CarnTheNunya

Česko
Nevím, co sem napsat.

homepage

• 14.5.2019  20:27

Tu povinnou gay scénu si mohlo HBO odpustit, tak ale jak už jsem dřív psal, to vnucované softporno již na tom nehodnotím. Jinak naprosto dokonalá epizoda. Snad ta kvalita zůstane na takové úrovni pořád.

• 13.5.2019  21:23

S tím roztrhnutím při porodu to krapet přehnali.

• 13.5.2019  19:00

Došlo mi, že nemá smysl započítávat do hodnocení i nahotu, i když má tohle potenciál být geniální i bez zbytečných porno scén. Zvýším hodnocení o jednu hvězdu u ostatních epizod, co jsem hodnotil.

• 11.5.2019  20:54

"I'm going to work you like dogs and make you earn your pay" "Howl, howl!"

• 11.5.2019  19:48

Konečně jsem se rozhodl podívat na další epizodu. Po slabé druhé tu máme třetí, která je napínavá a mega-excelentní. Punisher je dobrej záporák, ale s Fiskem ho srovnávat nejde. Celkově to vidím na slabší sérii. Navíc tu máme další nesestříhaný fight.

• 5.5.2019  16:26
    Hra o trůny - Série 1 (série) (2011)

Tak jsem dokoukal první sérii. Není to špatný, ale ta nahota tam být prostě nemusela, leda jen prsa, jinak zbytek přirození si HBO mohlo odpustit. Jinak jsou tu opravdu excelentní dialogy a akce je taky dobrá, ten gore je asi to jediný, co bych společně s některými charaktery postav (snad opravdu jediná postava, jejíž chování jsem nepochopil, byla sestra Catelyn Stark, která asi tak sedmi až šestiletému klukovi dávala stále pít z prsou a chovala se mnohdy absolutně divně) hodnotil kladně. Snad Joffreyho v některé z příštích sérií zabijí. Je to hajzl. No každopádně, snad už příští série bude lepší. Update: Po tom, co jsem si řekl, že porno scény přestanu hodnotit jsem se rozhodl zvýšit hodnocení u ostatních epizod, co jsem viděl. Zvyšuji hodnocení i celé sérii, ale je to horších pět hvězd.

• 5.5.2019  12:31

Toho přirození jsem si tentokrát při hodnocení nevšímal. Dokonalá epizoda.

• 3.5.2019  21:43

Tak člověk by čekal, že to bude jen softcore, ale najednou tu máme hardcore a je tu ukázaná i vagína a penis, no a pak tu máme pár teploušů s naznačeným kouřením péra. Hele, už z toho zase dělali porno s nějakým příběhem navíc, tenhle díl mohl být masterpiece. Když se chcou lidi dívat nutně na to, jak má někdo jiný pohlavní styk, tak ať si zajde na pornhub a nebo jinou takovou stránku, nebo třeba na nějakou hentai stránku, ale dělat ze seriálu s takovým potenciálem porno, no, to si HBO mohlo odpustit. Update: Po tom, co jsem si řekl, že porno scény přestanu hodnotit jsem se rozhodl zvýšit hodnocení u ostatních epizod, co jsem viděl.

• 2.5.2019  17:42

Tentokrát tu sex byl, ale to nevadí, nebylo ho tam moc, prostě jedna píchací scéna stačí. Hodně mi přijdou zajímaví Jon Sníh, Tyrion Lannister (o kterém jsem si z počátku nemyslel, že je kladnou postavou a taky mne docela dost zpočátku sral), Eddard Stark a Daenerys. Kvalita seriálu začala hodně stoupat a to je jen dobře.

• 1.5.2019  18:59

Sex tu není, Pan Král už nemá tolik nadržené dialogy jako předtím, ale učitel šermu moc okouzlující nebyl a se slovem "kundička" to už opravdu přehnali. Jinak naprosto dokonalá epizoda.

• 1.5.2019  15:29

Méně nahoty, ale stejně jsou všichni nadržení. Moc sympatických postav tu není. Příště by to chtělo lesbickou akci. Update: Po tom, co jsem si řekl, že porno scény přestanu hodnotit jsem se rozhodl zvýšit hodnocení u ostatních epizod, co jsem viděl.

• 28.4.2019  00:04

K tomuhle nejde ani napsat komentář. Jen bych řekl, že konec byl opravdu dojemný, ale protože Ňůňa viděl smutných filmů dost, tak nebulel. Ještě bych doplnil, že finální bitva je za celou historii kinematografie ten největší a nejlepší skvost, co člověk mohl spatřit.

• 21.4.2019  11:30

Viděno jen kolem půl hodiny a to mi stačí. Víc bych sám nedal.

• 6.4.2019  14:00
    Dívka z Pekla (TV seriál) (2005)

Příběh je opravdu zajímavý, je to hezky zpracované, hlavně scény ve kterých trestají ty zlé, občas to bylo i emotivní, ale moc mne nebaví se dívat na to samé dokola. Protrpěl jsem si pět epizod sledováním jednoho a toho samého, nudil jsem se a po páté epizodě mi došlo, že než to začne být zajímavé i jiným způsobem, tak to už bude příští týden a vyjde první epizoda druhé série One Punch Mana. Taky bych si dovolil zmínit, že to strašidelné nebylo. Celé to šlo ovšem popsat jedním krásným slovem "nuda".

• 31.3.2019  16:15

Vše jako vždy dopadlo dobře. Korunu pak tomu ještě nasadil The Boob Dragon Song.

• 29.3.2019  06:29

Je to ještě lepší, akčnější, humornější (chcípal jsem při tom smíchy), emotivní. Možná jsem tomu dal o hvězdu míň, protože to bylo poprvé, kdy při dvanáct dílů dlouhém anime změnili v půlce opening (a to mne nasralo, protože ten první byl lepší).

• 22.3.2019  19:30
    Mirai nikki (TV seriál) (2011)

Dva geniální openingy, geniální postavy a jejich příběh, geniální hudba, skvělé a epické momenty, silné emoce. To je směsice něčeho, co mám rád, z čeho jsem nadšen, když to kdykoliv a kdekoliv, prostě v čemkoliv, vidím, a proto si tohle dílo zaslouží bez jakéhokoliv kompromisu plný počet. Na konci mne neskutečně srala Yuno a Muru Muru. Mojí nejoblíbenější postavou z celého seriálu byla asi devítka, tedy celým jménem Uryuu Minene. Hodně jsem si ji oblíbil, jedna z nejlepších postav vůbec.

• 18.3.2019  06:15
    Elfen Lied (TV seriál) (2004)

Nyu. Nyu? Nyu Nyu!

• 9.3.2019  18:44
    Argo (2012)

Už to budou asi čtyři filmy s Benem Affleckem v hlavní roli, které jsem viděl. Dva filmy s ním, jsou opravdu špatné (komiksovky Batman vs Superman: Dawn of Justice a Justice League) a ty druhé dva filmy, jsou geniální (tento a Armageddon). Zrovna na tento film, jsem náhodou narazil na svém USB flash disku a jsem opravdu, ale opravdu nadšený, další povedený kousek. Nevím, jak film jinak popsat, prostě to je něco, co chcete vidět. Pět * a klidně bych se k tomu i vrátil.

• 2.3.2019  19:53
    Nisekoi - Season 2 (série) (2015)

Takže, stále tam kurde nemám žádný konec, ale za to přišlo velké zlepšení od minulé série. Na rozdíl od té první, tady kdybych nezadržoval slzy, tak bych klidně projevil emoce a to si pište, že se mi je chtělo projevit a tuším, že jsem se i u jedné epizody zasmál. Těchto dvanáct epizod působí jako OVA, ale jsou lepší než těch prvních dvacet (které si ale stejně pořád těch pět hvězd za to napínání zaslouží). Ale objevila se tu i vada, kterou nebudu do hodnocení počítat, protože tak byla asi od počátku svého příchodu zamýšlena jako vada. Tou vadou je Haru Onodera, ze které mne bolí hlava. Už od svého nástupu je ta holka otravná. No nic, už o ní raději nebudu mluvit. Musím taky pochválit naprosto geniální opening (ne, že by byly ty z první sérky špatný, ale mohly být lepší). Tak snad bude ta třetí série (a i s koncem, pokud možno).

• 12.2.2019  19:01

Tomuhle bych dal deset hvězd, kdyby to šlo.

• 12.2.2019  17:42

Tak v kině toho moc nedávali a to co bych chtěl dávali pozdě. Tak jsem šel na LEGO® příběh 2 a moc zajímavé to teda nebylo. Děti s rodičema si film užívaly, ale já se u toho ani trochu nezasmál a do toho ještě jsem měl na klíně krabici s popcornem a když jsem se napil a chtěl jsem dát kelímek zpátky do držadla, tak jsem ho omylem zmáčkl a vyprskla z něho pepsi. Takže jsem se tam ještě k tomu všemu cítil trapně. Radši jsem měl jít na Ženy v běhu.

• 10.2.2019  19:20

Jak už jsem již řekl, Fisk je zasranej zmrd.

• 9.2.2019  23:15

Tahle epizoda nejde popsat jinak, než že je Fisk (a pro pohoršence upozornění, že to nebudu cenzurovat) zasranej zmrd. Komiksárny vládnou.

• 9.2.2019  10:38
    Daredevil - V krvi (S01E04) (epizoda) (2015)

Perfektní. Je to opravdu napínavé.

• 8.2.2019  17:10

Je to teprve druhá epizoda a rovnou mohu říct, že z tohohle seroše čuchám delikatesu.

• 3.2.2019  21:25
    Brooklyn 99 - Série 2 (série) (2014)

Ten otevřený konec mi tam snad nechali schválně. ;(

• 2.2.2019  14:21
    Deadpool 2 (2018)

Tak nějak jsem si myslel o prvním díle Deadpoola, že to bude kravina, ale film se mi nakonec líbil a je super. Tak jsem teď sáhl po druhém díle a nelituji. Hodně se mi film líbil, nic dalšího čím bych ho popsal už nemám. Plná palba.

• 31.1.2019  18:32
    No Game, No Life (TV seriál) (2014)

Tohle nejde popsat jinak, než že je to geniální!

• 23.1.2019  19:05
    Hai to gensó no Grimgar (TV seriál) (2016)

Není to vůbec špatné, ale myslím, že to mohlo být lepší. Příběh není špatný. Jen ta kresba, no, animace a kresba postav není špatná, ale prostě ta krajina, ta mohla být lepší, celkově vypadá divně. Když se tu podívám na hodnocení ostatních uživatelů, tak každý z toho má jiné pocity, ale když je to tak dobře hodnocené, tak jsem čekal že to i bude geniální, ale nakonec jsem dostal slabší seriál, který není špatný. Nezlobil bych se, kdyby k tomu vyšla druhá série.