JJ.Gibson

JJ.Gibson

František Šubrt

kraj Středočeský
Filmový ďábel :) jsem já...

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 14.8.2017  13:21

Na Artuše jsem se těšil, protože Charlie Hunnam mě prostě navnadil! Ale po shlédnutí jsem vlastně nedostal nic jiného než středověkou akční jízdy bez hloubky příběhu. A právě absence oné hloubky mi právě neskutečně chybělo. Chtěl by něco jako Braveheart a né jen ploché postavy a děsně předvídatelné cokoli se ve filmu stane. Prostě mě to zklamalo a Charlie si mě nezískal. P.S. Jude Law byl fakt nechutně odpornej!!!!!

• 4.7.2017  11:23
    Auta 3 (2017)

Pro mne nakonec za tři. Abych se přiznal, nebralo mě to tolik jako minulé díly. Chyběl nějaký zajímavý zvrat či nějaká epic akce. Vzhledem k tomu, že Blesk už není nejmladší, tak zakončení jeho kariéry mi přišlo fajn, ale i zde se moc tlačilo na pilu a absolutně chyběl humor a to mě mrzelo nejvíc. Opravdu ani jedna vtipná situace. Cruz Ramirezová byla fajn, ale nic nového to moc nepřineslo. Sečteno podtrženo neurazí nenadchne, ale znova bych se na to asi nepodíval, aspoň né v dohledné době.

• 19.6.2017  12:29
    Černá listina: Vykoupení (TV seriál) (2017)

Upřímně řečeno bavilo mě to stejně jako klasický Blacklist, možná to bylo někdy o něco akčnější, než originál, takže za mě velmi povedený spin-off a klidně bych dal druhou řadu!

• 5.6.2017  09:49

Za 2,5 hvězdy nakonec!!! Nedalo mi to a na Salazarovu pomstu jsem se řádně připravil, nakoukáním celé série znovu, kde jsem se utvrdil v tom, že první díl je nejlepší, druhý o něco zaostává, ale pořád slušný, třetí je odpornost sama, čtvrtý sice není kdovíjak skvělý, ale určité kouzlo má a teď tu po šesti letech máme další Sparrowovo pokračování, s kterým mám bohužel dost problémů. Pokud jste neviděli, dál nečíst! Celá série si vyznačovala extrémně "zruměným" kapitánem Jackem Sparrowem, kterého máme prostě rádi, na druhé straně proti němu stáli neskutečně skvělí oponenti, Barbossa, Davy Jones, BlackBeard a teď tu máme Salazara, v podání Javiera Bardema, to samo o sobě naznačuje, že skvělí protivníci, budou pokračovat v nasazené laťce, ale nestalo se tak. Salazar není tak dobrý, jak bych očekával a to bylo pro mne docela velké zklamání. Pak tu máme nesrovnalosti s tím, jak Jack přišel ke svému kompsu. Zde na tvrdo mu ho dal kapitán, který umíral, když byl Jack ještě mladý, ale z minulých dílů víme, že ho dostal od vládkyně moři Kalypso, což vyvolává spoustu spekulací, na které tento pátý díl nedokázal odpovědět a to mi vadí. Dále postava kapitána Barbossy mne také zklamala a to hlavně z důvodu, že jeho charakter byl vždy obrovsky teatrální a neměl strach z ničeho, byl nemrtví a stejně měl charisma jako blázen. A tady, najednou nic, strach ze Salazara, vždyť měl Pomstu královny Any a to byla sakra loď, který umí plivat oheň a ovládat provazy. Proč toho nevyužil, při obsazení jeho lodi Salazarem a ikdyby se to nepovedlo, tak by byla aspoň snaha. Pak tu máme Bludného holanďana, loď která se dokáže potápět, posádky, která jen tak taky neumře a měla by vládnout mořím, ale v tomto díle vládne mořím Salazar, žádná epická bitva, ne???? Bylo by to moc drahé nebo?? Teď trochu přeskočím, Willa Turnera, se podaří odčarovat a je zase normální a běží za svým synem a svojí Elizabeth, která podle oblečení již asi není vládkyně asijských pirátů, ale pouze domácí puťka. Na tátu Willa Turnera se tak nějak zapomenulo, ikdyž věřím, že by chtěl svého vnuka a Elizabeth taktéž vidět. Dle mého názoru chyba! Zpátky k Jackovi. Už mu to tak nejde jako kdysi, ale pořád je to on, sice už to nemá takovou šťávu, ale jde to. Říkám si, jak je možné, že na začátku filmu byl on a jeho posádka, zase peněžně na dně, pač pokud si pamatuje, na konci čtvrtého dílu si s panem Gibbsem odnáší skoro celou flotilu v lahvích, ikdyž neměl "kouzelný meč" Barbossy, určitě by to sním nějak vyhendloval. Prostě další opomenutý fakt! A pak tu máme potitulkovou scénu, vrací se pravý Davy Jones! Je pravděpodobné, že bude i šestý závěrečný film, nadruhou stranu budeme mít šest pokračování z nichž bude třikrát jeden a ten samý záporák?? Čekal bych více. Také bych malinko čekal, že scénáristi budou schopni vymyslet pár novinek a né pouze recyklovat již viděné, snad poslední díl dopadne lépe! Savvy?!?

• 26.5.2017  12:35

Po 14letech je tu konec. Milla to všechno killnula a to, co ještě ne tak uřčitě kilne! Co se týče efektů, tak mi přijdou jako asi jako nejpodařenější z célé sérky. Vypadá to všechno dobře. Je to jedna velká brutální řežba s příběhem, jako vždy lehce pokulhávajícím, ale na to už jsme si tak trochu zvykli. Suma sumárum, konec jedné pro mne guilty-pleasure série, ke které se pravděpodobně již nevrátím :) P.S. vážně museli killnout Spencer Locke?? :(

• 25.5.2017  08:47
    Poslíček (1993)

Po velmi dlouhé době jsem zavítal k filmu, kde mobilní telefony byly ještě v plenkách a byl to krásný zážitek. Taková příjemná a milá komedie s Michaelem J. Foxem. Mám pocit, že filmy, které jsou natočeny před rokem 2000, jsou přeci jenom jiné, než ty dnešní. Jak to jen říci, prostě na Vás ten film dýchá a máte pocit, že to bylo natočeno "surově" tak jak mělo být. Neřešilo se HD 720, 1080, efekty za bambiliony, čistě se řešil jen obsah filmu a aby to vypadalo tak jak má! Jednoduše a stručně, prostě hezký film z 90tých let.

• 18.5.2017  09:34
    Vetřelec: Covenant (2017)

Jsem pohoršen! Spoiler Alert: Ridley Scotte proč?? Ty dobře víš, že Prometheus byl sračka!!! A co uděláš s novým Vetřelcem?!? Natočíš Promethea znova!!! Styď se!!!! Do doby než nová posádka s lodí U.S.S Covenant dorazí na naší známou vetřelčí planetu, se nový díl alien ságy tváří, že půjde o něco jiného, ale ne!!!! Od té doby je to naprosto identické s prvním odporným dílém. Zase tu máme naprosto retardovanou posádku. Mají řídit celou koloniální loď a přitom jsou bez absolutně žádného vojenského výcviku o disciplíně ani nemluvim, všichni řeší jen své interní problémy a kašlou na vše ostatní. Samozřejmě, že když přiletí na planetu, kde je vysetá pšenice, tak si zopakují pár replik z prvního dílu. Ani se nesnaží zjistit jestli je na planetě nějaký život a ani by žádný nezjistili, pač tam nejsou zvířata, prostě nic, není Vám to divný?? Není Vám divný, že při mapování planet nenašli tuto, protože ji někdo třeba vymazal, aby se tam lidé znova nepřiblížili. Naší nové posádce je to prostě šumák. Jsme na planetě a jeden voják se samozřejmě nakazí virem a spolu se svojí kámoškou se snaží vrátit do příletového modulu na ošetřovnu, plive krev atd. Pilotka modulu, místo toho, aby zachovala chladnou hlavu, tak totálně zpanikaří a díky ní zařve další člen posádky a tak je to pořád dokola, nechápu. Další zajímavost, malý bílý alien vydří asi stokrát víc než dospělí bílý alien, kterému stačilo pět nebo šest ran a byl tuhej. Do malého aliena střílejí plné zásobníky asi 5 lidí a nic?!? Na planetě narazí na Davida, kterej se nudil, tak vytvářel a míchal různé druhy alienu až vytvořil našeho známého face-huggera. No pardon, nevěřím, že tohle byl prvotní nápad pana Scotta, jak vznikli klasičtí alieni. Furt dokola se řeší, že nové aliení filmy mají filozofický přesah a toto nám nabídne pan Scott. My jsme stvořili androida Davida, ten se scvoknul, pač mu to program dovolil a vytvořil alieny, jak je známe. Dost slabota!!!! A tak postupem, členové posádky postupně zhasínají jako svíčky a odhodlaný Danny McBride se rozhodne vlítnout s celou mothership do iontové bouře nebo co to bylo, aby zachránil cca 4 členy posádky a přitom ohrozil 2000 kolonistů v kryokomorách. Ok, proč ne. Protože takhle velká vesmírná loď má pouze jeden průzkumný modul. Jak Titanic, málo člunů. Směšné! A hřebíček do rakve, je soubou Fassbendera s Fassbenderem. Nikoho ani na vteřinu nenapadlo, že by mohl „zlý“ Fassbender zvítězit?? Kristovy játra, vážně. Opět, absolutně retardovaná posádka!!!!!!!!!!! Vše bylo tak hrozně předvídatelné až hanba. Minule jsem dal hvězdičku, teď již si to dovolit nemohu!!!!!!!!!!!

• 9.5.2017  09:51

První Strážci, mě velmi mile překvapili a neuvěřitelně bavili. Druhý díl, je taktéž skvělý!!! Občas sice "pokulhnul" v humoru, pač až moc tlačil na pilu. Chriss Pratt malinko ztratil charisma. Spíše se to zaměřovalo na ostatní postavy, ale v pořádku. Yondu neskutečnej!!! Cameo Slye docela fajn. Řekl bych, že děj filmu je o něco méně nápaditý než v jedničce, ale bavilo mě to. Prostě pěkní Strážci Galaxie a rozhodně se těším na další díl. Jop, tuhle značku mám rád!!!!

• 9.5.2017  09:46

Kurt Russell skvělej! Atmosféra westernového západu, dejme tomu a ukázání její brutální stránky, no asi jo. Pořád čekáte, že Vás to nějak v táhne, ale vlastně se to nestane. Velmi kruté scény hlavně s kanibaly. Fujky! Ale nijak to snímek nepozdvihuje. Vše se tak nějak táhne a chybí tomu větší gradace. Pro mě zklamání, protože jsem se poměrně dlouho na Bone Tomahawk těšil...

• 26.4.2017  13:40

Jako pohádka obstojné a všechno bylo přímo úžasně barevné! Efekty tetelící se ve svitu slunce, či čehokoliv jiného. Jednotlivé postavičky z nábytku a příborů, hrníčků atd. pěkné a všeobecně milé. Tak proč, sakra do toho musíte vkládat muzikálové prvky?!? Nemám moc muzikály v oblibě, je pravda, že tady zas tak až moc nevadili, ale já to prostě nemám rád. Tak abych to shrnul, bylo to sice fajn vidět, na druhou stranu po pár dnech už si z toho moc nepamatuji...

• 20.4.2017  14:51

Zatím poslední vystoupení Yuriho mi přišlo o něco horší než to poslední! Kvalita soubojů sice byla zachovaná a nedokáži si představit, že by to někdo byl schopen zvládnout lépe než Scott Adkins, ale všechno okolo, už hodně smrdělo béčkovostí nejvyšší kategorie. Neočekávám od "fightových" filmů kdoví jaký příběh, ale tohle bylo hodně chatrný. To co jsem vyzdvihoval u třetího dílů, že z Boyky neudělali vyloženě dobráka, tak tady to úplně pohnojili! Škoda no! Ale i tak v rámci žánru, slušná řežba!

• 13.4.2017  09:30

Po roce se opět setkávám s mojí oblíbenou šílenou partou, která řeší všechno pomocí aut a kde si fyzika bere v tomto světě dovolenou! To, že další díl bude přepálený, to je každému jasné a vlastně se na to člověk těší! Ale když už přijde na řadu vytrhování betonových lavic ze zdi holýma rukama, gumové projektily nikoho nezraní a roztáčení či neroztáčení vrtule ponorky přes über-hacking, to začíná i mě trochu urážet. Né, že bych snad bral tuto sérii vážně, ale nesedlo mi to. Btw. jestli si to pamatuju správně, nezabil Statham milule toho Japonce z Torttovi party?!? Asi už mu všichni odpustili. Protože famiiiiiiillyyyy, vždycky je tu nějaká nová famiiiiiiillyyyy. P.S. myslim, že Vin by měl hrát příštího Batmana, ten hlas, bomba!

• 11.4.2017  10:52
    WrestleMania XXXIII (TV pořad) (2017)

Nevěřím, že se WWE dokáže obnovit slávu své Attitude éry, ale věřím, že to, co předvedla letošní Wrestlemánie patří k topu, co může vyprodukovat. A díky tomu dávám plný počet. I když u spousty zápasů bych si přál jiný konec, musím celý koncept pochválit. Velmi se mi líbila proma k jednotlivým zápasům, bylo vidět, že si na nich scénaristi a střihači dali záležet. Po opravdu velmi dlouhé době, neskutečně povedené PPV!!!!!!!!!!

• 3.4.2017  09:27

Tak nějak nevím, místy až moc bizarní a takové neosobité. Navíc jsem zjistil, že jsem viděl původní film roku 1995 nepamatoval jsem si z toho vůbec nic. To už leccos nasvědčuje tomu, že mě to tolik nebralo, ikdyž je to "kult". Scarlett byla opravdu jako robot a hlavně svým toporným hraním. Jediný kdo mě bavil, byla postavava Batoua v podání Pilouva Asbaeka. Jinak mi tento snímek vyšel naprázdno. Možná dám šanci, nějakým animovaným rozšířením, pač anime a sci-fi mě bere a cítím, že se z téhle cyber-policajtky dá vyždímat mnohem víc, ale prozatím nechávám velmi chladné, místy snad ani nezasloužené tři...

• 28.3.2017  14:52
    Zpívej (2016)

S odřenýma ušima za tři. Dle traileru jsem nabyl dojmu, že to bude spíše zvířecí parodie na naše "slavné" superstar soutěže. Jenže ono se to bere krapet vážně. Ale jelikož už mi neni 14, tak mě to tolik nebere. Pár slušných momentů se najde, ale opravdu jen pár...

• 23.3.2017  09:51
    Život (2017)

Life je takový novodobý Vetřelec. Určitě ne kultovní, ale na své poměry dost slušný! Vše vypadalo pěkně, od vesmíru, zemi, Calvina, k tomu není co vytknout. Herecké obsazení je určitě poutavé, ale musím zároveň dodat, že si s nikým nevybudujete takový vztah, jako s Ripleyovou, což trochu film sráží. A co úplně nepotěší jsou dialogy, takové bezduché řekl bych. Nadruhou stranu mám rád sci-fi žánr, pocelou dobu jsem se poměrně bavil a líbilo se mi zakončení filmu, takže s přimouřením jednoho chapadla dávám 4*

• 10.3.2017  11:48
    BioBuddy (2016)

Celou dobu si říkám, jestli to ten chlápek myslí vážně nebo ne?!? A pak přijde rozuzlení celé situace, které je naprosto vynikající!

• 9.3.2017  09:58

Logan: Wolverine je rozhodně nejbrutálnější a nejsyrovější snímek ze všech X-menů vůbec. Celou dobu na Vás dýchá beznaděj a že je všechno jak sám Logan prohlásil "v prdeli"! Je to úplně jiný X-menovský film, takový dalo by se říci, až nechutně realistický. Éra X-menů jako takových vymřela a divákovi z toho může být až smutno. A i takový to pohled jsem měl já, bych jsem zvyklý na Wolverina, který všechny dává a ani se u toho nezapotí, jenže adamantiová kostra si vybrala na něm svou daň a je to velmi kruté. Přes tuto nepřízeň osudu se Logan snaží ze všech sil vybojovat svůj poslední boj a podařilo se mu to. Na scénu přicházejí "noví uměle vytvoření x-meni" a těžko říct, jestli dosáhnou takových výsledků jako ti staří. Momentálně o tom přesvědčen úplně nejsem. Je pravda, že X-23 je docela hustá, ale za celou dobu sledování filmu, jsem se nedokázal rozhodnout, jestli ta španělská štěbetalka je mi sympatická či nikoli. Velmi smutný pohled byl na Profesora X, který je zde opravdu napokraji sil a je naprosto vyčerpán životem. Bylo to podáno hodně hrubě, ale do tohoto filmu to rozhodně patřilo. Logan: Wolverine se mi líbil, bylo to drsné zakončení, ale nikoli epické! Proto dávám o jednu hvězdu méně...

• 6.3.2017  09:04
    John Wick 2 (2017)

První John Wick byl skvělý, přinesl spoustu líbivých nápadů a ultra brutálního "kill them all" assassina Keanu Reevese a přesto všechno to byla spíše ochutnávka. V druhém díle vypustil Keanu bestii a dává si to ještě o řád výš než minule!!! Sem tam už se tlačí sice až moc na pilu (mě prostě nezastaví nic a tím myslím opravdu nic), ale jinak je to extrémně parádní akční jízda, která zkrátka a dobře nemá obdoby. Moc jsem nepochopil proč si ze sebe jednu chvilku film sám ze sebe utahoval viz. zabití toho nebo té sumo nájemného vraha, přišlo mi to lehce zbytečné, ale jinak jsem na tomto pekelném snímku neviděl žádnou chybičku!!! Myslím, že třetí díl bude velmi, velmi extrémní!!!! YES!!!!!!

• 3.3.2017  09:22
    Legenda o Tarzanovi (2016)

Na Legendu o Tarzanovi jsem se po velice dlouhou dobu těšil, tehdá mě trailer dostatečně navnadil až do včerejška, kdy se všechno zhroutilo do černé díry filmového universa. Něco tak odporného jsem opravdu dlouho neviděl. CGI divné, Skarsgard nehraje, Robbie otravná, Waltz proč to proboha vzal?? S.L.Jackson se rozhodl, že bude hrát prostě ve všem co smrdí korunou. Příběh a atmosféra jsou tak debilní, že ho museli nejspíš vymyslet Tarzanovi kámoši šimpanzi, kteří po sobě sice pořád hází exkrementy, ale zapisují si u toho skóre. Scéna kdy, Tarzanovi pomůže stádo bůvolů, antilop, lvů a goril a papoušků a krokodýlů a motýlů je k neuvěření. Všechno, absolutně všechno špatně!!!! Fuj, tohle vážně nemělo vzniknout!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 9.2.2017  13:52
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

Bizarních českých seriálů se poslední dobou vyrojilo dost a dost, např. Kosmo nebo Vyšehrad. Teď tu máme Trpaslíka, který má hezký nápad a ze začátku je vskutku poutavý. Ale po třetím díle, máte pocit, že se seriál nedokáže nikam posunout. Drží prostě svojí linku a nevybočuje, což je podle mě škoda. Některé fóry jsou bezvadné, některé jsou šílené a některé lehce trapné. Každopádně si to ty tři hvězdy zaslouží a tleskám za originalitu. Nejlepší postavy pro mě: Suchánek, Hofmann!

• 6.2.2017  09:32

Velmi nudné tři hvězdičky... Že to bude životopisné, to je zřejmé, že to bude drama, tak to se poměrně očekává, když se člověk chystá přejít po vysutém laně mezi "Dvojčaty", že to bude dobrodružné?? To asi ne, pod slovem dobrodružství si představím Indiana Jonese a k thrilleru to má na míle daleko. Celou předlouhou dobu čekáte na to až se Joseph Gordon-Levitt pustí do přechodu po laně ve výšce 412m nad zemí a když se tak stane a pohraje si s místními policisty, tak vlastně zjistíte, že to očekávání bylo vlastně mnohem větší než co snímek nabídl. Nechci shazovat Philippe Petita, protože to, co dokázal a naplánoval, je neuvěřitelné a zaslouží si potlesk, o to smutnější je, že Robert Zemeckis tento brilantní kousek nedokázal poutavěji přenést na filmové plátno. Budu se opakovat, ale jsou to velmi nudné tři hvězdičky...

• 30.1.2017  10:38
    Zilionáři (2016)

No co k tomu dodat?? Bohužel je to takové velké, dle skutečnosti natočené nic :( Vtip jen velmi omezený, humor víceméně nulový, jakžtakž zápletka, nudní herci a celé to bylo takové hloupé. Rozhodně nedoporučuji...

• 26.1.2017  12:15

Asi jsem se díval na něco jiného než zbytek čsfd. Ze začátku to vypadala na dobrou zábavu, dva bratři Foster/Pine vykrádaj na venkovskym Texasu banky, aby vyplatili hypotéku a k tomu je pronásleduje starej Walker Texas Ranger Jeff Bridges. No proč ne?? To zní zkrátka a dobře dobře :) Jenže když se nad tím zahloubáte, tak pozadí jednotlivých postav je takřka nulové. Takže je pro diváka mnohem těžší se s nimi ztotožnit. Pine to dělá pro rodinu, která ho nesnáší, Foster protože je magor a rád střílí lidi. Ale proč tomu tak je? Chybí mi tam hloubka. Ani Bridges moc nebaví, jeho extrémní mumlání vlastně po nějaké době se jeví jako otravné a neustále se opakující "rasistické" vtipy na svého indiánsko-mexického parťáka se taktéž oposlouchají. A tady je kámen úrazu, je to neskutečně nudné, protože se až na pár slušných akčních scén nic neděje a dialogy jsou po většinu času o ničem. Rád bych pochválil, ale exteriéry a kameru jako takovou, ta se mi líbila. Moc nechápu, jak to může aspirovat na Oskara za nejlepší film?!?

• 5.1.2017  13:15
    La La Land (2016)

Upřímně nejsem moc velký fanda žánru komedie/muzikál a na Lá la land jsem šel jen kvůli naléhání ženského pohlaví :) Což chápu, pač pro dámy je to splněný sen, absolutní romanťárna s každé strany dokonalým Goslingem, který navíc válí na piáno, klavír či křídlo. Z druhé strany kopce na nás číha Emma Stone, která chce být úžasnou herečkou, ale jak to tak bývá prvních šest let jí nepřeje moc štěstí, ale nachází právě onoho romantického hrdinu, který hraje své jazzové songy hlavně pro sebe a ne pro peníze. Bum láska jako trám! A nyní přichází zápletka číslo dvě (spoiler) vše dokonalé se začne kazit, on chce peníze, aby měl na svůj vytoužený jazzový klub, tak maká a maká a maká a nemá čas na chudinku Emmu, která, ale záhy dostane nabídku točit v Paříži a využije jí. Takže se hlavní hrdinové rozdělí a každý jsi jde svou cestou. Aby se po pěti letech náhodně setkali, právě v daném klubu, který Gosling vybudoval. Emma tam přijde se svým manželem, se kterým mají roztomilou dceru, ale v momentě kdy Goslinga znova uvidí, je na výsost jasné, že pravá láska je právě on, ale ona s tím nemůže již nic udělat. Takové malé melodrama. A mě tohle přímo děsně nudilo! Nemyslím si, že by byl Lá la Land špatný film, jenom není pro mě. Vlastně ikdyž to často neříkám, líbila se mi kamera a vše bylo hezky barevně stylizované, hudba také pěkná, občasná taneční vložka aktérů, také rozhodně neurazí. Nicméně tyto pozitiva mě nepřesvědčí, abych na tento film nahlížel jinak.

• 3.1.2017  12:06
    Pařmeni (2011)

Tenhle ten anglický pokus o Hangover selhává snad úplně ve všech. Ve výběru herců, ve fekálních vtipech, v beranovi, v trapnosti okamžiku, krátce řečeno úplně ve všem. Takže jsem si párkrát ublink, sem tam jsem se sebe zeptal, proč nedělám něco smysluplnějšího, než se dívat na tohle a pak jsem s radostí ohodnotil odpadem!!!!!!!!!!!!

• 3.1.2017  12:02
    Pasažéři (2016)

Na Pasažéry jsem se již od traileru těšil! A dostal jsem přesně to, co slibovali. Chris Pratt probuzen poruchou dříve, schíza že je sám, poznávání lodi, kecání s Arthurem o životě, šílený nápad probudit někoho nového. Uskutečnění, všechno jde dle plánu, romantiše typiše, všechno se pokazí, napravování, snaha udělat správnou věc, obětování a rozuzlení. Vše to jsem dostal a náramně jsem si to užil, také se mi líbila vizuální stránka. Prostě mi Pasažéři sedli ve všech ohledech. Btw. scéna s nulovou gravitací a bazénem je super!!!!

• 21.12.2016  12:24

Odporně bizarní česká rádoby romantická komedie s otřesně blbým příběhem a neméně otřesnými hereckými výkony viz. Ruda z Ostravy. Bleeee. Tohle je fakt nepovedený, ani Vica to nedokáže vytáhnout výše než na jednu hvězdičku...

• 19.12.2016  14:54

Po nepříliš povedených sedmičkových Star Wars, jsem se Rogue One bál jak čert kříže! Ale, bál jsem se tentokrát zbytečně. Dostal jsem pohodový film ze světa Star Wars, který hýřil vtipem, nápadem a nevykrádal sama sebe! Každé akční scény by se dali označit za epické a vše až na pár chvil příjemně plynulo. Možná obsazení bych udělal o něco zajímavější, přeci jen to mohlo přilákat trochu známější jména, ale nadruhou stranu jsem rád, že nám tu neběhá Shia Labeowulf nebo jak se píše :) Mile mě překvapil Donnie Yen, výborná postava!!!! Také bych vyzdvihl, že propojení s celým univesem filmů se povedlo a tento film do něj zapadá. Všichni jsme sice věděli jak to dopadne a co se na konci musí nevyhnutelně stát, ale styl vyprávění mi seděl a hlavně bavil, takže jsem s tím neměl nejmenší problém a Darth Vader, příjemná třešnička na dortu!

• 13.12.2016  14:38

S odřenejma ušima, obličejem, a polovinou těla za tři. Pár povedených věcí se tu najde. Hezky se dívá na Olivii Munn a Jennifer Aniston, sem tak fórek, sem tam nesnesitelná trapnost a hloupo-děj. Asi na mě lezou Vánoce či co, ale nakonec za ty tři by to snad i šlo...

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28