Kyslík (2021)

Po pár minutách nudy jsem to vypnul. Děsně neatraktivní námět. 5%

Fantasy Island (2020)

Jedna hvězda za námět, zbytek velký špatný. 10%

Stáhni a zemřeš (2019)

Jedna hvězda za zajímavý námět a docela sympatický casting. Škoda, že tvůrci potenciál filmu nevyužili na 100%, mohla to být pecka. 20%

Sedmilhářky - Někdo je mrtvý (2017) (epizoda)

První díl nic moc. Byl dost zmatený a v postavách mám zatím bordel. Snad další díly budou už lepší.

Zoufalé manželky - Sbohem, Wisteria Lane (2012) (epizoda)

Nádherné a důstojné zakončení seriálu plného humoru, tajemna, dramatu, zvratů a postav které vám přirostou k srdci. V budoucnu se s radostí do Wisteria Lane opět vrátím.

Mary Poppins se vrací (2018)

Původní Mařenu Poppinsovou jsem neviděl a zatím to nehodlám nijak měnit. Tuhle verzi jsem si pustil náhodou, když jsem na ní narazil na HBO. A byla chyba se na to dívat pozdě v noci, vydržel jsem asi 20 minut a usnul. Neříkám, že to byla vyloženě pruda to sledovat, ale měl jsem to na 3 etapy: začátek, prostředek a konec. Afektovanost těch parchantů mě neskutečně vytáčela, když držely hubu a nezpívali, tak jsem byl spokojený. Vizuál chvílemi až moc přeplácaný. Choreografie a písničky nevýrazný, zapomenutelný a ve většině případů otravný (jen dobře, že jsem se nedíval s dabingem). Dvě hvězdy dávám za hezký kostýmy a moje oblíbenkyně Emily (v roli Mary překvapila a táhne celý film ze žumpy) a Meryl (její role šílené sestřenice s vtipným přízvukem byla brilantní). 40%

Černobyl (2019) (seriál)

Jedním slovem: neuvěřitelný! Každý díl ve mě zanechal emoce a pocit znechucení, jak některé prospěchářské svině mysleli jen na sebe a kvůli nim zemřelo více lidí než mělo. Uznání těm, co nemlčeli a snažili se napravit škody způsobené černobylskou katastrofou.

Ovládací panel