Sabrewulf

Vladislav Bartoň

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 26.12.2018  19:56
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

To už je nějaká diagnoza nebo pokročilá demence českých scénáristů a režisérů, pořád dokola patlat rádoby pohádky, které nemají děj a plácají se odnikud nikam? Co mě jako děcko na pohádkách (ať už filmových nebo knižních) nejvíc bavilo? Někam směřující děj, jasný tah na bránu. Čekání v napětí, jakým způsobem Honza porazí tamtoho černokněžníka při záchraně princezny apod. Tady ty srance, trvající už hromadu let, kde se kecá, zpívá, pitvoří, mudruje, prostě dělá se tam milion věcí s NAPROSTO NULOVÝM ÚČINKEM A POSUNEM V DĚJI, už spláchnout do hajzlu. Vilhelmová je neskrývaný ekvivalent Blanarovičové v Troškových pohádkách, Liška hraje po sté stejného debila a celé peklo má dva čerty a jednu místnost. Na ultratragického Šafaříka se toho napsalo už hodně, já jen dodám, že když ve straších pohádkách Dlouhý nebo Kříž hráli své hrdiny, tak jim člověk to dobré srdce věřil. Naproti tomu postava Žita je tak špatně napsaná, zahraná a obsazená, že z ní máte pocit namachrované, podrazácké, arogantní svině. Tolik pohádkových příběhů ještě nebylo zfilmováno, ale ne!!!! Vždycky se najde nějaký egoistický čurák, co si myslí, že má dostatek dětské fantazie a snaží se napsat novou. Proč? Když na to nemám, tak to nedělám. P.S: Co měla, do prdele, znamenat ta unesená svázaná princezna s obřím roubíkem v hubě? To měl Zelenka ruku v gatích a měl za to, že pořád sleduje erotické stránky s bondage? V pohádkách má být princezna zakletá, zamčená ve věží, zkamenělá, bylinkami či kouzlem uspaná, zmrazená v ledu, prostě cokoliv jenom ne tohle, to si strčte do nějaké posrané americké nebo německé kriminálky, do psí kundy už!!!!

• 26.12.2018  19:29

Absolutně nechápu smysl tohoto filmu. Proč někdo točí Čarodějova učně, když to o žádném učení čar není? Jakou logiku má vypuštění těch nejklíčovějších (a zároveň nejlepších) scén z děje a poslepování nějakého paskvilu, který se stává úplně něčím jiným než by měl být? Nevím, jak moc se Zemanova geniální verze podobá předloze. Předlohu neznám, tak budu srovnávat s tou Zemanovou. Když shrnu opravdu stručně děj Krabata (1977), tak by se dal popsat ve stylu: ve mlýně pracují mladí tovaryši pod palcem čarodějného mistra, který je učí magii a jejich schopnosti pak testuje vždy jednou ročně na tom nejstarším v závěrečném souboji. Mistr díky schopnostem vždy vyhrává, tovaryše zabije a chybějící článek je doplněn novým nejmladším rekrutem. Celý cyklus se tak opakuje. Krabata z tohoto kolotoče zachrání před smrtí láska dívky z vedlejší vesnice. Tak nějak ve stručnosti. A teď ta patlanina: ve mlýně pracují mladí tovaryši pod palcem mistra. Nějak se tam bez hlavy a paty občas přimotá magie. Postupně se každý z tovaryšů zamiluje do nějaké dívky, kvůli čemuž vždy oba chcípají. Demence. //// Ta magie je tam tak strašně stupidně poslepovaná a chabě scénáristicky podávaná, že to působí, jako by se tu magii učili tovaryši tak nějak sami od sebe. Žádné skutečné učení magie přímo od mistra, žádné testování jejich schopností v terénu, žádné závěrečné souboje. Mistr je kapitola sama pro sebe. Zatímco ten Zemanův budil respekt a strach (ten rozštěp hlavy zasahující až do oka + jakákoliv proměna si sebou tento handicap vzala sebou - např. když se objevila kočka se slepým okem, bylo hned jasné, že je to ON - kurva, to bylo něco tak GENIÁLNĚ atmosférického), tak tady ten tajtrlík připomíná spíš školníka z Harryho Pottera. Prázdná, nudná postava. Stejně jako když ze složitého mechanizmu s ozubenými koly vyhodíte dvě kolečka a stroj pak nefunguje, jak má, to samé tady - oni vyhodili stěžejní dějové linky a tím z toho udělali slátaninu, kde úplně chybí logika, motivace, všechno. Komentář Cervenaka je asi zaplacený, nebo ho psal na mol - je to totiž jedna velká lež. Zemanově verzi to nesahá ani po špínu za nehty.

• 26.12.2018  18:46
    Ben Hur (2016)

Na špatných filmech nebývá úplně nejhorší to, že nejsou dobré. Nejhorší je, když nejsou ani špatné. Tak špatné, aby se člověk nad jejich blbostí bavil, nebo je měl jako guilty pleasure. Moje očekávání bylo, že když Timur, který má za sebou příšerné splácaniny jako jsou hlídky a Lincoln, přijde s další digitální splácaninou, která bude moc cool a moderní. Už po půl hodině mě udivilo, že ten film je na jeho poměry docela seriozní. To je ale tak všechno. Hnusně digitální voda při přepadení na moři a digitální závody čtyřspřežení jsou jediné akce ve filmu a nijak zvlášť zábavné (a to i negativním způsobem). Prostě film, který si už nikdy nepustím ani jako kulisu k počítači, protože je jednoduše nezábavný a zbytečný. Prázdné nic.

• 17.12.2018  23:05

Ten odpad není za to, jaká je to MEGAslátanina dokoutelná jen s vypětím všech sil. Ten odpad je za to, jak se tahle MEGAslátanina dokoukatelná jen s vypětím všech sil smrtelně vážně tváří. Kdyby to byla sranda, komedie, dělající si srandu sama ze sebe, neřeknu ani ťuk, ale tohle je silné kafe. Mezi fantasií a zhuleností je velmi tenká hranice. Tohle nemá žádný promyšlený svět s pravidly, je to jen vycucané z prstu po totální pitce nebo drogovém rauši. To nikdo ze štábu včetně herců nečetl scénář? To hráli scény, vytržené z kontextu, myslíc si, že se jedná o úplně něco jiného, nebo jak? Jak může štáb stovek lidí dělat na takové konině bez hlavy a paty? PS: Co měla znamenat ta veselá hudba v potopené lodi plné koster? A ten WTF taktéž nehodící se hudební doprovod při finální bitce na pouti? Burtonovi fest hrabe.

• 15.12.2018  20:58
    Spojenci (2016)

Je mi líto, dát jednomu ze svých nejoblíbenějších režisérů jen 2 hvězdy, ale to byla fakt nuda. Největší problém filmu je ten, že je tak strašně CHUDÝ na děj a zvraty, že trailer i popisek ho prozradí komplet, aniž by - jak to bývá u dnešních trailerů zvykem, toho ukázali přehnaně moc. V tom filmu prostě nic navíc NENÍ. Určitě nejsem sám, kdo od toho filmu a Zemeckise zvlášť čekal tohle - první polovina filmu: Napínavé a nápadité akce + sabotáže dané dvojice, zamilovanost, dítě. V polovině filmu padne obvinění a druhá polovina filmu by se nesla v duchu (opět napínavě a nápaditě) zjišťování informací, intriky, vyslýchání, hledání pravdy, do toho různé překvapivé zvraty apod. NE. V celém filmu je jedna asi minutová akce (tu druhou s pár výstřely a jedním hozeným granátem ani nepočítám). Jinak samé cukrování a žvatlání. I po obvinění se nic pořádného neděje. Celé je to o tom, jako by jste začali napouštět vanu vodou a sledovali, jak se ta vana plní. To je všecho. Už začátek mě měl varovat, že film nezačal něčím napínavým, aby přikoval k obrazovce, naopak velmi unyle jen žvatláním. Pitt tu byl nějak divně nalíčený, nebo digitálně upravený či co, vypadal uměle. Vůbec se nedivím, že to finančně propadlo.

• 12.12.2018  15:27
    Špindl (2017)

Já to nechápu. Jak je možné, že za komoušů, kdy museli být tvůrci opatrní a rozhodně si nemohli dovolit kdejaký vtip, vtipem sršeli? Naproti tomu dnes, kdy mají rozptyl, tak nás pořád a pořád a pořád zásobují IMPOTENTNÍM humorem? Kdy konečně bude filmová komedie filmovou komedií? Tohle všechno působí jak útržky z Ordinace v Růžové zahradě nebo Ulice. Humor přesně na tomhle levelu = důchodcovský, mdlý, bez energie. A samozřejmě, jak je už v současné české filmové žumpě zvykem - nikam nesměřující děj. Prostě tři ženské jedou na dámskou jízdu do Špindlu. Tečka. Už ty neumětelské scénáristy a režiséry někdo zabte.

• 21.11.2018  22:06
    Orel Eddie (2016)

Skrz naskrz průměrný film, jehož vysoké hodnocení absolutně nechápu. Není tam nic speciálního, nic, co by jsme v jiných filmech tohoto typu neviděli. Přiživuje se to na mnohem lepších Kokosech na sněhu a Egerton byl svou retardovaností strašně otravný.

• 16.11.2018  16:16
    Predátor: Evoluce (2018)

Co si ten idiot Black o sobě vůbec myslí? Že bude kurvit všechny série, na které šáhne (Iron Man, Predátor)? Udělat z Predátora takovou nehoráznou frašku? Ten film mě urážel snad každou scénou. Pojďme si to trochu rozebrat: Vědkyně, která mluví jak dlaždič /// Vědkyně, která střílí ze všech možných zbraní, pere se s vojáky, skáče na střechu jedoucího autobusu a nahání Predátora s uspávačkou (NE, nedělám si srandu, ona opravdu NAHÁNÍ Predátora) /// ufff /// Osazenstvo autobusu vidí v noci pobíhat po střechách nějakou siluetu postavy a hned uvědoměle a vážně věří, že jde o emzáka /// Malý fakan rozluští každou hádanku v Predátorštině - tady se teď trochu pozastavme. Ten fakan má být jakože autista. Obrovský problém je ten, že on tak nějak autistu neviděl ani z rychlíku. Tak jako Blade si vzal od upírů veškerou jejich dílu a žádné slabiny, tak malý fakan si vzal od autistů jen jejich cit pro řešení kódů a rébusů a na jejich slabiny nějak dutí scénáristé zapomněli. Ty vole, tam je neskutečná hromada situací, kdy by se autista schoulel do klubíčka a řval, natož malé děcko!!!!! Žádný brekot, žádný stres, žádný uzlíček nervů. Takový malý X-men holt. /// Predátor používající lidské (podřadné) zbraně /// Noční les, kde je světla jak za dne /// Super mega ultra vylepšený Predátor, mrskající s obyčejným Predátorem jednou rukou jak s papírem, není schopný, poradit si se 40kilovou ženskou, která mu skočila na záda /// Filmové klišé, které mě už opravdu brutálně vytáčí a to: Záporák (většinou nadpřirozený, nebo alespoň nadpřirozeně silný) zabíjí všechno ve filmu okamžitě, na první dobrou, zatímco s hlavními hrdiny jenom hází či rozdává backhandy, prostě dělá všechno proto, aby jim, nedejbože, moc neublížil /// Malý fakan je po tom všem psychicky úplně v klidu, oni vlastně takoví američtí fakani vidí rozstřílená těla, mimozemské čokly a mimozemské Predátory každý den, tak proč se nad tím nějak pozastavovat /// Během sledování tohoto zvratku jsem si pořád říkal, co mi to jenom připomíná a u scény na fotbalovém hřišti mi to docvaklo. Prostě si představte, že film o Predátorech natočil Emmerich. Má to stejně Emmerichovsky pitomoučký děj (takové ty scény na sílu jen za cenu pobavení), Emmerichovsky pitomoučkou akci (dodávka odhazující emzáckého čokla, čokl vybuchující ve zpomaleném skoku - jinými slovy to, co se k Predátorskému filmu vůbec nehodí - úplná absence feelingu z P1 a P2 a nakonec typicky Emmerichovsky pitomoučké vtípky, rádobyvtipné scény a rádobyvtipné dialogy, většinou použité v naprosto nehodících se situacích viz Před očima malého fakana je zastřelen člověk prostřelením oka a fakan té mrtvole řekne: "Já jsem ti to říkal". Jako vážně? Co to kurva..... V jakém chorém mozku může tohle vzniknout? Čímž se dostáváme k jádru toho, že z vážného tématu je udělaná komediální fraška. Tohle není obyčejný odpadový film. To je film na přezdržku. Maximálně nasírací a urážející film. Pro tohle není omluva. Jediná akceptovatelná pochvala na adresu této blitky by byla ve formě guilty pleasure, pokud ale někdo vážně tvrdí, že tohle je povedený či dokonce super film (v rámci Predátoří série obzvlášť), pak urychleně prášky na hlavu. Zlatí Predators i ten AvP1 je proti tomuhle Oscarová záležitost. Už tomu čurákovi k režírování nic nedávejte!!!

• 11.11.2018  18:33
    Všechno nebo nic (2017)

Už by se měl konečně vymyslet nějaký nový žánr pro tuhle českou pásovou výrobu nevtipných a bezdějových sraček. A Pauhofová je škaredá.

• 10.11.2018  19:59
    Milada (2017)

Tak brutálně prázdné, bezobsažné hovno jsem snad nikdy neviděl. Prej životopisný. Pche. O Miladě Horákové se v tomto blivajzu nedozvíme lautr nic. Průběh filmu - Milada má nějaký seznam lidí z odboje, zatknou ji Němci, skončí válka, Milada je volná, Milada se s manželem baví o komunistech, Milada je zatčená komunisty, vyslíchají ji, popraví ji - to je prosím CELÝ OBSAH tohoto zvratku. Zkratkovitě, bez odpovědí. Čím se ona tak proslavila, co KONKRÉTNĚ dělala, krom keců že bojovala proti komunismu? My jsme taky bojovali proti komunismu tím, že jsme chodili do zakázaného skauta. Do háje, ani na té wikipedii se není nikdo schopen vymáčknout, co KONKRÉTNĚ tahle osoba dělala. Když ve vězení spoluvězenkyně Miladě řekla něco ve smyslu:"Když zatkli i vás, tak to už jsme v koncích", tak to jsem vyprsknul smíchy, protože ta věta neměla vůbec žádnou váhu, když nevíme PROČ, JAK, CO. Když k tomu připočtu totální fail v podobě českého filmu o české osobě natočený v angličtině, tím pádem dabing + její abnormálně nesympatický hlas, tak mi matematicky vychází to, že mi byla, bohužel, tahle postava úplně u prdele. Vytesat do kamene hlášku jednoho z uživatelů, který tohle označil za festival fňukání, trefněji už to vystihnout nešlo. A na konec, jedna sonda do problematiky těchto propagandisticky černobílých (myšleno zaměřením) filmů, ve kterých jsou všichni protikomunisti strašní svatouškové a komunisti největší svině, které žerou děti a stahují lidi za živa z kůže: Víte, v době kdy jde svět tak do prdele, že hranice státu znamenají nic než frašku v podobě dobrovolného pouštění = invaze opic z Afriky a slimáků ze Zkurvistánu, že veškerá evrposká kultura a hodnoty jdou do pekla včetně bílé (brzy) menšiny, že si kapitalistické prasata hrabou a hrabou a poctivý člověk má problém sehnat byt a je popotahovaný exekutorama, že kriminálníci mají větší práva než oběť, že morgoši nejsou srovnaní do latě jako dřív atd. atd. atd. ... tak vám opravdu tyhle zkurveniny o temném středověku NEŽERU. Všichni Havlisti, poserte se! Howg P.S: Dovedu si představit, že kdyby Milada Horáková žila v současnosti, byla by jedna z těch, kteří jsou pro Evropskou unii a Euro, takže nasrat.

• 2.11.2018  20:25

Proč musí mít každý nový český kriminální seriál stejné šablonovité výblitky poslední doby? Všude musí být nějaká policajtka (ve většině případech působí jako pěst na oko) a všichni jsou otravně protivní, vážní, na facku. Bez nějaké lehkosti nebo nadsázky, smrtelně vážné, místo pobavení akorát zprasí náladu. Zlatý Pitaval.

• 14.10.2018  15:29
    Sinister (2012)

To si děláte srandu s tím červeným hodnocením? Když pominu fakt, že jde jen o další tuctový duchařský horor v řadě, vhodný tak pro primitivy, kteří za svůj život viděli 5 hororů, tak mnohem horší je - to jako vážně nikomu z pěti a čtyřhvězdičkářů nevadilo to ABNORMÁLNĚ ZHOVADILÉ CHOVÁNÍ hlavního hrdiny? To si fakt ten kokot Derrickson myslí, že by někdo po tom všem pořád zůstával v tom baráku a ještě šel v klidu spát? O hlavního hrdinu se máte bát a ne mu přát tu nejbolestivější smrt za tu jeho vygumovanost. Poslední záběr = předvídatelný trapas. P.S: Scéna, kdy Hawke chodí po bytě a kolem něj se objevují děcka, co zpomaleně utíkají a skákají do tmy, byla neuvěřitelně GAY. A to jak v těch videích postupně všechny děcka udělaly "pšššt", bylo ještě teplejší.

• 15.9.2018  22:12
    Pan (2015)

Otravná, uječená, nadopovaná, afektovaná, nesympatická, přeplácaná slátanina. Od první minuty iritující úplně vším. Naprosto nevstřebatelné, nedokoukatelné. Nefungující fantasmagorie a zcela zasloužený propadák.

• 5.9.2018  19:59

Proč tam hraje hudba ze Statečného srdce? Při vší úctě k zesnulému mistrovi - jak se může někdo tak brutálně vykrádat?

• 23.8.2018  15:00
    Stoker (2013)

Nudná cipovina, co si hraje na art. Ty vynucené rádoby artovní záběry mi lezly krkem. A myslel jsem si, že Wasikowska je hnusná jen v Alence, ale už vím, že to je celkově škaredá herečka.

• 21.8.2018  21:31

"Nejspíš jsem byla jediná, kdo na to měl koule." Trapas. Brutálně zbytečný remake. Jaký to celé mělo smysl? Převod z východní kultury (originál) na tu západní (remake 1960) je obrovský rozdíl, ale tohle? Z westernu na western? Proč, do háje? Kdyby to aspoň bylo Rko s rozstřílenýma hlavama, nebo třeba udělané nějak stylově i třeba se zpomalovačkama či bullet time - jo, bylo by to možná pitomé, ale aspoň by mělo SMYSL, na to koukat. Aspoň by to trochu zabavilo. Takhle čumíte na nějakou kopii, která NEMÁ nic navíc, nic líp!!!! Žádná scéna, co by mě nutila, na tuhle zbytečnost koukat znovu. K tomu casting úplně na hovno. Ta ženská mi lezla na nervy od první chvíle, kdy lacině vyvalila z obrazovky svoje kozy a iritovalo mě, kolik tam měla prostoru, skoro už to vypadalo, že snad bude osmá statečná, Chris Pratt byl formou i obsahem Star-Lord a Ethan Hawke se tam zoufale nehodil. Příště Sedm statečných dosaďte do světa sci-fi, nebo fantasy, prosím. Bude to mít větší smysl, než tahle nudná rutina.

• 15.5.2018  18:51

Otřepaný výrok "To už je lepší čumět do zdi", zde skutečně platí. Tohle nemůže bavit ani ty nejtupější ovečky, co sežerou všechno. Sedněte si do kadeřnictví a poslouchejte ostatní. Vyjde to úplně nastejno. Podle mě tyhle braky dělají schválně, aby zjistili, co divák vydrží.

• 13.5.2018  21:10

Co to SAKRA bylo? Naprosto nekoukatelný bordel. Nejen, že to nemělo žádný start a začalo to jako 10. díl nějakého seriálu, u kterého mi prvních 9 dílů uteklo... Ale ta režie, styl vyprávění, herci, všechno to působilo jako v nějakém POLOSPÁNKU. Jako by to natočil zhulený Terence Malik. Celé strašně zpomalené, útržkovité, nedržící pohromadě, ale hlavně - ospalé, mdlé a zmatené. Čekal jsem, že si aspoň trochu připomenu historii, ale absolutně jsem nevěděl, čí jsem. Hrůza hrůz, Bůh s námi před takovými hovadinami.

• 11.5.2018  18:13

Po necelých dvou hodinách to bylo stále na plný počet. Pak se to docela pokazilo, konkrétně dvě věci: SPOILER Nemám rád, když se něco podělá ne kvůli náhodě či protivníkům, ale kvůli blbcům z vlastních řad (Savalas) a opravdu jsem čekal, že jich přežije aspoň 5, takhle to trošku ztrácelo smysl.

• 1.5.2018  12:59
    Salon krásy (2005)

Odporné rasistické hovno. Mezi hromadou černochů jsou bílí většinou jen ti zlí a jediná bílá pracovnice salónu se musí stylizovat jako černoch proto, aby zapadla a ostatní ji měly rádi !!! Přesně ten typ filmu, který vás nutí používat slovo negr.

• 14.4.2018  12:23

Je zvláštní, že když se člověk pročte všemi odpadovými a jednohvězdičkovými komenty, tak se prohrabe hromadou naprosto zbytečného textu (který by mě i při přečtení před shlédnutím filmu absolutně neodradil), přičemž tu úplně NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CHYBU filmu vůbec nikdo nezmínil! Frankensteinovo monstrum je až v posledních 5ti minutách filmu!!!! To mi zkazilo celý film, takže si ty politické manýry (hromada keců a obsah žádný) strčte........ za klobouk.

• 1.4.2018  20:34
    Nejsledovanější (2017)

Kus hovna. Dokument o lidech, kteří umí akorát tak prd a jenom proto, že na sebe nějakým záhadným způsobem nabalili hromadu ultratupých dětiček (čti oveček), kteří jim to NIC žerou i s navijákem, tak si myslí, že jsou nějaké hvězdy. Ty vole, oni si to někteří fakt myslí!!! Třeba ta tupá kráva, co si myslí, jak není vtipná a zajímavá, přitom při sledování jejich ukázek jsem studem málem zalezl pod koberec. Šaškárna se šaškama.

• 23.3.2018  22:45

Co to, sakra, bylo?!!!! Bože, oni by nechali člověka chcípnout nudou, ale tak strašně brutální nudou, že kdyby jste ji chtěli změřit, tak zjistíte, že to je na milimetr přesná krystalická, pevná jako diamant - nuda. Ani kdybych chtěl schválně natočit nudný film, tak se mi napodaří něco takového. Nevím, proč ten film vzniknul, nevím jaké měli tvůrci ambice (možná vyhrát první místo v nudě), nevím proč dávám jednu hvězdu. Království nudy, planeta nudy, celý vesmír nudy. Nudná nuda, která nudně nudí. Ufff!

• 22.3.2018  16:47

Jo, byl to horor. Hlavně to, jak si hrdinka po čůrání neumyla ruce a ani nespláchla záchod. Úplně mě baví, jak vždycky v nějakém domě straší a dotyční tam pořád přebývají. Na pěst. A vůbec - bylo to už všechno na jedno brdo, stokrát omleté.

• 10.3.2018  23:20
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Tak počkat. Bylo to předávání filmových cen, nebo záznam z poslanecké sněmovny? Co si ta zkur*ená ČT vůbec o sobě myslí? Oni se tváří, jak strašně jsou nezávislí a udělají z nepolitického pořadu politickou agitku? Něco jako, když vás někdo obviní z toho, že jste strašně vulgární, tak se budete následně bránit tím, že budete šíleně sprostě nadávat? Kdyby bylo pokrytectví hmota, tak by ji ta televizní žumpa mohla odvážet po vagonech.

• 21.2.2018  16:56

Nehorázná slátanina, která (hlavně na konci) neměla hlavu ani patu, motivace, důvody, nic. Výcvik úplně ztrácel smysl, když se nikdo nenaučil nic navíc a ve finále předvedli každý jen jeden "chvat", který už stejně od začátku uměli.

• 15.2.2018  18:39
    Paintball (2009)

Tak v prvé řadě to nemá s hororem nic společného. Zase si někdo plete pojmy thriller vs horor. V druhé řadě to má příšernou kameru, ze které za chvilku bolí oči. Za třetí - postavy neustále řvou a všechno komentují, jak nějací retardi, takhle se lidi nechovají, zvlášť v takovéto situaci, kdy tím prozrazují svoje pozice. To jejich hysterčení je na zabití, takže žádné sympatie. Za čtvrté - celý smysl filmu mi nějak uniká, motivace, důvod, o co vůbec těm organizátorům šlo. Za co jsem se ale styděl nejvíc, byl úvod. To jak se z paintballu dělala reálná střílečka, celá ta scéna, kdy pobíhají kolem vraků aut a těsně kolem nich sviští kuličky s barvami, všichni strašně akční a ustrašení, pak jak vběhnou do toho autobusu a: "Všichni v pořádku, dostal to někdo?" NE! Tak takhle hraní paintballu opravdu nevypadá!!!!! To byl neskutečný trapas, člověk co v životě hrál paintball, se nad tím prostě musí smát. P.S. Vážně bych chtěl vidět člověka (ženskou zvlášť), co jde hrát paintball pouze s brýlemi, tedy bez kopletní ochrany obličeje. Cha cha.

• 9.2.2018  15:26
    Pouto s vrahem (TV film) (2012)

Někteří režiséři by měli o postavách nejprve konzultovat s psychologem. Filmaři už jsou totiž ze všech těch kriminálek tak zmagoření, že si vůbec neuvědomují realitu a (ne)psychologii postav. Ženskou, co dělá agentku, hledá a střílí sériové vrahy a to s takovým přístupem, jako by šla do obchodu koupit rohlíky, vám fakt nežeru. Takovému studenému, umělému panákovi nejde věřit ani nos mezi očima, působí to směšně - tupá rutina bez emocí.

• 21.1.2018  13:44

Chcete slyšet anekdotu roku? Nebo možná i desetiletí? Weskera, ano TOHO Weskera po tom všem, co jsme viděli v předešlých dílech, zneškodní dveře. Slovy DVEŘE. Bez jediného výstřelu, bez jediné bitky, bez nějakého zmutovaného monstra, prostě jen celý film stojí a čumí, aby ho pak zastavily dveře. WTF?!!! Všechny špatnosti, které ve filmu jsou, jsem samozřejmě očekával - tedy již klasické trio negativ - 1) Nevěrnost předloze 2) Vykrádání jiných filmů/seriálů 3) Akce napsaná ve stylu malého dítěte v tom smyslu, že Andersonovi je úplně jedno, že daná scéna úplně popírá veškeré zákony logiky, fyziky, prostoru. On to tam prostě takhle chce a na zbytek nehledí. Nutno dodat, že bod 2 a hlavně 3 je vždycky v podstatě zábava sledovat a kochat se nad jeho blbostí. Namátkou - k pevnosti utíká žena a těsně za ní (ale opravdu těsně, téměř na dotyk) hromada zombíků. Osazenstvo pevnosti tam hodí katapultem zapálený barel. Ten dopadne těsně za ženu a po velkém výbuch hromadu zombíků rozmetá, ženě se samozřejmě vůbec nic nestane. Prostě holt inteligentní, myslící exploze, která směřuje jen směrem dozadu (facepalm). I kdybych byl puboš, který nezná předlohu, honí si doma nad obřím plakátem Jovovich a celou sérii žere i s navijákem, tak přesto by mě vytočily dvě věci. Přeskočený úvod - scénou, kterou předešlý díl skončil, měl tenhle začínat, ale Anderson si nejspíš uvědomil svůj dětinský tah, kdy do předešlého konce nacpal megalomansky všechno možné a pak - ouha! - my na to nemáme rozpočet. Tak to prostě přeskočíme. Takový malý ojeb na diváka. No a druhá věc, naprosto ubohý konec, snad nejubožejší finále jakékoliv filmové série (dveře!), nic epického, jen komorní ochotnické drama na úrovni Horní Dolní. Zahrajte si hry RE až po pětku a zjistíte, jak má finále vypadat. /// Anderson je neuvěřitelný břídil a pokud to ještě nikomu nedošlo, tak po tomhle kousku (navíc se stále zmiňovaným epileptickým střihem) už musí. Jinak fakt nevím. P.S. Až se Milla podívá na hodinky a uvidí zbývající čas 58 sekund, tak si schválně změřte čas a pobavíte se, jak dlouho takových 58 sekund trvá. Oni to po sestřihu nekontrolují?

• 20.1.2018  14:34
    Fenomén (TV pořad) (2008)

Na zvracení. Poslední reportáž, která bagatelizuje zlo v podobě okupantů (prý imigrantů) je na přes hubu.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25