CarnTheNunya

CarnTheNunya

Česko
Nevím, co sem napsat.

homepage

11 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 19.4.2020
  Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu – Memory Snow (2018)

  Subaru a spol. dostávají po událostech v první polovině seriálu konečně chvíli klidu. Subaru vyráží na „tajnou misi“, o které se nesmí nikdo dozvědět. Jenže ačkoliv byl Subaru v přestrojení, děti z vesnice poblíž Roswaalova sídla ihned poznaly, že je to on. Nyní, když byl odhalen pět vteřin po začátku mise, co se stane s jeho „rande“ s Emilií? Kromě toho začíná být venku také pěkná zima.

  • 9.4.2020
  BPS: Battle Programmer Širase (TV seriál) (2003)

  Akira Shirase, též známý jako Bojový Programátor Shirase, ve zkratce BPS, je programátor na volné noze, jenž má úžasné hackerské schopnosti a nepracuje za peníze. Jeho práce je rozhodně něco, co ocení pouze lidé jako je on. Ale jeho chování se nehodí pro zaměstnání, ke kterým je najímán. Když samozvaný „Král Ameriky“ způsobuje všude po internetu samé problémy, tak je Shirase neustále zaneprázdněný jejich řešením.

  • 8.12.2019
  Seišun buta jaró wa jume - Miru šódžo no jume o minai (2019)

  V filmovém pokračování anime seriálu Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai (2018) se opět setkáváme se Sakutou Azusagawou a dalšími. Klidné dny s jeho přítelkyní a starší spolužačkou Mai Sakurajimou jsou narušeny poté, co se jednoho večera u Sakuty doma ukáže Shouko Makinohara, jeho první láska, která mu pomohla překonat většinu těžkých situací. Z neznámých důvodů potkává hned dvě Shouko Makinohary: Jednu, která chodí na druhý stupeň základní školy, a další, která je již dospělá. Dospělá Shouko, která vodí Sakutu neustále za nos, způsobuje velkou trhlinu v jeho vztahu s Mai. Kromě toho zjišťuje, že mladší Shouko trpí vážnou nemocí a jeho jizvy se znova otevírají...

  • 26.10.2019
  Sword Art Online - Alicization – War of Underworld (série) (2019)

  Čtvrtá série Sword Art Online začíná tam, kde skončila ta třetí. Základnu, na níž se nachází nejen Kirito, Asuna, Kikuoka a další, ale také projekt "Alicization", přepadla neznámá ozbrojená skupina lidí. Chtějí ukrást umělou inteligenci, kterou je vlastně Alice. Asuně, Kikuokovi a ostatním se podařilo schovat, ale poté, co dotyčná skupina ozbrojenců odřízla hlavní zdroj energie, čímž způsobili zkrat, Kirito, jenž zůstal uzavřený v Underworldu, skončí v bezvědomí.

  • 27.7.2019
  Arifureta šokugjó de sekai saikjó (TV seriál) (2019)

  Sedmnáctiletý Hajime Nagumo je naprosto obyčejný otaku. Nicméně jeho jednoduchý život se náhle obrátil vzhůru nohama, když je on a celá jeho třída přenesen do fantasy světa! Zacházejí s nimi jako s hrdiny a jsou pověřeni povinností ochránit lidskou rasu před úplným zánikem. Ale to, co mělo být mokrým snem otaku, se rychle promění v Hajimeovu noční můru. Zatímco zbytek jeho třídy je požehnán božskými mocnostmi, Hajimeova práce má pouze jednu transmutační dovednost. Šikanovaný svými spolužáky za to, že je slabý, začíná být Hajime zoufalý. Přežije v tomto nebezpečném světě příšer a démonů jen se schopnostmi kováře?

  • 20.7.2019
  Kawaikereba hentai demo suki ni natte kuremasu ka? (TV seriál) (2019)

  Student střední školy Keiki Kiryuu dostal milostný dopis. Je šťastný, že konečně bude mít přítelkyni, ale je taky překvapený, jelikož nejenže tam není jméno odesílatele, ale je v něm i bílé spodní prádlo... Která z holek, co se kolem něj neustále točí, by mohla být ta Popelka, jež mu poslala to spodní prádlo?

  • 10.7.2019
  Naka no hito Genome [Džikkjóčú] (TV seriál) (2019)

  Iride Akatsuki odemkl skrytý obsah hry "Nakanohito Genome", kterou zrovna hraje, a vyklube se z toho doslova hra v reálném životě! Brzy se probudí a zjistí, že byl unesen na divné místo společně s dalšími lidmi, kteří se specializují na různé druhy her, například bojové hry, logické hry, strategické hry atd. a po tom, co dokončí první úroveň, zjišťují, jak hra bude pokračovat... Uspějí a dostanou se ven naživu?

  • 30.6.2019
  Kono subarašii sekai ni šukufuku o! Kurenai densecu (2019)

  Ve filmovém pokračování Kono subarashii sekai ni shukufuku wo! a Kono subarashii sekai ni shukufuku wo! 2 se opět vrací Kazuma Satō a jeho parta. Tentokrát jsou vyplašeni dopisem od Yunyun, ve kterém se píše, že se mají dostavit do vesnice klanu Karmínových Démonů. Banda se tam rozhodne jít a využijí tam trochu času, který jim zbyl, ale potíže začnou vznikat poté, co se objeví nepřátelský generál!

  • 14.5.2019
  Midara na Ao-čan wa benkjó ga dekinai (TV seriál) (2019)

  Když byla Ao ve školce, tak se smála od ucha k uchu, když její otec, autor erotických bestsellerů, řekl jejím spolužákům, že si její jméno vybral podle "A jako jablko a O jako orgie". Ten den ji pořád pronásleduje o deset let později, když studuje s jediným cílem: dostat se na elitní univerzitu a dosáhnout nezávislosti na svém otci jednou provždy. Není mladá slečna a nemá čas na přemýšlení o chlapcích... dokud k ní její spolužák Kijima nepřistoupí s šokujícím vyznáním lásky. Snaží se, aby ji Kijima nechal, ale nevšimne si ani malé nápovědy... A jak v její mysli prochází samé "divoké a špinavé" myšlenky, uvědomuje si, že ji její otec zcela ovlivnil.