Vassago

Vassago

Česko

LinkedIn: Vassago

• 21.6.2020  15:47

Kdo s čím zachází, tím také schází.

• 21.6.2020  15:43

Tohle je dle mého názoru nejlepší příběh téhle série. Dokonalá zápletka, výborné herecké výkony.

• 21.6.2020  15:18
    Na střeše (2019)

Když tak o tom filmu přemýšlím. Je to vlastně příběh novodobého Robinzona a jeho věrného sluhy Pátka!

• 21.6.2020  14:20

Dobrý příběh. Běhal mi mráz po zádech. Jen mě trochu překvapilo, že ta úřednice co v bance přijímala, několika milionový vklad Jiřího Schmitzera. Se ani moc nedivila. A to jistě byla ve sdělovacích prostředcích jistě zmínka, o loupežném přepadení, při kterém byla zcizena stejná částka. :o)

• 21.6.2020  13:47

Tento příběh je s celé série asi nejslabší. Zkoumat posmrtný život no dejme tomu. Ale proč ty scény z patologie? Posmrtný život, patologie, no dobrá ale proč ten uchyl, co osahává mrtvoly? A ta malá holka by snad obelstila i Jamese Bonda. :o)))

• 21.6.2020  12:13

Děj postupně gradoval až ke konci, který jsem očekával. Tolik krve na závěr snad nebylo nutné. Ale za mně dobrý.

• 11.6.2020  17:45

Bavilo mně to. Dobrý příběh. A Kryštof Háde, byl v roli feťáka excelentní.

• 11.6.2020  16:32

Když to shrnu, je to příběh mladé ženy, která si vzala kriminálníka, má s ním dva rozmazlené spratky, a do všeho ji kecá tchyně, co má vypatlaný mozek, peněz chtivým rádoby knězem! A přítel její matky, je ukázkový psychopatický uchy! Když do příběhu vstoupí postava majetného cizince. Děj filmu, začíná mít vyšší level. Herecké výkony, Ani Geislerové, Jiřího Schmitzera a Josefa Abrháma jsou prostě dokonalé. Zápletka, dialogy, nádhera.

• 7.6.2020  17:00
    Chvilky (2018)

Tento příběh, nešťastné a všemi zneužívané dívky. Mně ze začátku nudil. Ale postupně jsem se přistihl při tom, že ji v duchu radím, co má dělat. Konec filmu byl nečekaný, a mrzelo mě, že se nedozvím, jak tento příběh dívky dopadne.

• 6.6.2020  20:29
    Vraždy v kruhu (TV seriál) (2015)

Dá se na to dívat, celkem dobré zápletky. Ale proč ty horoskopy? To si scenáristka Iva Procházková, vážně myslí, že datum narození, ovlivní povahu člověka! Nechápu. Nebyla by lepší křišťálová koule?

• 26.5.2020  18:36

Tak jsem se přemohl a zhlédl tuhle sračku, a hlavně protrpěl, ubohé. A kdyby se mně někdo zeptal, o čem to bylo? Nedokázal bych mu odpovědět!

• 19.5.2020  20:13

Mediální kampaň která předcházela tento film, připravovala diváka na něco co ještě nikdy neviděl. A to, jak na festivalech v Benátkách a Torontu utíkali diváci z kina?! Mněkoty! Já neviděl nic co by mně vyděsilo. Ve filmu se skoro nemluví a myslím že se nemnělo mluvit vůbec ! Mluva mi připadala, jako s internetového překládače! Ale přesto Nabarvené ptáče, rozhodně není nudný film. I když neznám literární předlohu myslím že se to,Václavu Marhoulovi povedlo. Není to film, na který se podvám ještě jednou! Ale když to porovnám ze součastnou českou tvorbou musím uznat že je to vyjímečné dílo!

• 19.5.2020  06:57
    Kameňák (2003)

Tohle se snad nedá ani nazvat filmem. Něco tak ubohého a trapného se jen tak nevidí. Než bych se na to podíval podruhé tak si raději vypíchnu oči!

• 19.5.2020  06:55
    Labyrint - Série 1 (série) (2015)

Moc hezky zamotaný příběh. Byl jsem strašně zvědavý, jak to dopadne. Seriál je temný a depresivní, ale velice působivý. Těšil jsem se na každý nový díl.

• 19.5.2020  06:51

Tak tohle se fakt nepovedlo. Příšerná a dlouhá nuda. Obzvlášť herecký výkon Heleny Nováčkové byl fakt ubohý ! Výhozené peníze na tohle se nikdo po druhé nepodívá!

• 19.5.2020  06:46
    Tři králové (TV seriál) (1998)

Jeden z nejlepší českých seriálu tohoto válečného období ! Protektorát asi nebyla žádná sranda ( asi něco jako koronavir karanténa)...to byl vtip :o).... Perfektní herecký výkon - především Vladimíra Javorského. Nejlepší seriál zabývající se protektorátem co byl natočen po roku 1989. Prostě skvělé,

• 19.5.2020  06:44

Tahle pohádka se povedla, nejen díky výborné režii, Alice Nellis. Ale především, díky dobře zvolenému hereckému obsazení. Litoval jsem nebohou Marthu Issovou, když musela holýma rukama trhat kopřivy, aby mohla vyrobit košile. Po zádech mi přeběhl mráz, když Martha na podpálené hranici došila poslední košili. A se slzami v očích, vyhodila košile do vzduchu, a zavolala své bratry.