrci, slavnými osobnostmi a fanoušky her. Sice jsem většinu her nehrál, ale to neznamená, že jsem je nikdy neznal. Dokument jsem si celkově užil, byl hezky poučný a dozvěděl jsem se třeba o takové historii vzniku videoher o trochu více a jak tento obří průmysl a kultura vlastně vznikly. Za pět.

• 13.1.2019  18:28

Tenhle film jsem chtěl vidět už dávno, ale vždy jsem byl líný na to abych si ho pustil. Teď když jsem ho konečně viděl, tak nelituji. Skvělý příběh a postavy jsou skvělé a k tomu ještě výborný a dojemný konec. Škoda, že jsem to neviděl dřív. Plný počet hvězd, kdybych mohl, tak bych dal deset.

• 23.4.2020  19:51
    Věc (1982)

Člověk by řekl, že když se mi nelíbí Vetřelec, tak se mi nebude líbit i Věc, jenže světě div se, mě se ten film líbí a sedne mi víc než Vetřelec (který je pouhá pohádka pro děti oproti tomuhle, jak již napsal PKD). Naprosto geniální film. Asi tak před rokem jsem viděl anime seriál Parasyte a ten má s tímto filmem společné téma a je v něm skvěle zpracované, takže koho "věci" z vesmíru zajímají, tak těm bych Parasyte rozhodně doporučil. A i tento film, pokud jste ho ještě neviděli. :)

• 10.5.2020  16:07
    Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

Je to výborný, geniální, mám tento seriál rád. Knihy jsem zatím nečetl a hrál jsem kousek první hry, takže expert úplně nejsem, ale role Geralta podle mě sedla Cavillovi líp jak Superman. Ale proč dávám jen čtyři, když jsem všem epizodám kromě té první udělil plný počet? Protože je v tom ději bordel, jak ve staré dílně. Jinak se to ke konci vcelku hezky propojilo. Části s Marigoldem bavily nejvíc a píseň "Tak dej groš zaklínači" je též geniální. Ano, seriál jsem sledoval s dabingem.

• 7.5.2020  15:44

Hrál jsem kousek první hry a knihu jsem žel nečetl, ale možná to hodlám napravit. Rozhodl jsem se seriál sledovat s dabingem, což se nezdá jako špatná volba, přišel mi docela dobrý.

• 7.5.2020  18:02

Že by si mne seriál získal ihned po druhé epizodě? :D Geniální.

• 20.12.2019  13:31

První díl jsem viděl hodně dávno, takže si ho nepamatuju, tudíž ho nemám ani ohodnocený, ale toto pokračování rozhodně doporučuji. U filmu jsem se vůbec nenudil, takže to je velké plus pro celý tento snímek a co se týče vizuální stránky, tak ta taky byla celkem dobrá.

• 21.6.2019  14:49

Ze začátku se mi film líbil, ale pak přišel takový nic moc otevřený konec. Lady Gaga se začátku tahá opravdu dobré songy, ale pak tam začala střílet samé obyčejné popové blbůstky. Hodně slabé čtyři hvězdy. Update: Přehodnoceno na slabé tři hvězdy.

• 19.6.2019  14:43
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

V originále bych si to asi užil víc.

• 12.3.2020  22:23

Milý odpočinek před bitvou. Třetí série pro mě zatím byla naprosto skvělá a na vyšší úrovni, než ty předchozí. Snad si tu kvalitu udrží.

• 12.3.2020  15:08

Trocha politikaření, perfektní a plynulá animace, dobrá akce, promyšlenost děje a trošku si odpočinem od titánů. Pomalu, ale jistě se nám odhaluje tajemství zdí. Jsem rád, že třetí série neměla takový ten pomalý, únavný začátek, jak první série Hry o Trůny. Pokud si další epizody udrží stejnou kvalitu, tak bude třetí série lepší než předchozí dvě.

• 14.9.2019  11:54

Výborné anime s depresivní atmosférou. Nejlepší postavy jsou Mikasa Ackerman a Lance Corporal Levi.

• 9.9.2019  07:06

On žije!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 10.3.2020  17:05

Tak jsem se k tomuhle konečně dostal. Takže, tohle je dvouhodinový film, tudíž ačkoliv slouží jako rekapitulace první poloviny první série, stále do něj nelze vecpat vše, zkrátka trošku musel být zkrácený a vykleštěný. A kupodivu se mi hodně líbil, asi je to tím, že bitva o Trost byla v seriálu trošku zdlouhavá, podle toho co si pamatuju. Každopádně dávám plný počet a můžu doporučit, pokud si chcete zopakovat Attack on Titan a nechcete se prodírat přes seriál.