• Pohádka

Černí andělé - Červená karta (2001) (epizoda)

Děj postupně gradoval až ke konci, který jsem očekával. Tolik krve na závěr snad nebylo nutné. Ale za mně dobrý.

Černí andělé - Experiment (2001) (epizoda)

Tento příběh je s celé série asi nejslabší. Zkoumat posmrtný život no dejme tomu. Ale proč ty scény z patologie? Posmrtný život, patologie, no dobrá ale proč ten uchyl, co osahává mrtvoly? A ta malá holka by snad obelstila i Jamese Bonda. :o)))

Černí andělé - Help For You (2001) (epizoda)

Tohle je dle mého názoru nejlepší příběh téhle série. Dokonalá zápletka, výborné herecké výkony.

Černí andělé - Requiem (2001) (epizoda)

Dobrý příběh. Běhal mi mráz po zádech. Jen mě trochu překvapilo, že ta úřednice co v bance přijímala, několika milionový vklad Jiřího Schmitzera. Se ani moc nedivila. A to jistě byla ve sdělovacích prostředcích jistě zmínka, o loupežném přepadení, při kterém byla zcizena stejná částka. :o)

Hlava Medúzy - Hlava Medúzy (2021) (epizoda)

Chvíli jsem myslel, že je to nějaká parodie. Ale on to Renč myslel vážně. Čvančarová policajtka, dobrý vtip, představte si, že Jitka běží za nějakým loupežníkem. Vždyť by si prsama, vymlátila zuby! Škoda že nežije Aťka Janoušková. Renč by ji jistě obsadil do role, drsné policejní inspektorky, místo Jitky Čvančarové…

Chvilky (2018)

Tento příběh, nešťastné a všemi zneužívané dívky. Mně ze začátku nudil. Ale postupně jsem se přistihl při tom, že ji v duchu radím, co má dělat. Konec filmu byl nečekaný, a mrzelo mě, že se nedozvím, jak tento příběh dívky dopadne.

Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Slabý průměr… V každé pohádce, by měla být princezna, mladá a krásná. Princ může být trouba, ale nesmí mu táhnout na čtyřicet. A toto jsou největší chyby, které autoři udělali.

Kameňák (2003)

Tohle se snad nedá ani nazvat filmem. Něco tak ubohého a trapného se jen tak nevidí. Než bych se na to podíval podruhé tak si raději vypíchnu oči!

Kobry a užovky (2015)

Bavilo mně to. Dobrý příběh. A Kryštof Háde, byl v roli feťáka excelentní.