Moviemaker

Moviemaker

Tomáš Kiska

okres Bruntál

• 19.7.2008  21:48

Kouzlo téhle doby mě opravdu dostalo. Kdy se holky balily na nablejskané bouráky. noc plná zvratů, která nemohla skončit lépe

• 19.6.2008  23:28

Kanibalistické porno jsem ještě neviděl, všechno je jdnou poprvé

• 8.5.2008  23:06
    Monstrum (2008)

Ješte furt v očích mám zapnutý REC a třepe se mi ruka. Opravdu silný zážitek, který tu ještě nebyl. Jediná škoda je dlouhý začátek (cca 20min) mohl by většinu lidí odradit a film bezkonkurenčně vypnout..

• 26.3.2008  20:57
    Ultraviolet (2006)

Tenhle snímek vskutku není pro všechny. Opravdu mě zaujalo poněkud z mého pohledu komiksové zpracování s akční hrdinkou. Některé klasické scény Mile opravdu sluší a ona k tomuto žánru už přirostla jako naroubovaná větvička.

• 2.3.2008  22:59
    Pád do tmy (2005)

Málo kdy se mi srdeční tep zvýší na 120. Bohůžel v mém případě tomu tak bylo. Ještě dlouho po té mě provázel takový nepříjemný pocit v nohou. Nejvíc mě oslovila bezvýchodná situace, která má rychlý spád a nečekaný konec plný otázek.

• 27.2.2008  17:57

Ano, první krůčky jsou těžké. Mladík Hannibal je poněkud ještě nezkušený a k profesionalitě ho dělí pomsta , kterou nosí jako břemeno a nezmizí ani po dokonání díla. Chybou je pouze pokulhávající režie, ale na to že Peter Webber se pomalu rozjíždí??..... no uvidíme kam dojede.

• 27.2.2008  15:45

Ne ne ne. Ty američani už opravdu neví co vymyslet. Dva černoši jako blondýny to opravdu není moje oblíbená parketa. Za to ze jsem se jednou usmal *

• 27.2.2008  15:40

Ale, ale vzájemné kopírovaní amerických teeneagerských komedii už tu mnohokrát bylo. Za to že jsme vypnul mozek tak **. Lepší volba Sex bomba od vedle.

• 13.2.2008  14:19

Muzikál zrovna nepatří k mému zrovna vyhledávanému žánru ,ale tenhle film je jednoznačné psycho o pomstě kterou opravdu skvěle završí. Johny Depp nejen že je výborný herec ,ale jeho hlas s jeho chladnokrevnym pohledem dodávají filmu opravdovou atmosféru. Pro mě spolu s Once nejlepší mizikal posledních let.

• 31.1.2008  15:28
    Dr. Jekyll & Mr. Hyde (TV film) (2003)

Fim me oslovil opravdu krasne nove zpracovani a jelikoz jsem necetl knizni predlohu tak jsem byl v napeti az do konce

• 26.1.2008  19:01
    Hra (1997)

David Fincher je muj nejoblibenejsi reziser a tenhle film urcite patri mezi jeho vyborne zacatky. I kdyz trochu slabsi prubeh filmu vas naladi do rozpolozeni pri kterem by jste i na chvilu skocili pro piti ale rychle se vratili. Ale poslednich 20 minut bylo ohromujici a do posledni chvile jsem sam nevedel jak to dopadne. Hlavne posledni vyrazy nejistoty jestli jsme furt ve hre

• 15.1.2008  21:35
    Domino (2005)

Keira je kocka v kazdem filmu a tahle role ji sedla. Film nasycen plno horkym humorem je fakt sranda a uzasne jsem se bavil i kdyz neviom proc chybi zanr komedie

• 14.1.2008  21:16
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Britsky humor naprosto miluji tak co dodat jednoduse bozi. Nektere hlasky dokonce hńadchnou programatory. Takpkud jste vystudovali prumyslovou skolu tak se podelate smichy

• 14.1.2008  20:55
    Dexter (TV seriál) (2006)

naproste psycho to musim uznat. Serial nam prinasi do tohodle zanru uplne neco noveho a abych rekl pravdu dobry namet na celoverni film ale ne serial. Par dilu nadchne ale pak vas uvedou do stereotypu.

• 14.1.2008  20:47
    Ztraceni (TV seriál) (2004)

Naprosto dementní děj o ničem. Díly se skladají naprostým kecáním o ničem a sem tam nějaká trapná akce. Ale uzasna komedie kdyz mi sem tam zklouzne oko na televizi tak se zasmeju trapnym dialogum.

• 13.1.2008  16:26

Naprosta bomba dlouho se nam neobjevil western a hned takovy perfektni. poslednich 20 minut filmu mi vyschlo v krku a po filmu jsem musel vypit aspon litr vody a o vyschlich vickach ani nerikam

• 13.1.2008  13:23

Serial se docela povedl první díl mě fakt ohromil moc pekne. Ale velkou chybou je asi ze autori se trosku prepocitali s rokama a jestli vubec pocitali ze tretim filmem kdy skynet byl spusten nekdy v roce 2007 a tady v roce 2011 no takze asi tod asi jedine chyby. Jinak kdyz beru serial bez predchozi predlohy tak bomba. Mozna i potesi klasicke hlasky a scenky vystrizene z filmů

• 11.1.2008  16:42

Naprosta dokonalost a priklad toho jak vojenske prostredi dokaze privest cloveka na prah psyhologickeho vnimani svych cinu snimek se da jen srovnavat s Cetou

• 10.1.2008  15:11
    Constantine (2005)

Dokonalý výsměch vecnych protikladů a krasne stvarněných

• 6.1.2008  20:01
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Skvely neokoukany namet ktery se zalibi, an vic jestli je polozen do hluboke noci tak vam beha mraz po zadech. Ja jsem se opravdu bal a byl jsem furt v napeti uz se tesim na druhou serii

• 2.1.2008  13:30

Film me velice oslovil Robina Willamse mam opravdu rad. Netradicni prostredi me vtahlo do deje a jelikoz jsem momentalne ve stejnem veku jako studenti tak pocity byli jeste silnejsi a s vecim pochopenim. Kdyby mi bylo 40 dal bych 4 * ale ted je to jasne skvely film a skvela rezie s perfektnim koncem ktery zahreje na srdci.

• 1.1.2008  19:28

Film nezklamal, i kdyz nektere scenky replikatoru mi spise pripominaly terminatora, ale i tka zaujal a jelikoz jsem veliky fanousek stargate tak jsem byl v napeti temer cely film

• 1.1.2008  11:47
    Blokáda (1974)

klasika klasika rusove byl opravdu mistri v oboru

• 1.1.2008  11:45
    Já, legenda (2007)

krasne natoceny film ktery svym originalnim napadem vtahne do deje. S hrdosti jsem sledoval psychiku Will Smitha a je poznat ze kdyz je clovek sam tak naprosto zesili ale presto spasi svet

• 1.12.2007  12:42

Dlouho mi myslenka hlave vahala jestli 4 nebo 5 hvezdicek, nakonec 5 zvitezila nebot dlouho zde nebyl pravdivy pribeh plny nejistoty a myslenky zoufalstvi a co bude dalsi sekundu nejasne. Obzvlast se mi libila druha polovina filmu kdy Duan umira, v ten okamzik ve me zavladnul smutek.

• 26.11.2007  20:24
    Hitman (2007)

Zatim jsem stihl zhlednout anglickou verzi v horsi kvalite a sam jsem zasnul jak se film povedl. Bylo par momentu ktere mi k 47 trochu nezapadali. Musim fakt rict ze u nekterych scen jsem mel hrdosti slzy v ocich, byli temer vystrizene ze hry. Obzvlast scena na zachode ktera je hodne charakteristicka pro Hitmana. Tak doufejme ze se uz brzy dockame prijemneho pokracovani naseho oblibeneho chladnokrevneho zabijaka. =) (hodnotim pouze anglickou verzi v low kvalite, na HD kvalitu DVDrip s CZ titulkama se´mozna zvysi)............................. Bohuzel se moje hodnoceni nezmeni nebot drobne chvilky v pribehu nejdou zanedbat to se scenaristum opravdu nepovedlo tak budem drzet palce treba v dalsim filmu

• 25.11.2007  18:36

Film urcite zaujme a podivat jsem se na nej musel uz z fanouskouske povinnosti. plno vtipku ale pripadal jsme si jako v delsim normalnim dile.David Silverman mohl pojat film jako strasidelny dil myslim ze by zvedl hodnoceni

• 25.11.2007  18:30
    Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace) (2007)

Klasika Matta Groeninga, kterou si okamzite oblibite pokud milujete Simpsonovi. Temer v celem filmu jsem byl v kreci smichu mozna i casteji nez u noveho filmu Simpsons The movie. Bender a Dr. Zoiberg to jsou proste bozi postavy =)

• 22.11.2007  21:38
    Sedm (1995)

Nejlepší Thriller který jsem kdy v životě viděl, snímek kde lest vyhraje nad beznaději. Konec filmu me doslova zvednul ze židle a v otevřené puse mi už dávno vyschly sliny. David Fincher je muj nejlepší režiser a na dlouho zůstane

• 12.11.2007  20:23

Ridley Scott ma po dlouhé době řadu vynikajících snímku a to je jenom dobře. Film American Gangster patri mezi ně a je perličkou jeho poslední tvorby. Zacyhcuje skutečnost jaká byla, atmosféra mě fakt vtáhla do 70. let a jak to chodilo když jsi nedělal cos měl skončil jsi s kulkou v čele. Vynikající role Denzela Washingtona hrající nelistostného bosse ohromý každého. Dlouho jsem neviděl takový snímek který s i opravdu zasloží chválu. Ridley jen tak dále...