G04T

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 29.9.2019  09:35
    Mlha (2007)

Předem bych začal tím, že tenhle film není horor. Je to spíš mysteriózní scifi thriller s nějakejma monstrama, na který jsem si mimochodem hodně dlouho zvykal. Úžasná atmosféra, které na kvalitě přidává i jednoduchá netradiční kamera a úžasná hudba. Hodně lidem vadil konec. Mě ne. Konec mi přišel hodně depresivní a líbil se mi moc. Plný počet si tohle zaslouží bezpochybne.

• 21.9.2019  23:36

Za zmínku stojí jedna hororová scéna a dobře napsané dialogy. Ale jinak to s hororem nemá nic společného a atmosféra funguje jen 2 minuty.

• 17.9.2019  21:56

Banánová scéna je klenot z tohodle seriálu.

• 15.9.2019  13:45
    Pohřben zaživa (TV film) (1990)

Každý někde začínal. I Frank Darabont. Darabont si vybral téma, který se dalo i vy tý době zpracovat mnohem líp i přes debilní scénář. Název možná šokuje a trochu diváka navede na zkouknutí, ale ve skutečnosti je to taková nechtěná komedie plus s televizním zpracováním, které na kvalitě fakt nepřidává. Za zmínku stojí snad asi 2 scary scény, prostředí, a dobří herci. Jinak je to fakt špatný a kdybych mohl vrátit čas, vyhnul bych se tomu obloukem, a to hodně velkým. Ale to nic nemění na tom, že Darabont je jeden z nejlepších režisérů.

• 15.9.2019  13:40

Schindlerův seznam jsem dokoukával po kouskách. Jasně.. někdo si řekne, že jsem nedostal pravý zážitek z filmu, ale já se prostě nemohl přes tři hrdiny v kuse koukat na ty zvěrstva, co se tam děly. Uživatelé, co hodnotili tenhle film se rozdělili do dvou táborů - 1) Oskar Schindler byl frajer 2) Oskar Schindler byl svině A teď co? Těžko říct. Kdo nezažil tu dobu si nemůže bejt na sto procent jistej tímhle nebo tím druhým názorem. A proto já nehodnotím podle pravdy, ale hodnotím film. Hodnotím to, jak Spielberg prezentoval Schindlera.Pusobil na mě jako dobrý člověk. Ze začátku jsem se k němu moc neměl, ale pak jsem mu přišel na chuť. Soundtrack Johna Williamse mi bude ještě dlouho hrát v hlavě.

• 13.9.2019  22:30

Dobrej film to rozhodně je, ale že nejlepší film všech dob, jak mnozí tvrdí fakt ne. Měl jsem opravdu obrovská očekávání. Dostalo se mě fakt úžasné vězeňské drama o přátelství, naději a svobodě, ale že by film nějak vybočoval z takový tý bubliny všech filmů, to bych neřekl. Ale rozhodně stojí za zhlédnutí. Upřímně, od Darabonta mám radši ZM.

• 8.9.2019  22:30
    Slon (2003)

Tak jsem se jednou koukl na Dobrý Will Hunting. Kdo chce vědět, co bylo dál, tak se koukněte na mých 10 nejoblíbenějších filmů. No a řekl jsem si, že se kouknu na Slona, protože na kameramanské křeslo si hrdě sedl Harris Savides, kterého mám v oblíbených. No a moje pocity? (konečně) Nudné, nudné, nudné a ještě jednou NUDNÉ. Absolutně bez jakýhokoliv příběhu sledujeme 3 minutové záběry bez střihu na školní chodbu. Upřímně ta kamera je hodně dobrá a to je tak jediný, co se dá ocenit. Možná ještě fakt dobří herci. Jinak je to nudný hovno, který se tváří hrozně vážně a chce i tak působit, ale na mě to udělalo spíš dost negativní dojem. Slona jsem viděl když jsem byl menší a taky se mi to nelíbilo, ale jelikož jsem byl menší, tak teď jsem si řekl, že jsem to třeba špatně pochopil a kouknu jsem se na to teda znova.. no, výsledek už znáte.

• 7.9.2019  08:34

Už zpočátku to rozhodně nevypadá, že by se režie uchopil Craven. Je to takový jiný, jinej styl. Každopádně není to tak strašný. 39 procent je prostě moc přísný. Bavil jsem se, napětí bylo, lekačky fungujou, vraždy celkem ok, ale zase tam bylo tolik zbytečných kravin, ale to jsem trochu čekal.

• 3.9.2019  22:12

Jdete všichni do prdele! Jo, vy, co na to nadávate, jak to je špatný. Ne, rozhodně to špatný není. Tenhle Cravenův počin je hrozně nedoceněn stejně jako většina jeho filmů z let devadesátých. Brooklyn má opravdu co do sebe, Eddie jako upír je úžasnej, těch vtipných scén a hlášek je tam fakt dost a spíše než horor je to komedie. Komedie hlavně do první poloviny, pak to začíná nabírat takový menší hororový nádech, kde to později trošku nudí, ale ne zas tak moc. Fakt mě to bavilo a film má skvělý tempo, takže se všichni můžete chytnout za ruce, a jít tak maximálně do hajzlu!

• 3.9.2019  12:45
    Beer Story (amatérský film) (2005)

Bez do píči s pivem!

• 2.9.2019  16:47
    Hra (1997)

Úžasně vybudovaná temná atmosféra. Člověk fakt neví, co ho čeká další vteřinu a já ten film sledoval s otevřenou hubou celou stopáž. Douglas je skvělá volba a i ostatní nezklamali. Bohužel...a to co mě nejvíc mrzelo byl konec. Nepochopil jsem to, vypadalo to, jakoby to fakt byla jen hra, ale scénárista nemyslel na diváky oblíbený "co kdyby?". Co kdyby se Douglas fakt v tom taxi utopil, co kdyby skočil někam jinam, než na střechu, ze které by se propadl dolů. Všechno to bylo strašně riskantní a scénárista ponechával dost věcí náhodě.

• 1.9.2019  21:56
    Shocker (1989)

Nic moc zajímavého. Snad jen spojitost s elektrickým křeslem. Ale věřím, že ve svý době to vzbudilo přece jenom nějakej ten rozruch. Z pohledu modernějšího diváka je to klasický béčko, kde někdy zafunguje nějaká ta lekacka, a dokonce se i zasměje. Wese mám rád, ale ve svý kariéře taky neměl všechny filmy dobrý a tohle je toho důkazem. Btw ty efekty byly fakt příšerný.

• 1.9.2019  19:29

Snad ještě víc precenovany film, než Koně se také střílejí. Hodně divný, zmatený, a celkem i nudný. Čekal jsem fakt hodně, protože fincher a 88 procent, ale dostal jsem nudný hovno. Od Finchera jsem viděl filmy Zodiac a Sedm, a čekal jsem že i tohle bude na plný počet hvězd, ale jaksi jsem fakt zklamán.

• 30.8.2019  22:54

Je to sice hrozná pičovina, ale je to vtipný, do 70. minuty zábavný, gore neskutečně skvělý, a dokonce jsem se i párkrát leknul. Když se na to po druhé asi po dvou letech koukám tak to zase takovej trash není. Ze dvou hvězd měním na tři.

• 28.8.2019  23:29

Průměr. Jako remake špatný, jako horor průměrný, jako zábava v pohodě. Fakt jsem se bál se na to kouknout, když jsem viděl jméno Bay a Nispel, bál jsem se na základě shlédnutí Pátku třináctého. No tohle nebylo vo moc lepší.. lekl jsem se jednou, atmosféra většinou nefunguje, ale ten haunting jsem si užil, krve bylo hodně, a fakt to vypadá, že je to točeno v sedmdesátých letech. Ale co tam dělal ten malej smrad???

• 28.8.2019  00:36

Hodně dobře zvládnutá atmosféra i lekačky, výborný vizuál a scénář, až na chování některejch postav. Konec mě hodně nasral, vypadalo to jako happy end a von to happy end vlastně byl. Ty kecy toho černyho fizla o Bibli mě dost sraly! Ale krve tu je víc než dost, což je pro me jako blahobyt! Jsem rád, že vzniklo něco takovýhleho, protože v 2000s Slashery a hlavně remaky hodně ztrácej na kvalitě, ale tohle se mi fakt líbilo.

• 26.8.2019  00:24
    Máma (2019)

Proč tak strašně slabé hodnocení? Co se vám na tom nelíbilo? Však tohle je úplně ve všech ohledech úžasný... Originální, atmosféra, dobří herci (Spencer to po herecký stránce tzv. tahala), opravdu zajímavě natočeno, dobrá hudba. Nevím, co bych k tomu napsal. Pocity až na strop.

• 25.8.2019  22:45

Spíš road movie než thriller, ale budiž. Krve bylo málo, zato mě to pořád bavilo a pátrání po Blackwayovi bylo docela fajn. Takovej průměr. Samozřejmě Anthony Hopkins tomu dává úplně jinej level a bez něj by ten film byl silnou sračkou. Co ještě musím pochválit je kamera a úžasné prostředí.

• 25.8.2019  00:21
    Vlkodlak (2010)

Film z roku 1941 jsem neviděl. Tady se mi líbila kamera, stejně tak skvělá hudba, dobří herci (Hopkins nejlepší jako vždycky) a hodně dobré tempo filmu, nenudil jsem se. Ale za to by se tu našlo pár nelogickych věci ve scénáři ale jak to tak bývá, scénář píše jen pořád člověk. Těch chyb je sice hodně ale jsou to takový banality, že to tu nebudu vypisovat. Konec mě trochu nasral a to tak, že vlkodlak když mu nějaká pizda řekne, že je to ona, tak hned jakoby se mu vybily batereky. Slušná podívaná. Viděno podruhé.

• 23.8.2019  17:51

Dlouho do první poloviny to je tak na jednu, možná dvě hvězdy. Po hodině se to rozjíždí a vzniká z toho neskutečnej boj, kde už hlavní hrdina nemá skoro šanci. No.. uvidíte sami.

• 12.8.2019  20:22
    Vyhnání z ráje (2001)

Na tenhle film jsem se zkoušel kouknout 4 krát a nikdy jsem to nedal. Taková debilita neměla spatřit světlo světa a scénář je tak hovadskej, že to nepsal Polívka ale Bohuš. Koukat na běhající pindoury není zazivny a co je ještě víc nezazivnejsi je fakt, že do tohodle filmu vstoupili herci, o kterejch jsem si myslel, že by nikdy neklesli na takovouhle "úroveň". Nuže.. mýlil jsem se. Tak radši příště.. nebo radši ne.

• 9.8.2019  00:14
    My (2019)

Úžasné atmosféricky napínavý horor, kde si myslíte, že každou chvilku někdo někde vyskočí, ale tak tomu není. Je to hodně psycho. Ne psycho jako Psycho ale psycho. Tohle fakt není pro každého a pro mě také ne. Přesto, že jsem film myslím nepochopil, a přišlo mi to takový přitažený za vlasy dávám tři hvězdy. Ta netradičnost se mi líbila, atmosféra taky, herci, hudba, kamera, střih i zvuk.. to všechno film splňuje na jedničku. Jenže pořád jsem se nemohl zbavit pocitu nejistoty. Pořád jsem se ptal "Jak tohle budu hodnotit?

• 9.8.2019  00:09
    Bazén (2001)

Dá se tu ocenit jen ta atmosféra a mordy. Chtěl jsem dát dvě, ale já se u tohodle hororu tak moc bavil. Btw ten kostým vypadá dost píčovitě.

• 7.8.2019  20:18

Nepůjdu se stádem a proto se na tento film kouknu z jiného úhlu. Když jsem viděl, že Zarchi chystá natočit další ISOYG, nemohl jsem tomu uvěřit a kdyby to vážně natočil, myslel jsem si, že by to byl odpad nahned. Nebyl... 82 years old režisér má hodně kuráž a tenhle film je toho důkazem. Skvělé prostředí, úžasná pomsta, která trvá hodně dlouho a divák si ji může vychutnat, dobré zakončení a skvělý gore. Vadily mi herecký výkony zúčastněných, ale to se dalo čekat. Ty čtyři hovada jsou pěkná banda pitomců, ze začátku mi to vadilo hodně, potom už to byla taková samozřejmost, která do tohodle žánru patří. Kvůli hereckým výkonům a těm hovadům nedávám plný počet, jinak je to úžasná téměř 150 minutová podívaná, která - ačkoli se to nezdá, když se člověk koukne na stopáž - má hrozně rychlý tempo a já jen čuměl. Fakt úžasně mě film překvapil a snad Zarchi ještě něco natočí, ale pochybuji. Jo, a ještě něco.. horor to fakt není.

• 7.8.2019  17:11

Tomuhle filmu dělá hroznej problém hra na něco víc. Je to vtipný, to se dá ocenit. Ale je tu plno nelogickejch věcí. Ten konec byl úplně debilní a ty sjetý rodiče pak byli úplně v pohodě. Nevěděl jsem co si o tomhle filmu mám myslet. Každopádně se mi líbila atmosféra a jak už jsem napsal vtipný scénky. Jeví se to jako komedie, ale mě to přišlo jako směs všeho. 2 hvězdy... Nic víc, nic min.

• 5.8.2019  23:05

Knihu jsem nečetl. Film se mi hodně líbil. Skvělý příběh i herci a slušná atmosféra. Nevidím jediný hluchý místo, až na konec.

• 4.8.2019  09:16

Snuff se tomu fakt říkat nedá. Je to spíše dokument, který ukazuje, jak to většinou probíhá v zákulisí natáčení "filmu". Rozhodně je zajímavá sebevražda Fierels. Zajímá mě, jak to tak vypadá na natáčení, protože to chci jednou dělat, tudíž za to dávám druhou hvězdu, jinak tenhle dokument nemá vůbec nic co nabídnout. PS: Kameru nedělal Craven.

• 2.8.2019  22:16

1 hvězda za mordy a skvělýho Todda. Scénář jako by se vysmíval předchozím dílům i samotným fanouškům. Marný už od úplného začátku.

• 1.8.2019  16:11

Rozhodně to není špatný. Kamera je skvělá a scénář taky není úplně k zahození. Co mě mrzí je, že se o postavách nic moc nedozvíme. Konec se mi také moc nelíbil. Ale ústřední duo hraje fakt dobře a i J. Boková je skvělá herečka.

• 30.7.2019  11:55
    Candyman (1992)

Čekal jsem klasickej Slasher, ale dostal jsem něco mnohem víc originálního. Candyman má všechno super.. Režii, scénář, kameru, a samozřejmě prostředí, kde se příběh odehrává doprovázené skvělou hudbou Philipa Glasse. (Jedno z nejlepších hororových Theme, které jsem kdy slyšel). Na mě tenhle film byl neskutečně depresivní.. to, co zažívala Helen byl neskutečnej fyzickej i psychickej terror... Špatně se mi na to koukalo a zároveň mě to strašně bavilo. U záběrů na ghetto se skvělou hudbou fakt zamrazí a dovolím si říct, že tohle je jeden fakt z mála originálních hororů.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8