Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Krimi

Recenze (3 313)

plakát

7829 km od Wu-chanu (2021)

Celý film oficiálne tu http://www.youtube.com/watch?v=grQkhowgRjg&t=3344s

plakát

Ultimátum - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Vyborne remeslo a aj pribeh chytil. Som zvedavy kam to pojde dalej.

plakát

Budujeme Slovensko (2017) (seriál)

Budujeme Slovensko je záslužný projekt a je veľmi dobre, že si jeho časť môžeme vychutnať v kinách. Nejde o žiadnu mustru, každá časť má výrazné autorské uchopenie a dĺžka je akurát. Samozrejme sa tu nájde aj množstvo vecí, ktoré sa dajú nemilosrdne vytknúť, no ako exkurzia do sveta, ktorý väčšina z vás nepozná ide o príjemný počin. Kvalitatívne ide o výnimočne jednotný výber, takže každý si určite nájde to svoje. A doma pred telkou všetky tie umierajúce relikty svojej doby nebudú pôsobiť tak honosne. 7/10

The Batman (2022)

The Batman je veľkým návratom ikonického hrdinu. V tejto podobe ho nepoznáme a tvorcovia sa rozhodne vybrali správnou cestou. Menšie kotrmelce v scenári a prepálenú dĺžku nie je problém akceptovať. Do kín totiž prichádza špičkový blockbuster strkajúci do vrecka 90% komiksovej konkurencie. Je dospelejší, intenzívnejší a kreatívnejší než čokoľvek od Marvelu. Aj keď menej ambícií by možno neškodilo. 9/10

Uncharted (2022)

Bavil som sa. A z tych variacii na Indyho asi najviac od poslednych Piratov. Holland super a aj Marky Mark mi sadol. Skoda priemernej rezie, pretoze s vyraznejsim vedenim to mohlo byt uplne super. A samozrejme je to s prehladom najlepsi film podla videohier. 7/10 P.S. hru som samozrejme nehral a o jej existencii som sa dozvedel az s ohlasenim filmu.

Vřískot (2022)

Podarilo sa. Chcelo by to vsak uz trochu zmenu konceptu alebo nabrat viac odvahy ist trochu inym smerom. Je to super natocene, napinave, uvedomele a obcas vylozene super (natahovanie jednej sceny je mega). Bohuzial, piatykrat to iste. Ale keby bola kazda 5ka kvalitna a drzala uroven, bol by svet hned krajsi 7/10

Moonfall (2022)

Nech mi nikto netvrdi, ze to nie je remake nejakech zabudnutej 50's beckovej pecky. Posobi to ako keby Mal George Pal sucasnu technologiu a chcel si natocit svoju Vesmirnu odyseu, pripadne Interstellar. Je to sice debilne za hranicou vsetkych moznosti, ale strasne dobre som sa bavil. Guilty pleasure ako hrom. 7/10

Zlato (2022)

V pohode festivalovka. Bez poriadneho deja a ked sa uz nieco stane, je to prilis predvidatelne. No atmosku to ma a Efron sa velmi snazi. Skoda, ze pod kozu sa to zareze az v poslednom akte 6/10

Zpívej 2 (2021)

Veľmi milé prekvapenie. Jednotku som ledva rozchodil, ale toto je fakt dobré. Trochu dlhšie, než by sa patrilo, ale vlastne ideálna rodinná zábava. Najlepší Ilumination. 8/10

Zpívej (2016)

Tradičný Ilumination teror. Aj keď lepší ako Maznáčikovia alebo mimoni. 5/10