F. L. Věk (1970) (seriál)

Perla české filmové tvorby. Neskonalé výkony celé plejády nejlepších českých herců. Krásná hudba i výprava, kostýmy, prostě vše dokonalé. Je to srdcovní záležitost. Východní Čechy, Dobruška, Nové Město nad Metují. Příběh, který obsáhne celý život člověčí, od narození až po smrt. A také lidské povahy. Je v tom prostě všechno.

Pustina (2016) (seriál)

Tohle by měli vysílat v televizi a ne přiblblý Ordinace, Přístavy a já nevím co ještě. Dlouho se mi už nestalo, že bych musel vidět všechny díly najednou.

Meru (2015)

Neuvěřitelný, obdivující, neskutečný, lidský, fascinující...spousty přívlastků bych tady mohl vypisovat, a právem. Myslím, že tenhle dokument si to zaslouží.

Everest (2015)

Já tyhle filmy miluju, v jakémkoliv zpracování. Takže žádnou výtku.

Gravitace (2013)

Jste ve vesmíru na dohled matičce Zemi. Jediné co nyní máte je trochu toho kyslíku, který vám zbývá, než dosáhnete záchytného bodu, totiž modulu určeného na přistání, abyste měli šanci dostat se živí zpátky do té krásné, modrozelené planety... A že se to hlavní hrdince podaří, o tom jsem nepochyboval, ale byly to nervy:-)

Elysium (2013)

Já sci-fi moc rád, a musím konstatovat, že mě tenhle film mile překvapil. Napětí od začátku do konce, super scény. Co dodat: plný počet*****

Všichni dobří rodáci (1968)

Chválím ČT, že dnes, kdy umřel Radoslav Brzobohatý, vysílá tento film... Opravdu filmová česká legenda a pan herec R.B.

Nezvratný osud 5 (2011)

No fuj, fuj a ještě jednou fuj. 3D postříkaný krví jsem ještě nebyl:-)Ale jinak celkem vychytaný.

Nejlepší kapela (2009) (seriál)

Byť z dětských let vyrostlý, přesto hltám každý díl tohoto seriálu, který, myslím, je v současnosti tím nejlepším, co může ČT nabídnout. Je v tom humor, jsou v tom "dětské" problémy s láskami, kamarádstvím atd. a přitom to má spád a "šťávu". Vřele doporučuji (nejen dětem). A jen tak mimochodem, mít takovou dirigentku jako ty nebohé děti, asi bych vylítl z kůže...anebo z kapely:-)

Milionář z chatrče (2008)

Nemám slov...fakt mě to vzalo a všechna ocenění, která film získal, si plně zaslouží.