CarnTheNunya

Nevím, co sem napsat.

homepage

1 2 3 4 5 6 následující >>
    • 18.1.2019  07:07
    One Punch Man (TV seriál) (2015)

Jen tak náhodou jsem narazil na toto anime a nelituji. Akce je výborná, příběh je zajímavý a humor, no humor, ten je nejlepší! Prostě se mi hodně líbilo to zpracování té parodie na superhrdiny. Hlavní postava celého seriálu, Saitama dokáže opravdu hodně rozesmát. Od druhé série mám velká očekávání. Update: Tak druhá série je jeden obří omyl dámy a pánové! Hvězda dolů.

• 13.1.2019  18:28

Tenhle film jsem chtěl vidět už dávno, ale vždy jsem byl líný na to abych si ho pustil. Teď když jsem ho konečně viděl, tak nelituji. Skvělý příběh a postavy jsou skvělé a k tomu ještě výborný a dojemný konec. Škoda, že jsem to neviděl dřív. Plný počet hvězd, kdybych mohl, tak bych dal deset.

• 13.1.2019  18:25
    Venom (2018)

Jak by řekl Sheldon Cooper: "Ach gravitace, ty mrcho jedna nenasytná!". Avšak tohle není chyba gravitace, že tu havarovala raketa jednoho namyšleného boháče se vzorky takzvaných "symbiontů", kteří žijí v symbióze s jiným tvorem a živí se masem. Čekal jsem že to bude nic moc, kvůli ratingu PG-13, ale podařilo se to. Venom je jako komiksová postava sám o sobě dost zajímavý. Humor je tu výborný. Nemám co vyčítat. Pět hvězd.

• 13.1.2019  18:23
    Upgrade (2018)

Největší překvapení roku 2018. Zajímavě zpracované Sci-Fi s parádním příběhem a zakončením. Příběh může připadat jako klišé, ale náhodou je super a musím říct, že film se povedl. Plný počet.

1 2 3 4 5 6 následující >>