JaJa.Svoboda

JaJa.Svoboda

JaJa Svoboda

okres Brno

0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 20.12.2018  22:21
  Forrest Gump (1994)
  *****

  Forest Gump je takovým křížencem Járy Cimrmana a Švejka, neboť díky své dobrosrdečnosti, pracovitosti a obrovské míře štěstí dokáže úžasné věci, ač neoplývá zrovna vysokou inteligencí. Ale jak říká máma: "Pro hlupáka každý hloupý." Skvělá komedie s vynikajícím hereckým výkonem Toma Hankse.

  • 20.12.2018  22:19

  Tak tady to všechno začalo. Všichni Ti udatní bojovníci za svobodu, kteří mají nadlidské schopnosti nebo úžasné vynálezy měli předka obyčejného mladíka, který měl srdce ze zlata s skvělé úmysly. K tomu přidejme trošku hopsinkové šťávy a nadčlověka spasícího svět máme na světě. Příjemná odreagovačka od všedních starostí, ale větší hloubku v tom nehledejte.

  • 20.12.2018  22:17
  Deadpool (2016)
  ***

  Když se začnete dívat s pocitem, že od tohoto filmu nebudete nic očekávat, budete se náramně bavit. Slátanina vtipů, filmových efektů a nudného děje Vás dokáže i pobavit, pokud se nebudete příliš pozastavovat nad tím, zda-li je to, co právě vidíte, vůbec možné.

  • 20.12.2018  22:17

  Jediný film, na který jsem celou dobu koukal s více méně znuděným výrazem, ale v závěru filmu mi spadla brada tak nízko, že jsem s němým úžasem film pouštěl okamžitě znovu. Kdo má rád tajemství, hlubší zápletku a hádanky, tento film si určitě zamiluje.

  • 20.12.2018  22:16

  Úžasný dokument pro ty, kteří nejsou zapřísáhle, tvrdohlavě a dogmaticky věřící v to, že NEexistuje něco většího, než jsme my. Z filmu vyzařuje skvělá atmosféra, kterou může cítit každý, kdo se dívá otevřeno myslí. Mám za to, že je to především díky lidem, co na dokumentu spolupracovali, filmovému štábu, který mu vytvaroval finální verzi a energii, se kterou to celé bylo těmito lidmi tvořeno. Ať se každý na dokument podívá a udělá si názor sám, ale za mě super. Jen pro zatvrzelé materialisty doporučuji začít se dívat s myšlenkou, že může existovat něco mezi nebem a zemí.