Moviemaker

• 4.3.2012  21:53
    Pád (2005)

• 2.3.2008  22:59
    Pád do tmy (2005)

Málo kdy se mi srdeční tep zvýší na 120. Bohůžel v mém případě tomu tak bylo. Ještě dlouho po té mě provázel takový nepříjemný pocit v nohou. Nejvíc mě oslovila bezvýchodná situace, která má rychlý spád a nečekaný konec plný otázek.

• 29.9.2009  22:52

Opravdu zamrzí špatně zvolená režie. A že se chudak Michael Bay za tohle postavil jenom schvaluji. Dát do vedení někoho z nalítanými snímky je hlavní bod pro příští pokračování. Jinými slovy být lepší režie, film nemá chybu.

• 27.2.2008  15:40

Ale, ale vzájemné kopírovaní amerických teeneagerských komedii už tu mnohokrát bylo. Za to že jsme vypnul mozek tak **. Lepší volba Sex bomba od vedle.

• 3.3.2012  06:29

• 27.12.2011  16:07

Kdyz vypnete mozek tak dáte 5 hvězd, ale když ho zapnete je z toho pouze 1.... já jsem ho zapínal poměrně často tak kompromis za 3. Nic víc ani nic méně.

• 9.3.2011  10:50

2. MFF Cinema mundi Na snímku je hlavně zajímavé to že nám vůbec poprvé ukazuje odvrácenou stranu konfliktu v Iráku s pohledu obyčejných lidí a především nám líčí jejich mentalitu. Ale díky slabším hereckým výkonům tento snímek hodně strádá. Mě to osobně tolik nevadilo, protože takových snímků, alepsoň já osobně, si musíme vážit. Mehdi Naderi bohůžel dlouho nic nenatočí protože zrovna strádá v Íránksém vězení a to kvůli tomu že tento film vůbec natočil.....

• 5.3.2012  22:49
    Sběratelka (2008)

• 22.11.2007  21:38
    Sedm (1995)

Nejlepší Thriller který jsem kdy v životě viděl, snímek kde lest vyhraje nad beznaději. Konec filmu me doslova zvednul ze židle a v otevřené puse mi už dávno vyschly sliny. David Fincher je muj nejlepší režiser a na dlouho zůstane

• 25.11.2007  18:36

Film urcite zaujme a podivat jsem se na nej musel uz z fanouskouske povinnosti. plno vtipku ale pripadal jsme si jako v delsim normalnim dile.David Silverman mohl pojat film jako strasidelny dil myslim ze by zvedl hodnoceni

• 27.9.2007  07:07

Coze? Kde je John jen jsem si vsiml nejakeho starika z trosku akcnim telem a plny blbych kecu kde je zlata 1, 2. Za akcni zpracovani, ktere opravdu uchvati davam ****

• 7.3.2013  11:33

4. MFF Cinema Mundi Brno

• 2.1.2008  13:30

Film me velice oslovil Robina Willamse mam opravdu rad. Netradicni prostredi me vtahlo do deje a jelikoz jsem momentalne ve stejnem veku jako studenti tak pocity byli jeste silnejsi a s vecim pochopenim. Kdyby mi bylo 40 dal bych 4 * ale ted je to jasne skvely film a skvela rezie s perfektnim koncem ktery zahreje na srdci.

• 23.8.2008  18:21

jejky jejky copak tu to máme za hodnocení. Star Wars miluji od svých pěti let přečetl jsem téměř všechny knížky z touto tématikou, a odehrál i několik povedených Star Wars PC her. Film me opravdu nadchl a beru ho opravdu jako Pilot k seriálu a né jako celovečerní film do kina. Někter scény opravdu nadchnou alá Star Wars Republic Commando, které opravdu ve filmu spatříte odvede výbornou práci i taktiku. Výborně se nám začína prohlubovat svět Star Wars i na plátně. Jestli jste někdy hráli Star Wars Knights of The Old Republic tak vám vedlejší postavy a děj zasazený do vedlejší dějove linie plné vedlejších dějových dialogu opravdu vykouzlí úsměv na tváři. Doslova z hladovou motivací si užíváte drobných vtipků. Jedné v čem mi Pilot moc nevoněl tak to byl hudebni doprovod, který mi místy připadal jak z romantického filmu a sem tam chyběl. Ještě že ko konci zazněla klasicka Star Wars melodie loučení a zamyšlení =)...

• 21.5.2011  21:38

Když je akce tak je zvládnutá na jedničku, ale když se začne mluvit tak to začne skřípat. Hlavní hrdinové valí z úst jednu tupou hlášku za druhou. Je vám uplně jedno jestli umřou nebo ne. Prostě z té autentické hýbavé kamery si ty tvářičky ani nezapamatujete. Hlavně že jsou to tvrdí mariňáci kteří mají na prdeli vytetovanou americkou vlajku. Korunu tomu nasadili děti. :-D... jak jinak zapůsobit na americké srdíčko. A o totálně přehnaném konci ani nemluvě. Prostě na konci tam hrstka mariňáku sejme snad sto emzáků, při tom nazačátku z těží sejmuli jednoho. Americká srdíčka ať se chvějí ale to moje zůstáva v klidu.

• 13.2.2008  14:19

Muzikál zrovna nepatří k mému zrovna vyhledávanému žánru ,ale tenhle film je jednoznačné psycho o pomstě kterou opravdu skvěle završí. Johny Depp nejen že je výborný herec ,ale jeho hlas s jeho chladnokrevnym pohledem dodávají filmu opravdovou atmosféru. Pro mě spolu s Once nejlepší mizikal posledních let.

• 2.1.2018  21:05

Tvůrci by si měli přečíst jak funguje extáze.

• 1.12.2007  12:42

Dlouho mi myslenka hlave vahala jestli 4 nebo 5 hvezdicek, nakonec 5 zvitezila nebot dlouho zde nebyl pravdivy pribeh plny nejistoty a myslenky zoufalstvi a co bude dalsi sekundu nejasne. Obzvlast se mi libila druha polovina filmu kdy Duan umira, v ten okamzik ve me zavladnul smutek.

• 13.1.2008  13:23

Serial se docela povedl první díl mě fakt ohromil moc pekne. Ale velkou chybou je asi ze autori se trosku prepocitali s rokama a jestli vubec pocitali ze tretim filmem kdy skynet byl spusten nekdy v roce 2007 a tady v roce 2011 no takze asi tod asi jedine chyby. Jinak kdyz beru serial bez predchozi predlohy tak bomba. Mozna i potesi klasicke hlasky a scenky vystrizene z filmů

• 28.9.2011  21:37
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

Hlavním problémem této nové pecky ala Jursky Park je v tom, že na každém záběru máme samé dětičky. Dítě všude kam se podíváš. K tomu přidáme sladké americké usměvy. Kdyby se podařilo odbourat tuhle složku, tak serial nemá chybu ,takhle počkám jakou cestou se to vydá. ( Jinak osobně se mi nejvíce líbil svět v prvních 10 minutách, myslím že měl mnohem hutnější sci-fi atmosféru než samotná Terra Nova)

• 23.2.2009  04:57
    The 81st Annual Academy Awards (TV pořad) (2009)

aj aj velké zklamání. Asi nebudu sám když řeknu, že pohled na Milionáře z chatrče byl trochu hyperbolický. Nejvíce zklamala režie, kdy jsem držel palce Davidu Fincherovi a jeho Benjamin Button - škoda no, ne všechno dopadne tak jak si přejem. Zklamáni z nominace byl tak Nouzový východ, který si myslím měl dostat vyššího ocenění. Na druhou stranu potěšila Kate a jeji role v Předčítači, která byla naprosto zasloužená, ale to si už uvědomili pánové za zlatými glóbusy. Ale nebýt Hugha tak výsledek je pouze mírně nadprůměrný, takhle velmi dobrý.

• 7.3.2012  23:09
    The Artist (2011)

• 16.3.2010  20:55
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Většina lídí si pustí The Pacific s představou pořadne řežby a těší se že zase budou letat kusy těl všude kolem. Jenomže Pacific jde mnohem hlouběji a člověk z trocha citem pochopí že v jádru je to silný příběh, který nadchne a upoutá. Tento seriál jde poněkud jinou cestou nez jeho starší bratříček Bratrstvo neohrožených. Vede si svou trnitou cestu dobre vypracovanych charakteru symbolizující tři hlavní hrdiny. Unikátnost každého dílu tkví ve své originalitě a neopakovatelnosti. A ne vždy je nepřítelem japonec, ale i džungle, morální hodnoty či nemoc......

• 6.10.2007  18:12
    Transformers (2007)

Zajímavý snímek, který vás vrátí do dětských let. Ale bohužel když už jste ti větší tak většinou vidíte další až příliš originální příběh. Film vás uchvátí svými dokonalými speciálními efekty, které opravdu nemájí chybu a okamžitě vtahnou do děje, proto mé honocení je o tolik vyšší a film si rozhodně zaslouží za tuhle výše zminovanou vlastnost Oskara. Nakonec je pravda že Steven Spielberg vi do čeho má investovat.

• 1.3.2012  23:24

• 26.3.2008  20:57
    Ultraviolet (2006)

Tenhle snímek vskutku není pro všechny. Opravdu mě zaujalo poněkud z mého pohledu komiksové zpracování s akční hrdinkou. Některé klasické scény Mile opravdu sluší a ona k tomuto žánru už přirostla jako naroubovaná větvička.

• 13.6.2010  09:43
    Vlkodlak (2010)

Tak takhle roztahaný film jsem už dlouho neviděl. Děj se tak pomalu natahuje až už víte jak to všechno dopadne v polovině. Možná tomu chyběla větší hororová atmosféra. A možná..... vlastně nevím mám z toho smíšené pocity takže za tři.

• 17.6.2010  17:26

Takový průměrný thriller. Nejvíce mě ale frustruje proč náš vrah dělal tolik nelogických věcí.Možná i pani scénaristi nad tím moc nepřemýšleli. Zjevné je i kopírování mého nejlepšího thrilleru Seven. Takhle se pohybujeme na hranici průměru.