CarnTheNunya

CarnTheNunya

Akimoto Ibuki

Česko

homepage

4 body

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 27.7.2019
  Arifureta šokugjó de sekai saikjó (TV seriál) (2019)

  Sedmnáctiletý Hajime Nagumo je naprosto obyčejný otaku. Nicméně jeho jednoduchý život se náhle obrátil vzhůru nohama, když je on a celá jeho třída přenesen do fantasy světa! Zacházejí s nimi jako s hrdiny a jsou pověřeni povinností ochránit lidskou rasu před úplným zánikem. Ale to, co mělo být mokrým snem otaku, se rychle promění v Hajimeovu noční můru. Zatímco zbytek jeho třídy je požehnán božskými mocnostmi, Hajimeova práce má pouze jednu transmutační dovednost. Šikanovaný svými spolužáky za to, že je slabý, začíná být Hajime zoufalý. Přežije v tomto nebezpečném světě příšer a démonů jen se schopnostmi kováře?

  • 20.7.2019
  Kawaikereba hentai demo suki ni natte kuremasu ka? (TV seriál) (2019)

  Student střední školy Keiki Kiryuu dostal milostný dopis. Je šťastný, že konečně bude mít přítelkyni, ale je taky překvapený, jelikož nejenže tam není jméno odesílatele, ale je v něm i bílé spodní prádlo... Která z holek, co se kolem něj neustále točí, by mohla být ta Popelka, jež mu poslala to spodní prádlo?

  • 10.7.2019
  Naka no hito Genome [Džikkjóčú] (TV seriál) (2019)

  Iride Akatsuki odemkl skrytý obsah hry "Nakanohito Genome", kterou zrovna hraje, a vyklube se z toho doslova hra v reálném životě! Brzy se probudí a zjistí, že byl unesen na divné místo společně s dalšími lidmi, kteří se specializují na různé druhy her, například bojové hry, logické hry, strategické hry atd. a po tom, co dokončí první úroveň, zjišťují, jak hra bude pokračovat... Uspějí a dostanou se ven naživu?

  • 30.6.2019
  Kono subarašii sekai ni šukufuku o! Kurenai densecu (2019)

  Ve filmovém pokračování Kono subarashii sekai ni shukufuku wo! a Kono subarashii sekai ni shukufuku wo! 2 se opět vrací Kazuma Satō a jeho parta. Tentokrát jsou vyplašeni dopisem od Yunyun, ve kterém se píše, že se mají dostavit do vesnice klanu Karmínových Démonů. Banda se tam rozhodne jít a využijí tam trochu času, který jim zbyl, ale potíže začnou vznikat poté, co se objeví nepřátelský generál!

  • 14.5.2019
  Midara na Ao-čan wa benkjó ga dekinai (TV seriál) (2019)

  Když byla Ao ve školce, tak se smála od ucha k uchu, když její otec, autor erotických bestsellerů, řekl jejím spolužákům, že si její jméno vybral podle "A jako jablko a O jako orgie". Ten den ji pořád pronásleduje o deset let později, když studuje s jediným cílem: dostat se na elitní univerzitu a dosáhnout nezávislosti na svém otci jednou provždy. Není mladá slečna a nemá čas na přemýšlení o chlapcích... dokud k ní její spolužák Kijima nepřistoupí s šokujícím vyznáním lásky. Snaží se, aby ji Kijima nechal, ale nevšimne si ani malé nápovědy... A jak v její mysli prochází samé "divoké a špinavé" myšlenky, uvědomuje si, že ji její otec zcela ovlivnil.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace