Moviemaker

Moviemaker

Tomáš Kiska

okres Bruntál

• 13.6.2010  18:34

Tak silné pocity ve mě převladají... Opravdu mam uplně chuť popadnout Djembe a sednout si vedle Waltera na tu zastávku metra a pořádně si zajemovat. Co dodat.......byla to nádhera

• 3.3.2012  22:50

3. MFF Cinema Mundi Brno

• 25.11.2007  18:36

Film urcite zaujme a podivat jsem se na nej musel uz z fanouskouske povinnosti. plno vtipku ale pripadal jsme si jako v delsim normalnim dile.David Silverman mohl pojat film jako strasidelny dil myslim ze by zvedl hodnoceni

• 27.9.2007  07:07

Coze? Kde je John jen jsem si vsiml nejakeho starika z trosku akcnim telem a plny blbych kecu kde je zlata 1, 2. Za akcni zpracovani, ktere opravdu uchvati davam ****

• 13.2.2008  14:19

Muzikál zrovna nepatří k mému zrovna vyhledávanému žánru ,ale tenhle film je jednoznačné psycho o pomstě kterou opravdu skvěle završí. Johny Depp nejen že je výborný herec ,ale jeho hlas s jeho chladnokrevnym pohledem dodávají filmu opravdovou atmosféru. Pro mě spolu s Once nejlepší mizikal posledních let.

• 6.10.2007  18:12
    Transformers (2007)

Zajímavý snímek, který vás vrátí do dětských let. Ale bohužel když už jste ti větší tak většinou vidíte další až příliš originální příběh. Film vás uchvátí svými dokonalými speciálními efekty, které opravdu nemájí chybu a okamžitě vtahnou do děje, proto mé honocení je o tolik vyšší a film si rozhodně zaslouží za tuhle výše zminovanou vlastnost Oskara. Nakonec je pravda že Steven Spielberg vi do čeho má investovat.

• 14.1.2008  21:16
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Britsky humor naprosto miluji tak co dodat jednoduse bozi. Nektere hlasky dokonce hńadchnou programatory. Takpkud jste vystudovali prumyslovou skolu tak se podelate smichy

• 7.1.2009  21:59

Perfektni zkraceni casu pred 3. serii. A nase oblibene hrdiny zase vidime, protoze nam bylo smutno jak jsou na tom kdyz je tak nelitostne okupuji cyloni. Tyrolovi preji detatko =)

• 14.1.2008  20:55
    Dexter (TV seriál) (2006)

naproste psycho to musim uznat. Serial nam prinasi do tohodle zanru uplne neco noveho a abych rekl pravdu dobry namet na celoverni film ale ne serial. Par dilu nadchne ale pak vas uvedou do stereotypu.

• 1.12.2007  12:42

Dlouho mi myslenka hlave vahala jestli 4 nebo 5 hvezdicek, nakonec 5 zvitezila nebot dlouho zde nebyl pravdivy pribeh plny nejistoty a myslenky zoufalstvi a co bude dalsi sekundu nejasne. Obzvlast se mi libila druha polovina filmu kdy Duan umira, v ten okamzik ve me zavladnul smutek.

• 26.3.2008  20:57
    Ultraviolet (2006)

Tenhle snímek vskutku není pro všechny. Opravdu mě zaujalo poněkud z mého pohledu komiksové zpracování s akční hrdinkou. Některé klasické scény Mile opravdu sluší a ona k tomuto žánru už přirostla jako naroubovaná větvička.

• 10.1.2008  15:11
    Constantine (2005)

Dokonalý výsměch vecnych protikladů a krasne stvarněných

• 15.1.2008  21:35
    Domino (2005)

Keira je kocka v kazdem filmu a tahle role ji sedla. Film nasycen plno horkym humorem je fakt sranda a uzasne jsem se bavil i kdyz neviom proc chybi zanr komedie

• 6.1.2008  20:01
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Skvely neokoukany namet ktery se zalibi, an vic jestli je polozen do hluboke noci tak vam beha mraz po zadech. Ja jsem se opravdu bal a byl jsem furt v napeti uz se tesim na druhou serii

• 4.3.2012  21:53
    Pád (2005)

3. MFF Cinema Mundi Brno

• 2.3.2008  22:59
    Pád do tmy (2005)

Málo kdy se mi srdeční tep zvýší na 120. Bohůžel v mém případě tomu tak bylo. Ještě dlouho po té mě provázel takový nepříjemný pocit v nohou. Nejvíc mě oslovila bezvýchodná situace, která má rychlý spád a nečekaný konec plný otázek.

• 5.10.2007  07:08
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Tak po prvním dile jsem si říkal co je na tom tak úžasného, ale jak jsem zhledl prvních deset dilů bylo mi to jasné. Michael Scofield je prostě borec který to má všechno vymyšlené do posledního detailu, když si myslíte že udělal chybu tak tomu tak není a je to pouze součást jeho plánu. Druhá série je trošku horší a zamrzí že u spousta hlavních postav nekompromisně spatříte kulku v čele. Bohúžel je tu už i třetí série kde je perfektni prostředí Panamského vězení ale postrádá důležitou věc a to je nové tetování, tak to potom vypadá že Michael neví co má sám dělat.

• 27.2.2008  15:45

Ne ne ne. Ty američani už opravdu neví co vymyslet. Dva černoši jako blondýny to opravdu není moje oblíbená parketa. Za to ze jsem se jednou usmal *

• 14.1.2008  20:47
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Naprosto dementní děj o ničem. Díly se skladají naprostým kecáním o ničem a sem tam nějaká trapná akce. Ale uzasna komedie kdyz mi sem tam zklouzne oko na televizi tak se zasmeju trapnym dialogum.

• 31.1.2008  15:28
    Dr. Jekyll & Mr. Hyde (TV film) (2003)

Fim me oslovil opravdu krasne nove zpracovani a jelikoz jsem necetl knizni predlohu tak jsem byl v napeti az do konce

• 27.2.2008  15:40

Ale, ale vzájemné kopírovaní amerických teeneagerských komedii už tu mnohokrát bylo. Za to že jsme vypnul mozek tak **. Lepší volba Sex bomba od vedle.

• 21.8.2008  18:27
    Den osynlige (2002)

film za 4 ale za tu hudbu musím dat 5 =). Soundtrack můžu jenom doporučit.

• 5.11.2007  21:44
    Hodiny (2002)

Chvilky v tomto filmu se zdají poněkud depresivni. Dokonala predloha dokonale filmove dilo. Titul který si zaslouží oslovení "pro náročné". Vybornou hereckou roli tomu dodava moje oblibena Nicole Kidman, neskutecny snimek ktery me dostal kazdym detailem a nema konkurenci ve svem druhu. jak kdysi rekla Virginie Woolfova: "Je tedy život pevně zakotvený, nebo se ustavičně mění? Ony dva protiklady mě doslova pronásledují... Pomíjivost lidského bytí na mě působí tak silně, že často říkam zbohem...."

• 5.1.2009  01:17

parodie na horor =D. Kdyby aspon nekdo hral a ne delal ze hraje ve filmu.

• 15.6.2010  22:52

Dokonale ponuré.. atmosféra osobitě dýchá... Johny Depp úžasny strašpytel.

• 17.6.2010  17:26

Takový průměrný thriller. Nejvíce mě ale frustruje proč náš vrah dělal tolik nelogických věcí.Možná i pani scénaristi nad tím moc nepřemýšleli. Zjevné je i kopírování mého nejlepšího thrilleru Seven. Takhle se pohybujeme na hranici průměru.

• 26.1.2008  19:01
    Hra (1997)

David Fincher je muj nejoblibenejsi reziser a tenhle film urcite patri mezi jeho vyborne zacatky. I kdyz trochu slabsi prubeh filmu vas naladi do rozpolozeni pri kterem by jste i na chvilu skocili pro piti ale rychle se vratili. Ale poslednich 20 minut bylo ohromujici a do posledni chvile jsem sam nevedel jak to dopadne. Hlavne posledni vyrazy nejistoty jestli jsme furt ve hre

• 21.10.2007  20:47
    Šakal (1997)

Film který zaujme svoji velkolepym tematem vybornym obsazenim. Pocity jsou smisene, i kdyz jsem se cely film citil perfektne tak proste v te atmosfere byl jeden trn v oku neda se rict co to presne bylo ale jako by jste vedel jak to vsechno dopadne i kdyz jste treba necetli knihu.

• 22.11.2007  21:38
    Sedm (1995)

Nejlepší Thriller který jsem kdy v životě viděl, snímek kde lest vyhraje nad beznaději. Konec filmu me doslova zvednul ze židle a v otevřené puse mi už dávno vyschly sliny. David Fincher je muj nejlepší režiser a na dlouho zůstane

• 2.1.2008  13:30

Film me velice oslovil Robina Willamse mam opravdu rad. Netradicni prostredi me vtahlo do deje a jelikoz jsem momentalne ve stejnem veku jako studenti tak pocity byli jeste silnejsi a s vecim pochopenim. Kdyby mi bylo 40 dal bych 4 * ale ted je to jasne skvely film a skvela rezie s perfektnim koncem ktery zahreje na srdci.