Sabrewulf

Vladislav Bartoň

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 15.5.2018  18:51

Otřepaný výrok "To už je lepší čumět do zdi", zde skutečně platí. Tohle nemůže bavit ani ty nejtupější ovečky, co sežerou všechno. Sedněte si do kadeřnictví a poslouchejte ostatní. Vyjde to úplně nastejno. Podle mě tyhle braky dělají schválně, aby zjistili, co divák vydrží.

• 13.5.2018  21:10

Co to SAKRA bylo? Naprosto nekoukatelný bordel. Nejen, že to nemělo žádný start a začalo to jako 10. díl nějakého seriálu, u kterého mi prvních 9 dílů uteklo... Ale ta režie, styl vyprávění, herci, všechno to působilo jako v nějakém POLOSPÁNKU. Jako by to natočil zhulený Terence Malik. Celé strašně zpomalené, útržkovité, nedržící pohromadě, ale hlavně - ospalé, mdlé a zmatené. Čekal jsem, že si aspoň trochu připomenu historii, ale absolutně jsem nevěděl, čí jsem. Hrůza hrůz, Bůh s námi před takovými hovadinami.

• 11.5.2018  18:13

Po necelých dvou hodinách to bylo stále na plný počet. Pak se to docela pokazilo, konkrétně dvě věci: SPOILER Nemám rád, když se něco podělá ne kvůli náhodě či protivníkům, ale kvůli blbcům z vlastních řad (Savalas) a opravdu jsem čekal, že jich přežije aspoň 5, takhle to trošku ztrácelo smysl.

• 1.5.2018  12:59
    Salon krásy (2005)

Odporné rasistické hovno. Mezi hromadou černochů jsou bílí většinou jen ti zlí a jediná bílá pracovnice salónu se musí stylizovat jako černoch proto, aby zapadla a ostatní ji měly rádi !!! Přesně ten typ filmu, který vás nutí používat slovo negr.

• 14.4.2018  12:23

Je zvláštní, že když se člověk pročte všemi odpadovými a jednohvězdičkovými komenty, tak se prohrabe hromadou naprosto zbytečného textu (který by mě i při přečtení před shlédnutím filmu absolutně neodradil), přičemž tu úplně NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CHYBU filmu vůbec nikdo nezmínil! Frankensteinovo monstrum je až v posledních 5ti minutách filmu!!!! To mi zkazilo celý film, takže si ty politické manýry (hromada keců a obsah žádný) strčte........ za klobouk.

• 1.4.2018  20:34
    Nejsledovanější (2017)

Kus hovna. Dokument o lidech, kteří umí akorát tak prd a jenom proto, že na sebe nějakým záhadným způsobem nabalili hromadu ultratupých dětiček (čti oveček), kteří jim to NIC žerou i s navijákem, tak si myslí, že jsou nějaké hvězdy. Ty vole, oni si to někteří fakt myslí!!! Třeba ta tupá kráva, co si myslí, jak není vtipná a zajímavá, přitom při sledování jejich ukázek jsem studem málem zalezl pod koberec. Šaškárna se šaškama.

• 23.3.2018  22:45

Co to, sakra, bylo?!!!! Bože, oni by nechali člověka chcípnout nudou, ale tak strašně brutální nudou, že kdyby jste ji chtěli změřit, tak zjistíte, že to je na milimetr přesná krystalická, pevná jako diamant - nuda. Ani kdybych chtěl schválně natočit nudný film, tak se mi napodaří něco takového. Nevím, proč ten film vzniknul, nevím jaké měli tvůrci ambice (možná vyhrát první místo v nudě), nevím proč dávám jednu hvězdu. Království nudy, planeta nudy, celý vesmír nudy. Nudná nuda, která nudně nudí. Ufff!

• 22.3.2018  16:47

Jo, byl to horor. Hlavně to, jak si hrdinka po čůrání neumyla ruce a ani nespláchla záchod. Úplně mě baví, jak vždycky v nějakém domě straší a dotyční tam pořád přebývají. Na pěst. A vůbec - bylo to už všechno na jedno brdo, stokrát omleté.

• 10.3.2018  23:20
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Tak počkat. Bylo to předávání filmových cen, nebo záznam z poslanecké sněmovny? Co si ta zkur*ená ČT vůbec o sobě myslí? Oni se tváří, jak strašně jsou nezávislí a udělají z nepolitického pořadu politickou agitku? Něco jako, když vás někdo obviní z toho, že jste strašně vulgární, tak se budete následně bránit tím, že budete šíleně sprostě nadávat? Kdyby bylo pokrytectví hmota, tak by ji ta televizní žumpa mohla odvážet po vagonech.

• 21.2.2018  16:56

Nehorázná slátanina, která (hlavně na konci) neměla hlavu ani patu, motivace, důvody, nic. Výcvik úplně ztrácel smysl, když se nikdo nenaučil nic navíc a ve finále předvedli každý jen jeden "chvat", který už stejně od začátku uměli.

• 15.2.2018  18:39
    Paintball (2009)

Tak v prvé řadě to nemá s hororem nic společného. Zase si někdo plete pojmy thriller vs horor. V druhé řadě to má příšernou kameru, ze které za chvilku bolí oči. Za třetí - postavy neustále řvou a všechno komentují, jak nějací retardi, takhle se lidi nechovají, zvlášť v takovéto situaci, kdy tím prozrazují svoje pozice. To jejich hysterčení je na zabití, takže žádné sympatie. Za čtvrté - celý smysl filmu mi nějak uniká, motivace, důvod, o co vůbec těm organizátorům šlo. Za co jsem se ale styděl nejvíc, byl úvod. To jak se z paintballu dělala reálná střílečka, celá ta scéna, kdy pobíhají kolem vraků aut a těsně kolem nich sviští kuličky s barvami, všichni strašně akční a ustrašení, pak jak vběhnou do toho autobusu a: "Všichni v pořádku, dostal to někdo?" NE! Tak takhle hraní paintballu opravdu nevypadá!!!!! To byl neskutečný trapas, člověk co v životě hrál paintball, se nad tím prostě musí smát. P.S. Vážně bych chtěl vidět člověka (ženskou zvlášť), co jde hrát paintball pouze s brýlemi, tedy bez kopletní ochrany obličeje. Cha cha.

• 9.2.2018  15:26
    Pouto s vrahem (TV film) (2012)

Někteří režiséři by měli o postavách nejprve konzultovat s psychologem. Filmaři už jsou totiž ze všech těch kriminálek tak zmagoření, že si vůbec neuvědomují realitu a (ne)psychologii postav. Ženskou, co dělá agentku, hledá a střílí sériové vrahy a to s takovým přístupem, jako by šla do obchodu koupit rohlíky, vám fakt nežeru. Takovému studenému, umělému panákovi nejde věřit ani nos mezi očima, působí to směšně - tupá rutina bez emocí.

• 21.1.2018  13:44

Chcete slyšet anekdotu roku? Nebo možná i desetiletí? Weskera, ano TOHO Weskera po tom všem, co jsme viděli v předešlých dílech, zneškodní dveře. Slovy DVEŘE. Bez jediného výstřelu, bez jediné bitky, bez nějakého zmutovaného monstra, prostě jen celý film stojí a čumí, aby ho pak zastavily dveře. WTF?!!! Všechny špatnosti, které ve filmu jsou, jsem samozřejmě očekával - tedy již klasické trio negativ - 1) Nevěrnost předloze 2) Vykrádání jiných filmů/seriálů 3) Akce napsaná ve stylu malého dítěte v tom smyslu, že Andersonovi je úplně jedno, že daná scéna úplně popírá veškeré zákony logiky, fyziky, prostoru. On to tam prostě takhle chce a na zbytek nehledí. Nutno dodat, že bod 2 a hlavně 3 je vždycky v podstatě zábava sledovat a kochat se nad jeho blbostí. Namátkou - k pevnosti utíká žena a těsně za ní (ale opravdu těsně, téměř na dotyk) hromada zombíků. Osazenstvo pevnosti tam hodí katapultem zapálený barel. Ten dopadne těsně za ženu a po velkém výbuch hromadu zombíků rozmetá, ženě se samozřejmě vůbec nic nestane. Prostě holt inteligentní, myslící exploze, která směřuje jen směrem dozadu (facepalm). I kdybych byl puboš, který nezná předlohu, honí si doma nad obřím plakátem Jovovich a celou sérii žere i s navijákem, tak přesto by mě vytočily dvě věci. Přeskočený úvod - scénou, kterou předešlý díl skončil, měl tenhle začínat, ale Anderson si nejspíš uvědomil svůj dětinský tah, kdy do předešlého konce nacpal megalomansky všechno možné a pak - ouha! - my na to nemáme rozpočet. Tak to prostě přeskočíme. Takový malý ojeb na diváka. No a druhá věc, naprosto ubohý konec, snad nejubožejší finále jakékoliv filmové série (dveře!), nic epického, jen komorní ochotnické drama na úrovni Horní Dolní. Zahrajte si hry RE až po pětku a zjistíte, jak má finále vypadat. /// Anderson je neuvěřitelný břídil a pokud to ještě nikomu nedošlo, tak po tomhle kousku (navíc se stále zmiňovaným epileptickým střihem) už musí. Jinak fakt nevím. P.S. Až se Milla podívá na hodinky a uvidí zbývající čas 58 sekund, tak si schválně změřte čas a pobavíte se, jak dlouho takových 58 sekund trvá. Oni to po sestřihu nekontrolují?

• 20.1.2018  14:34
    Fenomén (TV pořad) (2008)

Na zvracení. Poslední reportáž, která bagatelizuje zlo v podobě okupantů (prý imigrantů) je na přes hubu.

• 13.1.2018  13:08
    Hanna (2011)

Prostě ne. Já vím, že Bana tam něco říkal o zesílení svalové hmoty, ale i přesto vypadá trapně, když holčička (30 kg namočená) při bitkách manipuluje se 100 kilovými chlapy. Ronan není škaredá, ale v tomhle filmu opravdu škaredě vypadá. A celé je to nějaké.... divné. Jedna hvězda za bitku bez střihu.

• 13.1.2018  12:51

Mám silnou alergii na drogami nadopované, afektované, hyperaktivní animáky. A tím nemyslím jenom akci, která byla jeden velký lego bordel, ale celek obecně. Navíc s typem humoru, co jde úplně mimo mě.

• 6.1.2018  21:14
    Rudá jako rubín (2013)

Teenagerský sranec, který se snaží přiživit na ostatních teenage srancích jako je Twilight, Mortal instruments či Nádherné bytosti. Mimochodem třetí jmenovaný sranec mi to silně připomínalo. Nedokoukáno, chcípal jsem nudou.

• 26.12.2017  12:24

Konečně po dlouhé době pěkná pohádka na Vánoce. Trojan se mi sice dost zprotivil v abnormálně stupidních reklamách, Kerekesovou, Lišku, Taclíka, Dyka a Bartošku nesnáším, ale všechno zachraňoval skvělý Dvořák.

• 26.12.2017  12:18
    Nejlepší přítel (TV film) (2017)

Po 40 minutách, ve kterých se VŮBEC NIC nedělo, vypnuto. Pohádka (nová tím spíš) má mít jasně definovaný start, takže v těch 40ti minutách už máme dávno vědět, že támhletu princeznu zaklel tamten čaroděj a že tenhle Honza se ji vydal hledat. Tohle bylo tak chcíplé a unylé, že úplně jasně vidím ty děcka, jak se u toho nudou ošívají. Jenže podle toho nástřelu (NE)děje je jasné, že to nebyl problém jen toho startu, ale celkově nešťastně zvoleného základu. Navíc neoriginální, bez vtipu, s Hanou Trivago Vágnerovou, která se pro pohádku vůbec nehodí a s blbečkem Sokolem, který už mi leze krkem, protože je v současnosti přeSokolováno, už jen čekám, kdy otevřu nějakou konzervu a vyleze z ní ten idiot.

• 22.12.2017  22:29
    Popelka (2015)

Tak tahle verze si s tou emancipovanou zrůdností od Vorlíčka spolehlivě vytře zadek. Chlapi tu nejsou za blbce, Popelka není mužatka, exteriéry nejsou škaredě špinavě zimní, proměna je tak, jak má být, tedy i s kočárem a zvířátky atd. atd. Je příjemné, že americká pohádka nepůsobí americky, ale prostě jednoduše mile. Princ a Popelka sympaťáci. P.S: Proměna šatů byla pohádkové nádherná.

• 17.12.2017  18:08
    Strašidla (2016)

Viděl a slyšel jsem dobře? Vážně se v rodinném filmu/ pohádce řešilo znásilnění? To už je fakt tenhle svět tak odporně zdegenerovaný?

• 3.12.2017  13:55

Vydržel jsem to jen do poloviny. Zoufale nevtipné a nezábavné.

• 20.11.2017  20:28

Takové jalové. Já nejsem žádný odborník přes biblické příběhy, ale nemělo se před Mojžíšem rozestoupit moře -jakože vodní stěna zleva a zprava? Tohle byl jen ubohý odliv a pak Tsunami. Morové rány byly neskutečně odfláknuté (rozuměj - moc zbrkle, bez gradování a atmosféry). Bale se na Mojžíše typově nehodil, mnohem víc by tam pasoval např. Gerard Butler. Nemělo to emoce a vůbec to jako celek nepůsobilo starověce - mluvili a chovali se tak nějak moderně. Přesně od Robina Hooda to jde se Scottem z kopce.

• 5.11.2017  00:56
    Sinister 2 (2015)

Bože, to byla strašná hovadina!

• 15.9.2017  22:06

Celou věčnost jsem se tomuto kultu vyhýbal a dobře jsem věděl proč. Nesnáším smažky, ožralce, hipísáky a ze všeho nejvíc nesnáším 60. léta, jsou mi odporné úplně vším. Přesto všechno jsem alespoň doufal ve film. Nebyl to film, byl to dokument. Jízda - do toho písnička, někde zastaví, zhulí se, pokecají, jízda - písnička, další zastávka nikam neposouvající děj, jízda - písnička a tak furt dokola. Je mi u zadnice, jak velký kult to je, pro mě je to opruz a už nikdy víc!

• 9.9.2017  22:18
    Poltergeist (2015)

Klasický případ drtivé většiny předělávek kultovních hororů - megasranec. Na filmu mě neuvěřitelně iritoval ten malý fakan, respektive jeho představitel, který vůbec neuměl zahrát strach, polekanost (v originále pamatuju uvěřitelně vytřeštěné oči, či ubrečený výraz). Ty vole, na něj zaútočí hračka klauna, strom ho chytne za nohy a odtáhne ven, kde s ním v koruně cloumá a fakan,když je potom s rodiči, neutíká pryč, NEBREČÍ (!!!), prostě nedělá nic, co by děcko v jeho věku po takovém zážitku dělalo (pokud by rovnou neomdlelo, nebo se strachy neposralo, nezbláznilo) a on o pár minut stojí s rodiči zpátky v domě a tváří se, jako kdyby vylil na koberec kečup a čekal, jestli nedostane na zadek. Uff !!!!!!! A druhá věc je ta, že zatímco v originále byla atmosféra a napětí budovány pomalu, aby to vygradovalo, tady pochopitelně všechno konzumně zbrkle, neuběhla snad ani polovina filmu a už to vypadalo jako nějaké finále (napadení všech tří děcek). Úplně mi bylo líto Rockwella, jak se ztrapňuje v takovém zbytečném filmu. Ble.

• 9.9.2017  17:48
    Probudím se včera (2012)

Před pár dny si stěžuju na české NEkomedie a prásk! Další ubohost. Do háje i v těch Babovřeskách divák aspoň vidí ty všechny pokusy o vtip, kterých je tam hodně. Nefungují, ale jsou tam! Tady zas není nic! Nic k pousmání a už vůbec ne k řehtání se. Přitom tam šlo toho tolik vymyslet, potenciál byl. Tady se jenom pronudím při pohledu na příšerné paruky (Mádl, Krbová) a brutální neherectví všech mladých s neumětelem Mádlem v čele. Zahraniční písničky trapas. Jo ten nýmand, co to točil, má na starost i Peklo s princeznou? Tak to se potom nedivím. P.S. A rozuzlení typu "neznám svoje vlastní dospělé děti", je totálně zvrácené (a odpadové).

• 6.9.2017  23:11
    Poznamenaná (TV film) (2007)

No nezlobte se na mě, ale takhle vypadá znásilnění? Vždyť se ta holka vůbec NEBRÁNILA. Celé to probíhalo stylem "já sice nechci, abys mi ho tam strkal, ale tak co už". Tím pádem úplně padá na hubu jakákoliv snaha o dramatičnost. P.S: A ještě k tomu smažka.

• 6.9.2017  19:29

Nechápu nízké hodnocení. Po velké hromadě sraček, co poslední dobou vídávám (mám problém narazit na film, který mě ničím nesere), konečně film, který mě bavil od začátku do konce.

• 3.9.2017  21:05
    Les sebevrahů (2016)

Už v prvních minutách mi bylo jasné, o jaký průser půjde. Jak může někdo ještě v roce 2016 (!) prezentovat probuzení z noční můry okamžitým posazením na posteli? Takové zkurvené klišé, takhle se lidi nebudí, to ani fyzicky není možné, blbečci američtí. A dál - ženská jede do lesa hledat sestru, neustále vidí jakože strašidelné přeludy, dokonce i fyzicky (škrcení na zemi) a kráva prostě jde furt dál? To samé ta blondýna. A když vidí amíci japonské policajty, odnášet z lesa mrtvolu, tak se jeden z nich zeptá - co tam dělali? Ty vole, co tam asi tak dělali, svoji práce, ne? A co mě dorazilo úplně - mohl by mi režisér vysvětlit (NE)logiku a (NE)smysl scény, ve které přes stan vyjukne duch? Já pochopím, když by tam byli ještě ti smradi, chtěl by je jednoduše vystrašit, ale ti odešli, takže stan byl osamocený. Tak proč, do prdele ten duch "straší"? Koho?!!! On přece o žádných divácích, co koukají na film neví, boha jeho!!!! Demence největší. Poslední půl hodina to doráží úplně, je naprosto zmatená a slátaná, nějak mi unikala logika jednání duchů, hlavně té matky. Neuvěřitelný sranec a typ hodně urážlivého filmu. Jak tohle mohlo být v kinech?

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25