rasttea

rasttea

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 28.4.2021  18:43

Myslím, že 100. díl je šance takto kulatě ukončit sledování seriálu.....

• 7.3.2021  09:59

Moderátor civilní, předávající milí, scénář bez nejapných žertíků, potlesk všem vyznamenaným i nominovaným. Potlesk i za to, že se udílení podařilo uspořádat alespoň v této prezenční podobě. Dala bych plný počet, ovšem nemohla jsem se zbavit dojmu, že to ohlašování, zhášení světelných kuželů u zbylých nominací, přechod do jiné části placu k rozhovoru, co mi to jen připomíná za soutěžní pořad na stejné televizní stanici...... oh wait... No a pokud jsou nominace schopny se tísnit při scénkách "příjezdu" v miniautíčku tělo na tělo (které mimochodem byly vážně vtipné), to je vážně takový problém uspořádat to v prostoru, kde budou všichni sedět s rozestupy, aby to mohli umělci alespoň takto sdílet spolu a neukazovat prázdné prostory Rudolfina, byť to vizuálně bylo zpracované krásně? Ostatně prostorů, které jsou teď nevyužité, je více než dost. Už při Lvech, kdy byl tuším tehdy poprvé moderátor Václav Kopta, jsem konstatovala, že by neuškodilo divákům více enthusiasmu ..... Letos si myslím, že to bylo způsobeno asi novým formátem a také už roční otupělostí, ve které jsme nuceni pobývat, kdy vystoupení Adriany Bartošové působilo jako zjevení, až jsem si nejprve myslela, že musí být paní "sjetá" (a tímto se jí omlouvám), je škoda, že té radosti nebylo více.

• 17.1.2021  00:02
    Mank (2020)

Pro pravé cinefily lahůdka. Vizuálně, střihově, kamerově, příběhově, herecky. Trošku delší stopáž na můj vkus, ale jinak pěkná filmařina.

• 16.1.2021  21:37
    The Stand - The End (E01) (epizoda) (2020)

Moc jsem se na to chtěla dívat už kvůli Alexandrovi, Whoopi a Jamesi Marsdenovi. První díl jsem ještě dala, část druhého dílu už jsem ale přemýšlela, jestli má cenu si tím tématem a nechutnostma (nedoporučuji u toho jíst) zaneřáďovat mozek, když už něco v bledě modrém máme tady přes rok všude kolem nás. Takže za mě bad timing, v kombinaci s tématem a Kingem u čehož se mi potvrzuje, že je lépe se tomu vyhnout...Ty tři hvězdičky jsou za cast, filmařinu a za to, že spousta herců a komparzistů musela vydržet nepříjemné chvíle buď ve strnulé pozici nebo s nechutnými přídavnými látkami. It is what it is...

• 27.8.2020  23:10
    Tenet (2020)

Nemůžu se zbavit dojmu, že se Christopherovi v mládí muselo něco strašného přihodit a to věčné fuck-upování časové linky má být nějaké jeho vysvobození, jakýsi druh terapie... Sir Michael Caine byl na plátně sice jen krátkou chvíli, ale je to prostě pán. Nicméně nešlo si nepovšimnout, že celý sál zašuměl, když se objevil Robert Pattinson. A já celý film nemyslela téměř na nic jiného, než na to, až jej uvidím jako Batmana... Elisabeth Debicki je prostě k sežrání a já si jí všímám už od toho, co se objevila v Nočním recepčním. Celý drive filmu byl podpořen i z části zajímavým soudtrackem. Říkám z části, protože byly momenty, kdy mě konkrétní styl hudebního doprovodu iritoval. Opět ale Christopher taky věděl, kdy jej má "vypnout". Jedná se o 2.5 hodiny krásné filmařiny a v tom to právě je. Bohužel jsem celou dobu vypouštěla děj a sledovala herce, kameru, střih, práci kaskadérů, prostě jako bych byla na place. A to mi signalizuje, že je něco v nepořádku. Budu shovívavá k těm rádoby velkoduchým větičkám v průběhu závěru, přestože mi trochu kroutily zápěstí. Chtělo by se mi dát hvězdiček méně, ale ty 4 hvězdy si to každopádně určitě zaslouží, ale na pomyslný plný počet to rozhodně není. Pokud by se někdo ptal, zda-li se jedná o smysl přinášející, obohacující film, tak odpovím ne. To už raději doporučím Vyměřený čas s Justinem Timberlakem. A teď Dune a Batmane .... bring it oooon :-D

• 15.7.2020  00:26

Nebudu řešit režisérku, některé pasáže drhly, některé měly spád, pomohlo by mít stopáž o půlhodiny kratší. Hvězda za hudbu, hvězda za Charlize na kterou se dá dívat kdykoliv, hvězdu za Matthiase, na kterého se dá už tím tuplem dívat kdykoliv. Chtělo by se mi říci: "dobré akční sci-fi", akorát mám takové blbé tušení, že tohle sci-fi za pár let nebude.....Konec jsem čekala jiný, což je na konci dne vlastně dobře a proto ty čtyři hvězdy.

• 28.6.2020  22:23
    Backstage (2018)

Nechápu to nízké hodnocení, mě to bavilo a to nejsem věková cílovka. Konečně to rozbilo ty neustálé kriminálky a babovřeskoviny. Taneční choreografie dobrý, herecky byli tanečníci taky přirození, hudba svižná, vůbec mi nevadila dějová klišé. Stejně jsem chtěla vědět, jak se s patáliemi postavy poperou. Náhodou scénář měl švih. Jediné, co mě snad iritovalo, byl plechový dabing. Proboha už tu slovenštinu nepředabovávejte.

• 14.5.2020  00:32
    Upload (TV seriál) (2020)

Neočekávala jsem od toho moc, ale o to víc mě seriál mile překvapil. Dnešní zběsilá doba a neschopnost udržet dlouhodobější pozornost určují svižný rytmus seriálů současností a jejich půlhodinovou stopáž. Robbie rozhodně udrží jako lead celý seriál a velmi dobře se doplňuje s Andy. Vtípky jsou dobře vypointované a za mě teda i dobře načasované. Vizuálně jsou dekorace setů hodně dobře zvládnuté, muselo být paráda v nich točit. Téma série je trochu Orwellovské, takové 1984 v podání 21. století. Svět živých se prolíná s životem tzv. uploadů a světem VR a člověk se paradoxně má možnost s odstupem podívat na svůj život a položit si pár otázek, jaký může být život, když nás někdo může stisknutím tlačítka oživit = uploadovat, upgradovat, zaplatit doplnění dat, ale taky uspat, vymazat.... Do toho element záhady ve formě otazníku nad smrtí hlavního hrdiny a že celá ta okolnost nehody docela smrdí. Jen pár dní od vypuštění první série do světa byla seriálu Upload potvrzena druhá série. No velkej těšing :)

• 24.4.2020  22:56
    Code 8 (2019)

Velmi příjemná sci-fi kriminálka, kterou spáchali z kreativně-tvůrčího přetlaku bratranci Amellové (Stephen - Arrow, Ninja Turtles 2... a Robbie - Tomorrow People, Flash…) & co. Takto produkovat film byl sice krok do neznámých vod, ale na druhou stranu oba herci ví, co chtějí a do čeho jdou díky svým dlouholetým zkušenostem před kamerou. Díky jejich úspěšné crowdfundingové akci po představení 10minutového kraťasu přispěvatelé správně zavětřili potenciál, a mohl tak vzniknout celovečerák. Plynulo to příjemným tempem, hudba na rozdíl od nabušeného kraťasu, kde bylo logicky potřeba lidi nahajpovat, tady hrála roli příjemného doplňkového elementu. Byla jsem zvědavá, jak to dopadne a po poslední scéně logicky chci vidět pokračování, co se s postavama děje. Jo a naučila jsem se jeden znak v anglické znakové řeči :)

• 27.3.2020  22:17
    Gentlemani (2019)

Herecké výkony a cast za pět hvězdiček. Na můj vkus až moc upovídané, začala jsem se v tom po první třetině ztrácet, Ritchie si s propracovaností scénáře dal určitě záležet, ale hraničí to až s překombinovaností. Od půlky jsem si přála, aby se to už konečně nějak vyřešilo - tři hvězdy. Původně jsem očekávala kvůli první scéně úplně jiný konec, a možná bych byla bývala dala plný počet paradoxně kdyby to skončilo dle očekávání, ale už i proto jsem ráda, že jsem se dodívala až do konce. Přes konečný hezký 4 hvězdy ale jednou a stačilo.

• 7.3.2020  21:12
    27. Český lev (TV pořad) (2020)

Václav Kopta za mě dost dobrý, už předávání začíná chytat kvalitu a nadšení zahraničních předávání cen. Tata Bojs legendární, jen by chtělo vychytat ty hudební doprovody, kdy byly zbytečně delší. Záběry do publika a otrávené obličeje těch, co mají viditelně sponzorské či darované lístky a okázale si to neužívají ... dovolím si jednu radu - nechte prosím příště lístky těm, kdo si toho budou vážit a večer si užijí s nadšením. A vysmátá Klára Melíšková - epické :-D Gratulace všem vítězům.

• 28.2.2020  21:55

Jednu hvězdu si u mě dělí herecké výkony s nostalgickou poslední roli Luka Perryho, téma a kamera, druhá je za soundtrack, třetí za konec a jen díky tomu jsem ráda, že jsem to vůbec dokoukala. Moc bych si přála, abych z toho byla odvařená...

• 8.2.2020  20:44
    Melancholia (2011)

Začnu tím, že každého jednotlivého herce miluju. Už spoustu let jsem se chystala na to, že se na film podívám. Kdysi jsem zachytila jen asi párminutovou scénu (rešeršovala jsem Alexandra), a když jsem se na to teď regulerně chtěla teď podívat - od prvních sekund jsem měla pocit, že se mi brzy zvedne žaludek. Kameramana (respektive toho, kdo měl nápad takto to snímat) bych profackovala. Ani po 15ti minutách mě bohužel scénář nenadchl a vůbec mě nemrzí, že film nedokončím. A ty hvězdy dávám jen za to, že se Larsovi podařilo dát dohromady takto luxusní cast. Sorry jako....

• 25.1.2020  22:05
    Smrtihlav (2017)

V prvé řadě jsem dlouho se zhlédnutím filmu otálela. Když jsme se v létě 2015 proháněli po Praze s Jamiem Dornanem a Cillianem Murphym, byl to zážitek na celý život a vědomí, že za pár dnů po nás nám ve stopách půjde tým HHhH, byla jsem ke Smrtihlavovi skeptická. Pak jsem ale potkala Jasona Clarka o dva roky později a ukázalo se, že je to velmi šarmatní muž a gentleman. A jelikož jeho herectví považuji za jedno z těch špičkových v Hollywoodu, zajímalo mě, jak si poradí s tak zápornou a odpornou postavou. Pak to bylo silnější než já a chtěla jsem vidět celkový rozdíl mezi Anthropoidem a tímto zpracováním. ČT dala film v premiéře shodou okolností paralelně s Hydeparkem Civilizace, kde si Daniel Stach pozval hosta - paní Ditu Krausovou, která přežila 6 vyhlazovacích/koncentračních/pracovních táborů (6... napíšu to ještě jednou a slovy *ŠEST* !!!!) Ten si naštěstí poté pustím ze záznamu. Pche - kam se my hrabeme s našimi "problémy", važme si toho,co máme, udržme si to!!! Chovejme se k sobě hezky, přestaňme být čecháčsky zaprdění a zamindrákovaní a v neposlední řadě žijme tak, abychom se na sebe mohli podívat do zrcadla... Herecké výkony jasná hvězda - lokace jasná hvězda - hudba jasná hvězda - kamera jasná hvězda - střih jasná hvězda a kdyby se tady navyšovaly hvězdy, tak emoce tu crčely proudem za několik dalších hvězd. A Ti, kteří zde emoce hledali, ale nenašli, se zřejmě museli někde toulat a zabloudit, protože jiné vysvětlení nevidím. PEACE and LOVE Suma sumárum - Anthropoid : Smrtihlav / překvapivě 5: 5

• 8.1.2020  23:57
    Cats (2019)

Jedna věc na začátek - jsem kočičí máma, tanečnice a herečka, takže pro mě mělo zfilmování muzikálu tři hvězdy minimálně na rozjezd. Druhá věc - viděla jsem originál Cats na londýnském West Endu, takže jsem měla kritickou laťku posazenou setsakra vysoko! No a opět se mi potvrdilo, že takové množství špatné kritiky + očekávané zklamání = skvělý zážitek!!! Pravda, James Corden a Rebel Wilson v přiléhavém CGI trikotu není nic sexy, ovšem ono to sexy ani nemělo být. A oba dva skvělí komici se do ztvárnění pěkně opřeli, což chtělo opravdu várku odvahy. Ne každý si dovede ze sebe sama udělat srandu a nebrat se zas tak vážně a ze svých nedostatků udělat přednosti! Cast - skvělé typové obsazení herecky, tanečně a pěvecky Choreografie - skvělý! Hudba - A.L. Webber je Bůh muzikálů, takže tady o tom žádná - a lehce moderní úpravy mě vůbec nerušily a Memories je jedna z písní, které ořvu vždycky ;o) Musím ještě vypíchnout překlad, skvěle vypořádáno se zapeklitými jmény, sice jsem českou verzi muzikálu neviděla, tudíž nemůžu porovnat, ale pohrát si s tak zapeklitými jmény musí být sen překladatelů ;o) Jediné, co bylo dost jiné oproti živému vystoupení (když nepočítám zcela odlišné herectví a dramaturgii na divadelních prknech) je viditelné CGI. Na divadelním prkně se herci musí pohybovat opravdu jako kočky, a doslova se ve verzi, kterou jsem viděla, vyžívali v klasických kočičích praktikách např. mytí oušek (rozuměj nejprve olíznutím packy). Na závěr jen - kdo nemá rád kočky, na to zřejmě z principu nepůjde. Kdo je otevřen tomu to aspoň zkusit, doufám, že si užije aspoň hudbu a pěvecké výkony. A koho to přesvědčí, že kočky přeci jen nejsou takové zákeřné skety, jak se o nich traduje - tím líp. Nicméně rozhodně platí, že kdo nemá rád zvířata - tomu já rozhodně nevěřím. A že kočky jsou své ? To si pište, že jsou. Jak se zpívá - "....A CAT IS NOT A DOG!...." ;o) PS: ještě jeden menší návod, jak se ke kočkám chovat, jež je velmi trefně obsažen v závěrečné skladbě : https://www.youtube.com/watch?v=StzcfdCMJtQ MŇAUCTA :)

• 1.1.2020  11:57

Normálně bych se na takovou komedii nedívala, ale jako kočičí máma jsem do toho ze zvědavosti šla. Ano, kočička, byť je to to, oč v celém filmu na první dobrou běží, se tam objevuje minimálně, ale stojí to za to. Za normálních okolnosti, pokud bych se na film tedy dívala, bych dala hezké tři hvězdy. Kvůli kočičce a tomu, že jsem se na film dívala, dodívala se na něj a ještě mě scénář na konci dokázal překvapit, nemůžu jinak než dát hvězdy 4 :)

• 31.12.2019  18:30

Co naplat, Norové prostě umí udělat pohádku. Vkusnou, milou, přirozenou, a že si k tomu vyberou i české lokace, je přidaná hodnota. Už prvnímu dílu jsem dala krásné 4 hvězdy. Příběh si i ve druhém díle drží laťku, a já pevně doufám, že pan režisér má v plánu se ujmout i třetího příběhu a přinést jej do našich končin :) Jedna poznámka pod čarou - vtipné bylo, že cestou na projekci jsme v metru narazili na skupinku klasických a rozpoznatelných Norů. Jeden dokonce velmi silně připomínal představitele Espena :) Líbí se mi totiž, že Norové zůstávají i v příběhu Norové, a že tvůrci do příběhu neměli potřebu tahat politickou korektnost a vše ještě není vzhůru nohama. Děkuji a můžu jen vřele doporučit pohodový pohádkově-fantazijní příběh pro děti i dospěláky :)

• 10.11.2019  15:47

Dávám tomuto filmu i jeho pokračování https://www.csfd.cz/film/311520-tengo-ganas-de-ti/prehled/ plný počet. A proč? Protože když něco ke mně přijde jako překvapení a nečekám od toho moc a dokáže mě to mile překvapit, mám radost. Pro ty, co se při recenzích pejorativně točí na vzhledu hlavního hrdiny - "cry me a river".... podívejte se do zrcadla a pak si řekněte, proč vás zrovna tato věc irituje.... Ale vezmu to z filmařského pohledu. Oba díly mají dvě hodiny, ale téma je nosné a zpracování bez problémů ty 4 hodiny utáhne. Neměla jsem potřebu odcházet a hlavou mi maximálně probíhala myšlenka na to, jak tohle pro Boha dopadne a ne tisíce věcí, jako v případě, když mě film nezaujme. Některé hollywoodské velkofilmy strčí hravě do kapsy. Kamera skvělá, střih perfektní, kombinace rychlých akcí a zpomalených záběrů skvěle vyvážená, hudba krásně doplňuje celý feeling děje, herci všichni skvěle herecky na svůj tehdejší věk vyspělí. Dobře se doplňují, slyší na sebe, a vždy u dvojic neskutečně funguje chemie. To bylo u emočně vypjatých scén, kterých je ve filmech dost, velmi přínosné. Ano, zde tleskám castingovým direktorům, kteří umí vybrat vzhledově (za to herci nemůžou), ale hlavně herecky schopné představitele. Tím, že se ke mně filmy dostaly čirou náhodu, a předlohu jsem nečetla, nebyla příležitost žádných spoilerů a tak jsem do poslední chvíle byla zvědavá, jaký konec příběh ve finále bude mít.

• 8.11.2019  21:28

Přiznám se, po zkušenosti se Zlatým kompasem jsem u celé série byla skeptická. Jako nadšená čtenářka Philipa Pulmanna mám laťku hozenou hodně vysoko. Ale už první díl mě uklidnil. Scénář, jak se zatím zdá, se drží předlohy. Vypadá to dokonce, že jsem si při četní představovala děj před očima na 99,9% identicky. Kulisy skvělé, CGI skvělé, hudba skvělá, herecké výkony výbordelné! Těším se na další díly!

• 8.11.2019  21:15

Na první díl jsem se dívala se zvědavostí a očekáváním. A splnil mi očekávání na čtyři hvězdičky. Při druhém díle se ztrácím v těch mnoha dějových linkách, děj mě neudržuje soustředěnou. Jediným překvapením je Marek Vašut v jedné roličce. Ráda bych se na seriál vydržela dívat, už kvůli pánům Jeremy Irvin a Brian J. Smith, ale obávám se, že končím druhým dílem. Škoda.

• 4.11.2019  23:09
    Romeo a Julie (divadelní záznam) (2014)

Mně naopak nevadilo trochu jiné pojetí rodiny Kapuletů ani motorka na pódiu (ostatně filmové zpracování s Leonardem DiCapriem bylo na svou dobu taky zcela odlišné od klasického Shakespeara, a jaký to mělo úspěch). Mě zajímalo, jak se s divadelními prkny Orlando popere. Přeci jen je to jiná forma herectví, než to filmové. Na filmovém place jsem s ním strávila několik dnů, které potvrdily, že hrát umí. A nezklamal mě ani na divadle. Spolu s Condolou jim to moc slušelo, výkony všech postav byly plus mínus vyrovnané, i když přeci jen postava chůvy byla nezapomenutelná :) Hudební doprovod byl decentní, stejně jako kostýmy. Scény se nenuceně a velmi rychle měnily, tlumené barvy se spolu s nasvícením scény dobře doplňovaly. Architekti se snažili zaplnit pódium střízlivě. Jediné věci, které byly z principu věci vypíchnuté, byly visutá plošina substituující známý balkón a postel v centru pódia při posledních dějistvích. Těchto dvou hodin určitě nelituji, dalo mi to opět vzpruhu do reprízy divadelního představení, které mě za měsíc čeká :)

• 11.10.2019  21:23
    Zoe (2018)

Na film jsem narazila náhodou a proto jsem neměla žádné informace dopředu a tedy žádná očekávání. Dala bych 3 hvězdičkyy, ale oproti jiným filmům mnou ohodnocených 3 hvězdami mi to přišlo nefér. Navíc jsem ani neuvažovala, že bych se na film nedodívala. Což si zaslouží hvězdiček 5! A proto - 1 hvězda za nápad, 1 hvězda za celkový výběr castu a vizualizaci, 1 hvězda za Ewana, 1 hvězda za Thea, 1 hvězda za to, že jsem vůbec nepoznala Christinu Aguileru, přestože jsem ten samý den viděla Varieté, a mé osobní stržení hvězdy za nerealistický závěr ¯ \ _ (ツ) _ / ¯

• 27.8.2019  22:55
    Sanditon - Episode 1 (E01) (epizoda) (2019)

Zatím podle pilotu nádherné zpracování bronteovské éry, kde jsou sice charaktery vykresleny, jak je známe z řad děl sester Bronteových, zato se však vztahové propletence a společenské události nikdy neomrzí :) No a Theo James není jen pouhá třešnička na dortu a Kris Marshall neztratil tu rošťáckou jiskru v oku, s jakou jej známe z Lásky nebeské, ani po těch letech. Tak jen tak dál :)

• 10.8.2019  19:45

2 hvězdy pro Sama, 2 hvězdy pro Gillian, 1 hvězda pro lokace. 1 hvězda dolů za lacinné předškolácké fórky 1 hvězda dolů za Kate, která až příliš tlačí na pilu Suma sumárum tři celkové hvězdy, taky hlavně proto, že jsem to zvládla dodívat do konce. To však nic nemění na tom, že Sam, Gillian, Mila a ostatně i Justin mají rozhodně na víc. Díky Bohu.

• 30.7.2019  20:04

Film velmi hezký, vizuálně uhrančivý, vizuální stránku perfektně doplňuje hudební soundtrack. Nicka Robinsona jsem si viditelněji všimla až v Já, Simon. Amandlu jsem znala dřív jako zpěvačku s milimetrovým sestřihem, takže jsem ji nejprve nepoznala. Storyline kopíruje příběh podle skutečné události, který byl mrazivě ztvárněn v The Act, kde to... "SPOILER ALERT" pro matku nedopadlo dobře. Tady ve vás konec zanechá velmi příjemnou příchuť, že všechno se může v dobré obrátit.

• 28.7.2019  21:05

Jen tady něco tak odložím bez dalšího komentáře: "...Because genius is not enough. It takes courage to change people’s hearts...."

• 27.7.2019  20:46
    See You Soon (2019)

Žádný blockbuster to není, ale je to hodně pohodový film, který udržel celou dobu mou pozornost, takže za mě 4 hvězdy. Asi největší deviza filmu je miláček Harvey Keitel, který nezklame snad nikdy. Na Liama se hezky dívá, a herecky je přirozený. Typově bylo obsazení postav celkem zvládnuté, na Jenie mi něco pořád vadilo, ale nedokázala jsem přijít na to co. Ovšem když měl Oleg trošku více záběrů na obličej, tak se mi rozbřesklo, kde jsem tohodle modrookáče už viděla :) Od dob, co dělal parťáka K. Rodenovi v 15 minutách je, pravda, sice o něco starší, ale na charismatu mu to rozhodně neubralo :) A Petrohrad je opravdu spektakulární město.

• 15.7.2019  13:19

Dávám pět hvězdiček, čtyři jsem dala jen S01e01 pro rozjezd. Je to neskutečně zábavné, dialogy vtipné, herci sehraní, postavy se série od série (ale co to povídám, díl od dílu) krásně mění a vyvíjí. Je úžasné, jak scénář nechal všechny postavy vyniknout, nikdo se mi nezdál, že by zapadal, nebo snad byl nevýrazný. Je skvělé, že to při tak variabilním výběru herců vyšlo. Neskutečně výborně vybraná hudba, úžasné lokace a kostyméři si myslím taky vyhráli :) Jen nechápu, jak to někdo může "bingewatchovat". Já vždycky dala maximálně 3 díly. My čarodějnice pak musíme čistit čakry. Jak se říká - I have been there, done that..... asi speciálně znova bych ty série nedala, blikací světýlka už i mě začaly iritovat hlavně teda v S03e05. Další věc: metamorfní hmota už tu byla v Terminátorovi a propálená podlaží ve Vetřelci, z tohodle pohledu tedy nic nového. Přes všechno tohle se na další novou sérii se těším. Ale spíš mě zajímá, jak se budou vyvíjet herci ve svých kariérách dál.

• 10.7.2019  19:31
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Idol mého mládí Matthew Modine .... ahhhwwwww, jak jsem toho jeho záporáka nesnášela :-D Jinak určitě kultovní seriál současné mladé generace. Dětští herci mají skvělé herecké výkony (není se co divit, dva z nich mají už základ z prken na Broadwayi). U Millie jsem hodně zvědavá, kam to dotáhne a mám takové tušení, že není otázka zda někdy sošku dostane, ale kdy. Čeká ji hlavní role sestry Sherlocka Holmese, tak jsem hodně zvědavá, jak se s pozicí "lead" popere, ale nemám o ni strach. U takto mladých herců jde s každou další řadou vidět, jak rostou a vyvíjí se a mění se. Jinak jsem ráda opět viděla na obrazovce Winonu. Nemohla jsem se na to dívat večer a v noci, protože ty dvě protínající se roviny snadno lezou na mozek. Možná jen info pro epileptiky - v posledních dílech to hodně bliká. Začala jsem se na to dívat se skepsí jako vždy když kolem něčeho lítá až moc "kultovního", ale byla jsem mile překvapena. Na další série se těším.

• 7.7.2019  22:08

Max Minghella nás svou režií a scénářem nechal nahlédnout do zákulisí talentových soutěží. Těšila jsem se na tradičně dobrou Elle Fanning (holky Fanningovy jsou zárukou kvality) a na její zpěv, který už podle traileru nezklamal. A hlavně teda mě zajímal první režijní počin Maxe, ano, toho Nicka z Příběhu služebnice :) Líbily se mi vizuálně klipově povedené záběry, které k hudebním číslům patřily, Elle zvládla pěkně polštinu. Film připomněl, jak je důležité mít v životě lidi, kteří Tě, když začínáš lítat v oblacích, dostanou zpátky na zem, jak je důležité nezapomínat na ty, kdo Ti na cestě životem pomohli a hlavně jak je důležité nikdy se nevzdávat svých snů. Za mě naprosto perfektní pohodový kvalitní film se skvělým soundtrackem. Osobně se mi líbí oko, kterým/jak se Max skrze kameramanku dívá ;o)

<< předchozí 1 2 3