ABLABLABLA

ABLABLABLA

Česko

1 14 27 39 49 50 51 52 následující >>
    • 21.7.2009  09:17

Film jsem měla dříve strašně ráda a mohla jsem se na něj koukat pořád dokola. Teď s odstupem času vidím, že je vše moc umělé, nijaké a prvoplánované. Ale i přesto si dovolím dát 4 hvězdičky, protože rozhodně se u filmu bavím i teď, jsou zde krásné písničky a hlavně Anne Hathaway patří k mým oblíbeným herečkám a tady se mi velmi líbila.

• 21.7.2009  09:09
    Drž hubu! (2003)

Moje nejoblíbenější komedie. Vážně. I když slyším pořád ty samé vtípky dokola, vždycky se jim směju. Dvojka Jean Reno a Gérard Depardieu jsou naprosto úžasní. Ruby alá zpočátku mlčenlivý zločinec a Quentan z Montargie alá největší blbec na světě. Je zde spousta skvělých scén jako "útěk" z blázince...,"právě nám utíkají dva blázni, ne počkat oni se vrací..no ti co předtím utíkali, zase utíkají", nebo scénka s bučící krávou v krabičce a prdícím pytlíkem je nezapomenutelná... kráva, prd, kráva, která prdí :) A opravdu vždy kdykoliv film zhlédnu, si přehrávám scénu, kdy Quentin vyskočí na tu Albánku a poté se diví proč utekla - Ruby: "a ty se divíš, když na ni vyskočí takový hromotluk a řekne: Ahoj jmenuju se Quentan a jsem z Montargí (samozřejmě s jeho napodobujícím úsměvem) a Quentin na to: To je zajímavé, já to říkám vždycky a lidi na to většinou reagují kladně." Takže prostě skvělý scénář, režie, herci... Pro mě světová komedie století číslo 1.

• 21.7.2009  09:07

Romantická komedie, která nesmí u žádných vánočních svátku u mě doma chybět. Filmy, kde se prolíná více příběhů najednou, které, ač to tak na začátku nevypadá, jsou propojeny postavami i problémy, prostě miluju. Vždy se divím a ježiš aha..tenhle je bratr od toho..aha... A navíc u takovýchto filmů se pozná, kdo je dobrý režisér, protože není zrovna jednoduché propojit odlišné problémy jednotlivých postav, tak aby to nepůsobilo násilně. Ve filmu jsou povětšinou obsazeny velké herecké kapacity jako C.Firth, K.Knightey, H.Grant, E.Thompson, A.Rickman a další... Je tu použita výborná hudba...velmi se mi líbilo zpracování písně 'All we need is love'. U filmu jsem se hodně smála, hodně brečela. Dal mi vše, co člověk od filmu žádá (tedy alespoň, co žádám já). Byla jsem naprosto pohlcena vánoční atmosférou a pocity. Musím ale přiznat, že nejvíce se mi líbil "příběh" mezi Hughem Grantem a Martine McCutcheon....Ten byl vážně krásný :) "Já ho neznám. Já si ho nevezmu. Nebudeš mě prodávat. - Já bych mu za to ještě zaplatil. - Otec chce prodat Aurelii nějakýmu Angličanovi za otroka." ...a frr celá vesnice za nima:)

• 21.7.2009  08:55

Docela velká slabota oproti jedničce..nuda skoro od začátku do konce

• 20.7.2009  20:28

Úžasně smutný film, který mě opravdu dostal. Will Smith je v hlavní roli výborný a po zhlédnutí si nedovedu představit, že by to zahrál někdo jiný. Zpočátku jsem teda vůbec nechápala, co se děje, kdo je kdo, proč dělá tohle a tamto...ale postupně díky vzpomínkovým "vracecím" záběrům se člověk dostal do obrazu a mohl si vše uvědomit. Krásný film o tom, že život není jen zábava a smích.

1 14 27 39 49 50 51 52 následující >>