Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Horor
  • Krimi

Oblíbené seriály (10)

Útěk z vězení (2005)

Tak po prvním dile jsem si říkal co je na tom tak úžasného, ale jak jsem zhledl prvních deset dilů bylo mi to jasné. Michael Scofield je prostě borec který to má všechno vymyšlené do posledního detailu, když si myslíte že udělal chybu tak tomu tak není a je to pouze součást jeho plánu. Druhá série je trošku horší a zamrzí že u spousta hlavních postav nekompromisně spatříte kulku v čele. Bohúžel je tu už i třetí série kde je perfektni prostředí Panamského vězení ale postrádá důležitou věc a to je nové tetování, tak to potom vypadá že Michael neví co má sám dělat.

Lovci duchů (2005)

Skvely neokoukany namet ktery se zalibi, an vic jestli je polozen do hluboke noci tak vam beha mraz po zadech. Ja jsem se opravdu bal a byl jsem furt v napeti uz se tesim na druhou serii

Hvězdná brána: Hluboký vesmír (2009)

Nový tým, nové planety. Ano je to všechno v novém kabátu a navíc to působí všechno realističtěji než předchozí SG seriály. Musim uznat že svět Stargate ma nového bratříčka který tuhle ságu posouvá o pěkný kus vpřed. Jen budeme tiše věřít našim starým známým scénaristům aby serial dějově neposlali do kytek. Jěště rád bych podotknulů perfektní herecké výkony. Opravdu jim jejich roli věříte s každou větou co vysloví. Hlavně Robert Carlyle. Lod Destiny se opravdu povedla. Takže třetímu SG seriálu přeju velké úpspěchy neboť tenhle svět má šťávu, která stojí za vymackání. ( a že už se mačká pěkně dlouho =D )

Reklama

Reklama