Knor

okres Český Krumlov
Ignorant

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 9.8.2020  23:30

Nerad, ale musím. Tolika kýče už se prostě nedá zvládnout. To Steven prostě už přehnal. Technicky se nedá vytknout nic, ale nějak nemůžu přistoupit na to, že by se kůň dokázal obětovat, soucítit nebo dobrovolně zachraňovat. Je dojemný, že se odloučí od svého ,,páníčka" , ale kurva je to furt jenom kůň a ty povinný emoce mi tentokrát vadily. Sorry Stevene, ale tohle ti nežeru.

• 8.8.2020  13:17
    Stalingrad (1993)

Uznávám, že zpracování je fakt hodně syrové a krvavé, což je určitě správně. Líbí se mi, že je to z pohledu vojáku wehrmachtu, kteří dostávali fakt na prdel. Bohužel mě osudy těch několika ,,hrdinů" nějak netrápily, protože ti herci byli strašní, upřímně jsem trochu trpěl u velké většiny hereckých výkonů a nevytvořil jsem si tu nějaký pouto ani k jednomu z nich. Takže film dobrý, ale budu se vracet k jiným pro mě záživnějším.

• 6.8.2020  22:40

Pohled na práci pyrotechniků uprostřed válečných hrůz. Celý film je poskládán z několika akcí malé speciální jednotky, Jeremy Renner to jednoznačně táhne a stačí tato jediná postava aby do situace vtáhla pořádnou dávku emocí. Jednoduše zvolená taktika Kathryn Bigelow zafungovala, jasné, stručné a velmi povedené.

• 6.8.2020  13:29

Casey ,,kurva" Ryback ?!

• 3.8.2020  01:25

Mám trochu problém, nějak mi nevyhovovaly ty komediální prvky, i když to byl tu a tam dost černej humor, ale neseděl mi tam. Akce bylo dost, ale řekněme, že tý americký drzosti bylo až příliš. K zahození tenhle snímek není, obsazení je super, ale takovej styl mě neoslovuje a nebaví.

• 3.8.2020  01:19

Filmová rekonstrukce největší spojenecké invaze v Normandii. Jde opravdu o velkofilm, bitevní scény jsou prostě epický, jsou tu zachyceny ty nejdůležitější události této akce a musím pochválit vyváženost pohledů jak ze strany spojenců tak ze strany Němců. Všechny důležité postavy tu dostaly stejný prostor a vše je odvyprávěno a vysvětleno velice přehledně. Tady si není nač stěžovat, samozřejmě s přihlédnutím na rok vzniku jde o jeden z nejlepších válečných filmů vůbec.

• 28.7.2020  22:18
    Obr Dobr (2016)

Nádherná a oddychová pohádka s úžasnou atmosférou. Nechápu tak nízké hodnocení, je to kouzelný, nenásilný příběh s příjemně plynoucím tempem. Obr Dobr je sympaťák, jeho laskavost a vztah z dětskou hrdinkou úplně hladí po duši :-) Moc příjemná věc, která se sice nezaryje jako jiné mistrovo filmy, ale určitě zpříjemní náladu a pobaví.

• 26.7.2020  22:05
    Spielberg (TV film) (2017)

Povedený dokument o jednom z největších filmařů všech dob. Spielberg se jako filmař narodil a vydobil si svoje postavení řadou obrovských úspěchů a tvrdou dřinou. Velký respekt.

• 26.7.2020  22:00

Kdyby celej film byl tak intenzivní a drsnej jako cca poslední 1/3 bylo by to na plnej počet. Takhle musím bohužel trochu snížit, protože spousta částí nebyla tak přesvědčující jak by na film o krutém životě v zajateckém táboře kdesi v prdeli světa měla. Rozhodně to ale stojí za to, není to žádná ztráta času.

• 25.7.2020  22:05

Čekal bych o něco drsnější a napínavější podívanou. Boorman se kupodivu docela krotil, měl k dispozici dva sympatický drsňáky, který si podle mýho mohli zatopit mnohem víc a o to silnější pouto si pak k sobě vytvořit. Ti dva chlapi kolem sebe tak nějak běhali a furt jsem nevěděl, jestli se chtějí zabít nebo se jen tak popichujou, nedokázal jsem to rozklíčovat. Nevím no, nebylo to tak poutavý jak se zpočátku zdálo. Velmi solidní drama, ale mohlo být lepší.

• 25.7.2020  15:29

Velmi zábavný snímek se skvělým Robinem Williamsem. Komik, bavič a především výborný herec utáhl celý filmsám naprosto s přehledem. Musím ale upozornit, kdo ještě neviděl ať kouká na nedabovanou verzi, je to jeden z mála případů, kdy dabing uškodil. Ale to je detail, jinak je to originální zpracování válečného tématu, u kterýho se díky Robinovi budete skvěle bavit.

• 25.7.2020  15:23

Opět výborná práce, po zdejším hodnocení jsem moc nečekal, ale Eastwood mě ani tentokrát nezklamal. Vyhovuje mi, že Clint chce prostě vyprávět příběhy. Je nutné určitě nejdříve vidět Dopisy z Iwo Jimy a pak dostane velkolepý celek ze dvou filmů a dokonce se navzájem doplní i některé konkrétní scény. Můžu jen doporučit, vynikající válečné drama.

• 18.7.2020  22:52

Bohužel jsem se u dobré poloviny filmu docela nudil. Přitom super obsazení, ale tahle akce mě prostě moc nenadchla. Není to úplně špatný, ale na jedno kouknutí a víckrát se k tomu už asi nevrátím.

• 18.7.2020  22:48

Tak tohle mi sedlo, právem klasika válečných filmů. Obsazení je skvělý, má to dějový zvraty, akci a skvělý efekty. Super film, který nemůžeme zklamat i v dnešní době.

• 15.7.2020  21:29

Opravdu velkolepý válečný film se skvělými postavami a parádními bitevními scénami. Robert Shaw je tu naprosto ďábelský, Bronson a Savalas drsňáci jak hovado. S přihlédnutím na rok výroby odpouštím tu lehkou naivitu, několik historických nepřesností a umírněnější průběh bitev, kdy vojáci padají všichni stejně s rukama nahoru a nevystříkne z nich jediná kapka krve, na druhou stranu padají po stovkách a nešetří se tu s ničím. Trochu mě ubíjela ta brutální stopáž, ale je to jediná větší vada na kráse, jinak jsem si tenhle velkofilm užil.

• 12.7.2020  22:47
    Greyhound (2020)

Líbí se mi, že se tu zbytečně nemlelo a šlo se rovnou do akce. Vysvětlení o co půjde bylo podáno několika větami v úvodu a jede se. Tom Hanks jako kapitán, který brání konvoj před německými ponorkami vším co má. Nic víc v tom není, film má absolutně vyhovující stopáž, vzhledem k tomu, že většina filmu jsou bitevní scény, naháněčky a námořní manévry. Upřímně tak jsem doufal, že to bude. Akce je efektní a nenudí, nic moc se vytknout nedá.

• 11.7.2020  22:50

Naprosto špičkovej válečnej film. Za ty dvě a půl hodiny to není nuda ani na vteřinu, sledujeme situaci před útokem z obou stran a finále je ukázka velkolepé válečné akce. Výborné i po těch letech

• 11.7.2020  13:55

Skvělá válečná podívaná, která má rychlý tempo a super akční scény. Postavy mi tu k srdci nijak nepřirostli, ale tady mi to bylo jedno, protože není čas se zajímat kdo a co ? Jednoduše natočená epizoda z 2. světový, která bude bavit spíš příznivce akce.

• 7.7.2020  20:15

Napínavý příběh mladičké posádky bombardéru, která letí na svojí poslední misi a budou mít co dělat aby se vrátili živí. Sympatické obsazení a vynikající herecký výkony zaručují, že se o ty kluky budete strachovat. Nechybí tu napětí ani akce, za mě naprostá spokojenost.

• 7.7.2020  20:09

Clint opět zabodoval a tentokrát ve válečných vodách. Přinesl nám 2. válku taky z jiného pohledu a to konkrétně očima vojáků japonského císařství. Líbilo se mi to, protože prostě jiný kraj jiný mrav a i když měli Japonci mentalitu jinou, tak byli poznamenáni válkou úplně stejně jako všichni ostatní. Clint má cit pro příběhy i pro postavy a tady opět dokazuje, že je pan filmař.

• 6.7.2020  13:19
    Prokletí Salemu (TV film) (1979)

Na TV film je to sakra dobrý. Tobe Hooper toho moc neměl, ale vytřískal vše na max. Sjel jsem 3hodinovou verzi a byla super, atmosféra je úžasná a bavilo mě sledovat jak upíři pomalu promořují celý městečko, je tu i docela hodně zajímavých postav, takže jsem nepocítil ani nějakou větší nudu. Parádní upířina, kterou si určitě zopakuju.

• 6.7.2020  12:53
    Sahara (TV film) (1995)

Výborná válečná historka, která by úplně v pohodě mohla uspět i v kinech. Překvapil mě James Belushi, kterýmu tahle tvrďácká chlapácká role sedla. Tohle se mi moc líbilo.

• 4.7.2020  22:20
    Sputnik (2020)

Uznání za slušnej pokus si to zaslouží. Vetřelec na ruský způsob byla ve finále taková podivná slátanina a brala se až moc vážně. Herci ok, příšerka povedená, ale divnej scénář a nulový napětí to srazili dost hluboko. Jen tak tak jsem to dokoukal.

• 4.7.2020  21:41

Tady není o čem, nádhera. Velkolepý filmový skvost a úžasný zážitek, který bych chtěl vidět na velkém plátně.

• 28.6.2020  14:35

Takových možností a brutálně nevyužito. Celej film s přehledem táhne Sigourney Ripleyová, na ní to celý stojí, škoda že tvůrci nebyli odvážnější, mohl to bejt nářez. Nejlepší momenty filmu jsou asi úplně první a poslední scény, pár zajímavejch momentů by se sice našlo, ale je to jen takový šolíchání. A i přes dokonalou Sigourney, která si roli očividně užívala, to byla víceméně nuda.

• 28.6.2020  08:44

Tak trochu jiné a komorní sci-fi, ve kterém nejde o mezigalaktické bitvy a cestování napříč vesmírem. Nebyl jsem si úplně jistý, ale ve finále bylo fajn vidět něco trochu jiného. S přimhouřeným okem nad naivitou je to docela povedený snímek, který potřebuje jen trochu tolerance a pak si ho užijete.

• 20.6.2020  22:53

Clint je jak jinak než skvělej a táhne úplně celej film sám. Film tak v polovině začne trochu nudit a táhne se, myslím, že je to nejslabší western s Eastwoodem co jsem zatím viděl.

• 20.6.2020  22:51

Naprosto standardní Emmerichovina, na kterou se dobře kouká díky velkolepým bitevním scénám. Emmerich tyto monumentálně ničivý scény prostě umí a výsledek stojí za to. Je to ale přesně ten film, který uchvátí, vlastně není ani co namítat, ale do hodiny na něj zapomenete a jedete dál. Kromě těch bitevních scén není totiž co by film nějak extra nadzvedávalo. Takže Rolande, bylo to dobrý a můžeš dál pokračovat ve svých milovaných destrukcích

• 14.6.2020  15:42
    Ruiny (2008)

Tak tohle byla pecka. Nečekaný příjemný překvapení miluju. Survival horor se sympatickými postavami, který se nechovají jako úplný kreténi a dostanou se do pořádnejch sraček :-) Je to hodně napínavý a dojde i na pořádný jatka, amputace nohou byl fakt hardcore. Je to sice béčko, ale zatraceně dobrý, atmosféra, napětí, strach a pořádný gore. Co víc si přát ne

• 14.6.2020  15:33
    V síti (2020)

Určitě bych chtěl tvůrce pochválit za otevření tohoto problému a ukázku lidských odpadků, o kterých spousty lidí možná netuší. Velkou poklonu také pro všechny tři odvážný holky, který to určitě neměli vůbec jednoduchý a asi z tohoto projektu nevyvázly bez psychický újmy. Už naprosto chápu označení ,,predátoři" , některý z nich byli i docela vtipný, protože jejich přesvědčování holčiček bylo neuvěřitelný. Zkrátka lidi jsou hovada dementní a toto je další důkaz o jedné z mnoha zvrácených stránek lidské společnosti. Je určitě dobře, že vznikají podobné dokumenty.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58