CarnTheNunya

Nevím, co sem napsat.

homepage

• 16.2.2020  14:54
    First Squad (2009)

Kdyby tam možná nebyly hrané záběry, jak z nějakého dokumentu, tak by mě to možná i bavilo a dokoukal bych to, jenže ono se na to nešlo koukat, prostě to byla nuda. Možná to někdy dokoukám, když se mi bude chtít.

• 16.2.2020  13:39

Občas to bylo docela vtipné, ale jinak to spíš bylo takové dost blbé, k tomu navíc každá situace skončila tím, jak sežral Collosal Titan. Ale dalo se to sledovat, takže ty tři tam jdou.

• 14.2.2020  14:21

Jako jo, film je to docela dobrej, ale konec mě zrovna moc nenadchl, stejně jako v knize. Asi je to tím, že ten konec ve mně moc velké pocity nevyvolal. Rozhodně to není špatný, ale nejlepší taky ne.

• 9.2.2020  12:55

Tak Rider se vrací mezi mé oblíbené postavy. Proč? Protože ačkoliv mě neustále sral tím, jak nechtěl uznat Saber jako krále, tak aspoň dokázal, že je to někdo, komu lze fandit. Jinak jako vždy další skvělá epizoda, snad si poslední dvě epizody udrží stejnou kvalitu.

• 8.2.2020  20:42

Jak jsem si myslel, že Rider bude navždy můj favorit z celého Fate/Zera, tak nakonec není a místo něj se mou oblíbenou postavou stává Kiritsugu.

• 8.2.2020  19:56

Skončila šestá epizoda a mně běží mráz po zádech. Geniální.

• 8.2.2020  18:44

Tak tahle epizoda je masterpiece! Jsem šokován, asi jsem si Fate universum zamiloval.

• 6.2.2020  20:38
    Fate/Zero - Season 1 (série) (2011)

Tož jsem se po delší době rozhodl konečně dokoukat první sérii Fate/Zera, vzhledem k tomu, že jsem dávno viděl první dvě epizody a pak jsem na nějakou dobu sledování pozastavil a vůbec nelituji toho, že jsem se ji rozhodl dokoukat, páč já si tuhle jízdu užil. Sice konči trochu otevřeně, ale přece jen je tu ještě série druhá a na tu se taky někdy podívám, nejlépe co nejdřív, ať to mám z krku. Ke kvalitě seriálu jinak nemám co dodat, je prostě skvělá a ani trochu jsem se při sledování nenudil. Mojí nejoblíbenější postavou je Rider. Každopádně ten plný počet si to zaslouží a doufám, že ta druhá série nezklame.

• 5.2.2020  17:06

Ačkoliv mi epizoda přišla býti nic moc, tak jsem si ji aspoň užil, takže někdy později tohle dokoukám.

• 4.2.2020  16:49

Nevím, jak jsem u něčeho tak nudného dokázal vydržet. Má to sice hezkou kresbu, animaci a zajímavý nápad, ale myslím si, že kdyby měla každá epizoda deset minut, tak by to pro mne bylo zábavnější. Jestli mne toto anime do čtvrté epizody nijak nezabaví, nebo nepřekvapí, tak ho dropnu.

• 1.2.2020  17:36
    BPS: Battle Programmer Širase (TV seriál) (2003)

Tak tohle anime není zrovna úplně špatné, dobře se sledovalo a mělo dobrou úvodní songu, při jejímž poslouchání jsem hýbal hlavou ze strany na stranu čím dál tím víc rychleji, jak kdybych měl epileptický záchvat. I humor není špatný, ačkoliv se tam jeden vtip zopakoval hned několikrát. Je celkem škoda, že to skončilo brzo, protože z toho mohla být dobrá série a zrovna jak naschvál to skončilo zrovna ve chvíli, kdy to mohlo mít i zajímavý příběh. Seriál si ode mě vysloužil čtyři silné hvězdy.

• 16.1.2020  17:02
    Overlord - Season 3 (série) (2018)

Tak jsem se konečně dostal ke třetí sérii Overlorda a jsem celkem spokojený. Jen mne trošku bolelo u srdce, že už se z Ainze stal hajzl, jelikož v prvních dvou sériích jsem fandil jen a pouze jemu, páč to byl takový záporák, kterému jsem dokázal fandit. Jinak si třetí série si udržuje kvalitu těch předešlých, takže plný počet tam rozhodně pálím.

• 20.12.2019  13:31

První díl jsem viděl hodně dávno, takže si ho nepamatuju, tudíž ho nemám ani ohodnocený, ale toto pokračování rozhodně doporučuji. U filmu jsem se vůbec nenudil, takže to je velké plus pro celý tento snímek a co se týče vizuální stránky, tak ta taky byla celkem dobrá.

• 1.12.2019  17:04

Po dvaceti minutách jsem to vypnul s tím, že tam toho cpou krapet moc. Původní seriál z roku 2006 se mi hodně líbil a považuju ho za jedno z nejlepších anime, co jsem zatím viděl. Nevím, koho napadlo nacpat 26 epizod do jednoho filmu, ale zřejmě jim nedošlo, že to bude pěkně nepřehledné a příliš urychlené. Podle toho, co jsem četl, tak je prý seriálová verze Unlimited Blade Works lepší, takže ji někdy zkusím.

• 24.11.2019  14:24
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Na tento film se vůbec nedá dívat. Je to nudné, trapné a k tomu jsem snad to ono žraločí tornádo viděl jen na začátku filmu, víckrát ne.

• 23.11.2019  13:46

Tento anime film je spíš určen hlavně dětem, ale i tak je super a je povinnost pro každého fanouška anime tohle vidět.

• 16.11.2019  13:52

Natočit loutkový akční film je sice zajímavý nápad, ale film samotný působí trapně a jen párkrát jsem se uchechtl, jinak jsem se spíš smál trapnosti tohohle filmu. Ani jsem to nezvládl dokoukat.

• 30.10.2019  20:22
    Džuon (2000)

Fuj, tak to bylo tedy něco! Nebylo to ani tolik strašidelné (a to já jsem zrovna moc hororů neviděl, jen anime seriál Another a první Noční můru z Elm Street), spíš dost nepříjemné. Sice jsem nechápal o co v tomhle filmu vlastně jde, ale bylo to fakt fest nepříjemný. Takže pokud chcete vidět nějaký nepříjemný film, pusťte si Ju-on.

• 22.10.2019  16:25

Ten opening na mne moc dojem neudělal a stejný názor mám i na soundtrack, který se k některým scénám nehodí. Jinak se na to dá koukat, i když to není kdovíjaká sláva.

• 20.10.2019  18:25

Opening se k tomu nehodí a horor je to sotva, jinak je Berserk celkem zajímavý a není úplně špatný.

• 20.10.2019  15:43

Když jsem poprvé slyšel o Re: Zeru, tak mne tohle anime moc nezajímalo, ale když se to líbilo jednomu mému kamarádovi (jen aby bylo jasno, tím kamarádem nemyslím někoho, koho mám zde na ČSFD přidaného v oblíbených uživatelích), tak jsem se na to rozhodl podívat taky. A nelituju. Je to výborné, užil jsem si to, hlavní hrdina je uvěřitelný a někdy jsem s ním i soucítil a prožíval některé situace, některé jsou navíc fakt fest drsné (měl jsem to štěstí, že na kissanime.ru mají i necenzurovanou verzi). Nápad, že se po své smrti hlavní hrdina vrátí zpět na určitý "bezpečný bod", se mi taky líbil. Dál se tu rozepisovat asi nebudu, jelikož to jediné, co můžu na závěr říct, je už pouze "líbilo se mi to, těším se na druhou sérii, pokud bude".

• 12.10.2019  13:18

Kvalitu tohohle filmu nelze popsat bez toho, aniž bych při psaní nechytl amok. Jsem nadšený. Docela mne překvapilo, že ten gore nebyl cenzurovaný (Tokyo Ghoul určitě poslouží jako dobrý příklad cenzurovaného anime). Songa "Namae no nai Kaibutsu" od skupiny EGOIST potěšila (byla to i závěrečná píseň první série). Těším se na třetí sérii.

• 6.10.2019  16:26

Filler, aneb odpočinek před pokračováním v ději. Nic víc, Nic míň.

• 2.10.2019  18:51

Ze začátku jsem si myslel, že Bleach bude průměrný shounen a ještě k tomu pěkně dlouhý shounen, no sice je to dlouhý, ale jakýmsi způsobem mne to vtáhlo do děje, možná je to tím, že souboje tu netrvají šest a více epizod (samozřejmě, že narážím na Naruta, který je též dílem Studia Pierrot a jenž takto dlouhé fighty má).

• 29.9.2019  17:50

Zas jsem se po dlouhé době koukl na další epizodu Daredevila. Nejsem nijak zklamaný, epizodu jsem si užil. Dávám plný počet.

• 28.9.2019  01:27
    NANA (TV seriál) (2006)

Úžasné anime, ale mohlo být ještě úžasnější, kdyby dostalo konec, i kdyby to znamenalo odklonění od předlohy. Kromě toho konce nelze najít žádné zápory. Songy jsou tu naprosto úžasné a i soundtrack je super. Humorné momenty jsou taktéž super. Rekapitulační epizody jsou taktéž výborné a celkem originální, na takové rekapitulace v anime jen tak nenarazíte. Celkově je můj dojem z tohohle anime jedině kladný. Ale ten konec bych si *@§!% hodně přál.

• 28.9.2019  01:11

Otevřené konce jsou většinou to, co u anime nesnáším. Jak se zas vlastně začala Nana (Hachi) bavit s Nobuem? Co se stalo s Nanou Osaki? Jak to dopadlo s Renem, vzali se, nebo ne? A co Reira? Tolik otázek, přesto žádné odpovědi.... Jinak se mi poslední epizoda líbila, ale stále sem musím napsat, že kvůli tomu otevřenému konci jsem celkem nervózní.

• 24.9.2019  19:03

Nana Osaki je nejlepší postava z celého seriálu, toť vše k téhle epizodě.

• 21.9.2019  20:45

Naprosto úžasné. Při sledování jsem měl doslova vyražený dech. Těším se na další epizodu.

• 15.9.2019  14:38
    Suzumija Haruhi no júucu (TV seriál) (2009)

Drop po druhé epizodě. Arc "Endless Eight" mne prostě štval. Dalo se to vyřešit během pouhých dvou dílů, ale sledovat tunu epizod ten samý scénář a hlavně sledovat, jak hlavní postava na to vždy prdí, je zívací záležitost sama o sobě.