I Love You Phillip Morris (2009)

Co napsat. Steven je vážně hodný chlap a gay. Jim ho hraje skvěle to klobouk dolu, ale na druhou stranu je to výkon, který je od něj očekávám prostě z mého pohledu jen jeho standard. Který jsme mohli vidět v každé jeho ztvárněné roli. 3*

Eso es (1982)

Když hned na začátku Adolf Hitler dal do kulometu opasek nadřízeného bylo "vymalovanáno" perfektní Belmondovská komedie, u které se řežete odzačátku do konce smíchy :) Jen škoda že jsem viděla bez Krampolovského dabingu.

Zkus mě rozesmát (2011)

Pro mě v podstatě ničím nepřekvapující, pořád dokola točící se téma, která se stále a stále opakuje dokola. Průměr a snad jsem kvůli Jennifer se to posunulo 65%.

Vojákova dívka (2003) (TV film)

Zajímavé, netradiční a smutné, ale takový je život. Plný předsudků, když někdo vybočí řady...

Hrdý Budžes (2003) (divadelní záznam)

Jedla jsem sníh a ten já mužu ten není vůbec žádnej sladkej :)

Wrestler (2008)

Příběh drsného chlapa, kterému život protekl mezi prsty, který až po srdečním kolapsu zjistí, že život není jen o tom někomu falešně vymlátit duši z těla. Jenže čím kdo zachází tím taky schání a život nebo spíže žití je pro něj právě wrestling. Afronovsky se mám a celý prakticky, obyčejný příběh ukázal v naprosto neočekávaném světle a výběrem Mickeyho Rurka do hlavní role povzvedl na něco jedinečného a pro Rurka právě životního.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Nastal ten správný čas a já se konečně dostala k Benjeminovi. Přesně to co jsem čekala a ještě více, netradiční a geniální příběh. Precizní dílo po vizuální stránce a o výkonem zvolených herců nemluvě, Fincher musel dopředu vědět do čeho jde, že diváka od samého prvopočátku upoutá do pohovky a nedovolí mu do samotého konce vstát, a když už se Vám povede odtrhnout na samém konci oči, zjistíte, že Vás příběh tak dojmul, že se Vám slzy hrnou z očí po obřích kapkách. Úžasné a jedinečné. Díky

Králova řeč (2010)

Váham opravdu váhám! Téma, které mě obsolutně nijak neoslovilo oproti tomu uctihodný výkon Clina Firtha. Úžasná kamera, ale pořád je tu ten příběh. Film, který mi stačí vidět jen jednou! Pěkné, ale absolutně nic ve mě nenechal, ani náznak emoce, ani náznak dobrého pocitu co obvykle po filmech co se mi líbí mívám, nevím. Tak tochu i zklamání, po tom všem vychvalování a pak vlastně dnes už i po Oscarech škoda.(Viděno v předvečer Oscarů) Opravdu nevím 3 nebo 4* hvězdy. Uvidíme po delší době prozatím 4*. Edit 3.3.2011 rozhodnuto stahuji hodnocení na 3* protože pro mě to prostě je nezáživný průměr