Barbie (2023)

Ryan Gosling se na tuto roli narodil. Byl to jeho osud.

Všechno, všude, najednou (2022)

Procentuální hodnocení u tohohle filmu potvrzuje jen jednu věc. A to že čsfd je komplet prolezlé totálníma lobotomama a iliterátama nejvyššího kalibru.

Cool Girl! (2023) odpad!

Tohle je jeden z nejhorších nejlepší filmů všech dob. Český ekvivalent the room

BANGER. (2022)

Marsell Bendig je obrovský objev a zaslouží si boom jak svině.  Jinak celkově vtipný dobře natočený. A to hlavní je že to je autentický. takhle lidi prostě mluví a takhle se baví.

Jack Reacher (2022) (seriál)

Reacher je přijemný kriminální thriller.  věci co se mi líbily je Alan Ritchson jako samotný Reacher. Je dostatečně sympatický sarkastický a drsný aby byl perfektní hlavní hrdina. Občas mi teda přišli jeho slovní přestřelky s Finleyim trochu zlejší ale to nevadí.  jediné moje výtky jsou že počet mrtvých mi fr finále přišel už trochu moc vysoký. Jestli je to tak i v předloze tak dobrá ale i tak mohli aspoň o pár ubrat konečnému produktu by to myslím nijak neubralo. A samotné finale je trochu moc béčkový a přitažený za vlasy než kolik by se mi líbilo.  Plusy jsou už zmíněný Alan a zbytek hereckého obsazení, zaporáci jsou dostatečně nesympatičtí a nenavidění hodný aby fungovali dobře. Kolem a kolem je to zabavný serial 7.5/10   “spoiler”    Chtěl bych aby aby všichni záporáci byli spíš chyceni a předání zákonu.

Peacemaker - Úplně nový svět (2022) (epizoda)

James Gunn je asi můj nejoblíbenější osobity režisér co pro Marvel/Dc pracuje a tady prostě ukazuje že svoje řemeslo ovládá skvěle

Muzikál ze střední 2 (2007) (TV film)

Pokud jde o banger what about us tak 10/10 ale jinak  brácho neni to vončo no.

Koruna - Země nikoho (2020) (epizoda)

Kromě Diany nenávidím každého člena toho sociopatního spolku lidí kteří se navzájem neznají nemají rádi a nebaví je jejich vzájemná společnost. A to si řikaj rodina

Policejní odznak - Série 4 (2005) (série)

Čtvrtá sezona the shield je pro mě místo kde si serial konečně našel svoje místo. Vic je oproti minulým sezonám mnohem víc mírny a dalo by se říct by the book policistou a mě se tak líbil více. Jeho problémy jsou díky tomu i trochu víc napínavé protože víme že nemůže prostě zastřelit nebo nějak jinak odstranit každý problém co se mu dostane do cesty.  Taky má proti sobě konečně opravdového záporáka který má charisma je zajímavý a nebezpečný. Další velký plus je charakter moniky Rawlins která se stane náhradou každou epizodou víc čůráckého Acavedy.  Ve zkratce ikdyž je mé hodnocení obou sezon stejné tak je podle mě čtvrtá sezona lepší v každé oblasti a pokud to takhle bude pokračovat bude extremě spokojen.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Korejští filmaři nemají rádi jednoduché dobré konce. Všechno co v téhle show mluví anglicky je víc prkený než vor. Šestá epizoda je v rámci serialu absolutně perfektní.  Celkově 4/5

Ovládací panel