Moviemaker

Tomáš Kiska

okres Bruntál

<< předchozí 1 2 3 4
    • 13.1.2008  16:26

Naprosta bomba dlouho se nam neobjevil western a hned takovy perfektni. poslednich 20 minut filmu mi vyschlo v krku a po filmu jsem musel vypit aspon litr vody a o vyschlich vickach ani nerikam

• 14.6.2010  22:35
    96 hodin (2008)

Jednorázová akční jednohubka. Moc dlouho se neotálí a už je film v plném proudu. Tak to mám rád. Bez slitování, bez béčkově akčních scén, a z velkou porcí reálna. Já jsem spokojen

• 7.6.2010  20:32
    Agora (2009)

Tak težce hluboce filosofické dílo jsem dlouho neviděl. Tento film tvoří mnoho otázek v mnozích s nás. Jak daleko by bylo lidstvo s hlediska vedeckeho pokroku nebýt křestanského naboženství? Alejandro Amenábar uvedl na scénu opravdu odvážný snímek, který křesťany ukazuje s té temnější stránky. Když vydíte jak spalují knihy veškeré znalosti a vědění té doby tak mi to trochu připomělo dokumentární snímky s 30.let 20.století v Německu. Kdy lidé ovlivnění ideologií ničí vše hodnotné. Trochu mi to ty křesťany připoměli, jak nebezpečná je demagogie a převrácení všeho ve svůj vlastní prospěch a lidé slepě jdou za touto myšlenkou. Ruce se mi ještě klepou jak tenká je hranice mezi skutečností a vlastní doměnkou. Pro mě jednoznačně za plný počet.

• 14.1.2008  21:16
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Britsky humor naprosto miluji tak co dodat jednoduse bozi. Nektere hlasky dokonce hńadchnou programatory. Takpkud jste vystudovali prumyslovou skolu tak se podelate smichy

• 1.3.2012  13:44
    Amadeus (1984)

3. MFF Cinema Mundi Brno

• 19.7.2008  21:48

Kouzlo téhle doby mě opravdu dostalo. Kdy se holky balily na nablejskané bouráky. noc plná zvratů, která nemohla skončit lépe

• 12.11.2007  20:23

Ridley Scott ma po dlouhé době řadu vynikajících snímku a to je jenom dobře. Film American Gangster patri mezi ně a je perličkou jeho poslední tvorby. Zacyhcuje skutečnost jaká byla, atmosféra mě fakt vtáhla do 70. let a jak to chodilo když jsi nedělal cos měl skončil jsi s kulkou v čele. Vynikající role Denzela Washingtona hrající nelistostného bosse ohromý každého. Dlouho jsem neviděl takový snímek který s i opravdu zasloží chválu. Ridley jen tak dále...

• 7.3.2013  11:34
    Asad (2012)

• 7.12.2011  06:14

Requiscat in pace Ezio Auditore da Firenze......

• 14.6.2010  17:33
    Avatar (2009)

Zazvonil zvonec a pohádky je konec... Tak nějak bych to viděl já. Přestože animace opravdu není animace, protože je to všechno živé jak to tam pochoduje, tak nějak se mi z těch všch barviček motá hlava. James Cameron zvolil cestu nejmenšího odporu a přináší nám komerční snímek, jednoduše chce se zlíbit většině publiku. Takže najdeme tam akci, romantiku.... atd. No já osobně v tom vydím hlavně pohádku pro dospělé.. no spíše ty mladší dospělé. Ubrat snímku trochu idiličnosti a přidat realismus.. tak je to snímek jenom pro otrlé pány a ja bych neváhal tasit nejvyšší hodnocení... Takhle jsem se na chvilku ponořil do krasně barevného pohádkového světa pana Jamese Camerona. Sáme nevím takže za čtyři za sympatické tvařičky... a jednoduše jsem se bavil =)

• 29.1.2011  21:16

Matt Reeves nás staví do role pozorovatele ,který je stále ve střehu a film mě osobně nenechává v klidu ani sekundu. Sice se nám na scéně objevuje jednoduchoučký scénář, ale Reeves ví jak tu štávu vymáčknout a to že si dokáže i ukočírovat kameru, to vim už z Cloverfield. S tak dokonalou kamerou a dobře ujetýma postavama mi tento snímek ve mě vytvořil silný dojem, který na sebe nebere žádnou kupu klišé jak bývá zvykem. Ale hluboký vztah až na krev...

• 7.1.2009  21:59

Perfektni zkraceni casu pred 3. serii. A nase oblibene hrdiny zase vidime, protoze nam bylo smutno jak jsou na tom kdyz je tak nelitostne okupuji cyloni. Tyrolovi preji detatko =)

• 9.3.2011  10:41
    Biutiful (2010)

2. MFF Cinema mundi

• 1.1.2008  11:47
    Blokáda (1974)

klasika klasika rusove byl opravdu mistri v oboru

• 18.10.2011  23:07

Pecka a jedna pořadná jízda v jednom. Jednou nahoře a jednou dole. Film který zahřeje u srdce i rozesměje a hlavně snímek o myšlenkách které se bojíme vyslovit natož, uskutečnit. Nakonec to krasně splyne do barevného zavoje který mi nějak přiroste a nepustí. Jej asi se kouknu znova =) because THIS IS LOVE!!!!

• 13.6.2010  22:26
    Box (2009)

Opravdu nechápu zdejší hodnocení, já jsem byl téměř celý film tak napjatý že jsem nezvedl ani zadek ze židle. S kždou novou scénou se mi v hlavě tvořili stále nové otázky. Těd jestli to brát dobře nebo špatně, tak na jednu stranu nevím o co tam pořádně šlo a na tu druhou je to v představivosti každého z nás. Mám dvě možnosti. První nechám si to projít hlavou. Druhá odpovím ihned. Takže za čtyři

• 7.3.2013  11:34

• 18.10.2011  22:33

Nejsem sice člověk který má na zadku vytetovanou americkou vlajku, ale tak jak byl podán Capitan America je prostě uctihodné. Alternativní "sci-fi nácky" prostě můžu, Joe Johnston se opravdu pochlapil a předkládá nám takového amerického (super)hrdinu že klidně by jste mu to i věřili. Zatím společně z Thorem nejlepší marvelovka. Capitane vypluj směr The Avengers a Capitan America 2 chci vííc =)

• 10.1.2008  15:11
    Constantine (2005)

Dokonalý výsměch vecnych protikladů a krasne stvarněných

• 21.8.2008  18:27
    Den osynlige (2002)

film za 4 ale za tu hudbu musím dat 5 =). Soundtrack můžu jenom doporučit.

• 14.1.2008  20:55
    Dexter (TV seriál) (2006)

naproste psycho to musim uznat. Serial nam prinasi do tohodle zanru uplne neco noveho a abych rekl pravdu dobry namet na celoverni film ale ne serial. Par dilu nadchne ale pak vas uvedou do stereotypu.

• 7.3.2011  15:42
    Dobré srdce (2009)

2. MFF Cinema Mundi

• 15.1.2008  21:35
    Domino (2005)

Keira je kocka v kazdem filmu a tahle role ji sedla. Film nasycen plno horkym humorem je fakt sranda a uzasne jsem se bavil i kdyz neviom proc chybi zanr komedie

• 31.1.2008  15:28
    Dr. Jekyll & Mr. Hyde (TV film) (2003)

Fim me oslovil opravdu krasne nove zpracovani a jelikoz jsem necetl knizni predlohu tak jsem byl v napeti az do konce

• 25.12.2010  23:05
    Experiment (2010)

Americký remake nepřináší v podstatě nic nového až na mnohem lepší herecke výkony. V téhle oblasti bych chtěl především pochválit Foresta Whitakera , který psychopaty hererecky zvládá na jedničku. Popravdě bych ani nechtěl vědět jaký je to ve skutečnosti človek.....Tahle představa mě mrazí po zádech, ale především je to vynikající herec.

• 25.11.2007  18:30
    Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace) (2007)

Klasika Matta Groeninga, kterou si okamzite oblibite pokud milujete Simpsonovi. Temer v celem filmu jsem byl v kreci smichu mozna i casteji nez u noveho filmu Simpsons The movie. Bender a Dr. Zoiberg to jsou proste bozi postavy =)

• 27.2.2008  17:57

Ano, první krůčky jsou těžké. Mladík Hannibal je poněkud ještě nezkušený a k profesionalitě ho dělí pomsta , kterou nosí jako břemeno a nezmizí ani po dokonání díla. Chybou je pouze pokulhávající režie, ale na to že Peter Webber se pomalu rozjíždí??..... no uvidíme kam dojede.

• 7.3.2013  11:35
    Henry (2011)

• 26.11.2007  20:24
    Hitman (2007)

Zatim jsem stihl zhlednout anglickou verzi v horsi kvalite a sam jsem zasnul jak se film povedl. Bylo par momentu ktere mi k 47 trochu nezapadali. Musim fakt rict ze u nekterych scen jsem mel hrdosti slzy v ocich, byli temer vystrizene ze hry. Obzvlast scena na zachode ktera je hodne charakteristicka pro Hitmana. Tak doufejme ze se uz brzy dockame prijemneho pokracovani naseho oblibeneho chladnokrevneho zabijaka. =) (hodnotim pouze anglickou verzi v low kvalite, na HD kvalitu DVDrip s CZ titulkama se´mozna zvysi)............................. Bohuzel se moje hodnoceni nezmeni nebot drobne chvilky v pribehu nejdou zanedbat to se scenaristum opravdu nepovedlo tak budem drzet palce treba v dalsim filmu

• 5.11.2007  21:44
    Hodiny (2002)

Chvilky v tomto filmu se zdají poněkud depresivni. Dokonala predloha dokonale filmove dilo. Titul který si zaslouží oslovení "pro náročné". Vybornou hereckou roli tomu dodava moje oblibena Nicole Kidman, neskutecny snimek ktery me dostal kazdym detailem a nema konkurenci ve svem druhu. jak kdysi rekla Virginie Woolfova: "Je tedy život pevně zakotvený, nebo se ustavičně mění? Ony dva protiklady mě doslova pronásledují... Pomíjivost lidského bytí na mě působí tak silně, že často říkam zbohem...."

<< předchozí 1 2 3 4