CarnTheNunya

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 6.7.2020  22:06
    Lov (2020)

Kurník, to byla taková šílenost, že mě to dostalo. Lehce mi to připomnělo seriál z produkce Netflixu "Black Summer", který taky takhle často překvapil. A filmy/seriály, kterým zmatek neškodí a je tam, budu zřejmě mít rád. A další co kromě častého "surprise, motherfucker" na tomhle filmu musím vychválit je, že to nebyla nuda. Ono mě zajímalo, co že se tam děje a jak to dopadne (což bylo zřejmě způsobeno tím, že mi to doporučil člověk, který věděl, co mi má doporučit :D ). Což se mi u většiny filmů, jenž mají otravné šnečí tempo, nestává. Jo, bylo to pěkně divný a šílený, jak už jsem napsal, ale to možná filmu prospělo, prosil bych více takových snímků. Jen bych možná rád upozornil tímto komentářem ČSFD (pokud se to někdo z admin teamu čte) na to, že tohle rozhodně není horor. Každopádně, já si jdu prohlédnout filmografii režiséra a scénáristů. :)

• 18.7.2020  17:40
    Scoob! (2020)

Do kina jsem šel bez očekávání, takže vlastně ani zklamaný nejsem. Film se mi sice líbil a ani trochu jsem se nenudil, ale bylo to dost klišé a "hudební styl" sladký jak cecek. Animace hezká, ale no, ehhhh, noooo, CGI animace se dnes již v americké celovečerní animované tvorbě využívá docela hojně, nebo mi to aspoň tak přijde. Film jsem jinak viděl v českém dabingu, který ale i stojí za to, je tam docela fajn výběr dabérů.

• 30.8.2020  12:26

Připadá mi, že na tom ani nedělaly A-1 Pictures, ale ufotable. Každopádně druhá polovina je zatím dobrá, snad si udrží kvalitu.

• 20.9.2020  00:02

No... Většina epizody super, ale konec... Kurva, co se v tom Underworldu stalo? Chci další sérii. Okamžitě. Nebo aspoň film...

• 29.9.2020  20:05
    The God of High School (TV seriál) (2020)

Předlohu jsem tedy nečetl, ale tahle adaptace se mi i navzdory jejímu rychlému tempu, rychlého asi jako gepard, líbil. Nad vodou to držel celkem fajn humor, skvělé motivace postav a úžasná animace. Seriál má zkrátka své klady, ale i zápory, přesto se podle mě dá sledovat a je celkem fajn. Ta všechna různá bojová umění bylo skvělé sledovat a třeba šermování beze zbraně je celkem fajn osvěžení, zkrátka je to dobře vymyšlené. A kdo ví, třeba bude i druhá série a já se na ni klidně podívám. Za mě slabších pět. Slabších, kvůli tomu tempu, jak jsem se již zmínil na začátku komentáře. Toť ode mne zatím, vše.

• 28.4.2019  00:04

K tomuhle nejde ani napsat komentář. Jen bych řekl, že konec byl opravdu dojemný, ale protože Ňůňa viděl smutných filmů dost, tak nebulel. Ještě bych doplnil, že finální bitva je za celou historii kinematografie ten největší a nejlepší skvost, co člověk mohl spatřit.

• 5.2.2020  17:06

Ačkoliv mi epizoda přišla býti nic moc, tak jsem si ji aspoň užil, takže někdy později tohle dokoukám.

• 21.2.2020  12:41

Tak tohle byla síla! :D

• 21.2.2020  15:11

Tak ono to vlastně, nebylo tak špatné, řekl bych, že se na Bokuben dá koukat. Sem tam jsem se i zasmál. A to jsem čekal, že to bude spíš konina a že mě to nebude bavit tolik jako jiná romantická anime, které jsem viděl.

• 4.2.2020  16:49

Nevím, jak jsem u něčeho tak nudného dokázal vydržet. Má to sice hezkou kresbu, animaci a zajímavý nápad, ale myslím si, že kdyby měla každá epizoda deset minut, tak by to pro mne bylo zábavnější. Jestli mne toto anime do čtvrté epizody nijak nezabaví, nebo nepřekvapí, tak ho dropnu.

• 25.3.2020  22:26

J.C.Staff. Studio, které dokáže námět na dobré anime naprosto a doslova posrat (Druhá série One Punch Mana), ale zároveň studio, které mi teď dokázalo, že k sérii na které nepracuje od začátku, umí stvořit skvělé pokračování a ano, mluvím teď o KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World! The Movie: Crimson Legend. Humor je tu stejně geniální jako v seriálu a vůbec jsem se nenudil a dokonce jsem byl i lehce dojat, čili jsem spokojený. Doufám, že pokud se J.C.Staff jednou zase dostane k nějaké mé oblíbené značce, na které doposud nepracovalo, tak doufám, že to dopadne stejně dobře jako Konosuba.

• 12.2.2019  17:42

Tak v kině toho moc nedávali a to co bych chtěl dávali pozdě. Tak jsem šel na LEGO® příběh 2 a moc zajímavé to teda nebylo. Děti s rodičema si film užívaly, ale já se u toho ani trochu nezasmál a do toho ještě jsem měl na klíně krabici s popcornem a když jsem se napil a chtěl jsem dát kelímek zpátky do držadla, tak jsem ho omylem zmáčkl a vyprskla z něho pepsi. Takže jsem se tam ještě k tomu všemu cítil trapně. Radši jsem měl jít na Ženy v běhu.

• 2.7.2019  22:58
    One Punch Man - Season 2 (série) (2019)

Popsatelné pouze jedním jediným slovem: tragédie. Update: Přidávám jednu hvězdu za to, že humor zůstal stejný jako v první sérii (pár epizod druhé série teda nic moc, co se týče humoru, jinak ok) a to je jen dobře. Prosím, jestli bude třetí série, tak ať se jí chopí jiné studio než J.C.Staff, protože to zbytečně natahovali a při poslední epizodě na to doplatili.

• 10.5.2020  16:07
    Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

Je to výborný, geniální, mám tento seriál rád. Knihy jsem zatím nečetl a hrál jsem kousek první hry, takže expert úplně nejsem, ale role Geralta podle mě sedla Cavillovi líp jak Superman. Ale proč dávám jen čtyři, když jsem všem epizodám kromě té první udělil plný počet? Protože je v tom ději bordel, jak ve staré dílně. Jinak se to ke konci vcelku hezky propojilo. Části s Marigoldem bavily nejvíc a píseň "Tak dej groš zaklínači" je též geniální. Ano, seriál jsem sledoval s dabingem.

• 7.5.2020  15:44

Hrál jsem kousek první hry a knihu jsem žel nečetl, ale možná to hodlám napravit. Rozhodl jsem se seriál sledovat s dabingem, což se nezdá jako špatná volba, přišel mi docela dobrý.

• 7.5.2020  18:02

Že by si mne seriál získal ihned po druhé epizodě? :D Geniální.

• 20.12.2019  13:31

První díl jsem viděl hodně dávno, takže si ho nepamatuju, tudíž ho nemám ani ohodnocený, ale toto pokračování rozhodně doporučuji. U filmu jsem se vůbec nenudil, takže to je velké plus pro celý tento snímek a co se týče vizuální stránky, tak ta taky byla celkem dobrá.

• 19.6.2019  14:43
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

V originále bych si to asi užil víc.

• 2.2.2019  14:21
    Deadpool 2 (2018)

Tak nějak jsem si myslel o prvním díle Deadpoola, že to bude kravina, ale film se mi nakonec líbil a je super. Tak jsem teď sáhl po druhém díle a nelituji. Hodně se mi film líbil, nic dalšího čím bych ho popsal už nemám. Plná palba.

• 16.1.2020  17:02
    Overlord - Season 3 (série) (2018)

Tak jsem se konečně dostal ke třetí sérii Overlorda a jsem celkem spokojený. Jen mne trošku bolelo u srdce, že už se z Ainze stal hajzl, jelikož v prvních dvou sériích jsem fandil jen a pouze jemu, páč to byl takový záporák, kterému jsem dokázal fandit. Jinak si třetí série si udržuje kvalitu těch předešlých, takže plný počet tam rozhodně pálím.

• 6.7.2019  21:08
    Tokyo Ghoul:Re saišúšó (TV seriál) (2018)

Doma mám jen deset dílů mangy, takže sorry, ale Tokyo Ghoul :Re Season 2 budu hodnotit trochu kladněji. Je to sice za slabší čtyři hvězdy, čili na MALu to ode mne dostane 7/10. Některé postavy se chovají od předešlých sérií naprosto odlišně a ani to není nijak vysvětleno, ale je tu kupodivu hned několik momentů, které mi vykouzlily úsměv na tváři. A kupodivu je to poprvé po těch dvou předchozích sériích u téhle už quadrologie, co se dá songa z openingu poslouchat. Sice jak píše Comic Guy, tak celá sága působí jako Naruto (jen trochu vážnější a drsnější) a tudíž taky působí jako shounen a ne jako seinen (a to myslím vážně přátelé). Kupodivu ale tohle není tak debilně dlouhé právě jak Naruto.

• 1.6.2020  22:31
    Tomb Raider (2018)

Film je rozhodně hezky natočený a jsem s ním docela spokojený. Nuda se naštěstí nekonala a já se příjemně bavil, no i tak mi docela přijde, že film je dost rozporuplný a možná mohl být i lepší. Jinak jsem vcelku opravdu spokojený, jak jsem již napsal. Možná bych uvítal i pokračování, které by mohlo být trošku více na Redbullech, třeba jako John Wick 2 a 3. :)

• 13.1.2019  18:23
    Upgrade (2018)

Největší překvapení roku 2018. Zajímavě zpracované Sci-Fi s parádním příběhem a zakončením. Příběh může připadat jako klišé, ale náhodou je super a musím říct, že film se povedl. Plný počet.

• 13.1.2019  18:25
    Venom (2018)

Jak by řekl Sheldon Cooper: "Ach gravitace, ty mrcho jedna nenasytná!". Avšak tohle není chyba gravitace, že tu havarovala raketa jednoho namyšleného boháče se vzorky takzvaných "symbiontů", kteří žijí v symbióze s jiným tvorem a živí se masem. Čekal jsem že to bude nic moc, kvůli ratingu PG-13, ale podařilo se to. Venom je jako komiksová postava sám o sobě dost zajímavý. Humor je tu výborný. Nemám co vyčítat. Pět hvězd.

• 21.6.2019  14:49

Ze začátku se mi film líbil, ale pak přišel takový nic moc otevřený konec. Lady Gaga se začátku tahá opravdu dobré songy, ale pak tam začala střílet samé obyčejné popové blbůstky. Hodně slabé čtyři hvězdy. Update: Přehodnoceno na slabé tři hvězdy.

• 12.3.2020  22:23

Milý odpočinek před bitvou. Třetí série pro mě zatím byla naprosto skvělá a na vyšší úrovni, než ty předchozí. Snad si tu kvalitu udrží.

• 12.3.2020  15:08

Trocha politikaření, perfektní a plynulá animace, dobrá akce, promyšlenost děje a trošku si odpočinem od titánů. Pomalu, ale jistě se nám odhaluje tajemství zdí. Jsem rád, že třetí série neměla takový ten pomalý, únavný začátek, jak první série Hry o Trůny. Pokud si další epizody udrží stejnou kvalitu, tak bude třetí série lepší než předchozí dvě.

• 16.5.2020  20:31

Tak film kolísal mezi dvěma a třema hvězdama, ale on to byl tak nemožně milý a zábavný "fan-service", že ty čtyři to i dostalo, ale jinak to byl původní anime seriál a anime filmy (pro zajímavost, k manze jsem se já, chudák, ještě nedostal, budu ji muset někdy konečně koupit) naplácané tak nějak dohromady. Neurazí to, ale mohlo to být i lepší.

• 12.6.2020  22:03

Tak dneska jsem si zopakoval tuto akční jízdu a pořád se mi líbí stejně jako když jsem ji ve svých dvanácti letech viděl v kině ve 3D. Tento film nebyl kritiky ani diváky přijat zrovna nějak extra kladně, jak lze vidět třeba na zdejším/ch hodnocení/ích, ale já ho přesto beru jako skvělé béčko a nehodlám se řídit názory ostatních. Za mě pořád skvělý plný počet.

• 29.9.2019  17:50

Zas jsem se po dlouhé době koukl na další epizodu Daredevila. Nejsem nijak zklamaný, epizodu jsem si užil. Dávám plný počet.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6