Knor

okres Český Krumlov
Ignorant

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 17.6.2019  21:16

Šílenější, ujetější a výpravnější, což ale neznamená lepší. Jednička byla zábavná originální šílenost, v tomto pokračování už platí, že všeho moc škodí a místo aby to to bylo vtipný, tak to bylo už jen převážně přehnaně ujetý. Určitě se tu najdou super vtípky, jako třeba Jobstiáni nebo humanoidní Hitler na ochočeným Tyranosaurovi, to se asi jen tak někde nevidí :-). Očekával jsem drsnější a lepší zábavu, jednička byla rozhodně lepší.

• 16.6.2019  14:26
    My (2019)

Tohle si budu muset dát ještě jednou, protože si nejsem jistej, jestli jsem tomu dobře pochopil. Co se Jordanu Peelemu nedá odepřít je rozhodně originalita a cit pro pořádný dusno. Get Out bylo perfektní, tady mě pointa až tak nenakopala. Určitě budu Peeleho sledovat dál, tenhle člověk má určitě dobrý nápady.

• 9.6.2019  15:17
    Triangle (2009)

Napínavá vyvražďovačka s časovou smyčkou a, který vévodí jako vždy výborná Melissa George. Víc není třeba rozpitvávat.

• 4.6.2019  23:08
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Naprosto zdrcující dílo. Nevím jak moc se to podobá nebo vzdaluje skutečnosti, ale zpracování je dokonalý. Pětidílná rekonstrukce jedné z největších katastrof mě dostala především tíživou a ponurou atmosférou s perfektně vybudovaným dějem. Výborný a strhující ve všech směrech.

• 2.6.2019  01:10

Na první pohled sympatický béčko, kterýmu jsem věřil, ale ta debilita je skoro neúnosná. Tak tupej scénář a nesympatický postavy si prostě nezaslouží dobrý hodnocení. Líbili se mi dvě scény s útočící pěnou, to je všechno. Šílená hovězina, která převážně jen nudí.

• 1.6.2019  22:08

Nejprve jsem chtěl hodnotit jako lepší průměr, ale díky poslední 20minutovce přihazuju ještě hvězdu. Když nemáte nějaký přehnaný nároky, určitě se dá tahle drsná béčková akční jízda spolehlivě užít. Je tu plno napětí, adrenalinu a vynikající mrazivý atmosféry. Do toho drsnej John Voight, drsný prostředí, samá nadávka a překvapivě dobře hrající Eric Roberts, kterýho nemám moc rád, ale tady nemůžu říct nic proti.

• 26.5.2019  22:43

Celkem povedený, žádný velký výčitky k tomu nemám. Knihu jsem nečetl, ale první film z 89týho mi přišel mnohem lepší. Tady mě bohužel nic nepřekvapilo, morbidní atmosféru si to drželo, ale když člověk ví o co jde, tak úplně nepřilne. Nenudil jsem se, ale až dostanu zase chuť se kouknout na řbitov zvířátek, určitě šáhnu raději po starší adaptaci.

• 19.5.2019  00:40

Absolutní šílenost mistra hrůzy a napětí. Stephen King se ujal režisérský židle a zkusil si to, no a žádná sláva, totálně béčková hovadina s bolestivě tupým scénářem. Mě to moc nesedlo, i když musím přiznat, že některý tý scény byly hodně vtipný např. útok automatu, parního válce nebo elektrickýho nože.

• 18.5.2019  23:10

Tenhle film jsem podcenil a opět se potvrdilo nesuď knihu podle obálky. Strašidelná pohádka s hromadou skvělých nápadů, černým humorem a fantastickou atmosférou. Rozhodně doporučuju a neměl bych problém, kdyby se to vysílalo každoročně o vánocích :-) Velmi příjemné překvapení.

• 12.5.2019  23:03

Taková letní dobrodružná chytrá schovávačka s trochou krve, napětí a nadsázky. Chytrý scénář, sympatický obsazení, dějové zvraty a uspokojivá dávka černýho humoru jsou záruky skvělý zábavy. Z herců jednoznačně vede Timothy Olyphant, ten je skvělěj, ať hraje cokoliv. Parádní kousek, kterej se dá jen doporučit.

• 12.5.2019  20:48

Další epizoda skvělýho seriálu natažená na celovečerák. Atmosférický, temný a záhadný, tak jak to má být. První film se mi líbil o trochu víc, ale tohle taky není vůbec špatný.

• 12.5.2019  15:19

Hodně špatný, bez smyslu a je to příšerně natočený, žádný napětí ani strach. Oproti prvnímu dílu obrovskej propad.

• 12.5.2019  01:22

Děsná kejda. Monroe si chtěl natočit vymítačskej horor, ale nevěděl jak na to, tak si pustil několik hororů na tohle téma a zkopíroval co se mu hodilo. Výsledek je nezajímavá slátanina.

• 11.5.2019  23:21
    Donnie Darko (2001)

Moc jsem to nepobral a nevím co si z tohoto filmu vzít, prostě nevím co s tím .-)

• 5.5.2019  23:31

Pokračování brutální vyvražďovačky nás zavede do zákulisí zabijákovi firmy a předvede přehlídku vraždícího běsnění. Zabiják v chromovaný masce je jednoduše skvělej a zaručeně se stará o dost prokrvenou zábavu, gore je tu naprosto luxusní. Jednička mě bavila o malinko víc, i kdyzž je to zábava skoro stejná, chtělo by to ještě do třetice závěrečnou epizodu.

• 4.5.2019  23:57
    Laid to Rest (2009)

Přehlídka velmi brutálního vyvražďování všeho co se hýbe tajemným nemluvícím zabijákem s chromovou maskou a výborně nabroušeným nožem. Hlavní hrdinka je neskutečně sexy a má super velký kozy :-) Chtělo to jen ještě víc mrtvol, méně mluvení a nemělo by to chybu. Takhle je to lepší průměr a můžu doporučit jako uspokojující krvavou zábavu :-)

• 4.5.2019  15:01

Dlouho jsem přemýšlel o hodnocení, ale nakonec tu plnou palbu nedám, protože mi to srdce neroztrhalo a nezanechalo ani tak hlubokou stopu. Nicméně, Avengers: Endgame je nadupaný a vymazlený završení éry velkolepé komiksové ságy, o tom není pochyb. V rámci těchto ,,oddychových blockbusterů" jde o špičkovou věc, která asi momentálně nemá konkurenci. Navazuje se tam, kde skončilo Infinity war a celý tři hodiny se střídají jak žánry, tak tempo vyprávění. Pluje se od tragédie ke komedii, od dramatu k akci a zároveň film drží pohromadě. Stejně tak se střídají emoce, který nejvíce gradují u tragických osudů hrdinů nebo při propojení s dřívějšími díly série. Díky dobrýmu nápadu se tu propojuje opravdu hodně a zabrouzdá se do minulosti zásadně, to se mi líbilo opravdu hodně. Trochu mě mrzí, že se nedostalo větší pozornosti více postavám, ale to by mohlo být rozpitvávání na další 2 filmy. No, zkrátka Avengers završili co završit měli, jednotlivý dílky do sebe zapadly, cesta to byla dlouhá a obdivuhodná. Finále filmu je úžasná záležitost nad kterou musí uronit slzičku každej fanda. Ale abych jen nechválil, nechci spoilerovat, tak jenom pár věcí. Nadával jsem na Thor.Ragnarok, že z toho udělali přiblblou komedii a bohužel malej otisk toho se přenes i sem. Chápu, že se u toho chceme i nasmát, ale za každou cenu já určitě ne. Po všech těch rekordech a recenzích o největší pecce jsem nakonec nebyl přesvědčenej o tom, že bych právě viděl naprosto jedinečnou megaparádu. Možná, že jsem už na tohle trochu starej, ale neohromilo mě to až tak moc. Tenhle film je úžasná originální záležitost, velkolepá podívaná atd. atd. , nadšení který jsem měl po konci filmu mi ale vydrželo tak 1 den a víc se mi zavrtalo pod kůži několik filmů, které to všechno začali. Tvůrcům a celému studiu patří určitě chvála, že se jim povedlo vytvořit a ucelit jedinečnou filmovou ságu, která funguje léta a především baví.

• 28.4.2019  00:58

Nemůžu si pomoct, ať je mi Brie Larson a její superhrdinka sebevíc sympatická, nepodmanila si mě. Všeho ho bylo tak akorát na dostatečně oddychovou záležitost. Trochu mě sral Nick Fury, jeho postava tady vyzněla hrozně přiblble, udělali z něho takovou tu odlehčujícíc postavu, co chrlí hlášky, to si podle mě nezasloužil. No, žádný zklamání, ale ani nadšení. Teď už se jen těším na konečně završení ...

• 27.4.2019  22:29

Vetřelčí parádička nakonec. Krev a dusno, tak to má být.

• 27.4.2019  22:26
    Alien: Alone (2019)

Povedenej a docela i vtipnej nápad z vetřelčího vesmíru, proč ne.

• 25.4.2019  22:57
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Ty kozy chci vidět, i když to bude nějakej debilní for.

• 25.4.2019  22:51

Clint se pro tenhle žánr narodil. Výpravnej příběh Joseyho Walese o pomstě má skvělou zaprášenou atmosféru drsnýho divokýho západu, zajímavý postavy a především Clinta Eastwooda s jeho věčně nasraným výrazem, v tomto případě ještě poháněnej starou dobrou pomstou.

• 22.4.2019  20:48
    The Shrine (2010)

Parádní kousek o boji s démony a ďábly. Tentokrát se do průseru dostane novinářská parta v polským zapadákově. Pravda je, že to chce trochu trpělivosti, ale celkovej dojem je nakonec víc než dobrej.

• 21.4.2019  23:47
    Alien: Ore (2019)

Zatím nejpovedenější a nejstrašidelnější kraťas téhle minisérie.

• 21.4.2019  01:04

Nervydrásající naháněčka, kde sexy holčina svádí boj s hladovým tygrem v uzavřeným baráku a při tom musí ještě chránit svýho autistickýho bráchu. Možná neuvěřitelný, ale zatraceně dobrý. Od chvíle kdy hrdinka zjistí, že jsou zavřený v baráku s tygrem, by se ta napjatá atmosféra dala krájet a ke všemu Briana Evigan je naprosto skvělá, týhle holce se prostě musí fandit. Překvapivý a výborný.

• 20.4.2019  22:48

Slabounkej odvárek od filmů jako Duel nebo Stopař a ještě k tomu příšerná nuda. Walker a Zahn byli jako dvojice skoro nesnesitelný. Slabota

• 18.4.2019  23:30
    Věc (1951)

Sci-fi ano, horor určitě ne. Nejpůsobivější na tomto filmu je asi to polární prostředí. Ze začátku se o nějakým napětí dá mluvit, ale to rychle to upadá a zbude jen předlouhá konverzační naháněčka. Co si budeme povídat, kdyby nešlo o inspirační film pro Carpentorovu Věc, tak bych se na to nepodíval.

• 18.4.2019  21:30

Z dosavadních tří kraťasů je tenhle nejslabší. Atmosféra by byla, ale je to málo působivý.

• 18.4.2019  21:24

Další minipříběh z vetřelčího vesmíru. Temný prostředí, dusná atmosféra a jeden hnusák :-)

• 18.4.2019  21:13

Fajn kraťas připomínající, že Vetřelec ještě neupadl do zapomnění. Super potitulková scéna :-)

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53