Star Wars: Vadná várka - V úzkých (2021) (epizoda)

Hlavným motívom postáv je zháňanie zásob. Nič vzletné a monumentálne, ale úplne triviálna vec potrebná na prežitie. Zároveň táto "obyčajnosť" prináša nálož akcie, ktorá ma naozaj bavila. Celkovo spokojnosť. 80% Disney plus

Trojúhelník smutku (2022)

Nekompromisná kritika spoločnosti a demonštrácia faktu, že rovnosť je len mýtus, ktorý nie je reálny. Mnohé scény išli trochu za hranu, ale boli úderné ako punkový koncert priamo vo vašej obývačke. Veľmi oceňujem aj fakt, že v závere neabsentuje fakt, že moc korumpuje. Luxusná záležitosť, ktorá by vám nemala ujsť. 100%

Vítejte ve Wrexhamu - Přestavba (2022) (epizoda)

Začína sa prestavba a očakávania sú vysoké. Škoda, že prebudovanie organizácie vyzerá na oko až moc jednoducho a aj získanie novej hviezdy je vybavené relatívne rýchlo. Pokojne to mohlo byť rozpitvané viac. Ale ako celok to fungovalo a teším sa na pokračovanie. 80% Disney plus

Star Wars: Vadná várka - Náhrada (2021) (epizoda)

Na pozadí vcelku triviálnej zápletky sledujeme ako sa Omega stáva súčasťou posádky. Oveľa zaujímavejší je ale Crosshair a problematika klonov, ktorá má veľký potenciál. 60% Disney plus

Gangy z Birminghamu - Série 1 (2013) (série)

Prvá séria mi naozaj sadlo. Vcelku právom sú Peaky Blinders fenomén. Skvele napísané postavy, úžasná dobová atmosféra a množstvo zaujímavých a nečakaných zvratov. Palec hore a pokračujeme! Netflix

Gangy z Birminghamu - Epizoda 6 (2013) (epizoda)

Záverečná epizóda bola biznisové finále a vyvrcholenie do istého bodu predvídateľného účinkovania Grace. Piata epizóda mi prišla o chlp lepšia, ale ani voči tejto nemám vážnejšie výhrady. Záver prekvapil a navnadil na pokračovanie. 100% Netflix

Gangy z Birminghamu - Epizoda 5 (2013) (epizoda)

V rámci rodinných vzťahov ide o malé finále. Niektorí narazili na úplné dno a niektorí dosiahli absolútny vrchol. Všetko sa krásne ale prepojí a rodina zase drží spolu. Idilický záver síce veští katastrofu, ale užil som si ho. 100% Netflix

Gangy z Birminghamu - Epizoda 4 (2013) (epizoda)

Seriál geniálne graduje a stále dokáže mimoriadne prekvapiť. Vrchol strieda krutý pád a až v nasledujúcich epizódach sa ukáže, či je Thomas Shelby naozaj taký frajer. Inšpektor, ktorý už vyzeral ustajnený a na odpis vstáva z popola. Seriál má nakročené na skvelé finále. 100% Netflix

Gangy z Birminghamu - Epizoda 3 (2013) (epizoda)

Thomas Shelby začína mať auru Ragnara z Vikings. Myslí vo veľkom, o dva kroky napred a vo finále zo všetkými vybabre. A Grace? Toto je asi dosť predvídateľná linka, ale možno prekvapí. 90% Netflix