Moviemaker

Tomáš Kiska

okres Bruntál

1 2 3 4 následující >>
    • 18.1.2010  05:06
    Zlatý Glóbus 2010 (TV pořad) (2010)

Opravdu velkolepý večer. Myslim si že z 90% byli ceny Globus rozdány oprávněně. Nejvíce zahřálo u srdce ocenení Martina Scorsese. A o Jamesi Cameronovi ani nemluvím, neboť tolik let dřiny na Avataru se skutečně vyplatilo. Myslim si, a rozhodne nejsem jediny, že to není posledni Cameronova soška. Však něco za měsíc se uvidí.

• 4.3.2012  21:52

3. MFF Cinema Mundi Brno

• 14.1.2008  20:47
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Naprosto dementní děj o ničem. Díly se skladají naprostým kecáním o ničem a sem tam nějaká trapná akce. Ale uzasna komedie kdyz mi sem tam zklouzne oko na televizi tak se zasmeju trapnym dialogum.

• 5.10.2007  07:08
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Tak po prvním dile jsem si říkal co je na tom tak úžasného, ale jak jsem zhledl prvních deset dilů bylo mi to jasné. Michael Scofield je prostě borec který to má všechno vymyšlené do posledního detailu, když si myslíte že udělal chybu tak tomu tak není a je to pouze součást jeho plánu. Druhá série je trošku horší a zamrzí že u spousta hlavních postav nekompromisně spatříte kulku v čele. Bohúžel je tu už i třetí série kde je perfektni prostředí Panamského vězení ale postrádá důležitou věc a to je nové tetování, tak to potom vypadá že Michael neví co má sám dělat.

• 21.10.2007  20:47
    Šakal (1997)

Film který zaujme svoji velkolepym tematem vybornym obsazenim. Pocity jsou smisene, i kdyz jsem se cely film citil perfektne tak proste v te atmosfere byl jeden trn v oku neda se rict co to presne bylo ale jako by jste vedel jak to vsechno dopadne i kdyz jste treba necetli knihu.

1 2 3 4 následující >>