Moviemaker

Tomáš Kiska

okres Bruntál

<< předchozí 1 2 3 4
    • 2.1.2018  21:05

Tvůrci by si měli přečíst jak funguje extáze.

• 7.3.2013  11:34

Očista (2012)

• 28.2.2013  23:03

• 7.3.2013  11:33

• 7.12.2011  06:14

Requiscat in pace Ezio Auditore da Firenze......

• 18.10.2011  23:07

Pecka a jedna pořadná jízda v jednom. Jednou nahoře a jednou dole. Film který zahřeje u srdce i rozesměje a hlavně snímek o myšlenkách které se bojíme vyslovit natož, uskutečnit. Nakonec to krasně splyne do barevného zavoje který mi nějak přiroste a nepustí. Jej asi se kouknu znova =) because THIS IS LOVE!!!!

• 18.10.2011  22:33

Nejsem sice člověk který má na zadku vytetovanou americkou vlajku, ale tak jak byl podán Capitan America je prostě uctihodné. Alternativní "sci-fi nácky" prostě můžu, Joe Johnston se opravdu pochlapil a předkládá nám takového amerického (super)hrdinu že klidně by jste mu to i věřili. Zatím společně z Thorem nejlepší marvelovka. Capitane vypluj směr The Avengers a Capitan America 2 chci vííc =)

• 7.3.2013  11:35
    Henry (2011)

• 18.5.2011  11:23

že by teen sci-fi romantika? Já říkam proč ne. Prostě mírně nadprůměrný blockbuster, který si na nic nehraje a prostě potěší. K tomu přidáme sympaticke tvářičky a Olyphanta a je to za čtvrtou hvězdu.

• 14.1.2012  23:02

Pokud svíráte pevně v ruce opěradlo vašeho sedadla v kině téměř po celou dobu stopáže filmu, tak si říkáte že asi tu není něco normální. Ano je to pravda, snímek Muži, kteří nenávidí ženy vás nutí z každou sekundou sledovat víc a víc... až z toho bolí ta ruka kterou neustále svírate své sedadlo... jenomže této skutečnosti si všimnete až v té chvíli kdy vás personál kina žádá aby jse již opustil sál. Vevnitř totiž pořád cítíte to napětí u srdce. Ano Fincher je konečně zpátky a to hnedka s rukávem z hodně pestrým a citově silným kouskem. Žanr Thriller by si mohl rovnou natetovat na tělo jako Rooney Mara the Dragon Tattoo. Právě ona dodáva svým excelentním syrovým hereckým výkonem tu pravou tvář. Davide Davide, kdypak máš v diáři napsanou dívku která si hraje s ohněm?

• 6.3.2012  21:00
    Pina (2011)

• 3.3.2012  06:29

• 27.12.2011  16:07

Kdyz vypnete mozek tak dáte 5 hvězd, ale když ho zapnete je z toho pouze 1.... já jsem ho zapínal poměrně často tak kompromis za 3. Nic víc ani nic méně.

• 21.5.2011  21:38

Když je akce tak je zvládnutá na jedničku, ale když se začne mluvit tak to začne skřípat. Hlavní hrdinové valí z úst jednu tupou hlášku za druhou. Je vám uplně jedno jestli umřou nebo ne. Prostě z té autentické hýbavé kamery si ty tvářičky ani nezapamatujete. Hlavně že jsou to tvrdí mariňáci kteří mají na prdeli vytetovanou americkou vlajku. Korunu tomu nasadili děti. :-D... jak jinak zapůsobit na americké srdíčko. A o totálně přehnaném konci ani nemluvě. Prostě na konci tam hrstka mariňáku sejme snad sto emzáků, při tom nazačátku z těží sejmuli jednoho. Americká srdíčka ať se chvějí ale to moje zůstáva v klidu.

• 28.9.2011  21:37
    Terra Nova (TV seriál) (2011)

Hlavním problémem této nové pecky ala Jursky Park je v tom, že na každém záběru máme samé dětičky. Dítě všude kam se podíváš. K tomu přidáme sladké americké usměvy. Kdyby se podařilo odbourat tuhle složku, tak serial nemá chybu ,takhle počkám jakou cestou se to vydá. ( Jinak osobně se mi nejvíce líbil svět v prvních 10 minutách, myslím že měl mnohem hutnější sci-fi atmosféru než samotná Terra Nova)

• 7.3.2012  23:09
    The Artist (2011)

• 1.3.2012  23:24

• 29.1.2011  21:16

Matt Reeves nás staví do role pozorovatele ,který je stále ve střehu a film mě osobně nenechává v klidu ani sekundu. Sice se nám na scéně objevuje jednoduchoučký scénář, ale Reeves ví jak tu štávu vymáčknout a to že si dokáže i ukočírovat kameru, to vim už z Cloverfield. S tak dokonalou kamerou a dobře ujetýma postavama mi tento snímek ve mě vytvořil silný dojem, který na sebe nebere žádnou kupu klišé jak bývá zvykem. Ale hluboký vztah až na krev...

• 9.3.2011  10:41
    Biutiful (2010)

2. MFF Cinema mundi

• 25.12.2010  23:05
    Experiment (2010)

Americký remake nepřináší v podstatě nic nového až na mnohem lepší herecke výkony. V téhle oblasti bych chtěl především pochválit Foresta Whitakera , který psychopaty hererecky zvládá na jedničku. Popravdě bych ani nechtěl vědět jaký je to ve skutečnosti človek.....Tahle představa mě mrazí po zádech, ale především je to vynikající herec.

• 7.3.2011  15:43
    Kraj (2010)

2. MFF Cinema Mundi

• 14.6.2010  14:06
    Legie (2010)

Páni tak tohle byla opravdu trefa hooodně vedle. Pan Scott Stewart měl asi trochu připito když psal scénář, neboť bych mu nesvěřil ani reklamu na prací prášek na kabelové televizi. Kdyby se vrátil do školy a zopáknul abecedu udělal by lépe. Chudáci herci tak se snažili to béčkově uhrát, ale nakonec je z toho slabé céčko ne-li déčko. Za snahu herců dávam jeden špinavý puntík

• 9.3.2011  10:42

2. MFF Cinema mundi