Moviemaker

Tomáš Kiska

okres Bruntál

• 26.1.2008  19:01
    Hra (1997)

David Fincher je muj nejoblibenejsi reziser a tenhle film urcite patri mezi jeho vyborne zacatky. I kdyz trochu slabsi prubeh filmu vas naladi do rozpolozeni pri kterem by jste i na chvilu skocili pro piti ale rychle se vratili. Ale poslednich 20 minut bylo ohromujici a do posledni chvile jsem sam nevedel jak to dopadne. Hlavne posledni vyrazy nejistoty jestli jsme furt ve hre

• 1.1.2008  19:28

Film nezklamal, i kdyz nektere scenky replikatoru mi spise pripominaly terminatora, ale i tka zaujal a jelikoz jsem veliky fanousek stargate tak jsem byl v napeti temer cely film

• 4.10.2009  16:10

Nový tým, nové planety. Ano je to všechno v novém kabátu a navíc to působí všechno realističtěji než předchozí SG seriály. Musim uznat že svět Stargate ma nového bratříčka který tuhle ságu posouvá o pěkný kus vpřed. Jen budeme tiše věřít našim starým známým scénaristům aby serial dějově neposlali do kytek. Jěště rád bych podotknulů perfektní herecké výkony. Opravdu jim jejich roli věříte s každou větou co vysloví. Hlavně Robert Carlyle. Lod Destiny se opravdu povedla. Takže třetímu SG seriálu přeju velké úpspěchy neboť tenhle svět má šťávu, která stojí za vymackání. ( a že už se mačká pěkně dlouho =D )

• 18.5.2011  11:23

že by teen sci-fi romantika? Já říkam proč ne. Prostě mírně nadprůměrný blockbuster, který si na nic nehraje a prostě potěší. K tomu přidáme sympaticke tvářičky a Olyphanta a je to za čtvrtou hvězdu.

• 1.1.2008  11:45
    Já, legenda (2007)

krasne natoceny film ktery svym originalnim napadem vtahne do deje. S hrdosti jsem sledoval psychiku Will Smitha a je poznat ze kdyz je clovek sam tak naprosto zesili ale presto spasi svet

• 19.6.2008  23:28

Kanibalistické porno jsem ještě neviděl, všechno je jdnou poprvé

• 5.1.2009  01:17

parodie na horor =D. Kdyby aspon nekdo hral a ne delal ze hraje ve filmu.

• 7.3.2011  15:43
    Kraj (2010)

2. MFF Cinema Mundi

• 3.3.2013  17:55

• 14.6.2010  14:06
    Legie (2010)

Páni tak tohle byla opravdu trefa hooodně vedle. Pan Scott Stewart měl asi trochu připito když psal scénář, neboť bych mu nesvěřil ani reklamu na prací prášek na kabelové televizi. Kdyby se vrátil do školy a zopáknul abecedu udělal by lépe. Chudáci herci tak se snažili to béčkově uhrát, ale nakonec je z toho slabé céčko ne-li déčko. Za snahu herců dávam jeden špinavý puntík

• 9.3.2011  10:42

2. MFF Cinema mundi

• 4.3.2013  20:31
    Lore (2012)

• 6.1.2008  20:01
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Skvely neokoukany namet ktery se zalibi, an vic jestli je polozen do hluboke noci tak vam beha mraz po zadech. Ja jsem se opravdu bal a byl jsem furt v napeti uz se tesim na druhou serii

• 3.3.2013  23:44
    Láska (2012)

• 5.3.2013  23:57

• 9.6.2010  13:12
    Milý Johne (2010)

Pro mě to bylo opravdu silné. Hlavně takový snímek, kterému jsem to všechno věřil. Nebylo to přehnané a bylo to opravdu ze života a to je hlavní síla tohohle filmu.

• 10.3.2011  11:58
    Mimo zákon (2010)

2. MFF Cinema Mundi

• 8.5.2008  23:06
    Monstrum (2008)

Ješte furt v očích mám zapnutý REC a třepe se mi ruka. Opravdu silný zážitek, který tu ještě nebyl. Jediná škoda je dlouhý začátek (cca 20min) mohl by většinu lidí odradit a film bezkonkurenčně vypnout..

• 7.3.2013  11:35
    Mrtvý stín (2012)

• 14.1.2012  23:02

Pokud svíráte pevně v ruce opěradlo vašeho sedadla v kině téměř po celou dobu stopáže filmu, tak si říkáte že asi tu není něco normální. Ano je to pravda, snímek Muži, kteří nenávidí ženy vás nutí z každou sekundou sledovat víc a víc... až z toho bolí ta ruka kterou neustále svírate své sedadlo... jenomže této skutečnosti si všimnete až v té chvíli kdy vás personál kina žádá aby jse již opustil sál. Vevnitř totiž pořád cítíte to napětí u srdce. Ano Fincher je konečně zpátky a to hnedka s rukávem z hodně pestrým a citově silným kouskem. Žanr Thriller by si mohl rovnou natetovat na tělo jako Rooney Mara the Dragon Tattoo. Právě ona dodáva svým excelentním syrovým hereckým výkonem tu pravou tvář. Davide Davide, kdypak máš v diáři napsanou dívku která si hraje s ohněm?

• 3.3.2012  06:30

3. MFF Cinema Mundi Brno

• 13.6.2010  18:34

Tak silné pocity ve mě převladají... Opravdu mam uplně chuť popadnout Djembe a sednout si vedle Waltera na tu zastávku metra a pořádně si zajemovat. Co dodat.......byla to nádhera

• 8.6.2010  20:31

V klidu se posaďte, udělejte si pohodlí. Aji se natáhněte,nezapomeňte vypnout mozek a návštěva u řezníka může začít............. Tak nějak bych popsal několika slovy tento snímek. Mohl to by unikát a mohl stát na stupínku vítězů z jedné strany 300: Bitva u Thermopyl a z druhé Ong bak 2: Pomsta. Právě pro Tonyho Jaa by tento film byl životní rolí. A myslím že by se tam pořádně vyřádil. A myslím že by jste se mnou určitě souhlasili. Takhle s otupěnými smysli dávam za tři.

• 30.10.2009  10:13
    Náhradníci (2009)

Kdyby se Surrogates natočilo před filmem Já,robot tak je to totalní pecka. Takhle to je pouze volný remake. Když předem víte jak to dopadne tak je asi něco špatně.

• 27.2.2008  15:45

Ne ne ne. Ty američani už opravdu neví co vymyslet. Dva černoši jako blondýny to opravdu není moje oblíbená parketa. Za to ze jsem se jednou usmal *

• 11.1.2008  16:42

Naprosta dokonalost a priklad toho jak vojenske prostredi dokaze privest cloveka na prah psyhologickeho vnimani svych cinu snimek se da jen srovnavat s Cetou

• 15.6.2010  22:52

Dokonale ponuré.. atmosféra osobitě dýchá... Johny Depp úžasny strašpytel.

• 2.3.2013  19:24
    Očista (2012)

• 6.3.2012  21:00
    Pina (2011)

3. MFF Cinema Mundi Brno

• 13.6.2010  09:49
    Podivní (2010)

The Crazies není čistokrevný zombie horor, neboť nám tam zombíci mluví, jsou rychlí jako normální lidé a dokonce nosí sebou nějakou tu brokovnici či sekáček na maso. V prvé řadě mě v prvních 15 mintách zaujala perfektní kamera jak snímá detaily, ale postupem času se nějak vytrácela. Za to atmosféra se držela po celou dobu. A čert to vem....přišlo mi to mnohem uvěřitelnější než jiné zombie horory. Takže za skvělou zábavu dávám čtyři kousky.