CarnTheNunya

Česko
Nevím, co sem napsat.

homepage

• 7.5.2020  18:02

Že by si mne seriál získal ihned po druhé epizodě? :D Geniální.

• 7.5.2020  15:44

Hrál jsem kousek první hry a knihu jsem žel nečetl, ale možná to hodlám napravit. Rozhodl jsem se seriál sledovat s dabingem, což se nezdá jako špatná volba, přišel mi docela dobrý.

• 7.5.2020  12:31

Dříve to pro mě byl skvělý film, teď už to je pro mě pouze dobrý film. Už to není tolik dobré jako první tři díly Transformerů. Jako dítě bych si to ještě užil a pouštěl bych si to furt dokolečka, ale teď už spíš jednou za čas z nudy. Hodnocení měním na silnější čtyři.

• 6.5.2020  19:44
    Transformers (2007)

Tak toto je jeden z mých nej filmů mého dětství. Čučení na něj je mi milejší než čučení na nadhodnoceného Harryho Pottera, Simpsony a kdo ví co ještě. Sledování této filmové série od Michaela Baye mě neomrzí.

• 2.5.2020  22:29
    Big Lebowski (1998)

No, co bych na to řekl? Nepobavilo ani neurazilo, je to takové nemastné a neslané. A to jsem měl chuť dohnat nějakou klasiku, dokonce jsem se na film díval i v původním znění. Někdy se na něj možná podívám znova, ale prozatím jsem Velkého Lebowskiho nedocenil. Možná jsem jej sledoval s blbýma titulkama, co já vím, no někdy se na to kouknu s dabingem.

• 28.4.2020  14:23
    K-ON! - Komon! (S01E05) (epizoda) (2009)

Konečně se kvalita humoru zlepšila.

• 23.4.2020  19:51
    Věc (1982)

Člověk by řekl, že když se mi nelíbí Vetřelec, tak se mi nebude líbit i Věc, jenže světě div se, mě se ten film líbí a sedne mi víc než Vetřelec (který je pouhá pohádka pro děti oproti tomuhle, jak již napsal PKD). Naprosto geniální film. Asi tak před rokem jsem viděl anime seriál Parasyte a ten má s tímto filmem společné téma a je v něm skvěle zpracované, takže koho "věci" z vesmíru zajímají, tak těm bych Parasyte rozhodně doporučil. A i tento film, pokud jste ho ještě neviděli. :)

• 23.4.2020  10:13

No ty voe, já jsem dokoukal již třetí arc z této anime telenovely a pořád mě to ještě baví.

• 15.4.2020  18:42
    Tetsuo (1989)

Lidem se toto asi líbí, ale já té zbytečně promrhané hodiny u této sračičky lituji. Já respektuji názor ostatních, ale jdu proti proudu a nikdo mě nepřesvědčí, abych své hodnocení změnil. Jednou to stačilo, viděl jsem to poprvé a naposled.

• 14.4.2020  16:10

Při konci této epizody jsem dospěl k myšlence, že horory nejsou jen o tom, abychom se báli titulních potvor, ale také, abychom se báli o postavy. Měl jsem ke konci této epizody stejný pocit jako z konce první epizody anime Attack on Titan (kdo neviděl, tak rozhodně doporučuji). Tohle není pro slabé žaludky.

• 10.4.2020  16:51

Miluju Ghost in the Shell a tento skoro tříhodinový sestřih hlavního příběhu první série se mi ohromně líbil a to natolik, že si ho dávám do top filmů. Proč? Protože už jsem to napsal v první větě. První série mi mohla seriál klidně dostat do oblíbených, ale byla tam pro mě jedna nepotřebná epizoda, ve které se vlastně jen kecalo o událostech hádám asi tak z první poloviny. Ale i tak je seriál výborná záležitost. A tenhle, sice sestřihový, ale výborný film, je taky výborný ( velice chytrá hláška :). A taky je to líp sestříhané než rekapitulační filmy Death Notu.

• 25.3.2020  22:26

J.C.Staff. Studio, které dokáže námět na dobré anime naprosto a doslova posrat (Druhá série One Punch Mana), ale zároveň studio, které mi teď dokázalo, že k sérii na které nepracuje od začátku, umí stvořit skvělé pokračování a ano, mluvím teď o KonoSuba - God's Blessing on This Wonderful World! The Movie: Crimson Legend. Humor je tu stejně geniální jako v seriálu a vůbec jsem se nenudil a dokonce jsem byl i lehce dojat, čili jsem spokojený. Doufám, že pokud se J.C.Staff jednou zase dostane k nějaké mé oblíbené značce, na které doposud nepracovalo, tak doufám, že to dopadne stejně dobře jako Konosuba.

• 19.3.2020  12:46
    Kill La Kill (TV seriál) (2013)

Tak jsem se k tomu konečně dostal a po třech necelých dnech jsem to s veškerou chutí, zvědavostí, s husí kůží, mrazem na zádech a se zadkem částečně přilepeným k židli, dokoukal. Jako já se o hlavní hrdinku, fakt hodně bál a vždy jsem ji fandil, (SPOILER!) no jen někdy ve 21.-22 epizodě jsem si přál, aby dostala přes držku a vzpamatovala se. Ze začátku to byla sranda, pak už to teda bylo spíš vážný, ale to není žádná vada na kráse. Jako vždy jsem toužil vidět, jak hlavní záporák dostane přes rypák. Animace se opravdu povedla, studio Trigger mě teď bude hodně zajímat. Soundtrack je tu taktéž výborný a openingy též. Já tedy dávám, plný počet, tohle anime si ho zaslouží.

• 16.3.2020  15:05
    Mob Psycho 100 - Season 1 (série) (2016)

Mob Psycho 100 je sice dobrý, no na One Punch Mana nemá. On totiž Mob, jakožto seriál, neví čím chce být, jestli komedie, podivuhodná fantasy/sci-fi blbinka se zajímavou akcí, nebo temný shounen. Já od toho hlavně čekal dobrý humor, vzhledem k tomu, že je to od autora One Punch Mana, no a von se z toho nakonec vyklubal shounen, sice originální, ale shounen. No poslední dvě epizody to teda nakonec vyrovnaly na plné čtyři hvězdy, ale ne čisté.

• 14.3.2020  13:24

Sice je to trošku prostříhané, proto se tomu taky říká sestřih/rekapitulace, ale přesto to má výbornou atmosféru, i když tam několik důležitých scén chybí. Jako osvěžení a vzpomínka na mé první anime, které jsem kdy viděl, hodně výborný, ale je škoda, že třeba ta vystřižená scéna z Ryuzakiho pohřbu nebyla v seriálu, páč byla fakt skvělá. Pro ty jako jsem já, co seriál viděli hodně dávno a chtějí si ho zopakovat, doporučuju rozhodně.

• 12.3.2020  22:23

Milý odpočinek před bitvou. Třetí série pro mě zatím byla naprosto skvělá a na vyšší úrovni, než ty předchozí. Snad si tu kvalitu udrží.

• 12.3.2020  15:08

Trocha politikaření, perfektní a plynulá animace, dobrá akce, promyšlenost děje a trošku si odpočinem od titánů. Pomalu, ale jistě se nám odhaluje tajemství zdí. Jsem rád, že třetí série neměla takový ten pomalý, únavný začátek, jak první série Hry o Trůny. Pokud si další epizody udrží stejnou kvalitu, tak bude třetí série lepší než předchozí dvě.

• 10.3.2020  17:05

Tak jsem se k tomuhle konečně dostal. Takže, tohle je dvouhodinový film, tudíž ačkoliv slouží jako rekapitulace první poloviny první série, stále do něj nelze vecpat vše, zkrátka trošku musel být zkrácený a vykleštěný. A kupodivu se mi hodně líbil, asi je to tím, že bitva o Trost byla v seriálu trošku zdlouhavá, podle toho co si pamatuju. Každopádně dávám plný počet a můžu doporučit, pokud si chcete zopakovat Attack on Titan a nechcete se prodírat přes seriál.

• 9.3.2020  17:17

"Fuck up, gentleman"

• 8.3.2020  16:27

Nejsem masochista, takže jestli tohle dokoukám, tak ze mě bude hrdina.

• 7.3.2020  19:07
    Bobule (2008)

Z nostalgie dávám pět hvězd. Proč jsem film neohodnotil dřív? Protože jsem si vzpomněl, že existuje, což je škoda, páč já mám Bobule rád.

• 24.2.2020  21:18

Zrovna, když jsem čekal, že to zase ztratí šťávu, tak přišla tahle epizoda a já se docela bavil.

• 24.2.2020  18:25

Chtěl jsem být k Berserku po desáté epizodě celkem shovívavý, jenže tahle epizoda byla tak zbytečně zdlouhavá, jako všechny ostatní, natolik, že jsem raději sebral svůj mobil a hrál jsem na něm hru, zatímco jsem epizodu poslouchal.

• 23.2.2020  19:06

Tak tahle epizoda se docela dala. Možná mi teď Berserk voní kvůli tomu, že se na něj dívám po dlouhé době, s tím, že ho dokoukám. Není to žádný sláva, ale zatím se dal docela sledovat, no, uvidím, co mi přinesou další epizody. Jo a ještě jedna věc, rozhodl jsem se jen tak z nudy, vyzkoušet anglický dabing a ačkoliv je takový "ehhh", tak se docela dá poslouchat.

• 23.2.2020  15:30
    Fullmetal Panic? Fumoffu (TV seriál) (2003)

Druhá série FMP není špatná, ale nejlepší taky není. Vlastně se spíš jedná jen o takovou oddechovou, humornou odbočku, ale většina epizod se opravdu povedla. Ty čtyři tam spokojeně dávám.

• 22.2.2020  21:46
    Baccano! (TV seriál) (2007)

První tři díly jsou trochu slabší, avšak nenudily, ale po čtvrté epizodě se to rozjede a je to ještě zábavnější. Neexistovala tu postava, kterou bych neměl ani trochu rád, hlavně Isaaca a Miriu jsem zbožňoval, každou scénu a úplně každou vteřinu s těmahle dvěma jsem zbožňoval. Tohle dílo má taky úžasný opening a celkově soundtrack je skvostný. Tohle anime, stejně jako tu většinu anime, co jsem viděl, jsem si užil.

• 21.2.2020  15:11

Tak ono to vlastně, nebylo tak špatné, řekl bych, že se na Bokuben dá koukat. Sem tam jsem se i zasmál. A to jsem čekal, že to bude spíš konina a že mě to nebude bavit tolik jako jiná romantická anime, které jsem viděl.

• 21.2.2020  12:41

Tak tohle byla síla! :D

• 16.2.2020  20:15
    Hellsing I (2006)

Tak tohle je na úplně jiném levelu než původní Hellsing (který ale i tak pro mě zůstává kultovní peckou, jenž je povinností pro všechny otaku). Kupodivu jsem se i při pár scénách zasmál a vůbec mi to narozdíl od ostatních, nevadilo. Jsem zvědav na další epizody.

• 16.2.2020  14:54
    First Squad (2009)

Kdyby tam možná nebyly hrané záběry, jak z nějakého dokumentu, tak by mě to možná i bavilo a dokoukal bych to, jenže ono se na to nešlo koukat, prostě to byla nuda. Možná to někdy dokoukám, když se mi bude chtít.