CarnTheNunya

Nevím, co sem napsat.

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 4.10.2020  15:52
    Bleach (TV seriál) (2004)

Ani bych z počátku neuvěřil, že tenhle seriál mě bude vůbec někdy bavit, přece jen to byl jeden z těch dlouhých shounenů, jenže jak se říkává, "čas letí", takže si dotyčný ani nemusí všimnout, kolik času u toho promrhal a stejně si to zamiluje a ještě je tomu ochotný cokoliv odpustit. Dokonce jsem si sáhl až na dno a začal jsem přeskakovat ke konci spoustu fillerů, abych to byl vůbec schopný dokoukat. Jediné, které jsem se neopovážil přeskočit, byly některé fillerové arcy a to čistě kvůli tomu, že to nebyla jen pouhá epizodní záležitost, ale byl to aspoň něčím zajímavý příběh, který dokázal zaujmout. Snad každá postava, mě něčím zaujala a bylo mi celkem jedno, jak moc ostatní diváky mohla dotyčná postava srát, já je měl rád. Záporáky většinou samozřejmě ne, hehe, ale to je zase třeba na nich ta dobrá vlastnost, že jsem toužil je vidět poražené. Jednoho záporáka mi teda bylo při jeho smrti celkem líto (Ulquiorra). Tenhle seriál, není nejlepší anime, sem tam může začít nudit a některé fillery (ještě jsem ten pojem vlastně ani nevysvětlil, takže abych vám ho vysvětlil, tak jim ve zkratce lze říkat "výplňové epizody") byly otravné, přesto tomuhle seriálu tyto chybky odpouštím a ačkoliv na pět * není, plácám je tam. Už se nemůžu dočkat poslední série. :)

• 29.9.2020  20:05
    The God of High School (TV seriál) (2020)

Předlohu jsem tedy nečetl, ale tahle adaptace se mi i navzdory jejímu rychlému tempu, rychlého asi jako gepard, líbil. Nad vodou to držel celkem fajn humor, skvělé motivace postav a úžasná animace. Seriál má zkrátka své klady, ale i zápory, přesto se podle mě dá sledovat a je celkem fajn. Ta všechna různá bojová umění bylo skvělé sledovat a třeba šermování beze zbraně je celkem fajn osvěžení, zkrátka je to dobře vymyšlené. A kdo ví, třeba bude i druhá série a já se na ni klidně podívám. Za mě slabších pět. Slabších, kvůli tomu tempu, jak jsem se již zmínil na začátku komentáře. Toť ode mne zatím, vše.

• 25.9.2020  17:39
    Kancl - Série 2 (série) (2002)

Propuštění takového výborného šéfa s kvalitním smyslem pro humor, jako je David, mě bude vždy bolet. Ať žije David Brent, ten nejlepšejší šéf vůbec!

• 20.9.2020  22:30
    Kancl - Série 1 (série) (2001)

S trapnohumorem se musí umět pracovat. Ricky Gervais a Stephen Merchant nám zde dokazují, že s ním umí pracovat. Sice místy lehoučce vulgární, ale přesto milý sitcom z prostředí jednoho kanclu, který vede jeden z těch nejlepších šéfíků vůbec, David Brent (Ricky Gervais), pro něhož je humor a dobrá nálada na prvním místě.

• 30.8.2020  12:26

Připadá mi, že na tom ani nedělaly A-1 Pictures, ale ufotable. Každopádně druhá polovina je zatím dobrá, snad si udrží kvalitu.

• 11.8.2020  15:43

Kapitán Shusuke Amagai, je skvělá postava a je škoda, že celá tato příběhová archa je jen filler. Je lepší než Bounti. Doufám, že si tento filler udrží kvalitu až do konce.

• 8.8.2020  12:11

Tento filler, mi vůbec nevadí, navíc mám pocit, že bude zábavnější než Bounti. A konečně už to je ve formátu 16:9.

• 22.7.2020  22:34

Jooo, film jsem si hodně užil. Nenudil jsem se, za což mohu poděkovat zápletce a hlavně ději. Tvůrci se s tím nepatlali a vhodili mě jako diváka rovnou do děje, bez jakéhokoliv klišoidního vysvětlování (to uvítám pouze tam, kde je nutné, aby bylo), za což jsem rád. Animace je taky super, nic tomu v podstatě vytknout nemůžu, přesto tomu dávám slabších pět, jelikož ačkoliv souboje byly super, tak finální souboj mez Ichigem a hlavním záporákem mohl být kapánek delší.

• 21.7.2020  14:50

"Vole, kde mám káru? Kde ji máš? Vole, kde mám káru? Kde ji máš?" a tak dál... :)

• 6.7.2020  22:06
    Lov (2020)

Kurník, to byla taková šílenost, že mě to dostalo. Lehce mi to připomnělo seriál z produkce Netflixu "Black Summer", který taky takhle často překvapil. A filmy/seriály, kterým zmatek neškodí a je tam, budu zřejmě mít rád. A další co kromě častého "surprise, motherfucker" na tomhle filmu musím vychválit je, že to nebyla nuda. Ono mě zajímalo, co že se tam děje a jak to dopadne (což bylo zřejmě způsobeno tím, že mi to doporučil člověk, který věděl, co mi má doporučit :D ). Což se mi u většiny filmů, jenž mají otravné šnečí tempo, nestává. Jo, bylo to pěkně divný a šílený, jak už jsem napsal, ale to možná filmu prospělo, prosil bych více takových snímků. Jen bych možná rád upozornil tímto komentářem ČSFD (pokud se to někdo z admin teamu čte) na to, že tohle rozhodně není horor. Každopádně, já si jdu prohlédnout filmografii režiséra a scénáristů. :)

• 22.6.2020  14:17

No do prdele, to byl tak výbornej dokument, že jsem už jenom vyčkával kdy skončí, abych si mohl co nejdřív něco zahrát! :3 Hezký náhled do historie, kultury, tvorby videoher s rozhovory s tvůrci, slavnými osobnostmi a fanoušky her. Sice jsem většinu her nehrál, ale to neznamená, že jsem je nikdy neznal. Dokument jsem si celkově užil, byl hezky poučný a dozvěděl jsem se třeba o takové historii vzniku videoher o trochu více a jak tento obří průmysl a kultura vlastně vznikly. Za pět.

• 12.6.2020  22:03

Tak dneska jsem si zopakoval tuto akční jízdu a pořád se mi líbí stejně jako když jsem ji ve svých dvanácti letech viděl v kině ve 3D. Tento film nebyl kritiky ani diváky přijat zrovna nějak extra kladně, jak lze vidět třeba na zdejším/ch hodnocení/ích, ale já ho přesto beru jako skvělé béčko a nehodlám se řídit názory ostatních. Za mě pořád skvělý plný počet.

• 7.5.2020  18:02

Že by si mne seriál získal ihned po druhé epizodě? :D Geniální.

• 6.5.2020  19:44
    Transformers (2007)

Tak toto je jeden z mých nej filmů mého dětství. Čučení na něj je mi milejší než čučení na nadhodnoceného Harryho Pottera, Simpsony a kdo ví co ještě. Sledování této filmové série od Michaela Baye mě neomrzí.

• 28.4.2020  14:23
    K-ON! - Komon! (S01E05) (epizoda) (2009)

Konečně se kvalita humoru zlepšila.

• 23.4.2020  19:51
    Věc (1982)

Člověk by řekl, že když se mi nelíbí Vetřelec, tak se mi nebude líbit i Věc, jenže světě div se, mě se ten film líbí a sedne mi víc než Vetřelec (který je pouhá pohádka pro děti oproti tomuhle, jak již napsal PKD). Naprosto geniální film. Asi tak před rokem jsem viděl anime seriál Parasyte a ten má s tímto filmem společné téma a je v něm skvěle zpracované, takže koho "věci" z vesmíru zajímají, tak těm bych Parasyte rozhodně doporučil. A i tento film, pokud jste ho ještě neviděli. :)

• 23.4.2020  10:13

No ty voe, já jsem dokoukal již třetí arc z této anime telenovely a pořád mě to ještě baví.

• 14.4.2020  16:10

Při konci této epizody jsem dospěl k myšlence, že horory nejsou jen o tom, abychom se báli titulních potvor, ale také, abychom se báli o postavy. Měl jsem ke konci této epizody stejný pocit jako z konce první epizody anime Attack on Titan (kdo neviděl, tak rozhodně doporučuji). Tohle není pro slabé žaludky.

• 10.4.2020  16:51

Miluju Ghost in the Shell a tento skoro tříhodinový sestřih hlavního příběhu první série se mi ohromně líbil a to natolik, že si ho dávám do top filmů. Proč? Protože už jsem to napsal v první větě. První série mi mohla seriál klidně dostat do oblíbených, ale byla tam pro mě jedna nepotřebná epizoda, ve které se vlastně jen kecalo o událostech hádám asi tak z první poloviny. Ale i tak je seriál výborná záležitost. A tenhle, sice sestřihový, ale výborný film, je taky výborný ( velice chytrá hláška :). A taky je to líp sestříhané než rekapitulační filmy Death Notu.

• 25.3.2020  22:26

J.C.Staff. Studio, které dokáže námět na dobré anime naprosto a doslova posrat (Druhá série One Punch Mana), ale zároveň studio, které mi teď dokázalo, že k sérii na které nepracuje od začátku, umí stvořit skvělé pokračování a ano, mluvím teď o KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World! The Movie: Crimson Legend. Humor je tu stejně geniální jako v seriálu a vůbec jsem se nenudil a dokonce jsem byl i lehce dojat, čili jsem spokojený. Doufám, že pokud se J.C.Staff jednou zase dostane k nějaké mé oblíbené značce, na které doposud nepracovalo, tak doufám, že to dopadne stejně dobře jako Konosuba.

• 19.3.2020  12:46
    Kill La Kill (TV seriál) (2013)

Tak jsem se k tomu konečně dostal a po třech necelých dnech jsem to s veškerou chutí, zvědavostí, s husí kůží, mrazem na zádech a se zadkem částečně přilepeným k židli, dokoukal. Jako já se o hlavní hrdinku, fakt hodně bál a vždy jsem ji fandil, (SPOILER!) no jen někdy ve 21.-22 epizodě jsem si přál, aby dostala přes držku a vzpamatovala se. Ze začátku to byla sranda, pak už to teda bylo spíš vážný, ale to není žádná vada na kráse. Jako vždy jsem toužil vidět, jak hlavní záporák dostane přes rypák. Animace se opravdu povedla, studio Trigger mě teď bude hodně zajímat. Soundtrack je tu taktéž výborný a openingy též. Já tedy dávám, plný počet, tohle anime si ho zaslouží.

• 14.3.2020  13:24

Sice je to trošku prostříhané, proto se tomu taky říká sestřih/rekapitulace, ale přesto to má výbornou atmosféru, i když tam několik důležitých scén chybí. Jako osvěžení a vzpomínka na mé první anime, které jsem kdy viděl, hodně výborný, ale je škoda, že třeba ta vystřižená scéna z Ryuzakiho pohřbu nebyla v seriálu, páč byla fakt skvělá. Pro ty jako jsem já, co seriál viděli hodně dávno a chtějí si ho zopakovat, doporučuju rozhodně.

• 12.3.2020  22:23

Milý odpočinek před bitvou. Třetí série pro mě zatím byla naprosto skvělá a na vyšší úrovni, než ty předchozí. Snad si tu kvalitu udrží.

• 12.3.2020  15:08

Trocha politikaření, perfektní a plynulá animace, dobrá akce, promyšlenost děje a trošku si odpočinem od titánů. Pomalu, ale jistě se nám odhaluje tajemství zdí. Jsem rád, že třetí série neměla takový ten pomalý, únavný začátek, jak první série Hry o Trůny. Pokud si další epizody udrží stejnou kvalitu, tak bude třetí série lepší než předchozí dvě.

• 10.3.2020  17:05

Tak jsem se k tomuhle konečně dostal. Takže, tohle je dvouhodinový film, tudíž ačkoliv slouží jako rekapitulace první poloviny první série, stále do něj nelze vecpat vše, zkrátka trošku musel být zkrácený a vykleštěný. A kupodivu se mi hodně líbil, asi je to tím, že bitva o Trost byla v seriálu trošku zdlouhavá, podle toho co si pamatuju. Každopádně dávám plný počet a můžu doporučit, pokud si chcete zopakovat Attack on Titan a nechcete se prodírat přes seriál.

• 7.3.2020  19:07
    Bobule (2008)

Z nostalgie dávám pět hvězd. Proč jsem film neohodnotil dřív? Protože jsem si vzpomněl, že existuje, což je škoda, páč já mám Bobule rád.

• 24.2.2020  21:18

Zrovna, když jsem čekal, že to zase ztratí šťávu, tak přišla tahle epizoda a já se docela bavil.

• 22.2.2020  21:46
    Baccano! (TV seriál) (2007)

První tři díly jsou trochu slabší, avšak nenudily, ale po čtvrté epizodě se to rozjede a je to ještě zábavnější. Neexistovala tu postava, kterou bych neměl ani trochu rád, hlavně Isaaca a Miriu jsem zbožňoval, každou scénu a úplně každou vteřinu s těmahle dvěma jsem zbožňoval. Tohle dílo má taky úžasný opening a celkově soundtrack je skvostný. Tohle anime, stejně jako tu většinu anime, co jsem viděl, jsem si užil.

• 21.2.2020  12:41

Tak tohle byla síla! :D

• 16.2.2020  20:15
    Hellsing I (2006)

Tak tohle je na úplně jiném levelu než původní Hellsing (který ale i tak pro mě zůstává kultovní peckou, jenž je povinností pro všechny otaku). Kupodivu jsem se i při pár scénách zasmál a vůbec mi to narozdíl od ostatních, nevadilo. Jsem zvědav na další epizody.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6