Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Krimi
  • Akční
  • Dobrodružný

Deníček (19)

poprvé nevím jak ohodnotit film

tenhle film mi byl čert dlužen. Snese totiž odpad i opravdu dobré hodnocení. Poprvé opravdu nevím.

Nejdřív jsem ho nesnášel a dokoukal jej jen z čisté zlomyslnosti vůči hlavnímu hrdinovi. Teď opravdu váhám a nevím kam se přiklonit. Navíc by to mělo být přesně 500 hodnocení filmu, které odemyká další funkce čsfd.

Kluci a Guillaume, ke stolu! (2013)

 

žebříček původu filmů změna!

Dneska jsem přidal nějaké hodnocení u filmu vystěhovalci a trochu jsem zahýbal tabulkou původu u filmů. Dnešním dnem vykopli Švédové Čechy! Takže česká kinematografie již není v tomto žebříčku zastoupena. Ono se není co divit. Naše filmová tvorba stojí za prd a ta historická smrdí socialismem. Poslední film co se mi líbil byl remake sovětského filmu garáž. Vlastníci jsou asi posledním českým filmem u kterého jsem se opravdu zasmál. To je hodně málo.

Návrat ke klasice! Milé překvapení

Jak jsem psal níže tak americká tvorba mi v poslední době moc nevoní. Tak jsem se vrátil k filmům našich maminek a tatínků. Byl jsem celkem mile překvapen tou kvalitou. Scénáři a celkovou nápaditostí těch filmů. Takže ať žije Franco Nero, Lino Ventura, Jean Lefèbvre Annie Girardot, Mireille Darc! To jsou panečku super filmy. Hned se mi udělalo trochu lépe. Tak vřele doporučuji!

proč mě tak štve film made in USA

Mám toho dost! Jestli si někdo myslí, že mě může stát na hlavu tak se mýlí. Nejčastěji se o to pokoušejí tvůrci bezva filmečků pro partu psychopatů, vrahů a blbců bez rozdílu barvy pleti z Hollywoodu. Dnes jsem si dal za úkol najít slušný film made in USA co má nějaký obsah a smysl. Měl jsem jen 3 kritéria. Film nesmí obsahovat vraždu, nesmí být z kriminálního prostředí a nesmí v něm hrát žádný policajt. No a houby jsem našel!

proč mě tak štve film made in USA

Komedie podle skutečného příběhu

Ještě teď mám oči plné slz... teda ne že by to byl film smutný. Ale to vyůstění zápletky je opravdu vtipné. To se snad muze stát jen na Ukrajině. Bezvadný příběh!

Mimozemšťan

Pěkná bláznivá komedie! Po dlouhé době jsem udělil *****

Trochu jsem se vrátil přes Vánoce k ruské filmové škole. Nic moc jsem od toho neočekával. Byl jsem však mile překvapen báječnou bláznivou komedií

Holka s kosou to snad neumí nikdo jiný než Francouzi. No a teď už i rusové! Pokud se chceš zasmát tak vřele doporučuji!

On line filmotéka

Tak jsem zase dostal chuť na nějakou novinku. Trochu jsem se ponořil do yandexu a vypadla na mě tato stránka s

Filmy na IVI.tv

Je tam hodně dobrých filmů, nevýhodou je že jsou až na vyjimky v ruštině. Jinak stránka super doporučuji!

Hrdina dne Justin

Dnes se u mě před domem točil film. Celkem mumraj spousta lidí až jsem se bál jít ven abych jim nevlezl do záběru. Čeho jsem se obával já toho se neobával náš pes Justin s grácií sobě vlastní přeskočil dvoumetrový betonový plot a šel se filmovat. Nějací herci na něj, ale začali žárlit a přivedli ho zpátky. Tak sorry Justine snad to dopadne příště! Samotný skok do výšky by si však zvěčnit opravdu zasloužil.

Hrdina dne Justin

Dobrý on-line shop na ruské filmy

Dlouho jsem hledal nějaký seriózní ruský online shop s filmy a muzikou. Mám rád totiž originální DVD a CD. Dobré filmy si na nich kupuji jelikož je chci mít ve sbírce.
S klidným svědomím mohou doporučit tento e-shop. Mají tam i zahraniční muziku a ceny jsou fakt dobré.

DISCO MANIA

25

Dnes se u mě zastavil můj bratr. Pominu-li fakt že mi byl popřát hodně štěstí k narozeninám tak se mu to moc nepovedlo. Zaprvé mi zapomněl popřát. To bych celkem i skousnul. Nikdo není dokonalý. I já mám k dokonalosti daleko, ale prostý fakt že si na mé narozeniny vzpomněl téměř po půl měsíci to už mě štve. A i když mu kručelo v břiše přes půl obýváku tak super jablko odmítl. Takže dar putoval potřebným. Radši kdyby mi na narozky jen brnknul to by mi úplně stačilo. Prostě vědět že na mě zas nezapomněl!

No nic asi jsem zase melancholický a to není zdravý! Jo a TOP09 fakt volit nebudu a ani ty odborníky od křesťanských demokratů. Radši si dám falafel se salátem!

Zamyšlení z vany o absurditě hodnocení v žebříčcích

Trochu jsem se zamyslel nad zajímavou otázkou. Furt mi nejde do hlavy proč si většina hodnotitelů myslí že Shawshank redemption je dobrý film. Mě se totiž vůbec nelíbí. Nelíbí se mi na něm nic. Ani nápad že hlavní hrdina sedí nevině. Ani dlouhý popis života ve vězení a konče útěkem přes tuny sraček.

Tak jsem si to začal porovnávat s názorem v Evropě. No a hned se mi ukázalo, že notorickými fanoušky jsou Rusové a Češi. Francouzi jej mají až někde v druhé desítce to samé Belgie a jestli můj překladač nelže tak i Německo. Tak čím je pro nás ten film tak přitažlivý?

Nechápu to! Možná je to tím, že celá česká kinematografie je právě založená na těch exkrementech, kterými se hlavní hrdina brodí. Proto máme možná pro podobná díla pochopení.

Nový objev střízlivý řidič!

Když béčko začne být dobrý a prosadí se k převozu papalášů začne ta pravá legrace. Sice všichni prodělají, hloupý oligarcha si poleží v pravé ruské nemocnici a pár aut se rozmlátí, ale sranda z toho bude velkolepá. No a nakonec i láska. Jo to mohu doporučit střízlivý řidič, je dobrá komedie! A sem tam rozmlacený Porsche od bláznivého gruzínského režiséra je jen třešničkou na dortu.

Dnes dobrej film!

Tak po sérii odpadů a filmového průjmu jsem narazil na něco co se mi celkem líbilo. Tedy abych byl přesný ... To byl fakt povedený kousek... šviháci ode mne dostali hned solidní **** za originální zpracování a nápad. Trochu jsem v tomto filmu viděl Kunderovy schůze kvůli Markétě, kde vylučují nebohého soudruha z SSM a Zemánkův projev zde brilantně odzpívala Jevgenia Brik.

Žebříčky a zmanipulovaná hodnocení

Mám chvíli času tak ji využijí abych udržel myšlenku. Včera jsme v diskuzi řešili, že je na csfd hodně mrtvých duší a že by bylo fajn je v nové verzi csfd odfiltrovat. Jde o to, že kupa uživatelů má hned několik profilů, které si založili kvůli testu tzv. Filmových znalostí. Neudělali a účet s fůrou hodnocení zůstává. Takové profily ovlivňují výsledná hodnocení filmů v žebříčcích. Ono je fakt rozdíl když oblíbenému filmu dám hlas jeden nebo třeba 26. Tyto účty se na csfd z nějakého důvodu neruší a to i přesto, že sama csfd ve svých podmínkách tvrdí, že takové uživatele smaže po třech letech.

Valentýnský filmeček co zabodoval

Dnes v noci jsem měl nějakou romantickou náladu. Občas mě to holt přepadne! No a jelikož jsem byl sám, rozhodl jsem se to léčit nějakou limonádou. Vybral jsem si tento film a byl jsem celkem nadšený. Láska na druhém konci je pro mě milé překvapení!

Filmotéka ohodnocena

Dnes jsem rozdával hvězdičky na filmy co se mi povalují na DVD. Často to jsou věci starší. Hodně francouzi, ale i Američani. Největší úskalí mě potkalo při hodnocení Charlie Chaplina. Nevím proč ale jednotlivé filmy mi časem splynuly do jednoho a měl jsem těžkou úlohu je od sebe rozlišit. Tak pevně věřím že jsem je ohodnotil správně.

Další perfektní film

Dnes jsem si prohlížel nějaké filmy se Světlanou Ustinovou, kterou mám moc rád. Trochu mě překvapilo že je nejen skvělá herečka, ale také producentka. Film (м)učedník je skvělý, žádná drahá výprava a efekty. To vše nahradil perfektní nápad a propracovaný scénář. Moc jsem se pobavil a dávám jasně za *****

Premiérový problém na csfd vyřešen!

Blockbuster jsem ohodnotil a hned se mi do cesty postavil film čisté umění, Čisté umění který jakoby na mě křičel blockbuster za ***** Já jsem lepší!!! Ona to je a i není pravda! Anna Čipovskaya je zcela excelentní a i scénář je skutečně za ***** ale Češi moc o nezávislou nekomerční tvorbu nestojí. Je to jejich škoda raději budou dávat za ***** Hřebejkovi a jeho politickým masturbacím a ubezpečovat se, že Slunce seno a jahody jsou fakt pětihvězdičkový. Podle mě je to odpad!!!

Premiérový problém na csfd

Dnes jsem koukal na filmy co se mi tu hromadí a některý jsou fakt skvělý. Taková nezávislá tvorba nic pro běžného diváka. Nicméně jsem objevil film, kterému chci dát plnou palbu! Tedy ***** ale nejde to! Prostě u něj chybí tlačítko ohodnotit film! Jedná se o tento film blockbuster Psal jsem do fóra a i redakci, zatím nic vic nevim. Váhám jestli jsem jen já jiný nebo to nefunguje i ostatním. Toť otázka! Snad se to vyřeší úspěšně!
Ovládací panel

Reklama

Reklama